PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کروماکی

maxmen
09-01-2010, 16:56
سلام میخواستم بدونم چطور میشه بهترین کروماکی رو انجام داد مثلا من این تصویرو که کروماکی میکنم اون موها که سیخ شدن تو کروماکی میره چکار باید بکنم تا نرن؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینی که باهاش کار میکنم بهم میگه مشکل از کروماکی کردن تو هست حالا واقعا مشکل از کروماکی کردن منه؟
من با افترافکت پلاگین Keylight انجام میدم ولی موهاش میرن میام موهارو بیارم کروماکی بد میشه من بهش میگم که مشکل از نور پردازی باید باشه حالا شما میگین چیکار کنم میشه با پلاگینی چیزی کروماکی کرد که موها نره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سوال دیگه ما یه کلیپو با دوربین z1 گرفتیم ولی از کیفیت راضی نیستیم با 1394 هم کپچر کردیم اصلا این z1 دوربین خوبیه؟1394 چی خوبه؟ یا کپچر بهترو قویتر از اینم هست؟

PaRkOr
09-01-2010, 17:34
سلام
با کسب رخصت از اساتید
دلبر! در این باره که نورپردازی و پرده مشکل داره که اصلا صحبتی نمیکنم. (افتضضضضضضضضضضضضضضاحه)
دوم اینکه مدل موهای طرف خیلی خیلی خیلی سخته (برا من که یه جورایی غیر ممکنه) تو کروماکی بیاریش. شما با پریمایر افکت rgb diffrence key رو از توی قسمت keys تست کن شاید! نتیجه بگیری (فکر نمیکنم)
و در آخر برای ساخت کلیپ دوربین sony fx-1 به نظر من بهترین گزینس. (md 10000 هم بدی نیست. اما سعی کن همون سونی)
این نظر من بود.
دوستان؟

maxmen
09-01-2010, 20:25
الان من که از نور پردازی چیزی نمیدونم باید چه کار کنم اموزشی واسه نورپردازی هست؟

PaRkOr
10-01-2010, 00:06
دوباره سلام دای جون
خیلی از تدوین کارها و یه جورایی این کاره ها رو من دیدم که میگن پرده سبز باید کاملا مات باشه. من به نوبه ی خودم میگم که بد نیست مقدار خیلی خیلی کمی براق باشه. البته به صورت یکنواخت. شما هم اگه بتونی از پارچه مخمل ماموت استفاده کنی کارت خیلی بهتر میشه. در مورد نورپردازی هم باید دوتا پروژکتور رو با زاویه ی 45 درجه نسبت به پرده سمت چپ و راست بزاری. بعد با یه منبع نور تلطیف کننده سایه ها رو (در صورت بوجود اومدن سایه) از بین ببری. من خودم برا پروژکتور از پروژکتور سینمایی استفاده می کنم و برا نور تلطیف کننده از لامپ رشته ای 100 وات. خیلی هم خوب بهم جواب میده.
یا هوووووو

PaRkOr
10-01-2010, 00:07
راستی اینو هم بگم که هرچی رزولوشن و کیفیت دوربینت بهتر باشه، کروماکیت هم بالطبع بهتر در میاد.

h.smovie
11-01-2010, 11:47
اگه بتونین ویدئوتونو بزارین تا بتونم کمکتون کنم