PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی های طرح اصلی

arthx
10-01-2010, 21:27
سلام این روز ها گوشی های طرح اصلی تو بازار ایران بسیار زیاد شده. و خیلیی برام مهم بود که به دوستان اطلاعاتی رو که دارم رو انتقال بدهم.چون یکی از دوستان من یکی از محبوب ترین موبایل فروشی در جمهوری رو داره که چیزهایی رو دیدم که همه از تعجب . . .
خوب مدل هایی رو دیدم میفروختن جای اصل که حتی طرف با کد و رمز های مخصوص هم می زد نمی تونست جعلی بودن رو ثابت کنه.
دوستانیی که پوله کافی ندارن من شماره میدم تا هر گوشی که خواستن با قیمت پایین خریداری کنن. چیزی که شما میخرید و فکر میکنید اصله فرقش اینه که پوله زیاد تر میدین.
از ما گفتن باشه من
هرچی در این تاپیک معرفی کنم حتی نرم افزار های داخلشم فرقی نداره.:8::8:

ninja3000sh
10-01-2010, 23:39
سلام این روز ها گوشی های طرح اصلی تو بازار ایران بسیار زیاد شده. و خیلیی برام مهم بود که به دوستان اطلاعاتی رو که دارم رو انتقال بدهم.چون یکی از دوستان من یکی از محبوب ترین موبایل فروشی در جمهوری رو داره که چیزهایی رو دیدم که همه از تعجب . . .
این مدل از گوشیها خیلی وقته که وارد بازار شده اند و همشون جنس چینی هستن و به خوبی میشه اینا رو با گوشیهای اصلی تشخیص داد.

خوب مدل هایی رو دیدم میفروختن جای اصل که حتی طرف با کد و رمز های مخصوص هم می زد نمی تونست جعلی بودن رو ثابت کنه.

ببین دیگه طرف چیه که هنوز نمیتونه جنس اصل رو با تقلبی تشخیص بده.:13:
البته کم نیستن کسایی که تو جمهوری جنس قلابی رو به عوض جنس اصلی میندازن به مردم.:2:ولی به هر حال به نظر من از هر مغازه ای تو جمهوری نباید گوشی خرید.:2:

دوستانیی که پوله کافی ندارن من شماره میدم تا هر گوشی که خواستن با قیمت پایین خریداری کنن. چیزی که شما میخرید و فکر میکنید اصله فرقش اینه که پوله زیاد تر میدین.
از ما گفتن باشه من
:blink::blink:.