PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از بين رفتن كليد تغيير زبان

karkan
12-01-2010, 16:51
سلام...از اسم تاپيك معلومه..اون دكمه كنار ساعت كه زبان رو با اون عوض ميكردم نيست...تا ديروز بود امروز ديگه نيست...تو كنترل پنل هم رفتم اونجا چيزي نبود..اگه كاري بايد بكنم كه بياد لطفا...اگه نميشه هم بيخيال...آلت+شيفت ميزنم...

خيلي ممنون

Masоud
12-01-2010, 18:34
سلام...از اسم تاپيك معلومه..اون دكمه كنار ساعت كه زبان رو با اون عوض ميكردم نيست...تا ديروز بود امروز ديگه نيست...تو كنترل پنل هم رفتم اونجا چيزي نبود..اگه كاري بايد بكنم كه بياد لطفا...اگه نميشه هم بيخيال...آلت+شيفت ميزنم...

خيلي ممنون

سلام

Click Start, click Control Panel, and then double-click Regional and Language Options.
On the Languages tab, under Text services and input languages, click Details.
Under Preferences, click Language Bar.
Select the Show the Language bar on the desktop check box

موفق باشید :40:

karkan
13-01-2010, 12:24
سلام

Click Start, click Control Panel, and then double-click Regional and Language Options.
Under Preferences, click Language Bar.
Select the Show the Language bar on the desktop check box

ممنون دوست عزيز...متاسفانه اون قسمتي كه قرمز كردم واسه من خاموشه...يعني نميشه كليك كرد روش....چكار كنم؟

Masоud
14-01-2010, 00:41
ممنون دوست عزيز...متاسفانه اون قسمتي كه قرمز كردم واسه من خاموشه...يعني نميشه كليك كرد روش....چكار كنم؟
سلام

کدوم قسمت ؟ فکر کنم عکسو یادت رفته بذاری !

karkan
14-01-2010, 00:55
سلام

کدوم قسمت ؟ فکر کنم عکسو یادت رفته بذاری !

عكسي در كار نيست...منظورم همون قسمتي كه شما نوشته بودي بود..شرح كار رو كليك كنيد تو اون قسمت يه جا رو قرمز كردم....

ممنون

Mohammad King
14-01-2010, 01:09
سلام

شما 1 بار در همان regioanl languages...

زبان فارسی را انتخاب کنید و ok کنید .

دوباره خودش اضافه میشه.

esool
14-01-2010, 01:11
توی run بزن msconfig
یه صفحه باز میشه رو سربرگ Startup کلیک کن.
تیک کنار ctfmon رو بزن.
یا >>>>>>Click Start, click Control Panel, and then double-click Regional and Language Options.
click advanced,select extend support of advanced text

NIMA 36
17-01-2010, 21:03
بعد از ساعتها سرچ در اینترنت فهمیدم که مشکلم چیز دیگری بود.
تو کنترل پنل به regional & language option رفتم،بعد از اونجا به تب languages و در نهایت details رو انتخاب کردم.
تو ditails به تب advanced و اونجا دیدم که advanced text sevices خاموش بود و وقتی اونو روشن کردم با فعال کردن language bar مشکلم حل شد.