PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امنیت کاربری در اینترنت

toorajjj
06-01-2010, 18:22
باسلام
اگر پستمو باید جای دیگه ای میدادم ببخشید .
یک سوال داشتم ما که از طریق اینترنت دایال آپ دانشگاه و توسط یوزر پسورد که به ما دادن به اینترنت وصل میشویم و با توجه به اینکه از طریق ------ که دادن وصل میشیم آیا امکان ردیابی کامل مارا به سایتهایی که میریم دانشگاه دارد یا نه؟
ثانیا چرا خواستند از طریق ------ وصل شیم چون قبلا بدون ------ وصل میشدیم
سوال دیگه اینکه وقتی من به یک سایتی که علمی است و اشتباها ف ی ل ت ر شده با کمک سایتهای ض د پ ر و ک س ی میرم آیا اونا میتونند باز شناسایی کنند که من به کجا رفته ام ( با توجه به اینکه اون سایت هست که آدرس ف ی ل ت ر ش د ه را از من میگره و اون به سایت مورد نظر میبره)
و سوال آخر اینکه چطوری میشه مکان و ماهیت خودمونو زمانی که به سایتهای مختلف میریم مخفی کنیم ( البته یک روش عملی و کارا و تست شده )
با تشکر از دوستانی که مخلصانه اطلاعاتشونو در اختیار دیگران میگذراند

toorajjj
08-01-2010, 11:33
لطفا دوستانی که اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند . خیلی عجیبه هیچکس جواب نداده !!!!!!
با تشکر

undertaker_ss
08-01-2010, 16:50
باسلام
اگر پستمو باید جای دیگه ای میدادم ببخشید .
یک سوال داشتم ما که از طریق اینترنت دایال آپ دانشگاه و توسط یوزر پسورد که به ما دادن به اینترنت وصل میشویم و با توجه به اینکه از طریق ------ که دادن وصل میشیم آیا امکان ردیابی کامل مارا به سایتهایی که میریم دانشگاه دارد یا نه؟
ثانیا چرا خواستند از طریق ------ وصل شیم چون قبلا بدون ------ وصل میشدیم
سوال دیگه اینکه وقتی من به یک سایتی که علمی است و اشتباها ف ی ل ت ر شده با کمک سایتهای ض د پ ر و ک س ی میرم آیا اونا میتونند باز شناسایی کنند که من به کجا رفته ام ( با توجه به اینکه اون سایت هست که آدرس ف ی ل ت ر ش د ه را از من میگره و اون به سایت مورد نظر میبره)
و سوال آخر اینکه چطوری میشه مکان و ماهیت خودمونو زمانی که به سایتهای مختلف میریم مخفی کنیم ( البته یک روش عملی و کارا و تست شده )
با تشکر از دوستانی که مخلصانه اطلاعاتشونو در اختیار دیگران میگذراند

امکان ردیابی که همیشه وجود داره حتی توی isp ها ولی تا شما کار مشکوکی نکنی که امنیت کشود در خطر بیافته کسی کاری باهات نداره
اون ------ دادن هم بر میگرده به اون روشی که اینترنت داره ارائه میده دانشگاه تون قبلا روش اش فرق میکرده حالا با ------ هست منظورم اینه که روش share اینترنت شون رو عوض کردن
راجع به سوال آخر هم آسان ترین راه که خیلی از افراد حرفه ای هم استفاده میکنند استفاده از ------ ها و فیلتر شکن هاست

sei_pm
09-01-2010, 20:00
در هر صور چون شما با یوزر منحصر بفرد خودت کانکت می شی خیلی راحت می تونند بفهمن به چه سایتهایی رفتی و اگر هم بفهمند از ------ همیشه استفاده می کنی شاید بهتون گیر بدهند . البته کمتر موردی اینجوری اتفاق میافته . شما هم ذهن خودتو درگیر این جور مسائل نکن.

toorajjj
12-01-2010, 14:42
در هر صور چون شما با یوزر منحصر بفرد خودت کانکت می شی خیلی راحت می تونند بفهمن به چه سایتهایی رفتی و اگر هم بفهمند از ------ همیشه استفاده می کنی شاید بهتون گیر بدهند . البته کمتر موردی اینجوری اتفاق میافته . شما هم ذهن خودتو درگیر این جور مسائل نکن.
با تشکر یک مشکلی دیگه که دارم اینه که چون شماره پ ر و ک س ی که دانشگاه داده را باید وارد تنظیمات lan بکنیم تا بتونیم از اینترنت وصل بشیم نمیتونم از هیچ نوع ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کنم چون تنظیمات lan را که نمیتونم عوض کنم بنظر شما چه راهی را پیشنهاد میکنید آیا برنامه خاصی را میشناسید ؟

syamak790
12-01-2010, 17:09
کاری نداره به lan شبکه که شما بخواهین تنظیمات رو عوض کنین

مثلا با همین firefox
شما HTTP Proxy و Port ( فی.لت.ر شکن یا v.p.n ) رو توی تنظیمات connection مرورگر وارد کنین , همینطور برای IE

undertaker_ss
12-01-2010, 18:23
با تشکر یک مشکلی دیگه که دارم اینه که چون شماره پ ر و ک س ی که دانشگاه داده را باید وارد تنظیمات lan بکنیم تا بتونیم از اینترنت وصل بشیم نمیتونم از هیچ نوع ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کنم چون تنظیمات lan را که نمیتونم عوض کنم بنظر شما چه راهی را پیشنهاد میکنید آیا برنامه خاصی را میشناسید ؟

دوست عزیز ------ رو که توی LAN وارد نمی کنند
شما کدوم قست رو میگید وارد میکنید؟

toorajjj
16-01-2010, 20:21
دوست عزیز ------ رو که توی LAN وارد نمی کنند
شما کدوم قست رو میگید وارد میکنید؟
ببخشید شما راست میگید فکر کنم اشتباهی گفتم ( تنضیمات LAN که گفتم را در خود دانشگاه وارد میکنیم نه خونه )------ که دانشگاه داده باید وارد تنظیمات ------ بکنیم( برای استفاده تو خونه از دیال آپ) تا بتونیم استفاده کنیم و میدونید دیگه وقتی ف ی ل ت ر ... ش ک ن استفاده بکنیم این تنضیماتو بهم میزنه و دیگه اصلا نمیشه وارد هیچ سایتی شد

undertaker_ss
17-01-2010, 23:41
ببخشید شما راست میگید فکر کنم اشتباهی گفتم ( تنضیمات LAN که گفتم را در خود دانشگاه وارد میکنیم نه خونه )------ که دانشگاه داده باید وارد تنظیمات ------ بکنیم( برای استفاده تو خونه از دیال آپ) تا بتونیم استفاده کنیم و میدونید دیگه وقتی ف ی ل ت ر ... ش ک ن استفاده بکنیم این تنضیماتو بهم میزنه و دیگه اصلا نمیشه وارد هیچ سایتی شد

درسته عیبش همینه متاسفانه:13: