PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی LG تا 400 تومن

Hamid Reza
13-01-2010, 22:11
سلام دوستان

خسته نباشید

من میخواستم فردا برم سامسونگ جت بخرم جمهوری

ولی با دیدن چندتا گوشی سامسونگ مثل kc910 و ویوتی و چندتا دیگه به کل نظرم عوض شد

تو همون قیمتاس این گوشی های ال جی اما امکانات فوق العاده

حالا میخواستم راهنماییم کنین بهترین گوشی ال جی تا 400 تومن رو بخرم

خواهشا یه گوشی معرفی کنین که نقص نداشته باشه:31:

خیلی ممنون:11::40:

pooria.rio
13-01-2010, 22:34
اول باید بگی چی میخوای از گوشی
چون گوشی های ال جی هرکدومشون یه سری ویژگی های خاص دارن

Hamid Reza
13-01-2010, 23:03
اول باید بگی چی میخوای از گوشی
چون گوشی های ال جی هرکدومشون یه سری ویژگی های خاص دارن

صفحه ی بزرگ

کیفیت صدا عالی

دوربین ترجیحا 5 یا بالاتر

باتری قوی

کندم نباشه

من میخوام یه گوشی باشه 2سال نگه دارمش

یه گوشی خوب باشه

ویندوز موبایل که فکر نکنم بتونم گیر بیارم ولی اگه داشته باشه خوبه:31:

سیتم عاملم داشته باشه بد نیس اگه هم نداشت همون جاوا خوبه یعنی سیستم عامل واسم در الویتهای بعدی هست

اصلیاش همونایی که بالا گفتم

ممنون:11::40:

iCe m@n
13-01-2010, 23:38
شما به این لینک یه سری بزن گوشی GC900 Viewty Smart
فکر میکنم بپسندی مشخصاتش رو گفته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pooria.rio
13-01-2010, 23:54
صفحه ی بزرگ

کیفیت صدا عالی

باتری قوی

کندم نباشه

یه گوشی خوب باشه

سیتم عاملم داشته باشه بد نیس اگه هم نداشت همون جاوا خوبه یعنی سیستم عامل واسم در الویتهای بعدی هست

من رنوار رو بهت پیشنهاد دادم ،الانم در همون راستا برات توضیح میدم
1-صفحش 3 اینچی هستش،فک کنم بشه بهش گفت بزرگ :دی
2-کیفیت صداش هم تو اسپیکر هم تو هدفون خیلی خوبه،اما قدرت صداش تو اسپیکر کمه،(به نظر من اگه کارت موزیکه مث خودم یه MP3PLAYER بگیر خودتو راحت کن)
3-دوربین رنوار واقعا عالیه،دوست و دشمن ال جی همه این رو قبول دارن ، دوربینش 8ئه،فلش زنون قوی،و فیلمبرداری با رزولوشن 640*480 با صدا و تصویر فوق العاده با کیفیت
4-همه جا گفتم ،اینجا هم میگم،کند نیست،اینترفیس فوق العاده روونی هم داره (شبیه آیفون)
5-با توجه به اینکه تاچ هستش و ابعاد صفحش هم بزرگ باطریش با استفاده ی نرمال تا 3 روز جواب میده ،که در نوع خودش خیلی عالیه
6-جاوائه !

اگه دنبال زیبایی هستی باید بری سراغ پیشنهاد دوستمون ،یعنی ویوتی 2 ،اما من به خاطر دوربینش اون رو بهت پیشنهاد نمیدم،چون عکساش پر نویزه و فلشش هم ضعیفه،ضمنا اون اینترفیسش هم خیلی خیلی زیبا و چشم گیره
بازم سوالی داشتی در خدمتم !

Hamid Reza
14-01-2010, 10:03
ممنونم

خیلی راهنمایی های خوبی بود

فقط چندتا سوال

شما گفتی صداش ضعیفه؟ kc910

یعنی خیلی ضعیفه :D

من دوس دارم صداش عالی باشه

اینترفیس ویوتی رو گفتین خیلی زیباس یا kc910 رو؟

hasanmotori
14-01-2010, 11:00
صفحه ی بزرگ

کیفیت صدا عالی

باتری قوی

کندم نباشه

یه گوشی خوب باشه

شما همون جتو بخر

ببین صفحش اصلاً با رنوار قایل مقایسه نیست
رزولوشن 800x480 کجا و 240x400 کجا :18: رزولوشنش 4 برابره ... تازه oled هم هست
بعد تاچش خیلی بهتره بازم قابل مقایسه نیستن

رنوار اصلاً اسپیکر جدا نداره ولی جت یه اسپیکر خیلی قوی داره + جک 3.5 میلیمتری که هر هدفونیو که بخای میتونی بهش وصل کنی ...

دوربین 5 عالی که جلوی رنوار کم نمیاره اینو مطمعن باش

باتریش واقعاً عالیه ... دوست من گرفته 2 روز کامل باهاش ور رفتیم تا بلاخره یه خطش کم شد

سی پی یو 800 ا :18: ... سرعتش واقعاً تو همه جا عالیه و بازم با رنوار قابل مقایسه نیست

بعد قدرت جت تو اجرای جاوا خیلی بالاتر از رنواره ... تا حالا هر چی روش ریختم راحت جواب داده

بعد اینترفیسش که بازم خیلی بهتر از رنواره ... تسک منجر 3 بعدی که اسمارت فونا هم ندارن

مموری داخلی
پخش divx تا رزولوشن 800x480
تو گالریش گوشیو کج میکنی عکسا رد میشن
مکعب 3 بعدی
قطب نما
اینترنت خیلی بهتر و بازم غیر قابل مقایسه

و...

رنوار فقط یه دوربین 8 مگاپیکسلی داره که گفتم دوربین جتم عالیه و کم نمیاره ...
من دوربینشو با بهترین 8 ینی 8510 مقایسه میکنم عکس میزارم که خیالت راحت بشه

hamed999
14-01-2010, 11:36
اینترفیس ویوتی 2 رو گفت
ویوتی2 اس کلاس اینترفیسشه که خیلی جذابه در حده آیفون ولی رنوار فلش هست که یه خرده از اون پایین تره ---- دوست عزیز شما رو آرنا هم یه نظری بنداز تنها کاستی این گوشی دوربین 5 هست که کاش 8 بود

pooria.rio
14-01-2010, 14:53
عزیز رنوار گوشی خیلی خوبیه،خواهشا واسه اثبات خوب بودن حت ،رنوار رو نکوب
ضمنا دوربین 5 کجاو 8 کجا
مظمئنم تا حالا با رنوار کار نکردی !
ضمنا اینم بدون سی پی یو800 توی جاوا اصلا استفاده نداره،حالا اگه سیمبین بود باز یه چیزی !!!

30vil
14-01-2010, 20:19
دوست عزیز راهنمایی برادرانه میکنم پول به جت نده واقعا گوشی فانتزی هستش
به نظر من arena بگیر هر چی که جت داره داره به اضافه فرستنده رادیویی و دالبی موبایل 8 گیگ حافظه داخلی
رنوار هم دوربین فوق العاده ای داره به همراه فلش زنون و برترین دوربین بین 8 مگاپیکسلی ها هستش صداشم دالبی و قابل توجه و اینتر فیس زیبایی داره و قیمت عالی

Hamid Reza
14-01-2010, 21:01
والا گیج شدم

سر دو راهی قرار گرفتم

آخر جت بگیرم یا نگیرم؟

یکی میگه جت خوبه

یکی میگه جت فقط توی سایت جی اس ام خوبه تو عمل بده

یکی میگه بهترینه

من تو جی اس ام دیدم جت رو از آرنا بالاتر گرفته بود

رنوار هم دوس دارم ولی میگن جت باز از اون بعضی چیزاش بالاتره

واقعا سر دو راهی موندم :d

hasanmotori
14-01-2010, 21:03
ضمنا اینم بدون سی پی یو800 توی جاوا اصلا استفاده نداره،حالا اگه سیمبین بود باز یه چیزی !!!

همتون گول حسینو خوردین :27:

مگه بده بری تو بازی 3 بعدی با گرافیک توپ همزمان آهنگ گوش بدی بدون اینکه کوچکترین وقفه ای تو بازی ایجاد بشه ؟!
رو جت بازیایی که رو 8510 و حتا ان86 روون نبود عالی اجرا میشد

مگه بده عکسارو با سرعت عالی رد کنی ؟! یا مثلاً با شتاب سنج گوشیو کج کنی عکسا رد بشن بدون وقفه ؟
یا با سرعت عالی رو عکسا زوم کنی ؟

خب اینا چه ربطی به جاوا و سیمبین دارن ؟
از خودتون بدون دلیل چیزی نگید لطفاً
قبول کنید که سی پی یوش قویتره و خیلیم کاربرد داره تو همه چیز

دوربینشو تو عمل تست کردین ؟ باشه قبول ضعیفتره ... من اینو قبول میکنم شما هم برتریهای جتو قبول کنید
منم نمیگم رنوار گوشیه بدیه ولی وقتی جت هست کسی رنوار نمیخره

تازه قیمتشم تا 308 تومن رسیده که از رنوار ارزونتره ... برای خرید جت هیچ جا شکی باقی نمیمونه

دوست عزیز راهنمایی برادرانه میکنم پول به جت نده واقعا گوشی فانتزی هستش

خوبه که خودمون رفتیم خریدیم ... حرف شما کاملاً چیز میباشد :27:

hasanmotori
14-01-2010, 21:11
والا گیج شدم

سر دو راهی قرار گرفتم

آخر جت بگیرم یا نگیرم؟

یکی میگه جت خوبه

یکی میگه جت فقط توی سایت جی اس ام خوبه تو عمل بده

یکی میگه بهترینه

من تو جی اس ام دیدم جت رو از آرنا بالاتر گرفته بود

رنوار هم دوس دارم ولی میگن جت باز از اون بعضی چیزاش بالاتره

واقعا سر دو راهی موندم :d

هیچ جای شکی نیست
منم قبلاً از اینکه بگیرم فک میکردم بازم یه سری ایراد داشته باشه
مثلاً باتریش ضعیف باشه که الان میبینم واقعاً عالیه و حرف نداره
فک میکردم بازم تو جاوا اذیت کنه که دیدم خیلی عالیه و همزمان هم آهنگ گوش میدادمو هم بازی سنگین میکردم کم نمیورد
سرعتش واقعاً عالیه همهجا
نور فلشش سفید نمیکنه مثله 8510 و 8910
سرعت دوربینش خیلی خوبه
تاچش خیلی خوبه
اینترفیسش
و....

که من شک داشتم خوب باشن و احتمال میدادم اون چیزی که تبلیغ میکنن نیست ولی دیدم که همه چیزش خوبه
از خرید جت پشیمون نمیشی ... فقط یه چیزی بگم نگی نگفتی :دی
500 تا مسیج بیشتر نمیگیره ... همین ... البته میشه sync شون کنی رو pc

Hamid Reza
14-01-2010, 21:15
هیچ جای شکی نیست
منم قبلاً از اینکه بگیرم فک میکردم بازم یه سری ایراد داشته باشه
مثلاً باتریش ضعیف باشه که الان میبینم واقعاً عالیه و حرف نداره
فک میکردم بازم تو جاوا اذیت کنه که دیدم خیلی عالیه و همزمان هم آهنگ گوش میدادمو هم بازی سنگین میکردم کم نمیورد
سرعتش واقعاً عالیه همهجا
نور فلشش سفید نمیکنه مثله 8510 و 8910
سرعت دوربینش خیلی خوبه
تاچش خیلی خوبه
اینترفیسش
و....

که من شک داشتم خوب باشن و احتمال میدادم اون چیزی که تبلیغ میکنن نیست ولی دیدم که همه چیزش خوبه
از خرید جت پشیمون نمیشی ... فقط یه چیزی بگم نگی نگفتی :دی
500 تا مسیج بیشتر نمیگیره ... همین ... البته میشه sync شون کنی رو pc

ممنون

شما خودت خریدی یا باهاش کار کردی؟:13:

این دوستم.ن میگه یه گوشی فانتزی هست:31:

واقعا طبق تعریف اینقد خوب هست؟

آخه شما در کل تعصب و تعلق خاطرخاصی روی سامسونگ دارین:31:

بازم ممنون:11::40:

hasanmotori
14-01-2010, 21:20
ممنون

من برای دوستم خریدمو به اندازه کافی باهاش کار کردم

من تعصب دارم ولی این دوستمون انگار یه مشکل خاصی با جت داره

بعدشم من هر چی گفتم حقیقت بوده

اونموقع میگفتن 8510 بهتره یا ان96 ... حالا همه به حرف من رسیدن :دی

حرف الکی نزدم که مثلاً بگم ان96 گوشی فانتزیه .. چیزیو گفتم که همه میدونن

قبول نداری ؟ :دی

Hamid Reza
14-01-2010, 21:29
من برای دوستم خریدمو به اندازه کافی باهاش کار کردم

من تعصب دارم ولی این دوستمون انگار یه مشکل خاصی با جت داره

بعدشم من هر چی گفتم حقیقت بوده

اونموقع میگفتن 8510 بهتره یا ان96 ... حالا همه به حرف من رسیدن :دی

حرف الکی نزدم که مثلاً بگم ان96 گوشی فانتزیه .. چیزیو گفتم که همه میدونن

قبول نداری ؟ :دی

حالا s8000 بهتره یا s8003

گفتین تا 300 پایین اومده

از کجا خریدین 300؟

30vil
14-01-2010, 21:33
ممنون

من راهنمایی رو کردم دوست عزیز من خودم arena ندارم که ازش تعریف کنم امیدوارم اگه جت خریدین پشیمون نشین

Hamid Reza
14-01-2010, 21:36
من راهنمایی رو کردم دوست عزیز من خودم arena ندارم که ازش تعریف کنم امیدوارم اگه جت خریدین پشیمون نشین

والا چی بگم

به این نوشته های سایت جی اس ام هم نمیشه اعتماد کرد

تو عمل مشخص میشه

ولی من دیگه تنها منبعم اونه

اینجام میام دوستان تعصبی زیادن:31:

گیج میشم واقعا

kc910 الان مد نظرم هست
جت هست
آرنا هست
ویوتی اسمارت هست

قاطی کردم دیگه :31:

hasanmotori
14-01-2010, 21:42
حالا s8000 بهتره یا s8003

گفتین تا 300 پایین اومده

از کجا خریدین 300؟

اس8300 و اس8300 یکین

از شیراز
البته چون طرف میخاست گوشی قبلیشو به یکی بفروشه دیگه از همون خریدیم ... اولش گفت 320 بعدش گفت 330 دیگه 230 تومن بهش دادیم ... ینی گفته بود گوشی قبلیش 100 تومن که جت میشه 330

30vil
14-01-2010, 21:49
والا چی بگم

به این نوشته های سایت جی اس ام هم نمیشه اعتماد کرد

تو عمل مشخص میشه

ولی من دیگه تنها منبعم اونه

اینجام میام دوستان تعصبی زیادن:31:

گیج میشم واقعا

kc910 الان مد نظرم هست
جت هست
آرنا هست
ویوتی اسمارت هست

قاطی کردم دیگه :31:

حمید جان روی arena تمرکز بیشتری کن بیشتر تحقیق کن پیشنهاد میکنم اگه از نظر زبان مشکل نداری به gsmarena یه سر بزن نظرات دارندگان این دو گوشی رو بخون
گول 800 مگاهرتز رو نخور که خدای نکرده بعد از اولین بار زمین خوردن جت عزیز به توپولوف تبدیل میشه

trane2sfc
14-01-2010, 22:35
میگم ویوتی یکمی بلوتوثش آشغاله و گرنه عیب خاص دیگه ای نداره:31:برا چی نمی گیری؟:20:اصلا این همه برند خوب و عالی با امکانات توپ،چرا ال جی؟:13:

30vil
14-01-2010, 23:39
میگم ویوتی یکمی بلوتوثش آشغاله و گرنه عیب خاص دیگه ای نداره:31:برا چی نمی گیری؟:20:اصلا این همه برند خوب و عالی با امکانات توپ،چرا ال جی؟:13:

از اون حرفا بودا :31: کلی خندیدیم

بلوتوث ویوتی نسخه 2.1 هست جت نسخه 2 پس لطفا :31:

میدونی امسال تو بارسلون ال جی مقام چندم رو آورد ؟ اون برندی که میگی اصلا مقام نیوورد

hasanmotori
15-01-2010, 00:27
از اون حرفا بودا :31: کلی خندیدیم

بلوتوث ویوتی نسخه 2.1 هست جت نسخه 2 پس لطفا :31:

میدونی امسال تو بارسلون ال جی مقام چندم رو آورد ؟ اون برندی که میگی اصلا مقام نیوورد

بلوتوث جتم 2.1 ه !
ولی این مهم نیست ... احتمالاً بلوتوث ویوتی اسمارت در عمل ایراد داره که اینم یه عیب برای ال جیه :27:

بعدشم کنگره بارسلون امسال هنوز برگزار نشده :27:

30vil
15-01-2010, 01:03
بلوتوث جتم 2.1 ه !
ولی این مهم نیست ... احتمالاً بلوتوث ویوتی اسمارت در عمل ایراد داره که اینم یه عیب برای ال جیه :27:

بعدشم کنگره بارسلون امسال هنوز برگزار نشده :27:

بلوتوث جت 2 هستش لطفا اطلاعات درست بدین

برترین گوشی کنگره جهانی موبایل 2009 انتخاب شد

گوشي تلفن همراه مدل INQ1 جايزه بهترين گوشي تلفن همراه را در کنگره جهاني موبايل در شهر بارسلون اسپانيا از آن خود کرد. به نقل ازسايت اينترنتي " موبايل واک" ، اين گوشي ساخت شرکت INQ Mobile است و شرکت هنگ کنگي " هاچيسون وامپوآ" آن را عرضه کرده است.اين گوشي در رقابت با تلفن همراه Nokia E71, T-Mobile G1, RIM BlackBerry Storm و LG KS360 در رده اول قرار گرفته و برنده جايزه شد

pooria.rio
15-01-2010, 01:27
شما سرعت رنوار رو هم توی رد کردن عکس ها ،بازی،اس ام اس،دوربین ببینین،اگه دیدین مشکلی داره به منم خبر بدین :27:

hasanmotori
15-01-2010, 11:48
بلوتوث جت 2 هستش لطفا اطلاعات درست بدین

برترین گوشی کنگره جهانی موبایل 2009 انتخاب شد

گوشي تلفن همراه مدل INQ1 جايزه بهترين گوشي تلفن همراه را در کنگره جهاني موبايل در شهر بارسلون اسپانيا از آن خود کرد. به نقل ازسايت اينترنتي " موبايل واک" ، اين گوشي ساخت شرکت INQ Mobile است و شرکت هنگ کنگي " هاچيسون وامپوآ" آن را عرضه کرده است.اين گوشي در رقابت با تلفن همراه Nokia E71, T-Mobile G1, RIM BlackBerry Storm و LG KS360 در رده اول قرار گرفته و برنده جايزه شد

خب فک کنم شما اصلاً جتو اشتباه گرفتی :27:
جت همون s8000 هست .. یه بار دیگه برو مشخصاتشو بخون

بعدشم الان سال 2010 هست نه 2009 ... خب این اصلاً چه ربطی به الجی داره ؟!

چون ks360 تو لیست بود حتماً :27:

لازم نیست انقد حقیقتو انکار کنید .. کافیه قبولش کنید ... جت بهتره ... حقیقت اینه
دیگه فانتزیو این حرفا خدشه ای به حقیقت وارد نمیکنه :27:

Hamid Reza
15-01-2010, 21:54
چقد تعصب :D

واقعا گیر کردم

یکی درست بگه دیگه :D

خداییش موندم :((

اصلا میرم HTC میخرم :D

Hamid Reza
15-01-2010, 22:23
سلام

نظرتون درباره Viewty Smart چیه؟؟

به نظر گوشیه خیلی توپی میاد

اگه کسی اطلاعاتی داره بگه

pooria.rio
15-01-2010, 23:59
ویوتی اسمارت رو که گفتیم عزیز
گوشیه خیلی خوب و خوشگلی ،بروزه،تاچش از رنوار بهتره
اما.....
دوربینش

30vil
16-01-2010, 01:26
خب فک کنم شما اصلاً جتو اشتباه گرفتی :27:
جت همون s8000 هست .. یه بار دیگه برو مشخصاتشو بخون

بعدشم الان سال 2010 هست نه 2009 ... خب این اصلاً چه ربطی به الجی داره ؟!

چون ks360 تو لیست بود حتماً :27:

لازم نیست انقد حقیقتو انکار کنید .. کافیه قبولش کنید ... جت بهتره ... حقیقت اینه
دیگه فانتزیو این حرفا خدشه ای به حقیقت وارد نمیکنه :27:
دوست عزیز 15 روزه که وارد 2010 شدیم مثل اینکه تاریخ جت شما هم بهم ریخته :31:

بله ال جی دوم شد اما سامسونگ با اینهم تولید حتی انتخابم نشد:27:

30vil
16-01-2010, 01:28
چقد تعصب :D

واقعا گیر کردم

یکی درست بگه دیگه :D

خداییش موندم :((

اصلا میرم HTC میخرم :D

دوست عزیز همون پیشنهادی که بهتون کردمو گوش کنید و برید از سایت gsmarena نظرات کاربران در کل دنیا رو بخونین
چون اینجا تعصب و طرافداری کورکورانه و راهنمایی نادرست خیلی زیاده
اما خارجی جماعت اگر چیزی مشکلی داشته باشه کتمان نمیکنه و خیلی راحت بازگو میکنه

Hamid Reza
16-01-2010, 11:17
خیلی ممنون از همه

رفتیم gsmarena

تمام بررسی تخصصی های این سایت gsm.ir کپی همونه :D

یه ذره از خودشون مایه نزاشتن

نظرات خیلی جالبی داره

برم چند صفحشو بخونم تا به یه نتیجه ای برسم

فقط یه سوال دیگه

گفتین دوربین Viewty smart ضعیفه؟؟

مگه 8 مگاپیکسل نیست؟

pooria.rio
16-01-2010, 11:53
8 هست
اما عکس هاش پرنویزه

Michael Ropy
16-01-2010, 14:19
آقا صبر کنید اینقدر تند نرید منم یه نظری بدم! :دی در جواب اون آقایی (:دی) که میگفت سی پی یو 800 و... بگم که حسن جون دوباره داری تبلیغات الکی میکنی! :دی اینکه دیگه پروندش بسته شد رفت معلوم شد که الجی خیلی خوب کار کرده بود که رو سی پی یو 300 مگی با چه سرعتی کار میکنه! همچین میگی بازی میکنم آهنگ گوش میدم که فکر کردم سی پی یوش Core i7 هه....:دی همین رنوار هم میتونه خیلی راحت اینکارو بکنه چه برسه به آرینا! :دی

حمید رضا جان گول این اعداد ارقام رو نخور در عمل هیچ تفاوتی نداره چون اینا سیستم عامل ندارن و اصلا کنترل درست حسابی رو منابع سیستمی ندارن که بخوان از سی پی یو کار بکشن! :دی سیستم عامل دار ها تو بگراندشون ممکنه چند تا برنامه باز باشه (مثل آنتی ویروس و...) ولی تو جاوا همچین چیزی امکان نداره چون کنترلشو نداره.....پس خیالت راحت....

نظر خودم رو آرینا هستش....دوربین خوب داره، بهترین نوع تاچ رو داره + مالتی تاچ، ترنسمیتر و حافظه 8 گیگ داره + اینترفیس فوق العاده....از نظر خودم قابل مقایسه با تاچ ویز نیست....سرعت موشک....بسیار مستحکم تر از جت (مقاومت بدنش زیاده)....صدای دالبی و عالی داره.....قیمتش 380 با گارانتی بود آخرین بار که شنیدم....ویوی اسمارت هم مثل آریناست فقط به جای جک 3.5 مبدل 3.5 داره، حافظش 1.5 گیگه، ترنسمیتر نداره، مقاومت بدنش کمتره......ولی دوربینش 8 هستش.....

میگم ویوتی یکمی بلوتوثش آشغاله و گرنه عیب خاص دیگه ای نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برا چی نمی گیری؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اصلا این همه برند خوب و عالی با امکانات توپ،چرا ال جی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی این مهم نیست ... احتمالاً بلوتوث ویوتی اسمارت در عمل ایراد داره که اینم یه عیب برای ال جیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حسن خیلی موذی هستی! :دی خودت میدونی این اقا داره ویوتی 1 رو میگه بلوتوثش مزخرفه! ویوتی 2 که اصلا هیچ مشکلی نداره.....بازم سوءاستفاده کن من هیچی نمی گم! :دی

jahfer
16-01-2010, 17:22
سیستم عامل دار ها تو بگراندشون ممکنه چند تا برنامه باز باشه (مثل آنتی ویروس و...) ولی تو جاوا همچین چیزی امکان نداره چون کنترلشو نداره.....

توي جاواهايي كه تسك منيجر دارند، امكان اجراي همزمان چند برنامه وجود دارد. همه گوشيهاي مورد بحث اين قابليت را دارند.

بلوتوث ويوتي اوليه 1.2 است نه 2.1

از بين گوشيهاي مورد بحث فقط ويوتي1 و رنوير با فرمت DivX فيلمبرداري ميكنند.

آرنا و ويوتي اسمارت قابليت پخش DivX ندارند: فقط DivX هايي كه با نرم افزار داخل جعبه گوشي توليد شده اند را مي خوانند. (فرمتهاي ديگه با نرم افزار الجي به DivX تبديل ميشن و گوشي اونها را ميتونه بخونه.)

به امتيازات مردمي سايت GSMArena و ساير سايتها هيچ اعتباري نيست.

نسبت به قيمت ويوتي1 از همه با ارزشتره.> رنوير > جت

Michael Ropy
16-01-2010, 17:31
توي جاواهايي كه تسك منيجر دارند، امكان اجراي همزمان چند برنامه وجود دارد. همه گوشيهاي مورد بحث اين قابليت را دارند.تسک منجر فرق داره.....اون فقط برای اجرا و سوییچ بین چند برنامه هستش (که تعدادشم محدوده مثلا 5 تا....) سیستم عامل دار ها میتونند بصورت بگراند برنامه اجرا کنند (پروسس های مختلف که میتونه فرم برنامه مخفی هم باشه).....

بلوتوث ويوتي اوليه 1.2 است نه 2.1بله اون برادری که گفت مزخرفه فکر کرد ما داریم ویوتی 1 رو میگیم.....ما الان بحثمون سره ویوتی اسمارت (ویوتی 2) هستش....که بلوتوثش هم 2.1 هست...

نسبت به قيمت ويوتي1 از همه با ارزشتره.> رنوير > جت :دی برادر اصلا ویوتی 1 تو بحث ما نیست! اون که هیچی نداره! نه وای فای نه جی پی اس نه شتاب سنج و.... ویوتی 1 اصلا قابل مقایسه با این گوشی ها (جت و آرینا و ویوتی 2 و رنوار) نیست!!!

hasanmotori
16-01-2010, 18:10
آقا صبر کنید اینقدر تند نرید منم یه نظری بدم! :دی در جواب اون آقایی (:دی) که میگفت سی پی یو 800 و... بگم که حسن جون دوباره داری تبلیغات الکی میکنی! :دی اینکه دیگه پروندش بسته شد رفت معلوم شد که الجی خیلی خوب کار کرده بود که رو سی پی یو 300 مگی با چه سرعتی کار میکنه! همچین میگی بازی میکنم آهنگ گوش میدم که فکر کردم سی پی یوش Core i7 هه....:دی همین رنوار هم میتونه خیلی راحت اینکارو بکنه چه برسه به آرینا! :دی

حمید رضا جان گول این اعداد ارقام رو نخور در عمل هیچ تفاوتی نداره چون اینا سیستم عامل ندارن و اصلا کنترل درست حسابی رو منابع سیستمی ندارن که بخوان از سی پی یو کار بکشن! :دی سیستم عامل دار ها تو بگراندشون ممکنه چند تا برنامه باز باشه (مثل آنتی ویروس و...) ولی تو جاوا همچین چیزی امکان نداره چون کنترلشو نداره.....پس خیالت راحت....

نظر خودم رو آرینا هستش....دوربین خوب داره، بهترین نوع تاچ رو داره + مالتی تاچ، ترنسمیتر و حافظه 8 گیگ داره + اینترفیس فوق العاده....از نظر خودم قابل مقایسه با تاچ ویز نیست....سرعت موشک....بسیار مستحکم تر از جت (مقاومت بدنش زیاده)....صدای دالبی و عالی داره.....قیمتش 380 با گارانتی بود آخرین بار که شنیدم....ویوی اسمارت هم مثل آریناست فقط به جای جک 3.5 مبدل 3.5 داره، حافظش 1.5 گیگه، ترنسمیتر نداره، مقاومت بدنش کمتره......ولی دوربینش 8 هستش.....

حسن خیلی موذی هستی! :دی خودت میدونی این اقا داره ویوتی 1 رو میگه بلوتوثش مزخرفه! ویوتی 2 که اصلا هیچ مشکلی نداره.....بازم سوءاستفاده کن من هیچی نمی گم! :دی

حسین بازم اومدی افکار مردمیرو گول بزنی :27:
یه جوری میگی انگار سی پی یو 800 گزاشته کاره بدی کرده ... میگی سی پی یو 300 ارنا از 800 جت بهتره ... آخه تعصب تا چه حد :27:

اگه اینجوریه گول 8 مگاپیکسلم نخور :21:

من تو یوتیوب مقایسه جت و ویوتی اسمارتو دیدم ... سرعت جت خیلی بهتر بود و شکی توش نیست .. تازه تاچشم با اینکه خازنیه معلومه مالی نیست

جت اتفاقاً خیلی رو منابع سیستمی کنترل داره ... باهاش کار کنی میفهمی ... 10 تا برنامه سنگین باز کن اصلاً کم نمیاره

اصلاً به من چه هر چی میخاد بخره ... ولی اخه هرجوری حساب کنی جت از همشون خیلی بیشتر می ارزه ... قیمتشم که تا 300 تومن پیدا میشه

حمید رضا جان هرچی گرفتی مبارکت باشه مخصوصاً اگه جت گرفتی :27:

4870x2
16-01-2010, 18:18
اقا رو فكر كرده S-CLASS كم گوریل انگولی هستش:دی
من میگم ارینا از جت بهتره چون
1-رنگ ها رو درست نشون میده:27:
2-صدای تو هدفونش به لطف دالبی دیجیتال( عظمت این اسم رو ببین: دی)جت رو می زاره تو شر---: دی
3-تو فیلمبرداری جت رو می خوره
4-اینترفیسش دیگه همه قبول دارن یه سروگردن بالا تره
5-تاچش خازنیه + مالتی تاچ كه كل سامسونگ هنوز نمی دونه مالتی تاچ چیه: دی
اها راستی فارسی داره‌+ تشخیص دست خط داره+كلا فارسی داره دیگه:31:

jahfer
17-01-2010, 20:35
یه جوری میگی انگار سی پی یو 800 گزاشته کاره بدی کرده ... میگی سی پی یو 300 ارنا از 800 جت بهتره ... آخه تعصب تا چه حد :27:

سلام
اينجا رو ببينيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين سايت عالي، يكي از معدود سايتهايي است كه گوشيها را با برنامه هاي بنچمارك گيري تست ميكنه و نتيجه را ميذاره. در وسطهاي صفحه نتايج تست با نرم افزارهاي JBenchmark1,2,3D,HQ را در مقايسه با نوكيا N82 گذاشته.

به جز نرم افزارهاي سبك JBenchmark1,2 در ساير نرم افزارها N82 سريعتره. شايد بخاطر وجود چيپ گرافيكي مجزا.
اونهايي هم كه جت در اونها بهتر ظاهر شده، خيلي به سبك بودن رابط كاربري وابسته اند. مثلا K800 بخاطر رابط كاربري سبك در JBenchmark1,2 امتيازش از هر دوي اينها بالاتره.

پردازنده 800 مگاهرتزي سامسونگ در حد پردازنده هاي 430 مگاهرتزي نوكيا 5800 و 5530 و N97 است.

pooria.rio
17-01-2010, 20:48
به یه چیز جالب دقت کردین :دی ؟
عنوان تاپیک....
بهترین گوشی ال جی تا 400 تومان
پس این برادرمون چی میگه اینجا که در مورد جت صحبت میکنه :27:

hasanmotori
17-01-2010, 22:51
اقا رو فكر كرده S-CLASS كم گوریل انگولی هستش:دی
من میگم ارینا از جت بهتره چون
1-رنگ ها رو درست نشون میده:27:
2-صدای تو هدفونش به لطف دالبی دیجیتال( عظمت این اسم رو ببین: دی)جت رو می زاره تو شر---: دی
3-تو فیلمبرداری جت رو می خوره
4-اینترفیسش دیگه همه قبول دارن یه سروگردن بالا تره
5-تاچش خازنیه + مالتی تاچ كه كل سامسونگ هنوز نمی دونه مالتی تاچ چیه: دی
اها راستی فارسی داره‌+ تشخیص دست خط داره+كلا فارسی داره دیگه:31:

1- چه جالب :27:
2- دالبی چیه ؟! soround 5.1 میزارتش تو همونی که خودت گفتی :27:
3- اره میدونم با 3gp میخاد mp4 رو بخوره
4- نه کی میگه ؟ :27:
5- تو صفحه 3 اینچی مقاومتی بهتره چون وقتی صفحه کوچیک باشه کار با ناخون بهتره ... اینو دوستت در مورد کوربی گفته :27:
مولتی تاچ تو چی ؟ حتماً تو بازیای جاوا ؟ :27:

سلام
اينجا رو ببينيد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين سايت عالي، يكي از معدود سايتهايي است كه گوشيها را با برنامه هاي بنچمارك گيري تست ميكنه و نتيجه را ميذاره. در وسطهاي صفحه نتايج تست با نرم افزارهاي JBenchmark1,2,3D,HQ را در مقايسه با نوكيا N82 گذاشته.

به جز نرم افزارهاي سبك JBenchmark1,2 در ساير نرم افزارها N82 سريعتره. شايد بخاطر وجود چيپ گرافيكي مجزا.
اونهايي هم كه جت در اونها بهتر ظاهر شده، خيلي به سبك بودن رابط كاربري وابسته اند. مثلا K800 بخاطر رابط كاربري سبك در JBenchmark1,2 امتيازش از هر دوي اينها بالاتره.

پردازنده 800 مگاهرتزي سامسونگ در حد پردازنده هاي 430 مگاهرتزي نوكيا 5800 و 5530 و N97 است.

تست بنچ مارک هر دوی جت و آرنا هست که جت تو همه موارد عملکرد قویتری داره ...
پردازنده 800 سامسونگ نیست مال کوالکامه :27:
حالا برو تو سایت jbenchmark.com نگاه کن 8910 امتیازش چقدره ... زیر 300 ه ... خب پس 8910 در حال مردنه اصلاً :27:
رو ان86 همینو تست کردیم اولش میزد 550 دو باره زدیم رفت بالای 1000 ا :18:
بعد از آپدیت تا 1100 هم رفت
به این چیزا خیلی اهمیت نده
جت cpu 800 داره و قدرتشو تو عمل نشون داده

به یه چیز جالب دقت کردین ؟
عنوان تاپیک....
بهترین گوشی ال جی تا 400 تومان
پس این برادرمون چی میگه اینجا که در مورد جت صحبت میکنه

دوستمون هر چی دوس داره میخره مبارکشم باشه ... ولی اگه من نمیومدم ذهنشو منحرف میکردین :27:

حیف محمد رضا نیستش :18: :27: :21:

Michael Ropy
18-01-2010, 17:03
حسن اگه حتی شک هم داشتم الان دیگه مطمئن شدم مشکل داری! :دی

یعنی چی تاچ خازنیش مالی نیست؟! این دیگه نهایت تعصب بود.....تاچ جت از استار من هم بدتر بود!!!! تو که اصلا با اس کلاس کار نکردی نظر نده! :27:

Michael Ropy
18-01-2010, 17:05
یه جوری میگی انگار سی پی یو 800 گزاشته کاره بدی کرده ... میگی سی پی یو 300 ارنا از 800 جت بهتره ... آخه تعصب تا چه حد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمی گم کاره بدی کرده! منظورم اینه که تفاوتی ندارن تو سرعت پس هی سی پی یو، سی پی یو نکن واس ما! :دی من که دیگه کار کردم میدونم چیه.....سامسونگ فقط یه دلیل داشته واسه گذاشتن این پردازنده: گول مالیدن سر مردم! :دی

جت اتفاقاً خیلی رو منابع سیستمی کنترل داره ...

به به نمی دونستم جاوا سیستم عامله! :دی یکم اطلاعاتتو زیاد کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4870x2
18-01-2010, 17:25
3- اره میدونم با 3gp میخاد mp4 رو بخوره
پیر شدیم هنوز ملت نمی دونن 3gp و mp4 تو حجم فرق دارن نه تو كیفیت!
حاجی همین 3gp می تونه 1080p باشه!(عمرا اینو می دونستی:دی)

hasanmotori
18-01-2010, 17:31
حسین داری افکار عمومیو تخریب میکنی :27:

خیلی موذی هستی :27:

خودت میگی جاوا رو منابع سیستمی کنترل درستی نداره منظورت سخت افزاره ... منم حرف خودتو تکرار کردم بعد میگی جاوا سیستم عامل نیست :27:

تاچش با آپدیت خیلی بهتر میشه ... اینو خودم امتحان کردم میتونی از کسایی که دارن بپرسی .. ینی اون فریمورش که فارسی داره تاچش خوب نیست ... فریمورای دیگش تاچشون عالیه

تو اون یکی تاپیک جوابتونو دادم دیگه بریم اونجا بحث کنیم
اینجا جواب نده دیگه

hasanmotori
18-01-2010, 17:35
پیر شدیم هنوز ملت نمی دونن 3gp و mp4 تو حجم فرق دارن نه تو كیفیت!
حاجی همین 3gp می تونه 1080p باشه!(عمرا اینو می دونستی:دی)

من از خودتون یاد گرفتم که میگین divx از mp4 بهتره :27:

اصلاً بحث سایز نیست ... آره 3gp میتونه تا 1920x1080 باشه ولی چون این فرمت برای فیلمهای کم حجم و با کیفیت پایینه بیت ریتش پایینتره ... مثلاً x1 با اینکه فیلم برداریش vga 30 فریم بود کیفیت فیلمش اصلاً بدرد نمیخورد چون 3gp فیلم میگرفت

حالا اصلاً کاری به اینا نداشته باش در عمل هر دو تو یه سطح هستن میتونی نمونه فیلمشونو ببینی
به جاش دوربین جت آرنا رو میزاره همونجا که خودت میدونی :27:

محمد رضا کجایی :42: :دی

4870x2
18-01-2010, 17:38
من از خودتون یاد گرفتم که میگین divx از mp4 بهتره

اصلاً بحث سایز نیست ... آره 3gp میتونه تا 1920x1080 باشه ولی چون این فرمت برای فیلمهای کم حجم و با کیفیت پایینه بیت ریتش پایینتره ... مثلاً x1 با اینکه فیلم برداریش vga 30 فریم بود کیفیت فیلمش اصلاً بدرد نمیخورد چون 3gp فیلم میگرفت

حالا اصلاً کاری به اینا نداشته باش در عمل هر دو تو یه سطح هستن میتونی نمونه فیلمشونو ببینی
به جاش دوربین جت آرنا رو میزاره همونجا که خودت میدونی
نه دیگه divx از mp4 بهتره می تونی تست كنی:دی
ولی بحث فریم ریتش اصلا درست نیست!
كافیه یه فیلم ارینا رو تو یه برنامه مثل km player بزاری و تست كنی ببینی بیت بالایی داره یا نه!
پسر اشنایدره كه دیگه سامی رو می زاره تو ----

pooria.rio
18-01-2010, 22:15
به جاش دوربین جت آرنا رو میزاره همونجا که خودت میدونی :27:

حالا دوربین رنوار همه ی اینا رو قورت میده :دی

jahfer
23-01-2010, 19:58
1
پردازنده 800 سامسونگ نیست مال کوالکامه :27:

اگر از جايي خوندي بگو كجاس تا من هم آگاه بشم و اسم پردازندش را هم بگو.
تا جايي كه من ميدونم اينه:

CPU: Samsung S3C6410
CPU_Clock: 800 MHz
Width:of_Machine:Word: 32 bit
CPU+Core: ARM1176JZF-S
Level;1+cache: 16KiB data cache / 16 KiB instruction cache
Instruction-Set: ARMv6

اين پردازنده در امنيا لايت هم استفاده شده و قابل مقايسه با پردازنده 800 مگاهرتزي كوالكام نيست. معماري 800 مگاهرتزيهاي كوالكام ARMv7 است.

زلف علی
23-01-2010, 23:40
اگر از جايي خوندي بگو كجاس تا من هم آگاه بشم و اسم پردازندش را هم بگو.
تا جايي كه من ميدونم اينه:

CPU: Samsung S3C6410
CPU_Clock: 800 MHz
Width:of_Machine:Word: 32 bit
CPU+Core: ARM1176JZF-S
Level;1+cache: 16KiB data cache / 16 KiB instruction cache
Instruction-Set: ARMv6

اين پردازنده در امنيا لايت هم استفاده شده و قابل مقايسه با پردازنده 800 مگاهرتزي كوالكام نيست. معماري 800 مگاهرتزيهاي كوالكام ARMv7 است.

من از طرف حسن جون جواب میدم :دی

اتفاقاً اینی که شما نوشتی از 800 کوالکام خیلی قویتره چون سامسونگ تو ویندوزهاش از این cpu استفاده کرده و به کوالکام ترجیهش داده
اصلاً رو cpu بحث نکنید ... همه میدونن که بهترین cpu ها مال سامسونگه دلیلشم اینه که آیفون از cpu های سامسونگ استفاده میکنه ... ینی قلب تپنده آیفون سامسونگه :27:
سی پی یو آیفون 3gs سامسونگه با core arm a8 یا همون ARMv7
همین سی پی یو تا 1 گیگاهرتز کلاک میشه و برخلاف cpu 1 گیگاهرتزی کوکالکام یه شتاب دهنده 3 بعدی خیلی قوی داره

cpu jet اینه
Qualcomm MSM6246, 800Mhz processor

مدرک gsmarena

الان رفتم نگاه کردم

سامسونگ یه cpu جدید هم داره به اسم Hummingbird که فرکانسش 1 گیگاستو احتمالاً رو آیفون بعدی استفاده میشه

.::Farshad::.
24-01-2010, 19:20
درود

بحث دوستمون اول کار سر انتخاب میون الجی بود که یهو فن بوی های سامسونگ نمیدونم چی شد پای جت رو وسط کشیدند :13:

اصلاً رو cpu بحث نکنید ... همه میدونن که بهترین cpu ها مال سامسونگه دلیلشم اینه که آیفون از cpu های سامسونگ استفاده میکنه
این دیگه آخر استدلال بوداااااااا . تازه اونم استدلااال کوبنده :31:

بحث رو میبرم به تاپیک آرنا؛ تا شاید بهتر بشه پی برد :27:

جت دوربیش از آرنا خیلی بهتره

خیر.همچین چیزی نیست.بنده یه 5 روزی میشه که جت خریدم.قبلش هم با ارنا و رنوار کار کردم.
فیلم برداری جت بهتره ولی عکس برداریش نه.
یعنی فرقی با هم ندارند.
تاچ ارنا بهتره.تو سرعت هم تو بازشدن منو ها و گزینه ها تفاوتی احساس نمیکنی!
مقداری تو نصب برنامه ها و دیگر اعمال مثل،حذف،ویرایش و ... جت سریع تر هست که اونم به صدم ثانیه نمیرسه!