PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی که اجازه dc شدن نمیده

moriss
08-01-2010, 16:01
سلام به دوستان عزیز

چند روزیه که سیستمم دچار مشکل شده. چند دقیقه ای که توی اینترنت هستم یه پیغام خطا میاد ولی ارتباط قطع نمیشه. اما ایکون کانکت که کنار ساعت هست غیرفعال میشه و هرچی روش میزنم اصلا پنجره اش باز نیمشه و هیچ جوری نمیشه دیسکانکنت کرد. مجبور میشم برای بیرون رفتن از اینترنت کامپیوتر رو ریست کنم. موقع بالا امدن ویندوز هم یه اخطار میده که حالا عکسش رو میگیرم و اینجا میذارم

اینم اضافه کنم که ویندوز رو جدید نصب کردم و انتی ویروسم هم avast 4.8 هست که همیشه اپدیته!

moriss
09-01-2010, 12:40
!!!!

یعنی هیچ نظری نبود!

Balrog
09-01-2010, 13:17
یره،‌ از کجا معلوم که ویروسه؟!

تو Notepad دستور زیر رو وارد کن و بعد فایل رو با اسم دلخواه ولی با پسوند BAT ذخیره کن. از این به بعد هر موقع این فایل رو اجرا کنی سریعا DC می‌شی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Kasra 91
09-01-2010, 13:25
اینجارو نگاه کنین

orkideh07
09-01-2010, 13:33
سلام به دوستان عزیز

چند روزیه که سیستمم دچار مشکل شده. چند دقیقه ای که توی اینترنت هستم یه پیغام خطا میاد ولی ارتباط قطع نمیشه. اما ایکون کانکت که کنار ساعت هست غیرفعال میشه و هرچی روش میزنم اصلا پنجره اش باز نیمشه و هیچ جوری نمیشه دیسکانکنت کرد. مجبور میشم برای بیرون رفتن از اینترنت کامپیوتر رو ریست کنم. موقع بالا امدن ویندوز هم یه اخطار میده که حالا عکسش رو میگیرم و اینجا میذارم

اینم اضافه کنم که ویندوز رو جدید نصب کردم و انتی ویروسم هم avast 4.8 هست که همیشه اپدیته!
مطمئنی ویروسه ؟ ویندوزت خطای generi host نمیدونم یه چیزی تو این مایه ها نمیده ؟ اگه اینه ویروس نیست یه باگ توی ویندوزه که با یه برنامه مشکلت حل میشه ..الان فرصت سرچیدن و یافتن لینک اون برنامه رو ندارم اگه همین خطا رو میده تو گوگل سرچ کن...شبم یادم بود میگردم لینکش رو پیدا میکنم واست میذارم فقط قبلش بگو خطای generic .. رو میده یا نه؟

moriss
10-01-2010, 11:45
مطمئنی ویروسه ؟ ویندوزت خطای generi host نمیدونم یه چیزی تو این مایه ها نمیده ؟ اگه اینه ویروس نیست یه باگ توی ویندوزه که با یه برنامه مشکلت حل میشه ..الان فرصت سرچیدن و یافتن لینک اون برنامه رو ندارم اگه همین خطا رو میده تو گوگل سرچ کن...شبم یادم بود میگردم لینکش رو پیدا میکنم واست میذارم فقط قبلش بگو خطای generic .. رو میده یا نه؟

بله یه چیزی تو همین مایه ها میگه. win32 و generic ...

چه چیزی رو سرچ کنم؟

Balrog
10-01-2010, 17:27
متن خطا رو دقیقا بنویس یا اسکرین‌شات بگیر بذار اینجا.

orkideh07
11-01-2010, 00:05
بله یه چیزی تو همین مایه ها میگه. win32 و generic ...

چه چیزی رو سرچ کنم؟

این لینک رو ببین..اول مطمئن شو همین خطا رو میده بعد هم روندی که توی لینک زیر توضیح داده دنبال کن

اگه لینکی که دادم مشکل داشت در گوگل سرچ کن "خطای generic host " !

moriss
12-01-2010, 18:10
موقع بالا اومدن ویندوز اول این پیغام میاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از چند ثانیه هم این پیغام میاد

Balrog
13-01-2010, 19:04
سه تا راه اینجا پیشنهاد داده:

فکر کنم همون راه اول (Update کردن ویندوز یا فقط نصب همون Patchی که گفته) مشکل رو حل کنه.

moriss
15-01-2010, 11:11
این لینک رو ببین..اول مطمئن شو همین خطا رو میده بعد هم روندی که توی لینک زیر توضیح داده دنبال کن

ممنون از دوستان. مشکلم با همین روش حل شد

بازم ممنون