PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويرايش سورس

Satrikon
28-03-2006, 00:20
دوستان من ميخوام يك فايل با پسوند exe رو ويرايش كنم------- يعني فايل هايي رو كه اون فايل exe بعد از نصب در اختيار ميذاره رو قبل از نصب ويرايش و ذخيره كنم مثلآ يك dll رو replace كنم كه وقتي نصب شد dllي كه من replace كردم به جاي قبلي بياد----------Resource Hacker رو دارم ولي فقط آيكونها و text رو ويرايش ميكنه.-^%،#$!%$
نرم افزار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sorset
28-03-2006, 06:19
سلام
اگر فایل EXE شما SFX باشد یعنی فایل های درون خود را Extract بکند با Winrar به راحتی میشود
کافی است بعد از نصب Winrar بر روی فایل خو کلیک راست رو بزنید و Open with winrar رو انتخاب کنی

Moh3en_DDD
28-03-2006, 13:42
سلام
اگر فایل EXE شما SFX باشد یعنی فایل های درون خود را Extract بکند با Winrar به راحتی میشود
کافی است بعد از نصب Winrar بر روی فایل خو کلیک راست رو بزنید و Open with winrar رو انتخاب کنی

به همین راحتی ؟ :biggrin:

sorset
28-03-2006, 19:05
آره به همین راحتی :)

Satrikon
29-03-2006, 04:48
نرم افزاري در اين زمينه معرفي كنيد!
يادم رفت بگم SFX نيست با Winrar هم باز نميشه...
جواب بدين؟؟؟

sorset
29-03-2006, 05:38
سلام
برای اکثر ستاپ ها مثلا Install Shield نمیشه کاری کرد

Satrikon
29-03-2006, 06:04
حالا معموليش كه ميشه؟!

Erfaan
29-03-2006, 07:42
چرا...برا Install Shield هم آنپکر اومده که فقط کافيه يه سرچ بزني تو همين سايت

Satrikon
29-03-2006, 08:16
لطف بفرماييد لينك نرم افراري رو بديد كه جامع تر باشه
حالاInstall Shield هست لينك بديد فعلآ معموليش كووووووووووووو كه به فكر Install Shield هستيد؟!

M.R.M
29-03-2006, 11:06
سلام دوست عزيز.
ساير دوستان شما را كاملا صحيح راهنمايي كرده اند و ضمن تشكر از تمام دوستان ، من نيز در تكميل توضيحات ايشان ذكر نكاتي را براي شما يادآور ميشوم :) .
فايلهاي Setup ، هر يك با كامپايلرهاي مخصوصي ( البته منظور از كامپايلر در واقعه نرم افزارهاي فشرده سازي مخصوص ميباشد ) تهيه ميشوند كه يكي از آنها Install Shield ميباشد كه دوستان ذكر كردند. همان طور كه براي Decompile كردن يك فايلي كه با زبان VB كامپايل شده است نياز به VB Decompiler است و شما به هيچ وجه نميتوانيد آن را با مثلا Decompiler زبان دلفي ( مانند DEDE يا موارد مشابه ) Decompile نماييد ، فايل Setup اي كه با Install Shield كامپايل شده را نيز نميتوانيد با براي مثال Decompiler فايلي كه با Inno كامپايل شده است Decompile نماييد.
نتيجه اينكه شما براي هر فايل Setup اي در ابتدا بايد كامپايلر آن را تشخيص دهيد و سپس اقدام به تهيه Decompiler يا Unpacker آن نموده و فايل را بازگشايي نماييد.
اينكه شما ميگوييد Setup هاي معمولي ، در واقع چيزي با عنوان Setup معمولي نداريم !!! قطعا آن فايل Setup با كامپايلر ( نرم افزار ) خاصي تهيه شده است كه معمولا پس از اجراي فايل ميتوانيد به سادگي كامپايلر آن را ( برنامه اي كه فايل Setup با آن تهيه شده است ) تشخيص دهيد .
در اينجا چند نمونه از اين قبيل برنامه ها را به همراه Unpacker هر يك معرفي ميكنم كه اميدوارم براي شما مفيد باشد و بتوانيد مشكل خود را با يكي از آنها برطرف نماييد. توجه داشته باشيد كه اين كار بسيار وقت گير و معمولا نيازمند صبر و حوصله زياد و در اكثر موارد كار با محيط Command Prompt ميباشد ، كار محيط Command Prompt و تايپ دستورات طولاني نيز معمولا كاربر را بسيار خسته ميكند ، در هر صورت اكثر اين ديكامپايلر ها در محيط كامند كار ميكنند و پس از Unpack فايل مورد نظر ميتوانيد مجددا آنها را توسط يك برنامه ساخت Setup جمع آوري نموده و مجموعه دلخواه خود را ايجاد نماييد ، موارد زير را بايد بر اساس نوع و ورژن فايل Setup انتخاب نماييد :

InstallShield X Unpacker ( پشتيباني تا ورژن 7 ) :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WUN :

MSIDIFF ( براي فايلهاي msi ) :

i5comp :
ftp://ftp.sac.sk/pub/sac/pack/i5comp21.rar

Windows InstallShield Decompiler ( براي ديكامپايل نمودن اسكريپت setup.ins كه معمولا همراه فايلهاي Setup اي كه با InstallShield تهيه شده است حضور دارد ) :

isDcc ( يكي ديگر از Decompiler هاي InstallShield ) :
ftp://ftp.sac.sk/pub/sac/pack/isdcc122.zip

isDcc ( Mr.Smith ) :

E_WISE ( براي Setup هايي كه با Install WISE تهيه شده اند ) :
ftp://ftp.sac.sk/pub/sac/pack/e_wise.zip

HWUN ( براي فايلهاي WISE ) :

ExWISE ( يكي ديگر از ديكامپايلر هاي WISE ) :
ftp://ftp.sac.sk/pub/sac/pack/exwise05.zip

sid ( براي اسكريپتهاي InstallShield ) :

i6comp ( براي فايلهاي Cabinet InstallShield ) :
ftp://ftp.sac.sk/pub/sac/pack/i6cmp13b.zip

IS File Decompressor ( براي فايلهاي InstallShield با قابليت پشتيباني از نامهاي طولاني ) :

Fearless MSI Unpacker ( براي فايلهاي msi ) :

Wise Crack ( براي فايلهاي WISE ) :

Innounp ( براي فايلهايي كه با Inno تهيه شده اند ) :

موارد بسيار ديگري نيز وجود دارد كه ميتوانيد با جستجو در اينترنت و البته بر اساس نوع فايل Setup خود هر يك از آنها را بيابيد.
اميدوارم سال بسيار خوب و پر بركتي داشته باشيد :happy: .
شاد و پيروز و موفق باشيد.

Satrikon
07-06-2006, 07:34
محمد زضا جان Wise ها رو من ميخوام
كه وقتي باز ميكنم 1 پنجره عين جت باز و بسته ميشه
معمولي نداره كه اپن كنه و آبپك
با تشكر

hamedsheygh
26-11-2019, 13:36
سلام من وقت ندارم و فقط یه هفته فرصت دارم کدومشون برای دیکامپایل exe install shield مث ادمیزاد کار میکنه تا دانلود کنم به همراه فیلم اموزشی اگه موجود باشد....ممنون راهنمایی کنید.:grrr::grrr::grrr::exclamati:wac: