PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک کنید با winrar مشکل دارم

tytyty
11-01-2010, 19:54
سلام . یه فیلم گرفتم حدود 7 گیگه وقتی میخوام آنرر کنم بهم میگه فایل بالای 4 گیگ فقط در فرمت ntfs میشه وجود داشته باشه .
قبل از اینکه 4 گیگشو دانلود کنم آنرر میشد ولی الان که فایل بزرگتر شده میخواد آنرر کنه این پیغام رو میده . لطفا سریع کمکم کنید چی کار باید بکنم

Diego
11-01-2010, 20:21
سلام . یه فیلم گرفتم حدود 7 گیگه وقتی میخوام آنرر کنم بهم میگه فایل بالای 4 گیگ فقط در فرمت ntfs میشه وجود داشته باشه .
قبل از اینکه 4 گیگشو دانلود کنم آنرر میشد ولی الان که فایل بزرگتر شده میخواد آنرر کنه این پیغام رو میده . لطفا سریع کمکم کنید چی کار باید بکنم

همونطور که پیغام خطا هم بهتون گفته, فایل سیستم قدیمیتر از ntfs مثل fat32 و غیره فایل بالای 4 گیگ رو ساپورت نمیکنند ولی در ntfs محدودیتی نداره.(برابر با حجم کلی پارتیشن)
شما یکی از پارتیشن هاتون رو به ntfs تبدیل کنید.در تبدیل fat32 به ntfs داده هاتون پاک نمیشوند

Ava UK
11-01-2010, 20:24

اگر راه حل دوست عزیز Diego برای شما میسر نبود. میتونید یک مموری کارت 8 یا 16 گیگ گیر بیارید. اگر خودتون ندارید میتونید از یکی قرض بگیرید. محتوای اون رو روی کامپیوتر کپی کنید تا بعدا بتونید اونها رو برگردونید. بعد اون رو با فرمت Ntfs فرمت کنید. فیلمتون رو کپی کنید داخل مموری کارت و اون تو از رار خارج کنید. :10:

tytyty
11-01-2010, 20:30
ممنونم از جواباتون
فقط من چطوری باید درایوم رو به ntfs تغییرش بدم؟

tytyty
11-01-2010, 21:26
ممنونم از دوستان عزیز
جوابم رو گرفتم . رفتم با پارتیشن مجیک درایومو به ntfs تبدیل کردم و مشکل حل شد .
بازم ممنون

Masоud
12-01-2010, 01:06
سلام

لطفا سؤالاتتون رو در تاپیک مخصوص خودشون مطرح کنید.

◄◄ تاپیک سوالات و مشکلات مربوط به برنامه WinRAR

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :40: