PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Best Games of 2009 - Best PC Games

havas_1980
07-01-2010, 16:17
P 3 0 W O R L D
Best Games of 2009
Best PC Games

بــهتــریــن بــازی هــای 9 0 0 2

بهترین بازی های PC

سلام

سال 2009 هم با تموم خوبی و بدیش به پایان رسید. با تاخیری چند روزه وقتش رسید که مثل سابق بهترین بازیهای سال رو انتخاب کنیم. پارسال 60 بازی رو در نظر سنجی قرار دادیم و برای اولین بار ژانر بندی رو لحاظ کردیم اما در آخرین دقایق برای امسال نظر سنجی رو باز هم گسترش دادیم و این بار با یک نظر سنجی کلی دو تاپیکه دیگه رو به رو نیستیم. بله. بازی ها علاوه بر ژانر بندی, پلتفرم بندی هم شده اند. امیدوارم همانند پارسال تمامی نظرسنجی ها, کامل و دقیق بوده و موردی جا نمونده باشه.

نکته:

- این نظر سنجی به بهترین بازی های PC اختصاص دارد.

- بازی ها به ترتیب ژانر و بازیهای هر ژانر هم به ترتیب الفبا لیست شده اند.

- طبقه بندی ژانرها با توجه به طبقه بندی موجود در سایت معتبر Game Rankings انجام شده است.

- ژانرهای Fighting و Platformer و Shooter که در سایت Game Rankings زیر ژانر Action می باشند در اینجا به صورت ژانر مستقل قرار گرفته اند.

- بازی Trine به جای ژانر Action Adventure در ژانر Platformer قرار گرفته است.

- در این نظر سنجی, بازی ژانر Fighting فقط 1 مورد است که در ردیف 1 نظر سنجی قرار گرفته است:

Street Fighter IV

بازی های ژانر Platformer این 2 مورد هستند که در ردیف ها ی 2 و 3 نظر سنجی قرار گرفته اند:

Braid

Trine

بازی های ژانر Shooter این 8 مورد هستند که در ردیف ها ی 4 تا 11 نظر سنجی قرار گرفته اند:

Borderlands

Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Juarez: Bound in Blood

F.E.A.R. 2: Project Origin

Left 4 Dead 2

Mirror's Edge

Red Faction: Guerrilla

Wolfenstein

بازی های ژانر Action Adventure این 4 مورد هستند که در ردیف ها ی 12 تا 15 نظر سنجی قرار گرفته اند:

Batman: Arkham Asylum

Prototype

Resident Evil 5

X-Men Origins: Wolverine

بازی های ژانر Adventure این 2 مورد هستند که در ردیف ها ی 16 و 17 نظر سنجی قرار گرفته اند:

Machinarium

Tales of Monkey Island

بازی های ژانر Driving این 3 مورد هستند که در ردیف ها ی 18 تا 20 نظر سنجی قرار گرفته اند:

Burnout Paradise: The Ultimate Box

Colin McRae: Dirt 2

Need for Speed: Shift

بازی های ژانر Puzzle فقط 1 مورد است که در ردیف 21 نظر سنجی قرار گرفته است:

Crayon Physics Deluxe

بازی های ژانر Role-Playing این 3 مورد هستند که در ردیف ها ی 22 تا 24 نظر سنجی قرار گرفته اند:

Dragon Age: Origins

Risen

Torchlight

بازی های ژانر Sports این 2 مورد هستند که در ردیف ها ی 25 و 26 نظر سنجی قرار گرفته اند:

NBA 2K10

Pro Evolution Soccer 2010

بازی های ژانر Strategy این 4 مورد هستند که در ردیف ها ی 27 تا 30 نظر سنجی قرار گرفته اند:

Empire: Total War

Plants vs. Zombies

The Sims 3

Warhammer 40,000: Dawn of War II

- ملاک قرار گرفتن بازی ها در نظر سنجی, میانگین امتیازاتشان از سایت ها و مجلات بازی بوده است.

- اين نظر سنجی به صورت عمومی بوده و سایر کاربران نظر شما را مشاهده می کنند.

- شما این امکان را دارید که به بیش از یک بازی رای بدید.

- نظرسنجی تا 30 روز باز خواهد بود.

موفق باشید.

havas_1980
07-01-2010, 16:18
عکسهای ضمیمه - بخش دوم

ali_ranger22
08-01-2010, 21:03
Borderlands
Trine

اینا رای های من بود

Amin.P30
08-01-2010, 21:52
بهترین بازی ها ی امسال اگثرا برای PS3 اومده بود....اما Call of Duty: Modern Warfare 2...Borderlands......FIFA 10 و یکی از بهترین ها از نظر GAMESPOT بازی Dragon Age: Origins بودن....ممنون

mosolim
08-01-2010, 23:25
سلام
من هم به نوبه خودم تشکر میکنم از این نظر سنجی و مسلما اول به کال اف را دادم. بعد عناوین زیادی بود که واقعا امسال ترکونده بودند و میشد بهشو رای داد. مثل sf که بهترین در نوع خودشه و یا Dragon Age که اونم خیلی عالی بود باید گفت که امسال تو تمام سبک ها کلی بازی توپ داشتیم مثلا تو ماجرایی دو عنوان عالی بود. شوترا همشون بی نظیر بودند به جز یکی دو مورد. خلاصه اینکه امسال سال پرباری از لحاظ بازی برای PC بود . به امید اینکه امسال بهتر از پارسال باشه. (راستی چرا The Sabotuer رو اضافه نکردین. بازی واقعا عالیه )

lordspeed
08-01-2010, 23:54
بازیهای قشنگی تو سال 2009 ارائه شد اما بازی machinarium با اون گرافیکش زد رو دست همه بازیهایی که گرافیک تعجب آوری داشتن البته به نظر من بازیهای خوب دیگه ای هم بودن مثلا بازی saboteur به خاطر گرافیکش و داستانش و empire total war اونم به خاطر گرافیکش تو بازیهای ورزشی هم pes 2010 و Virtua Tennis 2009

Layken
09-01-2010, 00:32
بازی هایی که من واقعا از بازی کردن با انها لذت بردم .....

Batman Arkham Asylum
Modern Warfave 2
Resident Evil 5
Prototype

farhad07
09-01-2010, 00:57
بازی هایی که من بهشون رای دادم !! .....

Batman Arkham Asylum
Modern Warfave 2
Resident Evil 5
Prototype
pes 2010

Fate2646
09-01-2010, 01:58
Braid
Trine
Borderlands
Left 4 Dead 2
Machinarium
Torchlight
Empire: Total War
Plants vs. Zombies

Bs_panzer
09-01-2010, 07:34
mw2 بهترین بازی مولتی پلیر !
بتمن هم بهترین ادونچر !
left 4 dead 2 بهترین co-op
به plants vs zombies هم رای دادم که واقعا مارو تو مدرسه سرگرم می کرد :دی

G.D.ragon.Ir
09-01-2010, 07:43
برترین ها از نگاه من:

Resident Evil 5

daren
09-01-2010, 12:59
چرا dark sector توش نیست مگه واسه 2009 نیست؟

underworld
09-01-2010, 13:12
سلام...من به اینا رای دادم... "بهترین های هر سبک"

Call od Duty: MW2 مثل ورژن قبلی یک شاهکار یا حتی بهتر از اون

Call od Warez: B in B مثل ورژن قبلی یک شاهکار

Mirror's Edge (که یک بازی با نو آوری بسیار خوب بود که به آدم حس چابکی و ورزشکارانه میداد!!!)

Batman: Arkham Asylum برای اولین بار یک شاهکار از سری داستانهای بتمن

Machinarium به دور از انتظار خوب بود

Burnout Paradise: The Ultimate Box (هیجان خوبی داشت)

Colin McRae: Dirt 2 (از Codmaster انتظار دیگه ای هم نداشتیم...یک شاهکار دیگه از مسابقات رالی)

Dragon Age: Origins نمیشه حرفی زد وقتی Gamespot بهش 9.5 میده!!

The Sims 3 یک بازی تک که توی سبک خودش بهترینه

در پایان یک گلایه بزرگ که چرا بازی The Saboteur توی لیست نبود!؟:13:

R.P.G
09-01-2010, 13:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من بهترین Dragon Age: Origins بود.

▬▬▬▬▬
بهترین شوتر Modern Warfare 2
▬▬▬▬▬
بهترین سوم شخص + گرافیک Resident Evil 5
▬▬▬▬▬
بهترین نقش آفرینی Dragon Age: Origis

در ضمن از هــومان عزیز بابت تاپیک و زحمتی که کشید تشکر می کنم.

Spaniuly
09-01-2010, 13:45
هرکس رای داد باید بیاد بگه که به چیا رای داده؟:18:
فکر می کنم نباید زیاد نگران این باشیم که اگه پست ندیم تاپیک میره پایین چون استیکی هست...

R.P.G
09-01-2010, 13:48
هرکس رای داد باید بیاد بگه که به چیا رای داده؟:18:
فکر می کنم نباید زیاد نگران این باشیم که اگه پست ندیم تاپیک میره پایین چون استیکی هست...
- اين نظر سنجی به صورت عمومی بوده و سایر کاربران نظر شما را مشاهده می کنند.
اشتب شد :دی

Ali.Mirzaie
09-01-2010, 15:22
1- Call of Duty: Modern Warfare 2 بدون نقص ... واقعاً شاهکار بود . اولین بازی بود که هیچ وقت احساس خستگی نکردم حتی از نسخه قبل به مراتب بهتر
2- Colin McRae: Dirt 2 به قول یکی از دوستان در بالا!!! حرفی نمیشه زد فقط ای کاش با dx10 هم گذاشته بودن یک نسخش رو :41:
3- Prototype طراحی جالبی داشت و داستان تغریباً نو!
4- Need for Speed: Shift از نظر من بهترین جزئیات رو توی گرافیک بازیها به نمایش گذاشت

Masoud King
09-01-2010, 16:51
هرکس رای داد باید بیاد بگه که به چیا رای داده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
مگه چه ایرادی داره آرمین جان؟!
دوستان بیان و بگن که به چی رای دادن و در مورد بهرتین بازیها تبادل نظر کنن اصلا موردی نداره!
البته اگه ژانر بندی کنن و بگن تو کدوم ژانر کدوم بازی رو انتخاب کردن خیلی بهتره!

vahidgame
09-01-2010, 17:17
من به dragon age چون واقعا عالی بود و همچنین pes 2010 چون از طرفداران بدجور این بازی هستم رای دادم

saxiass
09-01-2010, 19:41
به نظر من
PES2010
PORTOTYPE
RESIDENT 5

vahidgame
09-01-2010, 19:57
من یه نظر داشتم البته از دوستان معذرت میخوام ولی واقعا چرا هر سایت ایرانی سر بزنی برای بهترین بازی های امسال به call of duty بیشتر رای دادن ولی سایتهای خارجی این طوری نیست.اکثر سایتهای خارجی که من دیدم بهترین بازی pc رو بازی dragon age انتخاب کردن و کلی جایزه های دیگه این بازی گرفته.توی ایران فقط مثل اکشن اول شخص رو دوست دارند و کلا بازی فقط باید گرافیک داشته باشه و تفنگی و بکش بکش باشه.البته من خودم call of duty از شماره اولش بازی کردم ولی فکر نکنم امسال به عنوان بهترین بازی باشه.

Senator_Offline
09-01-2010, 19:57
Call of Duty: Modern Warfare 2:SHOOTER
Action Adventure:Batman: Arkham Asylum
Adventure :Machinarium
Strategy:Plants vs. Zombies
هر چهار تا بازی ترکوندن.

amita
09-01-2010, 22:16
Risen,Sims3,Mw2:40:

G.D.ragon.Ir
10-01-2010, 08:14
چرا هر سایت ایرانی سر بزنی برای بهترین بازی های امسال به call of duty بیشتر رای دادن ولی سایتهای خارجی این طوری نیست.اکثر سایتهای خارجی که من دیدم بهترین بازی pc رو بازی dragon age انتخاب کردن و کلی جایزه های دیگه این بازی گرفته
اگه منظورتون گیمرها هستند, باید بگم:
بازی "دراگون ایج" (بازی های نقش آفرینی) نیازمند تسلط نسبی به زبان انگلیسی هست و برخلاف بازی های اکثر سبک های دیگه که بدون زبان, ممکنه فقط داستان بازی رو متوجه نشید, تو "دراگون ایج" (بازیهای نقش آفرینی) حتی پیش روی در بازی هم غیر ممکنه. البته بحث سلیقه هم هست که...

TOOMY-2008
10-01-2010, 08:28
میدونم که خیلی مشکلات داشت اما جای GTA IV بین اینها خالی هست :41:

اما نظر من:
Pro Evolution Soccer 2010

vahidgame
10-01-2010, 11:06
اگه منظورتون گیمرها هستند, باید بگم:
بازی "دراگون ایج" (بازی های نقش آفرینی) نیازمند تسلط نسبی به زبان انگلیسی هست و برخلاف بازی های اکثر سبک های دیگه که بدون زبان, ممکنه فقط داستان بازی رو متوجه نشید, تو "دراگون ایج" (بازیهای نقش آفرینی) حتی پیش روی در بازی هم غیر ممکنه. البته بحث سلیقه هم هست که...
البته خیلی هم زبان انگلیسی فوق العاده ای نمیخواد و با یک زبان حدودا متوسط هم میشه این بازی رو راحت بازی کرد.
باید اینو در نظر گرفت که بازی های نقش آفرینی شاید سابقه ای بیش از بازی های دیگر سبک ها داشته باشند و این جوری هم نیستش که این سبک تازه درست شده. واقعا اگر به بهترین بازی های سبک نقش آفرینی در طول تاریخ بازی های کامپیوتری یه نگاهی بیندازیم خیلی بازی فوق العاده و به یاد ماندنی در اونا پیدا میشه.

Masoud King
10-01-2010, 12:09
سلام

به نظر من اینا بهترین های PC هستند :

بهرتین بازی Platformer
Braid

بهترین بازی Shooter

بهترین بازیAction Adventure

بهترین بازی Driving
Burnout Paradise: The Ultimate Box

بهترین بازی Role-Playing

بهرتین بازی Sports
NBA 2K10

بهرتین بازی Strategy
Plants vs. Zombies

خوب بهترین بازی PC هم مشخصه دیگه, Dragon Age: Origins هستش!

بازی ای که از همه بیشتر منو نا امید کرد F.E.A.R. 2: Project Origin بود!

Optimus Prime
10-01-2010, 21:28
خوب نباید سختگیر باشید دوستان اینجا ایرانه و فقط همه یه بازی روونو دوست دارند . Dragon Age یه شاهکاره بحثی درش نیست داستان عالی گیم پلی عالی کلاسیک برای یه RPG . صدا گذاری عالی ،استفاده از بهترین استعدادهای هنری در زماینه طراحی فضا ها و ..... ساخت بازی از سال 2004 شروع شد. شوخی نیست و جایزه های متعددی که امسال از آن خودش کرد گواه بر همه چیز بود.
بازی دیگه ای که همه رو متعجب کرد Batman بود. بازی بسیار خوبی که استحقاق جوایزی که برد را واقعا داشت
بازی که تو ذوق من مخصوصا زد MW2 بود. انتظاری که ازین بازی داشتم چیز دیگه ای بود. مطمئنا Multiplayer عالی و Spec Ops های Co Op خیلی خوب عمل کردند اما Singleplayer بازی چیزی نبود که انتظارشو داشتم. بیشتر مثل یه Expansion Pack برای Cod4 بود نه یه Sequal . به هر حال IW درسی از جوایز بازی های امسال گرفت و اون استراتژی جدید هم براه انداخت.

resident_evil
10-01-2010, 21:36
مطمئنا Multiplayer عالی

leaderboardـش كه هك شد بابا كجاش عالي بود ؟ كلا پر از نوب بازي بود ! طرف با 3 دقيقه بازي 3 ميليارد امتياز داشت ! 3600 تا Kill Streak !
كلا بازيه بكش برو جلوي خوبي بود .

Optimus Prime
10-01-2010, 21:37
leaderboardـش كه هك شد بابا كجاش عالي بود ؟ كلا پر از نوب بازي بود ! طرف با 3 دقيقه بازي 3 ميليارد امتياز داشت ! 3600 تا Kill Streak !
کاری به Leaderboard ندارم ! بازیش تو Multi خیلی حال میداد عزیزم.

resident_evil
10-01-2010, 21:42
کاری به Leaderboard ندارم ! بازیش تو Multi خیلی حال میداد عزیزم.

عزيزم ميدونم حال ميده اما بذار BC2 بياد ميبيني كي حال ميده : دي ! البته من 2 رو بازي نكردم بن شدم ! اما 1 خيلي جالب بود .

پ.ن : وقت كردي يه زنگي به ما بزن دلم برات تنگيده جگر !

Bs_panzer
10-01-2010, 22:42

آره جدیدا aimbot هم زیاد شده !

iw و سایتش گفت دیگه از punkbuster استفاده نمی کنیم و از سیستم پیشرفته STEAM CLOUD بهره می بره

آره ارواح خیک عمت !

farshad.88
10-01-2010, 23:13
من که فقط ورزشی بازی میکنم اونم فوتبال
1- PES 2010
2- FM2010 ( که توی لیست نبود )

hosseincode2008
11-01-2010, 11:42
من فقط به Dragon Age راي دادم .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با ديگر بازيها و سبك ها هم كاري ندارم .

Hunter lord
11-01-2010, 12:31
Resident Evil 5
Talse of mokey Island
Call of duty 6

من یه Resident evil رای دادم . به نظرم توی سبک خودش بهتر از بقیه بود .

Alireza.M67
11-01-2010, 21:33
از اینکه میبینم Dragon age ا اینجا با 26 رای سومه خوشحالم .
چون این شعور بالای بچه های گیمر رو می رسونه و اینکه سطح زبان انگلیسی تو این مملکت داره بالا میره .
و از اینکه میبینم ResidentEvil 5 با 34 رای دومه خیلی خیلی خوشحالم .
این جوابی باشه برای کسایی که اول میرن نمره ی سایتهای بازی رو میبینن بعد میان بازی رو با پیش داوری نقد میکنن .
(از این کار متنفرم و از این جمله که : سایت فلان نمره ی فلان داده پس بازی خوبی نیست)

underworld
12-01-2010, 01:13
به نظر من هیجان انگیزترین و نزدیکترین رقابت بین دوبازی Batman و RE5 هست که هر دو هم از یک سبک هستن! و مدعی عنوان برترین بازی اکشن سوم شخص از طرف سایت P30world
ولی خوشحالم که تا این لحظه بازی بتمن که با اومدنش واقعا همه رو غافلگیر جلوتر هستش :31: (حتی با یک رای:15:)

extreme edition
12-01-2010, 01:38
با سلا م خدمت دوستان عزيز

بهترين بازي ها از نظر من

گرافيك Call of Duty: Modern Warfare 2

داستان:Call of Juarez: Bound in Blood

فيزيك: Batman: Arkham Asylum

رالي:Need for Speed: Shift

Resident Evil 5 كه سالاره
با تشكر:11:

vahidgame
12-01-2010, 16:56
ین جوابی باشه برای کسایی که اول میرن نمره ی سایتهای بازی رو میبینن بعد میان بازی رو با پیش داوری نقد میکنن .
(از این کار متنفرم و از این جمله که : سایت فلان نمره ی فلان داده پس بازی خوبی نیست) من با شما موافقم. واقعا به سایت خودمان باید تبریک گفت که به هر بازیی رای بدن.چون سایتی مثل گیم اسپات واقعا با انتخاب هایی که داشت باعث مسخره شدن خاص و عام شد و کلا انتخاب هاش خیلی خنده دار بود.البته برای pc انتخاباش بد نبود.

Optimus Prime
13-01-2010, 13:07
Forum ما که همه از روی علاقه و انتخاب های خودشون به بازی ها رای می دن که این شکی نیست.
بقیه سایت ها و مجله های حرفه ای زمانی این هارو انتخاب می کنند که خودشون همه این بازی هارو بازی کردن و فاکتور هایی مثل قیمت زمان ساخت مقایسه با شماره های قبل اگر داشتند و نوآوری اینجور چیزها ...
مثال :

شاید دزدی ترین اتفاق در تاریخ بازی ها MW2 بود. قیمت زیاد، نبود نو آوری کافی در ادامه یک بازی و سو استفاده از طرفداران CoD4 MW باعث شد که از خیلی جایزه ها عقب بمونه و مهمتر از این تله پول استفاده کنه و بهانه ای برای شماره بعد هم داشته باشه. بازی که نسبت به پولی که برای می دید نمی ارزه ( از دید شما ایرانی ها نمی گم ) چون تقریبا حتی آماتور ترین افراد غیر ایرانی RPG باز هم هستند. مشکل زبان ندارند یه سبک بازی نمی کنند برای همین MW2 بازی خیلی قشنگی بود اما جای خودشو داره. Masterpiece که نیست. بازی Shooter خیلی خوبیه در اصل بهترین Shooter هم می تونه باشه اما زمانی این حرف می شه زد که کسی Resistance 2 مثلا بازی کرده باشه یا FPS های دیگه مثل Crysis .
و Gears of Evil 5 اوخ ببخشید Resident Evil 5 به جز گرافیک خیلی خوب اصلا در کل RE بازی های جهان را راضی نکرد. حس RE اصلا به آدم نمی داد بیشتر شبیه یه بازی Action شده بود Dead Space یه برنده کامل جلوی RE در قسمت ترس بود. یا ....
نتیجه من نمی گم این بازی ها مشکل دارن ولی وقتی کسی میگه Resident Evil انتظار یه بازی Horror دارم نه یه جیزی مثل Gears of War . یا MW2 بازی بود که من خیلی انتظار ازش داشتم. حتی الان CoD4 که بازی می کنم واقعا از این شماره بهتر هست. ما انتظار داریم که این شماره بهتر از 4 باشه که خوب نیست. این بحث ها همش جدای بحث های Fan بودن اینا هست. ( کاری به شماها ندارم )

من خودم 20 سال به صورت حرفه ای بازی می کنم هر بازی که فکرشو بکنید بازی کردم هر سبکیو که بگید بازی کردم و می کنم و برای من فرقی نمی کنه که این تخیلیه یا این Super تخیلیه یا این خیلی واقعیه یا این شبیه سازه یا این ماله کدام پلتفرمه ( من متاسفانه PS3 از دست دادم. هر چی سن آدم میره بالا وقت کم میاره ). بازی هایی هستند که واقعا براشون زحمت کشیده شده و نمیشه متوجه شد تا وقتی آدم بازیشون نکنه و محتواشونو درک نکنه.
لیست ما یه لیست کاملا بر حسب فاکتور های خاصیه ! ( نمی گم چون می دونم بد برداشت میشه ) و همه نظر های شما هم علاقه ای خاصی هست ! تعصب نسبت به سری بازی خاص و Fanboy بودنو از این حرفا.
برای همین بقیه سایت های حرفه ای نمره دادنشون اشتباه نیست از فاکتور هایی استفاده می کنند که قابل درک برای خیلی ها نیست.

mahpesar
13-01-2010, 13:37
بهترینهای من در سال 2009

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Batman arkham(1
بعد از چند سال انتظار بالاخره یک بازی کمیک بسیار زیبا به نامBatman arkham گیرمون
اومد که همون حال هوای و فضای گرافیکی بود که سالها انتظار میکشیدم به منکه خیلی حال داد .....
نکته مهم دیگه این بازی خلاقیتش توی طراحی چلنج مدهاش بود که اصلا جدا از بازی یه دنیای برای خودش
و حسابی من که از علاقمندان بازیهای همراه با هنرهای رزمی هستم هم ....... تاثیرش بیشتر هم شد..
*حرکات چند ضربش خیلی عالی بود... /
* داستانش خیلی عالی بود.... /
* بتمن و جوکر همیشه شخصیت مورد علاقه من هم بود ..../
نکته دیگه هم که تو بازی وجود داشت طراحی جوکر بود که تو کمیک های اصلی
قیافه ش به همین صورت ولی در فیلم شوالیه تاریکی کریستوفر نولان یه
جور دیگه طراحی شده که نشون میده بازی بتمن
*نصبت به فیلم به شخصیت جوکر وفادارتر بود.../
*هنوز هم بازیش لذت میبرم ....

planet vs zombie(2
خیلی جالب بود بازی کم حجم (حدود 50 mb) تو این تکنولوژی های وحشت ناک
و رقابت موتورهای بازی ساز و غیره ..میاد کلی وقت آدم رو به خودش اختصاص
میده حتی کسایی رو دیدم که عمرا اهل بازی های کامپیوتری نیستند نمیتونند
در مقابل این بازی تحمل کنند و کلیب شیفته این بازی میشند .....واقعا جالب ..!
از نکات مورد علاقه م
* گرافیکش به نظرم بسیار زیباست با اینکه دوبعدی ..تیپهای بازی خوب طراحی شدند.
* گیمر رو در کنار هیجان تشویق میکنه از تفکرش کمک بگیره بدون استفاده از خشونت
* فضای شاد بازی هم خیلی جالب بعد ازمدتها یکبازی خوب دیدیم فضاش شاد بود

3) mw2
که توضیحاتش در تاپیکهای مختلف داده شد
فکر کنم ادای دین مدیران انجمن هم
به این بازی به بهترین شکل ادا شد
در یک کلام عالی بود ..

3) مچنریوم
(اینو فارسی نوشتم چون تلفظش سخته)

این بازی تقریبا کم حجم هم خوب تونست رقبا رو کنار بزنه با این طراحی سادش
بازیهای معمایی و فکری علاقه زیادی دارم ...البته اینو از روی راهنما رفتم...:31:
نکات خوبش

* گرافیکش و موسیقی خیلی زیبا بود ..
* فضای شاد و لذت بخش ..
* معماهاش خیلی جالب طراحی شده بود ...
* شخصیتهای بازی خیلی جاب بود ..
* کلا با فضای فری استایل بازی خیلی حال کردم

بنظرم بعد از دو سه سال امسال سال خوبی برای بازیها بود ...
بازیهای خوب خیلی زیاد بودند...
نشون میده اهمیت صنعت بازار و بازی سازی روز به روز
بیشتر میشه...

Alireza.M67
13-01-2010, 13:56
Forum
و Gears of Evil 5 اوخ ببخشید Resident Evil 5 به جز گرافیک خیلی خوب اصلا در کل RE بازی های جهان را راضی نکرد. حس RE اصلا به آدم نمی داد بیشتر شبیه یه بازی Action شده بود Dead Space یه برنده کامل جلوی RE در قسمت ترس بود. یا ....
[/LIST]نتیجه من نمی گم این بازی ها مشکل دارن ولی وقتی کسی میگه Resident Evil انتظار یه بازی Horror دارم نه یه جیزی مثل Gears of War . .

من با اکثریت حرفهای شما موافقم ولی بازم یه نکته هست .
RE5 شبیه RE4 بود نه GEOW و همونطور که میدونید RE4 قبل از سری GEOW ساخته شده .
بنابراین اینکه بگیم RE5 تقلیدی از GEOW بوده بعنی در حق این بازی بی انصافی کردیم .
در ضمن من احساس میکنم واقعا به RE5 ظلم شد .
اینکه بازی جزء بازیهای برتر سال نیست رو شاید بشه قبول کرد ولی اینکه سایت Gametrailers میاد این بازیو جزء ناامید کننده ترین بازیهای سال میذاره دیگه واقعا ظلمه .
گرچه من اصلا اعتقادی به نمره هایی که سایتهای بازی میدن ندارم .

vahidgame
13-01-2010, 14:06
من با Optimus Prime موافقم ولی باید توی انتخاب بازی سال یه منطقی باشه مثلا نمیشه بهترین بازی سال که گیم اسپات انتخاب کرده یعنی demon souls از 20 تا بازی امسال امتیاز پایین تر بگیره و بعد بهترین بازی سال بشه.البته من خودم فقط کامپیوتر دارم و اصلا ps3 و xbox360 ندارم ولی شاید در ایران و نه در هیچ سایت خارجی به جز گیم اسپات این بازی حتی یه جایزه نگرفته باشه.شاید اگر بازی هایی مثل آنچارتد2 و دراگون ایج و AC2 و حتی بازی هایی مثل بتمن و یا MW2 به عنوان بهترین بازی سال میشد هیچ کس تعجب نمی کرد.البته میدونم این تاپیک مربوط بهترین بازی PC هستش و شاید این بازی هایی که گفتم بعضی هاشون ربط نداشته باشه ولی من فقط خواستم نظرمو بگم و شاید این بحث ادامه پیدا نکنه بهتر باشه.

MAHDIAGENT47
13-01-2010, 17:28
از نظر من امسال اينا عالي بودند

Resident Evil 5 فقط نميدونم چا ترس داره كم كم از بازي حذف ميشه بازي شده يه اكشن ساده

X-Men Origins: Wolverine
Prototype با اين دوتا تابستونو جشن گرفتم

در كل سال خوبي رو داشتيم

قاهر - Gahir
13-01-2010, 17:51
به نظرم جالب‌ترین بازی گرافیکی همین بازی ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mirror's Edge ) هستش ! واقعا عالیست .

Bs_panzer
13-01-2010, 20:12
Forum ما که همه از روی علاقه و انتخاب های خودشون به بازی ها رای می دن که این شکی نیست.
بقیه سایت ها و مجله های حرفه ای زمانی این هارو انتخاب می کنند که خودشون همه این بازی هارو بازی کردن و فاکتور هایی مثل قیمت زمان ساخت مقایسه با شماره های قبل اگر داشتند و نوآوری اینجور چیزها ...
مثال :

شاید دزدی ترین اتفاق در تاریخ بازی ها MW2 بود. قیمت زیاد، نبود نو آوری کافی در ادامه یک بازی و سو استفاده از طرفداران CoD4 MW باعث شد که از خیلی جایزه ها عقب بمونه و مهمتر از این تله پول استفاده کنه و بهانه ای برای شماره بعد هم داشته باشه. بازی که نسبت به پولی که برای می دید نمی ارزه ( از دید شما ایرانی ها نمی گم ) چون تقریبا حتی آماتور ترین افراد غیر ایرانی RPG باز هم هستند. مشکل زبان ندارند یه سبک بازی نمی کنند برای همین MW2 بازی خیلی قشنگی بود اما جای خودشو داره. Masterpiece که نیست. بازی Shooter خیلی خوبیه در اصل بهترین Shooter هم می تونه باشه اما زمانی این حرف می شه زد که کسی Resistance 2 مثلا بازی کرده باشه یا FPS های دیگه مثل Crysis .
نتیجه من نمی گم این بازی ها مشکل دارن ولی وقتی کسی میگه Resident Evil انتظار یه بازی Horror دارم نه یه جیزی مثل Gears of War . یا MW2 بازی بود که من خیلی انتظار ازش داشتم. حتی الان CoD4 که بازی می کنم واقعا از این شماره بهتر هست. ما انتظار داریم که این شماره بهتر از 4 باشه که خوب نیست. این بحث ها همش جدای بحث های Fan بودن اینا هست. ( کاری به شماها ندارم )

من خودم 20 سال به صورت حرفه ای بازی می کنم هر بازی که فکرشو بکنید بازی کردم هر سبکیو که بگید بازی کردم و می کنم و برای من فرقی نمی کنه که این تخیلیه یا این Super تخیلیه یا این خیلی واقعیه یا این شبیه سازه یا این ماله کدام پلتفرمه ( من متاسفانه PS3 از دست دادم. هر چی سن آدم میره بالا وقت کم میاره ). بازی هایی هستند که واقعا براشون زحمت کشیده شده و نمیشه متوجه شد تا وقتی آدم بازیشون نکنه و محتواشونو درک نکنه.
لیست ما یه لیست کاملا بر حسب فاکتور های خاصیه ! ( نمی گم چون می دونم بد برداشت میشه ) و همه نظر های شما هم علاقه ای خاصی هست ! تعصب نسبت به سری بازی خاص و Fanboy بودنو از این حرفا.
برای همین بقیه سایت های حرفه ای نمره دادنشون اشتباه نیست از فاکتور هایی استفاده می کنند که قابل درک برای خیلی ها نیست.

بله 59 دلار ناقابل !

تازه تو کریسمس همه بازی ها حراج شدن left 4 dead 2 از 49 دلار شد 39 کانتر سورس از 19 شد 7.99

این همون موند ! تازه خبره مرگش این همه پول دادیم dedicated server هم نداره ! :19::41:

4 بهتر بود ولی من دیگه خسته شده بودم 2 سال همش بازی می کردم خواب و خوراک نداشتم با Abol_fa می شستیم رو سرور هلند بازی می کردیم چه دورانی بود :دی

اون treyarch که عرضه مولتی پلیر ساختن نداره امسالم دوباره پروژه دسته اونه

halflife g
13-01-2010, 20:31
از اینکه میبینم Dragon age ا اینجا با 26 رای سومه خوشحالم .
چون این شعور بالای بچه های گیمر رو می رسونه و اینکه سطح زبان انگلیسی تو این مملکت داره بالا میره .
و از اینکه میبینم ResidentEvil 5 با 34 رای دومه خیلی خیلی خوشحالم .
این جوابی باشه برای کسایی که اول میرن نمره ی سایتهای بازی رو میبینن بعد میان بازی رو با پیش داوری نقد میکنن .
(از این کار متنفرم و از این جمله که : سایت فلان نمره ی فلان داده پس بازی خوبی نیست)

تا حدودي حرفت رو قبول دارم دوست عزيز ولي كاملا نه .... علت اينكه re5 و mw2 راي بالايي آوردن تا حدودي به معروف بودنشون بر ميگرده و كمبود امكانات ما ايرانيها........مثلا اگه همه ميتونستن l4d2 رو آنلاين بازي كنن مطمينا همچين راي پاييني نمياورد.اگه همه راي دهنده ها به صورت حرفه اي گيمر بودن(كه تو سايتاي خارجي اينطوري هستن) حتما بازيهاي ديگه اي مثه braid و ......راي بالايي داشتن نه مثه خيلي از راي دهنده هاي ما كه فكر كنم به غير از اين دو تا بازي(re5 و mw2) بازي رايانه اي ديگه اي تو سال 2009 انجام ندادن............ .

Alireza.M67
14-01-2010, 20:13
تا حدودي حرفت رو قبول دارم دوست عزيز ولي كاملا نه .... علت اينكه re5 و mw2 راي بالايي آوردن تا حدودي به معروف بودنشون بر ميگرده و كمبود امكانات ما ايرانيها........مثلا اگه همه ميتونستن l4d2 رو آنلاين بازي كنن مطمينا همچين راي پاييني نمياورد.اگه همه راي دهنده ها به صورت حرفه اي گيمر بودن(كه تو سايتاي خارجي اينطوري هستن) حتما بازيهاي ديگه اي مثه braid و ......راي بالايي داشتن نه مثه خيلي از راي دهنده هاي ما كه فكر كنم به غير از اين دو تا بازي(re5 و mw2) بازي رايانه اي ديگه اي تو سال 2009 انجام ندادن............ .

البته اگه روی صحبتت با منه ، من با اینکه امسال کنکور دارم 17 تا از بازیهای بالا رو بازی کردم .
بازم میگم هیچ کدوم RE5 نمیشه .

Bs_panzer
15-01-2010, 07:20
البته اگه روی صحبتت با منه ، من با اینکه امسال کنکور دارم 17 تا از بازیهای بالا رو بازی کردم .
بازم میگم هیچ کدوم RE5 نمیشه .

:دی کنکور نداشتی چی کار می کردی ؟ :دی

از چه نظر هیچ کدوم ری 5 نمیشه ؟

cyrus_ln
15-01-2010, 17:15
من از این لیست چندتا رو بازی نکردم و چندتایی هم سبکشون سبک مورد علاقه من نیست که بخوام بخرم و بازی کنم
سه تا بازیی که من بهشون رای دادم به ترتیب اینها هستن
Trine

Dragon Age بازیِ فوق العاده ایه
Trine تجربه لذت بخشی بود.بعد تراین من پام دوباره به دنیا گیم و اینا باز شد :دی
COD هم عالی بود

Gears of Evil 5 اوخ ببخشید Resident Evil 5 به جز گرافیک خیلی خوب اصلا در کل RE بازی های جهان را راضی نکرد. حس RE اصلا به آدم نمی داد بیشتر شبیه یه بازی Action شده بود Dead Space یه برنده کامل جلوی RE در قسمت ترس بود. یا ....

حرف دل منو زدی
کسایی که از شماره 1 رزیدنت اویل همراهش بودن RE5 واسشون واقعا نا امید کننده بود

Alireza.M67
15-01-2010, 17:47
:دی کنکور نداشتی چی کار می کردی ؟ :دی

از چه نظر هیچ کدوم ری 5 نمیشه ؟

هیجان ...:20:

OldtRaffoRd_ArAsh
15-01-2010, 18:09
من soccer 2010 & need for speed shift رو می پسندم :27:

joey jordison
17-01-2010, 14:00
عجیبه MW 2 اول هست و Re 5 هم سوم!هر دوی این بازیها بازی خوبی بودن اما این رتبه ها خیلی زیاد هست براشون!
Re 5 که به غیر از گرافیک نسبت به شماره 4 هیچ تغییری نکرده بود و Mw 2 که درسته بازی خوبی بود و من هم ازش لذت بردم اما اصلا زیاد بهش نمیشه گفت Sequel!!
رای من هم اینا بود
اولش من مسلما Dragon Age را انتخاب کردم چون واقعا لذت بخش هست!!
دومین هم Batman: Arkham Asylum را انتخاب کردم واقعا بازی شاهکاری بودش!
سر آخر هم بازی Call of Juarez: Bound in Blood که بسیار لذت بخش بود!
و یک چیز بگم Machinarium را یادم رفت انتخاب کنم واقعا فوق العاده هست!

779
17-01-2010, 14:17
دلیلش اینکه ما اینجا R.P.G باز نداریم و اونایی هم که بازی می کنن تعدادشون کمن! ( بعضی ها هم هیچی از R.P.G نمی دونن و میان بازی می کنن و حالشون بهم میخوره!:دی )

alafboys
17-01-2010, 14:19
یه سوال ؟ مگه GTA IV هم برای 2009 نبود ؟ اگه تو لیست بود 100 % اون اول میشد . ولی حالا که نیست فقط Modern Warfare 2

vahidgame
17-01-2010, 14:33
دلیلش اینکه ما اینجا R.P.G باز نداریم و اونایی هم که بازی می کنن تعدادشون کمن! ( بعضی ها هم هیچی از R.P.G نمی دونن و میان بازی می کنن و حالشون بهم میخوره!:دی )
من با شما موافقم. نمی خوام به گیمرهای ایرانی توهین کنم ولی کلا توی ایران گیمرها کمتر از فکرشون استفاده می کنند و بیشتر دوست دارند همین جوری یرخی توی یک بازی برن آدم ها رو قتل عام کنند:31: و کلا از این جور بازی ها رو بیشتر دوست دارند و بازی های سبک نقش آفرینی و ماجرایی را کمتر دوست دارن.در صورتی که در کشورهای دیگه این سبک بهترین سبک هستش و یکی از پر طرفدارترین سبک ها هست.کلا توی ایران انگار هر چی بازی بیشتر فروش کنه بهترین بازی هست در صورتی که اصلا فروش یک بازی دلیل بر بهترین بودن آن نیست.

Dark Soul
17-01-2010, 14:33
هرچند چندتا از عناوین مهم رو تا حالا بازی نکردم
اما در سبکهای مورد علاقه خودم
action adventure:
Prototype

Strategy:
Warhammer 40,000: Dawn of War II
البته مثل اینکه این زیاد طالب نداشته

joey jordison
17-01-2010, 16:10
دلیلش اینکه ما اینجا R.P.G باز نداریم و اونایی هم که بازی می کنن تعدادشون کمن! ( بعضی ها هم هیچی از R.P.G نمی دونن و میان بازی می کنن و حالشون بهم میخوره! )
قبول شایان جان!اما حداقل باید به بازی رای داده بشه که واقعا حقش باشه!اینکه MW 2 اول شده بنده خیلی تعجب کردم درسته بخش Single Player اون سینماتیکتر شده بود ولی با یک نگاه میشه فهمید بازی برای Mw 1 بیشتر جنبه نسخه الحاقی داره تا یک بازی کامل و یک ادامه به نظر من اصلا عنوان اول بازیهای PC برای MW 2 برازنده نیست......... و همینطور رای زیاد RE 5 که یکی از نا امید کننده ترین بازی ها بود به نظرم!!

یه سوال ؟ مگه GTA IV هم برای 2009 نبود ؟ اگه تو لیست بود 100 % اون اول میشد . ولی حالا که نیست فقط Modern Warfare 2
اینکه GTA IV بیاد و تو این نظرسنجی اول بشه و بهترین بازی PC بشه واقعا جای تاسف داره(البته من منکر فوق العاده بودن Gta IV نیستم) اما روی PC فقط ما یک بازی پورت شده مسخره دیدیم تا یک بازی برای PC!!

mahpesar
18-01-2010, 22:10
قبول شایان جان!اما حداقل باید به بازی رای داده بشه که واقعا حقش باشه!اینکه MW 2 اول شده بنده خیلی تعجب کردم درسته بخش Single Player اون سینماتیکتر شده بود ولی با یک نگاه میشه فهمید بازی برای Mw 1 بیشتر جنبه نسخه الحاقی داره تا یک بازی کامل و یک ادامه به نظر من اصلا عنوان اول بازیهای PC برای MW 2 برازنده نیست......... و همینطور رای زیاد RE 5 که یکی از نا امید کننده ترین بازی ها بود به نظرم!!

اینکه GTA IV بیاد و تو این نظرسنجی اول بشه و بهترین بازی PC بشه واقعا جای تاسف داره(البته من منکر فوق العاده بودن Gta IV نیستم) اما روی PC فقط ما یک بازی پورت شده مسخره دیدیم تا یک بازی برای PC!!

البته نظر شخصیه ها ول فکر میکنم دوستانی که رای دادن حتما لذت بردن

re5 رو هم تا اندازه ای با شما موافقم ....ولی فک کنم کمیش برمیگرده

به re4 چون اینقدر توقع گیمرها رو بالا برد دیگه همه فکر کردن با re5

انفجار هسته ای در بازی های رایانه ای ...حتی شاید باورتون نشه من خودم اینقدر

طرفدار سری re هستم یه کم زودتر سیستمم رو آپگرید کردم ....

ولی شخصا هم نظرم اینه توقعاتی که داشتم رو همراه با تبلیغاتی که

انجام داد بر آورده نکرد ولی بهتره سعی کنیم به نظر هم احترام بذاریم...

فقط هم همه چیز مربوط به ایرانی بودن نیست من در فروم های خارجی

دیدم re5 طرفداران زیادی داره...:46:

Ali.Mirzaie
22-01-2010, 10:30
بعضی از دوستان در مورد MW2 کم لطفی میکنن!!!
فوق العاده بود.
1- داستان بی نظیر
2- صحنه های جذاب توی بازی بسیار زیاد بود
3- تنوع توی بازی که دیگه ترکونده بود.
4- گرافیک در حد مطلوبی بود (درسته پیشرفت زیادی نسبت به نسخه قبل نداشت ؛ ولی MW1 خودش یک انقلاب بود و زیاد نیازی به پیشرفت نداشت)
5- هیجان بی نظیر (من خودم به شخصه نتونستم از پای بازی بلند بشم و از پنجشنبه شب تا جمعه صبح نشستم بازی کردم!!! خط داستان خیلی زیبا میرفت جلو)
6- استفاده از مراحل مختلف برای جذابیت بیشتر (مرحله برزیل وقتی بدون اصلحه میخواهی فرار کنی استفاده از فنون استریت رانر فوق العادش کرده بود)

mehr20
22-01-2010, 11:25
اول بازي MW2
و دوم كه براي من خيلي هيجان داشت بازي F.E.A.R. 2: Project Origin بود

CG_
29-01-2010, 22:48
به نظر من
batman Arkham asylum
mirror's edge
assasin's creed
dead space
tomb raider:underworld
تقریبا همه prince of persia ها.

resident evil 5 که جدا خیلی بی خود بود.
فقط آخرش خوب بود. یکم هیجان داشت.

nfs:shift هم خیلی بی خود و بی داستان و بی هدف بود.

mass effect هم که اصلا معلوم نبود کی کجا باید بره. من کیم. این کیه؟ اینجا کجاس؟ اینا چرا اینطورین؟ هیچی معلوم نبود.
bioshock هم همین طوری بود.

بازی باید طبیعی باشه. چه از نظر گرافیک، چه از نظر عکس العمل ها. چه از نظر داستان و از هر نظر دیگه. اینطوری می چسبه.
اوووووو یادم رفت بگم که این alone in the dark آخریه هم خییییییییییلی توپ بود. خیلی. تا آخرش نایل شدم.

call of duty moder warfare 2 هم با این که گرافیکش خوب بود و رفتار های بقیه افراد بازی طبیعی بود اما رفتارهای شخصیت ما هیچی نداشت. فقط راه می رفت، می دویید، سینه خیز می رفت پخ پخ تیر می زد. هیچ کار خاص دیگه ای نمی کرد. حد اقل یه کمین ساده پشت دیوار هم نمی گرفت. اینش خیلی بد بود.

چرا dark sector توش نیست مگه واسه 2009 نیست؟
جان من کی از dark sector خوشش می آد؟ این قد تکراری بود این بازی که حوصلم نکشید تا آخرش برم. خیلی بی مزه بود.
باز به wanted حداقل به نظرم بهتر بود با اینکه خیلی شبیش بود.

khaniyan
30-01-2010, 23:42
به نظر من بازیDragon Age: Origins
بخاطر متفاوت بودنش و گیم پلی خوبش لیاقت بهترین بازی سال 2009 رو داره

Royce
02-02-2010, 12:43
هیچ وقت هیچ بازی اندازه Call of Duty mw2 منو مجذوب خودش نکرد

vahidgame
03-02-2010, 11:50
این تاپیک تموم نمی خواد بشه؟دیگه فکر کنم 1 ماه هم بیشتر از سال 2010 گذشته.
بهترین های 2009 که دوستان تموم شد حداقل برای 2010 یه تغییرات توی این نظرسنجی بدین.مثلا حداکثر 10 بازی تاپ بذارین و مثل الان تعداد بازی ها زیاد نباشه و بهترین کار اینه که بهترین های هر سبک رو برای انتخاب بهترین بازی سال بذارید که البته بعضی سبک ها مثلا اگر دو بازی هم باشه عیب نداره ولی ممکنه توی یک سوال یک سبکی اصلا بازی خیلی خوبی ازش نیومده باشه که لازم نیست حتما توی انتخاب بهترین بازی سال باشه.

CATALONIA
03-02-2010, 16:59
پس چرا خبري از بهترين هاي PS3 و PSP نيست !

xeNociDe
04-02-2010, 14:44
سلام یکی از بهترین بازی هایی که نام برده نشد این بازی است!
Quest Of Persia 2 (Nader's Blade)
بازی ایرانی بسیار جذاب شمشیر نادر!

vahidgame
04-02-2010, 15:10
سلام یکی از بهترین بازی هایی که نام برده نشد این بازی است!
Quest Of Persia 2 (Nader's Blade)
بازی ایرانی بسیار جذاب شمشیر نادر!
دوست عزیز این چیزا رو باید در تاپیک طنز در حیطه بازی بنویسی:20:

masoudwww
05-02-2010, 00:32
من هم فکر میکنم اگه تاپیکی با عنوان بهترینهای 2010 باز بشه و بهترین بازیهای هر ماه توش معرفی بشه برای کسایی که قصد خرید بازی ها رو دارند هم خیلی مفید خواهد بود.

Advanced Ali-001
09-02-2010, 11:42
آهان این شد بازی فقط call of duty 6:31:

Sepehr Rezamand
13-02-2010, 22:05
به نظر من بازی های جدید و واقعا جذاب اینان....

Assasin's Creed II
==================
==================
Wolfenstein
==================
==================
Trine
==================
هیچی برای من اینا نمی شه:18::18:

Advanced Ali-001
13-02-2010, 23:16
به نظر من بازی های جدید و واقعا جذاب اینان....

Assasin's Creed II
==================
==================
Wolfenstein
==================
==================
Trine
==================
هیچی برای من اینا نمی شه:18::18:

رودست FAR CRY 2 بازی وجود نداره گرفتی دوست من!:11:

Sepehr Rezamand
14-02-2010, 10:39
رودست FAR CRY 2 بازی وجود نداره گرفتی دوست من!:11:

دوست من تمومش کردم سخت بود ولی نه به سختی Assasin Creed II خیلی قشنگه و هم خیلی گرافیکی به شما هم پیشنهاد می کنم تهیه کنید!!:2:

Advanced Ali-001
14-02-2010, 12:52
دوست من تمومش کردم سخت بود ولی نه به سختی Assasin Creed II خیلی قشنگه و هم خیلی گرافیکی به شما هم پیشنهاد می کنم تهیه کنید!!:2:

ازدست این اساسینز1و2دارم دیوانه میشم آنقدر ازش بدم میاد که حد نداره بازی مسخره:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:: 2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

Sepehr Rezamand
14-02-2010, 12:55
ازدست این اساسینز1و2دارم دیوانه میشم آنقدر ازش بدم میاد که حد نداره بازی مسخره:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:: 2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

بهتر از Perins of pesia هستش مه البته اگه درست نوشته باشم:10::10:

Advanced Ali-001
14-02-2010, 13:23

Perins of pesiaخیلی بهتر وقشنگتر از این داتا بازی مسخرس:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

vahidgame
14-02-2010, 23:48
چرا بحثهای بی خود می کنید .این تاپیک فکر کنم باید دیگه بسته بشه چون دیگه حدود 2 ماه و نیم از سال 2010 گذشته.

grand theft auto
15-02-2010, 10:06
یه سوال،GTA iv سال 2008 اومد یا از قلم افتاده؟
رای من رزیدنت اویل و کال آف دیوتی مدرن وار فار 2 بود.(به قول یکی از بچه ها مدرن آف وار!!)

D r i v e r
16-02-2010, 10:23
تنها بازی که توی سال 2009 به من خیلی حال داد Call of Duty: Modern Warfare 2 بود
واقعا از بازی کردنش لذت بردم و خیلی باهاش خو گرفتم
پر بود از صحنه های احساسی :37:

ازدست این اساسینز1و2دارم دیوانه میشم آنقدر ازش بدم میاد که حد نداره بازی مسخره
شما نظرت محترمه
ولی مگه شما نسخه دوم رو هم بازی کردین؟
پیشنهاد میکنم قسمت دوم این بازی رو حتما بازی کنین
مگه اینکه کلا با این سبک حال نکنین
بازی داستان قشنگی داشت و از گرافیک خوبی بهره میبرد

prince of persia :11:

D r i v e r
16-02-2010, 10:25
یه سوال،GTA iv سال 2008 اومد یا از قلم افتاده؟
رای من رزیدنت اویل و کال آف دیوتی مدرن وار فار 2 بود.(به قول یکی از بچه ها مدرن آف وار!!)
29 April 2008 عرضه شده :11:

Mohsen EA
22-02-2010, 16:32
چرا بحثهای بی خود می کنید .این تاپیک فکر کنم باید دیگه بسته بشه چون دیگه حدود 2 ماه و نیم از سال 2010 گذشته.
اگه اونطوري بود كه اين تاپيك از يك سال پيش تا حالا بسته بود چون نوشته
2009

vahidgame
22-02-2010, 17:38
اگه اونطوري بود كه اين تاپيك از يك سال پيش تا حالا بسته بود چون نوشته
2009

من واقعا منظور شما رو نفهمیدم!!!
این تاپیک برای بهترین بازیهای سال 2009 هستش و معمولا بهترین بازیهای هر سال در پایان سال انتخاب میشن و مدت اون هم خیلی زیاد نباید باشه. من منظورم این بودش که دیگه نباید بیشتر از این طولانی بشه.البته فکر کنم نظر سنجی دیگه فعال نباشه.
ولی در کل نتایج این نظرسنجی تا حدودی نشون میده که گیمرهای ایرانی با کشورهای دیگه فرق دارن و بعضی از گیمرها به غیر از بازی های شوتر انگار هیچ سبک دیگه ای نمی شناسن:20: فکر کنم باید جای Dragon age با Call of duty:mw2 عوض میشد:20: باور کنید هیچ جای دنیا همچنین انتخابهایی نداشتن و واقعا باید به ایرانی بودن خودمون افتخار کنیم:27:
من بازم میگم اگر مثلا برای بهترین بازی سال 10 بازی برتر انتخاب بشه و از بین اونا یک بازی به عنوان بهترین بازی سال انتخاب بشه اون جوری خیلی بهتر هستش.الان از این بازیها که گذاشته شده فکر کنم یه تعدادی از اونا زیادی باشن. البته بازم خیلی فرق نداره چون بهترین بازی سال یه بازی شوتر میشه!

Mohsen EA
22-02-2010, 18:40
منظورم اين بود كه تا پايان سال 2010 بايد اين تايپيك باز باشه

Martanima 21
03-03-2010, 13:37
بازی فقط بتمن و اویل.دارای گرافیک عالی و .....از همه نظر عالین دوتاشون.

Davood_titan
03-03-2010, 19:51
Batman Arkham Asylum
Modern Warfave 2
Resident Evil 5
  خیلی حال داد  مخصوصا  قسمت  دوئل   Call of Juarez: Bound in Blood
pes 2010

Soap
06-03-2010, 03:29
pes 2010 كه مسخره ترين فوتبالي بود كه من تا حالا بازي كردم با اون داوريه بيخود و پر از باگش .
البته خواهش ميكنم دوست بالايي به دل نگيرره كلي گفتم.

imanasgharpour
07-03-2010, 22:23
pes 2010 كه مسخره ترين فوتبالي بود كه من تا حالا بازي كردم با اون داوريه بيخود و پر از باگش .
من وخیلی های دیگه این رو قبول نداریم
اگه دقت کرده باشی اصلا اسمی از فیفا برده نشده
من بعد از 6 سال فیفا نصب کردم فیفا 10 و فقط زمانی که دلم میگیره بازی میکنم از بس خنده داره:27: (اصلا قصد توهین به شما رو ندارم):41:
فقط کافیه حمله کنی و روی بازیکن به سمت دروازه باشه گــــــــــــــــــل

a.z.p.z
07-03-2010, 22:38
رای منم :

MW2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Dragon Age: Origins

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Batman: Arkham Asylum

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Resident Evil 5

ممکنه از یه ژانر 2 تا رو انتخاب کرده باشم ولی واقعا نمیتونستم به این ها مخصوصا MW2 و RE5 و BATMAN رای ندم !!!

RAMB0o0
09-03-2010, 14:19
منم موافقم pes2009کجا این کجا:41:

rezaboy76
09-03-2010, 22:32

شاخ همه ی بازی ها :31::31::20::20::20:

keiani
13-03-2010, 22:46
dragon age:best game in worid

aryasoft2872
14-03-2010, 15:37
می گم Crayon phisyc رو گذاشتی rig'n'roll رو نذاشتی؟؟

r_oscar2007
15-03-2010, 17:06
فقط :40::40::40::40:medern warfare 2

imanasgharpour
17-03-2010, 18:33
یه سوال الان اساسین اومد یا نه تو شهر ما که خبری ازش نیست دوستان تو شهرهای دیگه مخصوصا تهران اومده بازی

Alireza.M67
17-03-2010, 19:12
یه سوال الان اساسین اومد یا نه تو شهر ما که خبری ازش نیست دوستان تو شهرهای دیگه مخصوصا تهران اومده بازی

بازی واسه کامپیوتراومده ولی کرک نشده .
منم بعید میدونم حالا حالا ها کرک بشه ...
البته اگه اصلشو بخری و اینترنت پرسرعت هم داشته باشی میتونی بازی کنی ...

imanasgharpour
18-03-2010, 01:50
یعنی الان برای خریدن هست اما تو هیچ سایتی ندیدم

Lord007
20-03-2010, 10:17

---------- Post added at 10:17 AM ---------- Previous post was at 10:16 AM ----------

خارج از ایرانم COD 6 بهترین بازی بوده از نظر کاربران؟

vahidgame
20-03-2010, 10:57

---------- Post added at 10:17 AM ---------- Previous post was at 10:16 AM ----------

خارج از ایرانم COD 6 بهترین بازی بوده از نظر کاربران؟
نه توی سایتهای خارجی نگاه کنید این بازی فقط به عنوان بهترین بازی سبک شوتر انتخاب شده. بهترین بازی pc اکثر سایت ها بازی dragon age رو انتخاب کردن.تازه این بازی جایزه های زیاد دیگه ای هم گرفته.