PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای چسباندن دو فایل mkv به هم

pmax
12-01-2010, 10:09
سلام

من یک فیلم full hd با فرمت mkv دارم که بصورت دو فایل حدود 4 گیگی mkv روی هاردم هست
می خوام این دو فایل رو بهم بچسبونم که بشه یک فایل 8 گیگی mkv و البته بسیار برام مهمه که کیفیت تصویر کم نشده ولی اگر چاره ای نیست خب اشکالی نداره . بهرحال می خوام بچسبونمشون به هم که یک فایل بشن

نرم افزاری برای اینکار هست ؟

با تشکر

saeed774
12-01-2010, 15:25
ميتوني در عرض چند ثانيه بدون ReEncode كردن و بدون دستكاري در كيفيت با نرم افزار زير اينكارو انجام بدي :

MKVToolnix 3.0.0
بصورت فايل فشرده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بصورت فايل نصبي :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در لينك اول كه بصورت پرتابل هست فايل اجرايي mmg هست .

pmax
12-01-2010, 15:38
من از همین مجموعهmkvtoolnix الان دارم با mkvmerge.exe اینکار رو می کنم ( با استفاده از دکمه append )
اما بنظر می رسه خیلی طول میکشه تا دو تا فایل 4 گیگی ( مجموعا 8 گیگ ) رو بهم بچسبونه
اینکه شما می گی ظرف چند ثانیه . بنظرم یعنی من یکجایی اشتباه کردم

saeed774
12-01-2010, 16:06
فايل اولي رو كه Add ميكني و فايل دومي رو با append وارد ميكني . در كادر Tracks ,Chapters چك كن كه فايل دومي كه بصورت append وارد كردي روبروش <++ باشه و فايل هاي ويدو زير هم و فايل هاي صوتي هم زير هم باشن. يعني ابتدا ويدئو و بعد صدا باشه .

البته سرعت تبديل به مشخصات سيستم بستگي داره . سي پي يو من Core i5 هست و دو تيكه فايل mkv 350 مگي رو در عرض 9 ثانيه بهم وصل ميكنه با اين حساب 8 گيگ 2 دقيقه طول ميكشه و در سيستم شما هم نهايت نبايد بيشتر از 4 دقيقه طول بكشه !