PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باز کردن پورت در روتر D-Link DIR 601

mir@
08-01-2010, 18:10
سلام

من هر چی سعی می کنم این پورتهای 5000-5060 رو باز کنم نمیشه.

یعنی میرم به آدرس 192.168.0.1 و در قسمت Advanced زیر عنوان Port Forwarding این پورت ها رو می نویسم و تیک می زنم و save می کنم و میام بیرون و بر می گردم و هنوز هستند.

ولی وقتی با
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چک می کنم میگه پورتت بسته است.

ضمنا من اینو برای این میخوام که تلفن اینترنتیم بعد از وصل کردن روتر فطع شده. ظاهرا باید این پورتها رو باز کنم.

لطفا بگویید چه کنم.

با تشکر :11:

ChaoticHead
08-01-2010, 19:03
سلام
من هر چی سعی می کنم این پورتهای 5000-5060 رو باز کنم نمیشه.
یعنی میرم به آدرس 192.168.0.1 و در قسمت Advanced زیر عنوان Port Forwarding این پورت ها رو می نویسم و تیک می زنم و save می کنم و میام بیرون و بر می گردم و هنوز هستند.
ولی وقتی با
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چک می کنم میگه پورتت بسته است.
ضمنا من اینو برای این میخوام که تلفن اینترنتیم بعد از وصل کردن روتر فطع شده. ظاهرا باید این پورتها رو باز کنم.
لطفا بگویید چه کنم.
با تشکر :11:
ببینین برنامه مورد استفاده تون توی این لیست هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگر نبود، یه نگاهی به این راهنمای تصویری بندازین:

برای کنترل باز بودن پورت هم می تونین از این برنامه استفاده کنین:

mir@
08-01-2010, 22:29
ببینین برنامه مورد استفاده تون توی این لیست هست:

اگر نبود، یه نگاهی به این راهنمای تصویری بندازین:

برای کنترل باز بودن پورت هم می تونین از این برنامه استفاده کنین:

سلام دوست عزیز

با تشکر از وقتی که گذاشتید.

متاسفانه من همه این کارا رو کردم. وقتی سِیو می کنم میام بیرون و چک می کنم میگه بسته است

ممکنه مشکل از درایوری چیزی باشه؟

مرسی

ChaoticHead
08-01-2010, 23:03
سلام دوست عزیز

با تشکر از وقتی که گذاشتید.

متاسفانه من همه این کارا رو کردم. وقتی سِیو می کنم میام بیرون و چک می کنم میگه بسته است

ممکنه مشکل از درایوری چیزی باشه؟

مرسی

می تونی روترتون را یه بار factory reset کنین شاید درست بشه. با فیلترشکن هم یه امتحان بکنین. اگر نشد می تونین روترتون را یه firmware update هم بکنین

sei_pm
09-01-2010, 19:51
اگر مشکلتون برای تورنت بود می تونستید دستی از طریق ویندوز کانکت شوید ولی برای این مورد حتما باید از داخل مود عمل کنید.
بعد از عمل پورت فورواردینگ کانفیگ رو تو مودم سیو کنید ولی مود رو ری استارت کنید ببینید جواب میده

mir@
11-01-2010, 02:50
اگر مشکلتون برای تورنت بود می تونستید دستی از طریق ویندوز کانکت شوید ولی برای این مورد حتما باید از داخل مود عمل کنید.
بعد از عمل پورت فورواردینگ کانفیگ رو تو مودم سیو کنید ولی مود رو ری استارت کنید ببینید جواب میده

سلام دوست عزیز

من نمیدونم منظورتون از «مود» چیه. شاید مودمه.

من یک مودم DSL دارم و یک روتر وایرلس. بدیهی است کابل تلفن میره تو مودم. مودم به روتر وصله و اون هم به کامپیوتر

شکل زیر تنظیمات این روتر هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من نمی غهمم چرا باز وقتی امتحان می کنم میگه پورت بسته است.

من Zonealarm هم دارم. هر چند وقتی ازش خارج میشم و باز امتحان می کنم مشکل پابرجاست.

ضمنا Firmware رو هم چک کردم آخرین ورژنه. Oct 2009

این پورت لعنتی چرا باز نمیشه؟

sei_pm
11-01-2010, 07:47
سلام دوست عزیز

من نمیدونم منظورتون از «مود» چیه. شاید مودمه.

من یک مودم DSL دارم و یک روتر وایرلس. بدیهی است کابل تلفن میره تو مودم. مودم به روتر وصله و اون هم به کامپیوتر

شکل زیر تنظیمات این روتر هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من نمی غهمم چرا باز وقتی امتحان می کنم میگه پورت بسته است.

من Zonealarm هم دارم. هر چند وقتی ازش خارج میشم و باز امتحان می کنم مشکل پابرجاست.

ضمنا Firmware رو هم چک کردم آخرین ورژنه. Oct 2009

این پورت لعنتی چرا باز نمیشه؟
منظور مودم بود اشتباهی تاپ شد.
خوب من فکر می کردم شما مودم روتر دارید و اون رو پورت فوروارد کردید . در این صورت باید برید توی کانفیگ مودم و پورتهای مربوته روبه Ip روتر که همون 192.168.0.1 هست فوروارد کنید و بعد از داخل رو تر همون کار رو انجام بدید ولی اینبار به جای Ip که تو عکس نوشتید( 192.168.0.1 ) باید Ip اون دستگاه رو قرار بدهید. هیچ کاری هم به فایروال ویندوز نداره چون اصلا وقتی شما کامپیوترتون هم خاموشه اینترنت رو دارید.

sei_pm
12-01-2010, 19:49
اگر مشکلتون رفع شده بگید که تاپیک محتواش از دست نره.

mir@
15-01-2010, 06:28
اگر مشکلتون رفع شده بگید که تاپیک محتواش از دست نره.

سلام

نه برادر، حل نشد. مودم رو کجا میشه پورتش رو باز کرد؟

ببینید، من کامپیوترم یک کارت شبکه داره، روتر وایرلس به این کارت وصله و مودم DSL هم به روتر وصله.

مودم مگه پورت داره که بازش کنم؟

این مدل DIR-601 تازه دراومده مثل اینکه. نمیدونم چه مرگشه.

با تشکر از توجه شما
:10: