PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید دوربین فیلمبرداری کوچک برای سفر توریستی

fromhonololo
09-01-2010, 00:06
با سلام
دوستان گرامی ، راستیتش من میخوام یه دوربین فیلمبرداری بخرم که کیفیت فیلمبرداریش زیاد باشه . الان ی هندیکم آنالوگ سونی دارم که از این میکرو فیلم ها میخوره و با کارت کاپچر هم فیلمهاشو می ریزم تو کامپیوتر ولی به نظرم کیفیتش کمه به همین خاطر هم گفتم از شما راهنمایی بگیرم ببینم چی بخرم .
ضمنا میخوام استحکام خوبی داشته باشه و کمی هم ارزون باشه. و در ضمن دیجیتال باشه چون از کاپچر خسته شدم . اگه میشه یه اطلاعاتی هم درباره دوربین های هارد دار بهم بدید و اینکه دوامشون در برابر صدمات احتمالی چقدره.
فقط کیفیت برام خیلی مهمه چون میخوام برم دٌ وَ لِ خارجه! گفتم زوم قوی و با کیفیت داشته باشه از اونجا تصاویر مبتذل جمع کنم بیارم D: شوخی کردم .
فقط قیمت بین 300 تا 500 هزار باشه .
دمتون گرم .

fromhonololo
10-01-2010, 18:27
بابا تو این فروم چرا کسی جواب آدمو نمیده.
به نظر نمیاد از این فروم های سوت وکور باشه!
خواهشا یکی یه نظری چیزی بده. آخه عجله ایه . حالا درسته ما مثل بقیه چند ستاره نیستیم . ولی این که دلیل نمیشه جوابمون رو هم ندید!
البته شایدم توقع بیجاییه . اخه فکر می کردم این جور جاها آدمای خبره یافت بشه.

pmax
10-01-2010, 23:22
آخه دوست عزیز اگر با دقت نگاه می کردی تالار مربوط به خرید دوربین یک جای دیگه اس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من فقط می تونم بهت بگم چی نخری !
کانن ixus120 نخر که من 1-2 هفته داشتمش . آشغال به تمام معنی بود
کانن اگر می خوای بگیری یا سراغ سری a برو
یا اگر از ixus ها می خوای انتخاب کنی ixus200 به بالا

vroom
10-01-2010, 23:41
به این تاپیک هم 1 نگاهی بنداز:46::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fromhonololo
11-01-2010, 15:46
pmax و vroom عزیز ممنون . اینقدر این فروم تاپیک هاش زیاده که آدم واقعا گیج میشه .فکر کنم موقع سرچ اشتباه سرچ کردم. کاش میشد تایپیک رو دیلیت کرد . در هر صورت ممنون.تایپیک درست در پیدا کردم.:40: