PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی عجیب در نصب ویندوز

aliyeli
12-01-2010, 13:45
سلام دوستای عزیز
راستش من 3 تا ویندوز تو سیستم داشتم ویروس گرفتم کاسپر رو دانلود کردم ویروس ها رو پاک کرد ولی چون فایل های ویندوز هم همراهش پاک شدن
حالا هیچ کدوم از ویندوز ها بالا نمیاد و وقتی هم که میخوام ویندوز نصب کنم نصب نمیشه و این ارور رو میده
setup did not find any hard disk drives installed your computer
make sure any hard disk drives are powered on and properly connected to your computer,and that any disk-related hardware configuration is correct
5 تا سیدی ویندوز رو هم امتحان کردم هیچ کدوم نصب نمیشه
ممنون میشم کمکم کنید

amd>intel
12-01-2010, 13:57
این داره میگه هاردت دیتکت نشده ؟کابلها دیتا و برق هارد رو چک کن .

aliyeli
12-01-2010, 16:47
دوست عزیز چک کردم همه اتصالات درسته حتی لوگوی ویندوز هم میاد موقعی که میخواد لود بشه دیگه از اون جلوتر نمیره
ویندوز جدید هم نصب نمیشه

amd>intel
12-01-2010, 16:50
باید تو ریکاوری کنسول
بزنی
FIX/MBR
FIX/BOOT

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aliyeli
12-01-2010, 17:32
خیلی خیلی ممنون دوست عزیز فقط چه جوری برم تو ریکاوری کنسول

Masоud
12-01-2010, 18:42
خیلی خیلی ممنون دوست عزیز فقط چه جوری برم تو ریکاوری کنسول
سلام

در هنگام نصب ویندوز در اون صفحه ی آبی ، روی دکمه ی R بزنی به Recovery Console منتقل میشی.

لینک زیر رو نگاه کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40:

aliyeli
13-01-2010, 18:43
دوست عزیز من اون لینکی که دادینو رفتم ولی طریقه رفتن به ریکاوری کنسول رو نداشت من موقع نصب ویندوز فقط تونستم به ریکاوری سیستم برم که ازم فلاپی دیسک میخواست که به گمونم درایور هارد رو میخواست ولی وقتی گذاشتم فرقی نکرد...

NaKhoda BiBaK
13-01-2010, 22:53
یک مقاله ای خوندم جایی که بیش از 2 ویندوز روی یک سیستم صدمه میزنه به هارد ! ( البته در صورتی که به مدت طولانی ویندوزها نصب باشن )
حالا نمیدونم تا چه حد راسته !!!

mm_yaghoob
13-01-2010, 22:59
دوست عزيز

شما ميتونيد خيلي راحت با پارتيشن مجيك بالا ببيايد و دريو اولت همون c را دلت و از نو اينجاد كنيد و بعد اون با ويندوز بالا بيا و در همون درايو ويندوز نصب كن و بعد اون ويندوزهاي ديكتو ميتوني بالا بياري

aliyeli
14-01-2010, 01:39
ممنون دوست عزیز فقط یه سوال پارتیشن مجیک با بوت بالا میاد؟ چون من هیچ کدوم از ویندوزام کار نمیکنه و اگه با بوت نشه اجرا کرد کاره دیگه ای نمیتونم باهاش بکنم
در مورد حرف ناخدا فکر کنم همینطور باشه من حدود 2 سال این 3 تا ویندوز رو داشتم و الان...