PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با دي وي دي رايتر

fojehpuppet
11-01-2010, 01:54
سلام به همة دوستان
چند وقتيه دي وي دي رايتر من مشكل پيدا كرده . تمام مراحل رايت رو مي ره ولي بعدش مي بيني نه هيچ خبري نيست و خاليه . يه مشكل ديگه هم كه پيدام كردم اينه كه من فقط دي وي دي رايتر دارم ولي دو تا درايو سي دي رام و دي وي دي روي ماي كامپيوترم هست . وقتي روي درايو دي وي دي كليك مي كنم پيغام مي ده كه خاليه و دي وي دي بزارين ولي وقتي روي سي دي كليك مي كنم ميخونه مي شه بفرمايين مشكل از كجاست.

golmohammadi
24-01-2010, 02:08
اینجا بپرسی بهتره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hasver
27-03-2010, 20:29
سلام من یک دی وی دی رایتر سونی داشتم هر وقت سی دی داخلش میگذاشتم سیستم ریستارت میشد و تا سی دی را بر نمیداشتم ویندوز بالا نمی آمد یک دی وی دی رایتر پایونر گرفتم و جانشین قبلی کردم ولی تغییری نکرد خواهش میکنم راهنمایی کنید که مشکل از کجاست

ebicross
28-03-2010, 10:40
سلام من یک دی وی دی رایتر سونی داشتم هر وقت سی دی داخلش میگذاشتم سیستم ریستارت میشد و تا سی دی را بر نمیداشتم ویندوز بالا نمی آمد یک دی وی دی رایتر پایونر گرفتم و جانشین قبلی کردم ولی تغییری نکرد خواهش میکنم راهنمایی کنید که مشکل از کجاست

مشکل شما رو من به نوع دیگه ای دارم ولی با هم مرتبطه.
به لینک امضام بیا.
هیچکس نمیتونه این مشکل رو حل کنه...

shahinfarasystem
29-03-2010, 14:26
سلام به همة دوستان
چند وقتيه دي وي دي رايتر من مشكل پيدا كرده . تمام مراحل رايت رو مي ره ولي بعدش مي بيني نه هيچ خبري نيست و خاليه . يه مشكل ديگه هم كه پيدام كردم اينه كه من فقط دي وي دي رايتر دارم ولي دو تا درايو سي دي رام و دي وي دي روي ماي كامپيوترم هست . وقتي روي درايو دي وي دي كليك مي كنم پيغام مي ده كه خاليه و دي وي دي بزارين ولي وقتي روي سي دي كليك مي كنم ميخونه مي شه بفرمايين مشكل از كجاست.

سلام

شما CD هم نمی تونید رایت کنید یا فقط با DVD مشکل دارید؟

---------- Post added at 03:26 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

سلام مدل و توان پاورتون رو می فرمایید ؟