PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صمد مرفاوی از سرمربیگری استقلال استعفا کرد | تکذیب شد!

satttanism
11-01-2010, 13:21
سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از آنکه در ماه‌های گذشته تحت فشار برخی انتقادات قرار داشت و مورد حمایت باشگاه قرار گرفت، صبح دوشنبه و به دنبال توهین روز یکشنبه برخی هواداران به مدیرعامل باشگاه استقلال از سمت خود استعفا کرد.به گزارش خبرنگار مهر، صمد مرفاوی که از ابتدای لیگ نهم هدایت تیم فوتبال استقلال را پس از برکناری امیرقلعه نویی برعهده گرفت، در طول بیست و دو هفته گذشته این رقابت ها بارها از سوی برخی هواداران این باشگاه مورد توهین قرار گرفت و در بسیاری از بازیها نیز هواداران خواستار کناره گیری وی از سرمربیگری استقلال شدند.
با این حال امیررضا واعظی آشتیانی مدیرعامل استقلال در طول هفته های گذشته حمایت کامل و قاطع خود را از مرفاوی اعلام و تاکید کرد که وی تا پایان فصل سرمربی استقلال خواهد ماند.
اما به دنبال اتفاقاتی که در دیدار روز یکشنبه برابر سایپا رخ داد و منجر به سردادن شعارهایی علیه صمد مرفاوی و خصوصا واعظ آشتیانی شد، سرمربی آبی پوشان صبح دوشنبه به باشگاه استقلال رفت و استعفایش را تقدیم آشتیانی کرد.
مرفاوی این استعفا را در راستای حمایت از واعظ آشتیانی ارائه کرده و معتقد است هواداران نباید حرمت مدیرعامل باشگاه را بشکنند و در ورزشگاه علیه او شعار دهند.
به نظر می رسد با توجه به اتفاقاتی که طی ماههای اخیر افتاده است و با توجه به نتایجی که تیم فوتبال استقلال در بیست و دو هفته گذشته کسب کرده، مسئولان استقلال نیز با استعفای مرفاوی موافقت کنند.
قرار است ساعت 17 امروز اعضای هیئت مدیره باشگاه تشکیل جلسه دهند و در مورد استعفای صمد مرفاوی تصمیم گیری کنند.

mohammadi4net
11-01-2010, 13:48
لطفا در این نظر سنجی شرکت کنید :
آیا موافق استفای صمد مرفاوی هستید؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

KAHAKDAM
11-01-2010, 14:00
سلام.دستت درد نکنه بهترن خبری بود که تا به حال شنیده بودم.این که نشد تیم!:8:

امير موسر
11-01-2010, 14:02
من کلا موافقم ! به نظرم نمیتونست حاشیه ها رو جمع کنه !

vahid78
11-01-2010, 14:12
مربیگریش در سطح تیم پرطرفدار و پرحاشیه نبود. یا هنوز تجربه کافی نداشت ... امیدوارم یه مربی درخور استقلال پیدا کنن

Rastin.
11-01-2010, 16:44
خوب مثل بعضی مربیهای موفق(!) لیگ بلد نبود با اجیر کردن خبرنگار و تماشاگر بنفع خودش حاشیه سازی کنه!
باید چند سال دیگه پیش قلعه نویی شاگردی میکرد تا با فوت و فن لیگ ایران آشنا بشه.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آرش-19
11-01-2010, 16:46
صمد مربی خوبی بود نه سرمربی خوب. حالا کمی براش زود بود.
به نظر من ذولفقارنسب الان بهترین انتخابه.

ShayaN3K
11-01-2010, 16:51
کجاش خبر خوبی بود !؟
دیگه هیچ کس نمی تونه استقلال رو جمع کنه.
به نظر من اگه بره وضع استقلال از این بدتر میشه.
اصلا کلا تقصیر اون آشتیانی بود که با قلعه نویی بحثش شد. الان توپ دیگه نمی تونه قلعه نویی رو با سپاهان تکون بده.

H&H
11-01-2010, 17:12
کلا قلعه نوعی رو هیچ چیزی نمیتونه به این راحتی تکون بده. حالا چراشو نمیدونم.....

Majid393
11-01-2010, 17:59
صمد مرفاوي: استعفا نكرده‌ام

خبر استعفاي صمد مرفاوي از سرمربي‌گري تيم فوتبال استقلال تهران تكذيب شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، امروز در حالي كه برخي از رسانه‌ها خبر از استعفاي صمد مرفاوي داده بودند، سرمربي استقلال انتشار اين خبرها را ادامه پروژه حاشيه‌سازي براي تيم عنوان كرد و خبر استعفاي خود را تكذيب كرد.

