PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال عجیب که شاید پاسخی نداشته باشد

sajad_n90
08-01-2010, 21:43
سلام.
یه سوال عجیب داشتم که شاید راهکاری نداشته باشد.
من از اینترنت پر سرعت بی سیم استفاده میکنم که شرکت برای من یه یوزر تعریف کرده که با اون به اینترنت وصل میشم .حالا میخوام از یه سیستم دیگه با یوزرم وصل بشم نمیشه ضمناً آی پی سیستم خودم رو هم بهش میدم و کابل دستگاه وایرلسم رو از سیستم خودم قطع میکنم و به اون یه سیستم وصل میکنم بازم وصل نمیشه.
به نظر شما مشکل چیست.
از یکی از دوستانم که چند سالی توی این شرکت ها کار کرده پرسیدم و گفت که شما وقتی با اولین کامپیوتر با یوزرتون به اینترنت وصل میشین سرور مرکزی کامپیوتر شما رو ثبت میکنه و یوزر برای این سیستم تعریف میشه حالا میخواستم بدونم آیا راهکاری هست تا سرور رو دور بزنیم.
راستی سایت آنتی ویروس کسپر هم تقریباً همین جور هست به طوری که یه سایت چینی کی های جدید برای آپدیت کسپر میداد که آنتی ویروس کسپر اون سایت رو شناخت و کامپیوتر شما اون سایت رو باز نمیکرد تا اینکه یه فایل هاست تو نت منتشر شد که اون رو جایگزین فایل هاست که تو درایو ویندوز هست میکردی و از این به بعد اون سایت روی سیستم شما باز میشد.
به نظر من این سیستم شرکت اینترنتی هم باید این جور باشه.
ممنون میشم اگه راهکاری دارین مطرح کنید.

قاهر - Gahir
08-01-2010, 23:14
سلام ...

فکر نکنم ، چون احتمالا توسط ادمین دارنده‌ی این نوع ADSL ها ، تنظیم میشه ، مثل کنترل پنل کنترلی این فروم ، توسط خود ادمین‌ها ! ...

من خودم یک چیزی مثل این رو تجربه کردم ...

ببینم ، ADSL توی دکل شرکتی که توش کار میکنی ، سرعت اینترنتش چنده ؟ .... چند گیگابایت ! ؟ ...
مال شرکتی که خودم میشناختمش ، سرعت اینترنتش 1 گیگابایت هست (دکل و همراه کل وسایلاش رو کلا 37 میلیون تومن خریدن ! ) ، ولی با هاب تقسیم مستقیمش کردند !!!! برای جایی که یک کارمند کار میکنه ، 100 مگابیت میرسه !!!!

منم در این مورد سعی کردم ، ولی به جایی نرسیدم ...

البته اکثر این سرعت زیادی که این شرکتا میخرن برای کنترل خود شرکت به صورت آنلاین با دوربین‌های مدار بسته‌ی آنلاین هست ! ( البته مال شرکتی که من میشناسمش ! )

anoosh12345
13-01-2010, 17:45
علتش پروتکل mac address  هست که شما نمیتونید تغییرش بدید.

اطلاعات بیشتر--->
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

NaKhoda BiBaK
13-01-2010, 22:54
نمیتونی اینکار رو بکنی ! ضمن اینکه عوض کردن آی پی اون کامپیوتر کار ساده ای نیست !