PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

SevenHaft
07-01-2010, 14:15
با سلام خدمت تمام دوستان و اساتید گرامی.
من میخوام نسخه Microsoft Visual Studio 2008 Professional به صورت فول و کامل رو بگیرم ولی نمیدونم باید محصول کدوم شرکت نرم افزاری رو بگیرم و همینطور باید از کجا تهیه کنم که همین نسخه حرفه ای و بدون دستکاری و به صورت کامل و اورجینال رو بهم بده.
لطفا هرکی اطلاعی داره که از کجا میتونم این محصول رو تهیه کنم بهم بگه.
با سپاس.

p d
07-01-2010, 14:48
من میخوام نسخه Microsoft Visual Studio 2008 Professional به صورت فول و کامل رو بگیرم ولی نمیدونم باید محصول کدوم شرکت نرم افزاری رو بگیرم

خب اصولا بايد همين نرم افزار رو بگيرين ديگه:46:

و همینطور باید از کجا تهیه کنم که همین نسخه حرفه ای و بدون دستکاری و به صورت کامل و اورجینال رو بهم بده.

زياد دنباله چيز اورجينال تويه بازار نباش. چون يا نيست يا گرونه.
ميتونين دانلود كنيد (,اگر باشه).

برايه يادگيري لزوما اورجينال بودن نرم افزار ملاك نيست

SevenHaft
07-01-2010, 15:02
خب اصولا بايد همين نرم افزار رو بگيرين ديگه:46:

زياد دنباله چيز اورجينال تويه بازار نباش. چون يا نيست يا گرونه.
ميتونين دانلود كنيد (,اگر باشه).

برايه يادگيري لزوما اورجينال بودن نرم افزار ملاك نيست
سلام دوست عزیز.
من میدونم باید چی بگیرم ولی توی بازار ایران محصول بتا رو به عنوان فول میدن به آدم و یا نسخه Standard رو به عنوان نسخه Professional میدن به آدم.
سوال من اینه که شما دوستان شرکت نرم افزاری و یا جایی رو سراغ دارین که نسخه Professional این محصول رو به صورت کامل و بدون محدودیت زمانی و بدون دستکاری ارائه بده.
در ضمن من این نسخه رو برای یادگیری نمیخوام.
با سپاس.

ppgroup
07-01-2010, 22:00
چرا دوست عزیز از نسخه Pro می خوای استفاده کنی.مگه Team system چشه.منم قبلا می خواستم از نسخه Pro استفاده کنم ولی بعد کلی تحقیق فهمیدم نسخه Team system کاملترین و حرفه ای ترین نسخه Visual Studio 2008 است.البته بعد از اینکه با کلی زحمت نسخه Pro رو پیدا کردم و Down ش هم کردم این و فهمیدم.
پس دوست عزیز اول تحقیق کنین.:20:

sin2x=2sinxcosx
08-01-2010, 20:33
بله Team System کامل ترین نسخه هست .
توی بازار هم معمولا Beta خیلی کمتر از RTM پیدا میشه . الان اکثر ویژوال استودیو های موجود در بازار ایران RTM هستن .