مرفاوي گفت: هيچ گونه استعفايي به واعظي آشتياني مديرعامل باشگاه استقلال نداده ام و با قدرت به كارم ادامه خواهم داد.

وي گفت: صبح امروز نشستي را با آشتياني داشتم اما در اين نشست استعفايي به وي ندادم و آشتياني نيز با حمايت از من گفت كه به كارم ادامه بدهم.

به گزارش ايسنا، اميررضا واعظي آشتياني مديرعامل باشگاه استقلال نيز ظهر امروز در گفت‌وگو با ايسنا از خبر استعفاي صمد مرفاوي ابراز بي‌اطلاعي كرده بود.

isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1471957

pourya_bo2pmc
11-01-2010, 18:14
امیدوارم هر چه سریعتر تا  کامل تیمو به گند نکشیده بره

vahid78
11-01-2010, 18:25
مرفاوي با حضور در تمرين استقلال اعلام كرد استعفا نداده است بازي با تراكتورسازي آخرين تجربه صمد روي نيمكت استقلال

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید - برخلاف خبرهایی که برخی از خبرگزاری ها روی خروجی خود قراردادند سرمربی استقلال تا این لحظه استعفایی را به هیأت مدیره این باشگاه ارائه نکرده است.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، پس از توقف استقلال در بازی مقابل سایپا شایعاتی مبنی بر استعفای صمد مرفاوی منتشر شد اما باخبر شدیم که وی در تمرین امروز استقلال حضور یافته و هنوز هیچ استعفایی به هیأت مدیره و مدیر عامل این باشگاه ارائه نکرده است.

گفتنی است؛ جلسه هیأت مدیره باشگاه استقلال امشب برگزار خواهد شد و در مورد برکناری صمد مرفاوی از سرمربیگری استقلال تصمیم خواهد گرفت.

به نظر می رسد حتی اگر امشب هم مرفاوی برکنار نشود بازی استقلال مقابل تراکتورسازی آخرین دیدار صمد با استقلال خواهد بود.

Kianoosh
11-01-2010, 20:07
اگر امشب بگويند برو، مي‌روم
مرفاوي: استعفا نكرده‌ام و با قدرت به كارم ادامه مي‌دهم

به گزارش خبرگزاري فارس صمد مرفاوي در حاشيه تمرين استقلال در خصوص شايعه استفعايش گفت: ‌من استعفا نكرده‌ام و بحث كناره‌گيري من از تيم را همان هايي مطرح مي‌كنند كه ديروز در استاديوم آزادي عليه من شعار مي‌دادند. مطمئن باشيد با قدرت به كارم ادامه مي‌دهم.
وي در خصوص اينكه صبح امروز در باشگاه جلسه داشته است گفت: با واعظ صحبت كرده‌ام. او گفت به كارم ادامه دهم اما حتي اگر خانه‌نشين شوم عقايدم را كنار نمي‌گذارم و تابع فوتبال پاك هستم.
مرفاوي يادآور شد: من هم به عنوان بازيكن در استقلال بوده و هم به عنوان مربي. اگر حتي امشب بعد از پايان جلسه هيات مديره در خصوص من تصميم‌گيري كنند و خواهان جدايي‌ام باشند مي‌روم و همچنان به عنوان هوادار تيم استقلال باقي خواهم ماند.

vahid78
11-01-2010, 20:40
فرصت دو هفته‌اي هيات مديره استقلال به صمد مرفاوي

عضو هيات مديره باشگاه استقلال تهران از مهلت دو هفته‌اي به صمد مرفاوي سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه خبر داد.

خسرو دانشجو در گفت وگو با خبرنگاران گفت: هيات مديره باشگاه استقلال پس از بررسي عملكرد تيم فوتبال اين باشگاه به اين نتيجه رسيد كه دو هفته ديگر نيز به صمد مرفاوي سرمربي اين تيم فرصت داده شود تا استقلال را از شرايط كنوني خارج كند.

وي با تاييد استعفاي شفاهي مرفاوي اظهار داشت: سرمربي آبي پوشان صبح امروز / دوشنبه / استعفاي شفاهي خود را به مديرعامل اعلام كرد كه اين موضوع عصر امروز در جلسه هيات مديره مطرح و در نهايت تصميم به تقويت كادر فني تيم، گرفته شد.

دانشجو افزود: در همين راست مرتضي محصص و مجيد نامجو مطلق به كادر فني تيم استقلال اضافه شدند تا اين تيم بتواند در هفته آينده عملكرد بهتري را از خود به نمايش بگذارد.

عضو هيات مديره باشگاه استقلال در خصوص حاشيه‌هاي اخير اين تيم نيز گفت:

هميشه باشگاه‌هاي بزرگ دست خوش چنين حاشيه‌هايي مي‌شوند اما، تلاش اعضاي هيات مديره، كادر فني و بازيكنان اين است كه تيم هر چه سريعتر روند مطلوبي را در طول رقابت‌ها در پيش بگيرد.

NaKhoda BiBaK
11-01-2010, 20:45
واویـــــــــلا !!!

دوباره تیم میخواد بشه مثل 2 فصل پیش !!! :41: :41:

چقدر فصل قبل خوب بود !!! قبل از هر بازی میدونستیم استقلال برندست !!! با 4-5 تا گل !!! اما حالا ...

خدااااااااااااااااااااااا ا ...

آخه یکی باید به این واعظ احمق بگه کدوم خری مربی تیمی که قهرمان شده ! بهترین خط حمله ادوار لیگ رو داره ! آقای گل لیگ رو داره ! بهترین خط دفاع رو داره ! تیم اونجوری روون بازی میکنه و بازیکنا با هم رفیقن و ... عوض میکنه ؟؟؟
چقدر آدم میتونه خودخواه باشه واسه نظر خودش 30 میلیون هوادار رو ناراحت کنه !!!

امیر خان برگرد به تیمت ... !!! :sad::sad::sad:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

far2009
11-01-2010, 21:08
دوستان ببخشید ولی فقط

سپاهان

KAHAKDAM
11-01-2010, 21:53
سلام.تا وقتی که اقا صمدند حالا حلاها باید حرص خورد.واویلا:2:
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::4 1::41::41:

نادر1368
11-01-2010, 23:24
عین دو فصل پیش داریم میریم جلو!بالاخره برمیگرده امیر مطمئن باشین برمیگرده یا فصل بعد یا اواخر فصل بعد بازم بگم سرنوشت استقلال با امیر قلعه نوعی گره خورده!تنها امیر استقلال رو بلده تیم ملی هم میتونست نتیجه بگیره! چرا هیچکس باور نمیکنه امیر بهترینه تو فوتبال مزخرف شده به نظر اینجانب ایران!(من که کلا باور کردم انصافا!) اخرین فرصتش هم در مقابل تیرتیر هست که اونم پیشاپیش باخته!:21:دیگه عرق به انایورد چیزیست دیگر!

Rastin.
12-01-2010, 17:02
عین دو فصل پیش داریم میریم جلو!بالاخره برمیگرده امیر مطمئن باشین برمیگرده یا فصل بعد یا اواخر فصل بعد بازم بگم سرنوشت استقلال با امیر قلعه نوعی گره خورده!
البته بهم گره خوردن ولی نه از طریق سرنوشت!!:27:
تابلوئه برمیگرده..از اول این فصل داره زمینش آماده میشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamid-kakero
13-01-2010, 14:08
داشت 2 ركعت نماز شكر بر همه ي استقلاليها(اكثرشون)واجب مي شد كه جناب صمدخان استعفاي خود را تكذيب نمودند!پس اي استقلاليها همچنان براي حل مشكلات تيمتان دعاكنيد.ما هواداران استقلال تا آخرين قطره ي خونمان براي بركناري مربي يا مدير عامل يا هرچه بن نفع اس اسي باشه تلاش ميكنيم و هرگز در احقاق حقوقمون كوتاه نميايم؛

malaki_mall
13-01-2010, 14:53
در اینکه صمد مرفاوی نه دانش و نه کاریزمای مربیگری رو نداره اونم واسه تیمی مثل استقلال هیچ شکی نیست.

واعظ آشتیانی هم آخر لمپن های دنیا که انگار استقلال ارث باباشه تا تیم رو نابود نکنه ول کن هم نیست،واعظ هم که دنبال یکی مثل مرفاوی می گرده که بله قربان گو باشه و اصلا نتیجه واسه اش مهم نیست.

تیمی که 3 باخت پشت سر هم تو خونه میاره و 3 تای بعدی رو تو آخرین ثانیه نتیجه اش رو عوض میکنه شخصیت قهرمانی داره؟

با تمام این تفاصیل عوض کردن مرفاوی بزرگترین اشتباهه که تیم رو بیشتر به حاشیه میبره، از طرفی اگه تا آخر فصل صبر کنیم احتمالا هم صمد و واعظ با هم اخراج خواهند شد.:27:

دنیا و قلعه نوعی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]