PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اکتیو ویستا اورجینال

surena_iran2564
12-01-2010, 11:53
سلام
نوت بوک من یه ویندوز ویستا بیزنس داره که طبق روال نوت بوک ها به صورت اوریجینال روش نصب بود
بعد از دو سال و مشکل دار شدن ویندوز تونستم ریکاوری شرکتی نوت بوک رو پیدا کنم
خلاصه بعد از نصب و گذشت مدتی متوجه شدم که سریالی که الان ویندوزم باهاش اکتیو شده با سریال لی که پشت نوتبوک نوشته فرق داره
وقتی خواستمبا سریال اصلی نوتک بوک فعال کنم و کد رو عوض کردم بعد از اتصال به اینترنت و اقدام برای اکتیو کردن یه ارور داد که گفته بود تاریخ ویندوز گذشته و اکتیو نشد
ازون به بعد دیگه ویندوز بالا نمیاد و سریال میخوادبرای اکتیو کردن که نمیشه!!
ویندوز رو هم نمیخوام عوض کنم چون برنامه های مهمی دارم که نمیخوام پاک بشن
ممنون میشم راهنمایی کنید

Win-7
12-01-2010, 16:43
سلام
نوت بوک من یه ویندوز ویستا بیزنس داره که طبق روال نوت بوک ها به صورت اوریجینال روش نصب بود
خلاصه بعد از نصب و گذشت مدتی متوجه شدم که سریالی که الان ویندوزم باهاش اکتیو شده با سریال لی که پشت نوتبوک نوشته فرق داره
وقتی خواستمبا سریال اصلی نوتک بوک فعال کنم و کد رو عوض کردم بعد از اتصال به اینترنت و اقدام برای اکتیو کردن یه ارور داد که گفته بود تاریخ ویندوز گذشته و اکتیو نشد
ممنون میشم راهنمایی کنید

می تونم بهتون سریال اصلی بدم واسه Activate. لینکش تو تبلیغات بین پست های فروم میتونید پیدا کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arashaga
20-02-2010, 21:53
سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید

اون سریالی که زیر لپ تاپ هستش، توی بلک لیست مایکروسافت هستش و اگه شما بخواهید با اون ویندوزتون
رو فعال کنید ( که در واقع نیازی نیست و ویندوز شما بصورت OEM فعال هستش و قانونی توسط سیستم ریکاور
سازنده ) باید با Microsoft تماس بگیرید و تقاضای فعال سازی اون رو بدید که بازم میگم نیازی به این کار نیست!