PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد ساخت دایویکس کمکم کنید

warman
08-01-2010, 21:08
سلام من قصد دارم فیلم ها و انیمیشن هایی رو که دارم تو دی وی دی ضبط کنم چون حجمشون بالاست
تصمیم گرفتم به دایویکس تبدیل کنم کانورتور های دایویکس موجود هستند و من از شون استفاده کردم
ولی یه نرم افزار میخوام که هم تبدیل کنه و هم براش منو بزاره که از منو قابل دسترسی باشه و از طریق دستگاه های پخش خانگی هم قابلیت پخش داشته باشه
من از خود نرم افزار دایویکس انادر استفاده کردم ساخت و تحویل داد ولی تو دستگاه پخش منو رو نمیاره و چند فیلم رو بهم چسبیده نشون میده و تو کامپیوتر همه نرم افزارا پخشش نمیکنن
اگه کمکم کنید و یه نرم افزار مناسب یا یه راه حل بهم پیشنهاد بدین ممنون میشم

pmax
09-01-2010, 12:38
من هم یک سوال در مورد دایویکس دارم

قبلش سلام !

من فیلم دایویکس دارم . زیرنویس فارسیش بصورت sub/idx همراهشه
آیا می تونم این زیرنویسها رو به فیلم بچسبونم ؟
مثلا بعضی vcd ها که زیرنویس جزئی از فیلم شده و عملا سابتایتل جدا نیست و نیازی هم به ساپورت کردن زیرنویس فارسی توسط پلیر نیست

با تشکر

warman
09-01-2010, 14:47
اینو من میدونم توسط بعضی از کانورتورها میشه این یعنی هارد ساب مثل توتال ویدئو کانورتو total video canvertor
درضمن من تونستم چند تا فیلمو به دایویکس تبدیل کنم و با نرو براش منو بزارم و رایت کنم اما کیفیتش مال نبود اگه ممکنه یه راه حل بزارید جلو راهم

Armagedon
15-01-2010, 00:35
سلام من قصد دارم فیلم ها و انیمیشن هایی رو که دارم تو دی وی دی ضبط کنم چون حجمشون بالاست
تصمیم گرفتم به دایویکس تبدیل کنم کانورتور های دایویکس موجود هستند و من از شون استفاده کردم
ولی یه نرم افزار میخوام که هم تبدیل کنه و هم براش منو بزاره که از منو قابل دسترسی باشه و از طریق دستگاه های پخش خانگی هم قابلیت پخش داشته باشه
من از خود نرم افزار دایویکس انادر استفاده کردم ساخت و تحویل داد ولی تو دستگاه پخش منو رو نمیاره و چند فیلم رو بهم چسبیده نشون میده و تو کامپیوتر همه نرم افزارا پخشش نمیکنن
اگه کمکم کنید و یه نرم افزار مناسب یا یه راه حل بهم پیشنهاد بدین ممنون میشم

سلام.
من از برنامه AUTO GORDIAN KNOT استفاده میکنم.کیفیت ریپش عالیه.دوتا کدک واسه ریپ هم داره.xvid و DivX.اگه DivX رو انتخاب کنی دستگاهای پلیر خونگی که این کدک رو ساپورت میکنن میتونن اجراش کنن.
در کل برنامه خوبیه.میگن فیلمای ریپ aXXo با این برنامه ریپ میشه.
در مورد زیرنویس، خود برنامه امکان زیرنویس کردن هم داره ولی خودم امتحان نکردم ببینم فارسی ساپورت میشه یا نه.یا اینکه دستگاه پلیر خونگی زیرنویسو اجرا میکنه یا نه.
در مورد منو....فکر نمیکنم نیازی به منو باشه.این جور پلیرا که DivX اجرا میکنن قابلیت Browse دارن.میتونی خودت فیلمارو پوشه بندی کنی و موقع پخش، پوشه فیلمتو انتخاب کنی تا پخش بشه. ولی اگه میخوای واسش منو بذاری باید تبدیل به همون فرمت dvd بشه که اگه از من میپرسی میگم این کارو نکن. چون کیفیت افتضاح میشه و رغبت گوش دادن به صدای فیلمم پیدا نمیکنی چه برسه به نگاه کردنش. اما اگه اصرار به این کار داری همون نرو ویژن واسه این کار خوبه ولی قبلش باید یه جوری زیرنویسو به خورد فیلم بدی چون تا جایی که میدونم ساپورت درست و حسابی واسه زیرنویس از طرف نرو ویژن وجود نداره............(مطمئن نیستم.اگه اشتباه میکنم یکی بگه:31:)

در کل این راهی بود که من واسه راحت شدن از شر آرشیو dvd استفاده کردم.خوبم جواب گرفتم.:27:
لینک برنامه رو هم اینجا میذارم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

warman
15-01-2010, 16:45
ممنون از اینکه جواب دادی کسی دیگه راه حل بهتری نداره؟