PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم کردن کیفیت صدا

PeS
12-01-2010, 13:11
سلام دوستان
به دنبال برنامه ای هستم که یک آهنگ با فرمت MP3 را کم کنم کیفیتش را بطوری که نشه براحتی شنید چی داره میگه ؟

من برنامه های مثل نرو ؛ مدیا پلیر ؛ کویک تایم ؛ جت آیدویو را دارم با اینا میشه این کار را انجام داد

ممنونم

saeed774
12-01-2010, 15:50
منظور شما اينه كه كيفيت آهنگ بطور كل پايين بياد ؟ كه در اينصورت با برنامه هاي نرو و جت آديو و در بخش كانورت فايل هاي صوتي ميتوني پايين ترين تنظيمات ممكنه رو انتخاب كني .

ولي اگه نرم افزاري ميخواين كه صداي خواننده رو تقريبا به حد صفر برسونه و فقط آهنگ باشه بايد از نرم افزارهاي Karaoke استفاده كني .
لينك زير يه نگاه بنداز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با نرم افزارهاي زير هم ميتوني اينكارو انجام بدي :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

joe_satriani
12-01-2010, 16:06
sound forge هم هست.

PeS
13-01-2010, 13:11
سلام
ممنونم دوستان
من برام دانلود سخته چون سرعتم خیلی کم هست با اون نرم افزارهایی که من دارم چطوری میتونم کم کنم من بلد نیستم
راهنمایی کنید کجا باید برم

مرسی

.::SMS::.
13-01-2010, 20:18
با jetAudio میشه تا حدی این کارو انجام داد ولی نه اینقدر کم که نشه فهمید چی میگه
روی فایل صوتی رایت کلیک کن و از منوی باز شده برو روی jetaudio و convert with jetaudio رو بزن
توی قسمت output file فایل حروجی رو mp3بزار و از توی config کیفیت یا همون bitrate رو روی پایین ترین حد بزار (فکر کنم 8kbps)

PeS
07-03-2010, 13:52
سلام دوستان
من یک فایل Mp3 دارم و میخوام کیفیت اون را پایین بیارم تا صدای فردی که صحبت میکنه واضح نباشه

با jet audio هرکاری میکنم نمیشه

روی فایل راست کلیک میکنم و میزنم convert بعد میرم و میزارمش روی mp3 , vaw و ... با پایین ترین مقدار کیفیت هاشون که از منوی confige انتخاب میکنم ولی بازم نمیشه
فقط حجمش تغییر میکنه وگرنه کیفت عوض نمیشه

خواهشن کمکم کنید

مرسی