PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگام خرید x1 به چه نکاتی توجه کنیم؟

shellman_te
11-01-2010, 13:29
با عرض سلام خدمت دوستان خوبم.من میخواستم طی چند روز آینده برم پاساژ علاالدین یک x1 بخرم حالا چند تا سئوال داشتم اگه لطف کنید راهنماییم کنید:

1- موقع خرید برا اینکه گوشی رو بهم نندازن به چه نکاتی باید توجه کنم
2-در حال حاضر این گوشی ساخت کجاست و چه چیزایی تو پکیجش باید باشه؟
3-اگه مغازه خاصی رو میشناسید که قیمت بهتری داره یا آدم درست تری هست لطفا بگید
4-احیانا برای خرید آنلاین کجا رو پیشنهاد میکنید که اگه از این طریق خرید کردم دیگه خیالم از بابت اصل وسالم بودن گوشی کاملا مطمئن باشه :10:

relax_l3oy
11-01-2010, 13:51
یا باید خودتون تو خرید حرفه ای باشید یا اینکه با دوست آشنا به اینجور مسائل برید خرید یا اینکه از نمایندگی ها بخرید هرچند دیگه نمایندگی ها هم مثل قبل نیستند!

golmohammadi
11-01-2010, 19:23
با عرض سلام خدمت دوستان خوبم.من میخواستم طی چند روز آینده برم پاساژ علاالدین یک x1 بخرم حالا چند تا سئوال داشتم اگه لطف کنید راهنماییم کنید:

1- موقع خرید برا اینکه گوشی رو بهم نندازن به چه نکاتی باید توجه کنم
2-در حال حاضر این گوشی ساخت کجاست و چه چیزایی تو پکیجش باید باشه؟
3-اگه مغازه خاصی رو میشناسید که قیمت بهتری داره یا آدم درست تری هست لطفا بگید
4-احیانا برای خرید آنلاین کجا رو پیشنهاد میکنید که اگه از این طریق خرید کردم دیگه خیالم از بابت اصل وسالم بودن گوشی کاملا مطمئن باشه :10:

شماباید دقت کنید که گوشی کارکرده نندازند ...
ظاهرشو خوب نگاه کن ببین خشی چیزی نداره
دقت کن حتما باید یک مموری داشته باشه
حال یا 4 یا 8 گیگ
جدیدا شنیدم مموری 2 و 1 گیگ هم میندازند روش ...
حالا هر چی باشه خلاصه یکی داشته باشه
باطری رادربیار
و با دقت نگاه کن ببین ترکی چیزی نداره که ....
این گوشی ساخت تایوان هست
مثل بقیه گوشیها اچ تی سی ....
تو کلوپ این گوشی و صفحه اول متعلقات جعبه هم گذاشته شده میتونی ببینیش

shellman_te
11-01-2010, 20:29
ممنون از پاسختون.تو انجمن و جاهای دیگه عکس متعلقاتشو دیدم ولی چون این گوشی تقریبا قدیمی است و ممکن تو پکیج های جدیدش متعلقاتش کم و زیاد شده باشه و یا اندازه مموریش یا کشور سازندش تغییری کرده باشه پرسیدم.
در ضمن دو تا سئوال : این جریان ترک خوردن میگن توی سری جدید کاملا حل شده.آیا واقعا همینطوره؟و اگه حل شده از کجا کاملا مطمئن بشم که گوشی سری قدیمی بهم ندن و دیگه اینکه این کدهای مخفی سونی اریکسون تا چه حد میتونه برای تشخیص کارکرده بودن یا نبودن گوشی تاثیر داشته باشه؟

golmohammadi
11-01-2010, 21:22
ممنون از پاسختون.تو انجمن و جاهای دیگه عکس متعلقاتشو دیدم ولی چون این گوشی تقریبا قدیمی است و ممکن تو پکیج های جدیدش متعلقاتش کم و زیاد شده باشه و یا اندازه مموریش یا کشور سازندش تغییری کرده باشه پرسیدم.
در ضمن دو تا سئوال : این جریان ترک خوردن میگن توی سری جدید کاملا حل شده.آیا واقعا همینطوره؟و اگه حل شده از کجا کاملا مطمئن بشم که گوشی سری قدیمی بهم ندن و دیگه اینکه این کدهای مخفی سونی اریکسون تا چه حد میتونه برای تشخیص کارکرده بودن یا نبودن گوشی تاثیر داشته باشه؟

در مورد ترک در گوشیهای جدید
والا من نمیتونم تظمینی کنم
هیشکی نمیتونه
ولی جدیدا کمتر گزارش شده

شما مطمئن باش گوشیو بخری جدیدشو میدند بهت
هیچوقت این گوشی از چند ماه پیش نمونده
و فوری فروش میره
برای احتیاط یه کدی هست که با اون میتونی بفهمی ساخت چه تاریخی هست
مثلا 09w14
این کد یعنی سال 2009 و هفته 14
میشه تاریخ ساخت گوشی
اینو زیر باطری نوشته میتونی پیدا کنی