PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ☻یه مشکل در مورد پاک کردن فلدر☻

aliscan
09-01-2010, 19:09
سلام خدمت اساتید :10:
یه مشکل واسم پیش اومده که کلافم کرده ,مشکلم اینه که من قبلا روی درایو C ویندوز ایکس پی نصب کردم و روی درایو D ویندوز سون بعد خواستم ویندوز سون رو Remove کنم که کلا هم خودم قاط زدم هم کامپیوتر که نتیجه این قاط زدن باعث شد دو تا فلدر Windows و Programs File ویندوز سون تویه درایو D باقی موندن و ویندوز سونم از کار افتاد حالا هر کار میکنم که این دوتا فلدر پاک بشن نمیشه
اینم اضافه کنم که من دوتا درایو بیشتر ندارم که فایلام رو بریزم رو یه درایو و درایو D رو فرمت کنم(اطلاعاتم هم خیلی نیاز دارم):41:
حالا اگه میشه بگین که این دوتا فلدر رو چه جوری پاک کنم:21:با ریجستری میشه؟اگه نمیشه با چه نرم افزاری میشه این کار رو کرد:46:
با تشکـــــــــــــــــــر:40:

Masоud
09-01-2010, 19:21
سلام

نرم افزار زیر رو نصب کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا یک گزینه بنام Unlocker به کلیک راست اضافه میشه.

روی فایلی که میخوای پاکش کنی کلیک راست کن و Unlocker رو انتخاب و از لیست Delete رو انتخاب و OK کن.

موفق باشید :40:

aliscan
10-01-2010, 09:56
سلام

نرم افزار زیر رو نصب کن :

...
سلام
آقا مسعود خیلی ممنون مشکلم رفع شد دمتون گرم:11:
باتشکر:40:

aliscan
10-01-2010, 17:57
سلام:5:
آقا مسعود به یه مشکل دیگه:18: بر خورد این فایلهای رو که پاک کردم ولی فضای درایو آزاد نشد,حجمشون هم 3 گیگابایت بود:41:حالا چیکار کنم؟

Masоud
10-01-2010, 18:34
سلام:5:
آقا مسعود به یه مشکل دیگه:18: بر خورد این فایلهای رو که پاک کردم ولی فضای درایو آزاد نشد,حجمشون هم 3 گیگابایت بود:41:حالا چیکار کنم؟
سلام

ممکنه این حجم متعلق به اون فایل ها نباشه.

فایل های Hidden عادی و سیستمی رو بیار . برو تو System Volume information و هرچی فایل توشه پاک کن.

همچنین در فولدر Recycler.

موفق باشید :40: