PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دي وي دي & مديا پلير & ؟

Satrikon
27-03-2006, 14:08
چطور ميشه فايل هاي دي وي دي(.mpg) رو با مديا پلير 10 پخش كرد؟
البته با ريپ پخش ميشه ولي درست؟

Elfin-D
27-03-2006, 14:13
مديا پلير بدون مشكال اين فرمت رو ساپورت ميكنه!
مشكل شما چيه؟

EhsanHF
27-03-2006, 14:53
سلام همشهری !
شما اول Power DVD رو روی سیستمت نصب کن . بعدش مدیا پلیر اون فرمت رو ساپورت میکنه . البته همه این مشکل رو ندارن . من هم همینجوری شدم . برای پخش دی وی دی با مدیا پلیر اول باید Power DVD رو نصب کنم ، بعد مشکلم حل میشه .

Satrikon
27-03-2006, 23:23
نه نه-------------(mpg) مال دي وي دي با معمولي فرق ميكنه----معمولي رو كه باز ميكنه!دي وي دي رو عكس عكس نشون ميده بعدش هم من الان دارم باPower DVD ميبينم دي وي دي ها رو--------- ولي ميخوام كل مولتي مديا ها با مديا پلير ببينم منتظر جواب از حرفه اي هها هستم-------
قابليت پخش فايل هاي ram ميشه بهش داد! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])....!

EhsanHF
28-03-2006, 06:46
دستت درد نکنه ! همچین زدی توی سرم که دیگه نمیتونم از جام بلند شم ! مگه ما حرفه ای نیستیم ؟!
شوخی کردم . مگه ram رو مدیا پلیر پخش میکنه ؟

Satrikon
29-03-2006, 04:50
EhsanHF
(ایول بابا پروفشنال)
-------------------------------------------
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@
برای پخش فایل های DVD با برنامه ویندوز مدیا پلیر باید :
1- رجیستری را باز کنید (Start ==> Run==>regedit)
۲- به HKEY_CURRENT_USER/ Software/ Microsoft/ MediaPlayer/ Player/ Settings بروید
3- یک رشته (string) جدید بسازید و نام آن را EnableDVDUI بگذارید
4 -متغیر (value) آن را yes قرار دهید
5- اگر اینک مدیا پلیر را باز کنید می توانید به File / Open DVD بروید
@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@-@

M.R.M
29-03-2006, 10:56
سلام دوست عزيز.
در مورد پخش فايلهاي DVD ، ويندوز مديا پلير كاملا از فرمت معمول آن پشتيباني ميكند.
اما اگر از فرمتهاي فشرده شده خاص استفاده نماييد ممكن است با اين موارد اشكال مواجه شويد.
آيا شما كدك هاي خاص مديا پلير را نصب كرده ايد ؟
توصيه ميكنم براي اين منظور ابتدا يك سري به اين آدرس اينترنتي بزنيد و با دقت موارد آن را مطالعه نماييد :
در اين آدرس كدكهاي بسيار زيادي براي ويندوز ارائه شده است كه با كمك نصب آنها به سادگي ميتوانيد مديا پلير را به يك پخش كننده قدرتمند كه از فرمتهاي متفاوتي را پشتيباني نمايد مبدل سازيد.
براي نمونه و مثال اين كدك را مشاهده نماييد :
پس از يافتن كدك مورد نظر در آن پايگاه اينترنتي آن را دانلود و نصب نماييد و يك بار سيستم را Restart نماييد.
اگر مشكل شما برطرف نشد اعلام نماييد تا بيشتر شما را راهنمايي نماييم.
ضمنا در مورد فايلهاي DVD بهترين گزينه همان Power DVD ميباشد ، زيرا كيفيت پخش در آن بسيار متفاوت با Media Player ميباشد . در هر صورت با مديا پلير نيز اگر كدك هاي خاص آن در مورد فايلهاي خاص نصب شده باشند هيچ مشكلي در اجرا وجود نخواهد داشت.
اميدوارم مشكلتان برطرف شود :happy: .
شاد و پيروز و موفق باشيد.