PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنتی ویروس آپدیت شده دارم ولی مثل اینکه سیستمم ویروس تروجان رو گرفته !

tik-tak
10-01-2010, 00:14
سلام

از دیروز سیستمم به کل قاطی کرده .
1. هر وقت my computer رو باز می کنم آنتی ویروسم پیغام ویروس میده

object:
c:\windows\system32\sstdy.dll

threat:
a variant of win32\agent.QIF trojan

information:
cleaned by deleting - quarantined

یک همچین پیغامی میده . آنتی ویروسم nod32 هستش که روزی حداقل 1 بار آپدیت میشه .

2. پوشه ای که باز می کنم یک پنجره باز میشه و کلا دکمه های بک و فوروارد غیر فعال شدن . مثلا به وقتی می خوام به این آدرس برم D:\ new \ salam پنجره جدا باز میشه و D:\ salam رو نشون میده .

3. حجم هر فایل و پوشه ای رو که میخوام ببینم چقدره 112 نشون میده حالا چه پوشه خالی باشه چه 10 گیگ چیزی داشته باشه

4. وقتی میخوام چیزی دانلود کنم برای قسمت آدرس نمیتونم آدرس مورد نظر رو بدم . فقط میشه تعیین درایو کنم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .

Ava UK
10-01-2010, 13:44
سیستم شما آلوده به تروجان شده و ناد32 هم نمیتونه پاکش کنه چون دوباره خودش رو فعال میکنه و چون ناد32 نمیتونه رجیستری رو کنترل کنه و کلید های استفاده شده توسط این تروجان کنترل کنه بنابراین نمیتونه پاکش هم کنه.

شما برنامه زیر را دانلود کن. آپدیت کن و بعد هم فول اسکن کن. اگر بتونی بری توی سیف مد و اسکن کنی بهتره اگر هم نشد اشکالی نداره خود برنامه بعد از فول اسکن ریستارت تروجان رو پاک میکنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tik-tak
11-01-2010, 00:49
ممنون . امتحانش می کنم .
مرسی

picher_s
11-01-2010, 08:27
درود

احتمالا این برنامه Inject کرده به Explorer شما.

حتما فایروال نصب کن.

با توجه به مسیر با یه ویندوز لایو پاکش کن.

tik-tak
12-01-2010, 01:53
سیستم شما آلوده به تروجان شده و ناد32 هم نمیتونه پاکش کنه چون دوباره خودش رو فعال میکنه و چون ناد32 نمیتونه رجیستری رو کنترل کنه و کلید های استفاده شده توسط این تروجان کنترل کنه بنابراین نمیتونه پاکش هم کنه.

شما برنامه زیر را دانلود کن. آپدیت کن و بعد هم فول اسکن کن. اگر بتونی بری توی سیف مد و اسکن کنی بهتره اگر هم نشد اشکالی نداره خود برنامه بعد از فول اسکن ریستارت تروجان رو پاک میکنه.

تمام کارهایی که گفتید رو انجام دادم ویروس تروجان و یک ویروس دیگه که nod32 نشون نمیداد رو پیدا کرد و پاک شد طوری که دوباره اسکن کردم هم نشون نداد ولی مشکلاتی که قبلا گفتم هنوز پا بر جاست :41:
لطفا کمکم کنید:42:

Ava UK
13-01-2010, 12:41
تمام کارهایی که گفتید رو انجام دادم ویروس تروجان و یک ویروس دیگه که nod32 نشون نمیداد رو پیدا کرد و پاک شد طوری که دوباره اسکن کردم هم نشون نداد ولی مشکلاتی که قبلا گفتم هنوز پا بر جاست :41:
لطفا کمکم کنید:42:

شما به قسمت REPAIR هم رفتید؟
از این قسمت باید دونه به دونه اون چیزهایی رو که نوشته اول کلیک کنید و یا همه شون رو باهم انتخاب کنید و بعد دکمه ای رو که با فلش نشون دادم کلیک کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش هم به نظر من شما Avira Antivir را هم امتحان کنی ضرری نداره. تشخیصش 10 برابر ناد 32 قویتره.

tik-tak
15-01-2010, 01:17
ممنون از شما دوست عزیز که وقت گذاشتید جولبم رودادید .
REPAIR هم انجام دادم ولی بازم فایده نداشت . جالب اینجاست که هرچی اسکن میکنم دیگه ویروس نشون نمیده ولی ناد 32 پیغام ویروس میده و مشکل پنجره ها هم حل نشده !!!!

tik-tak
15-01-2010, 01:26
درود

احتمالا این برنامه Inject کرده به Explorer شما.

حتما فایروال نصب کن.

با توجه به مسیر با یه ویندوز لایو پاکش کن.

ممنون . ولی این یک مقدار سطحش بالا تر از دانش کامپیوتر منه .

mr-secret
15-01-2010, 01:55
ممنون . ولی این یک مقدار سطحش بالا تر از دانش کامپیوتر منه .

سلام داشی
عزیز بهترین راه همون استفاده از انتی ویروس اویرا هستش فقط یه بار امتحانش کن
تا اخر عمرت ازش استفاده میکنی رایگان هم هست دردسر سریال و اینجور چیزارو نداره
این دوست ما هم میگه ویروس شما رو فایل اجرایی ویندوز کار میکنه با ویندوز portable یعنی همراه و بدون نصب میاد بالا سیستم رو بیار بالا بعد ویروس رو پاک کن
با تشکر

picher_s
15-01-2010, 09:46
من همیشه آویرا پیشنهاد میکنم! ولی در این مورد شما ابتدا باید ویروس ر از تو حافظه بندازید بیرون که با ویندوز لایو(ویندوزی که از رو

سی دی میاد بالا) باید اینکارو کنید سپس آویرا نصب نمایید.

پیروز باشید.

tik-tak
01-02-2010, 21:32
همچنان مشکلم سر جاش هست .

tik-tak
01-02-2010, 23:47
Loaris Trojan Remover v1.2.0.3
نظرتون در مورد این برنامه چیه ؟ ارزش داره دانلود کنم ؟

majid16367
03-02-2010, 16:53
منم مشكل تروجان دارم و نود هم نمي تونه پاكش كنه . اين رو هم با حجم 62 مگ از سايتش دانلود كردم و اتفاقا تروجانها رو شناسايي كرد اما پاكشون نمي كنه !!!! ... پس راه خوبي نيست

tik-tak
05-02-2010, 00:33
ممنون از راهنمایی تون . اگه تونستید تروجان ها رو پاک کنید به من هم بگید چه کار کردید . ممنون میشم

picher_s
05-02-2010, 11:08
درود

دوستان عزیز امکان نداره با یهویندوز لایو پاک نشن!!!

اون سالینی و ویروته که پاک نمیشن!!!

شما تازه با یه ویندوز لایو میتونید فایلهای روت کیت هم پاک کنید دیگه چه برسه به تروجان.

ببینید دوستان اینا آخرین راهها هستند

1-
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو Paste کردن LOg اینجا.

2- گزارش AVZ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3- نصب آویرا Premium Suite

منتظر خبرتون هستم.

tik-tak
06-02-2010, 23:50
picher_s جان ممنون از راهنمایی هاتون ولی مشکلی که دارم اینه که یک مقدار شما زیاد حرفه ای می گین و منم یک مقدار زیاد مبتدیم .
ویندوز لایو که حقیقتا تا حالا به گوشم نخورده و نمی دونم چه کار باید بکنمش.
آویرا هم به توصیه چند باره شما نصب کردم . همه پوشه ها ی داخل سیستم رو ویروس معرفی کرد . منم چون تا حالا با این آنتی ویروس کار نکرده بودم چند تا رو که دلیت کردم بقیه که حدود ۹۰ تا هستش رو هم قرنطینه کردم . آلان کلا هیچ درایوی هیچ پوشه ای نداره !!! ولی بجاش سیستمم پاک پاکه و مشکل حل شده !!!
حالا میشه لطف کنید بگید باید چه کار کنم تا پوشه هام برگردن ؟
ممنو از لطفتون .

sourena
06-02-2010, 23:54
من ميگم avast رو نصب كن....

100% مشكلت حل ميشه.

شك نكن :11:

picher_s
07-02-2010, 07:11
picher_s جان ممنون از راهنمایی هاتون ولی مشکلی که دارم اینه که یک مقدار شما زیاد حرفه ای می گین و منم یک مقدار زیاد مبتدیم .
ویندوز لایو که حقیقتا تا حالا به گوشم نخورده و نمی دونم چه کار باید بکنمش.
آویرا هم به توصیه چند باره شما نصب کردم . همه پوشه ها ی داخل سیستم رو ویروس معرفی کرد . منم چون تا حالا با این آنتی ویروس کار نکرده بودم چند تا رو که دلیت کردم بقیه که حدود ۹۰ تا هستش رو هم قرنطینه کردم . آلان کلا هیچ درایوی هیچ پوشه ای نداره !!! ولی بجاش سیستمم پاک پاکه و مشکل حل شده !!!
حالا میشه لطف کنید بگید باید چه کار کنم تا پوشه هام برگردن ؟
ممنو از لطفتون .

اونا پوشه نبودن!

چون پوشه که نمیتونه ویوس باشه.

ویروسهای هم نامه پوشه بودن.

ویندوز لایو ویندوزی که نیاز به نصب نداره و از رو CD بالا میاد.

شما

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[QUOTE]

من ميگم avast رو نصب كن....

100% مشكلت حل ميشه.

شك نكن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس یه سر به AV-Compratives بزن.

پیروز باشید.

tik-tak
07-02-2010, 18:09
خداییش روم نمیشه باز سوال بپرسم ولی....
اویرا همه پوشه های سیستمم رو قرنطینه کرده . چون همشون exe شده بودن . حجم درایو های سیستمم پره ولی داخل درایو که میشم هیچی نیست . حتی این تیک مخفی رو هم بر می دارم ولی بازم چیزی نشون نمیده .
میشه کمکم کنید که چه طوری از قرنطینه پوشه هام رو بر گردونم ؟
اون مراحلی رو که پست قبل گفتید رو اجرا کنم مشکل حل میشه ؟

picher_s
08-02-2010, 20:25
اي خدااااااا

پس پست شماره18 من چي بود؟!!!

اونا ويروس بدون.

فايلات مخفي شدن.

No Hidden رو اجرا كن حله.

tik-tak
08-02-2010, 22:05
آقا متشکریم . . مرسی اونم هزارتا .
تمام مشکلاتم حل شد . هم سیستمم پاکه پاکه دیگه از ویروس new folder . exe خبری نیست هم تمام پوشه هام برگشت .
ایشاا.. هرچی از خدا می خوای بهت بده .
دیگه نمی دونم چه طوری ازتون تشکر کنم .