PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مقاله درباره ي اصول سرپرستي و شبكه

takd
06-01-2010, 13:34
با سلا م خدمت اساتيد محترم
من يك مقاله درباره ي اصول سرپرستي و يك مقاله هم درباره ي شبكه هاي كامپيوتري ميخواستم
با تشكر

saeedrasooly
06-01-2010, 16:29
من یک فایل pdf اینترنت و شبکه دارم حدود 400 صفحه است یک تحقیق جامعی است

اگر خواستید ( email or gmail ) خود را برای من ارسال کنید

gmail خودم saeedrasooli72@gmail.com

kourosh_sos
06-01-2010, 22:35
دوست عزيز لطفا مقاله خود را داخل تاپيك قرار دهيد تا دوستان ديگر هم استفاده كنن

takd
07-01-2010, 18:04
دست شما درد نكه اگه مقاله درباره ي اصول سرپرستي هم داريد بذلريد لطفا

***Spring***
07-01-2010, 21:54
سلام ...

شبکه‌های کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ==> 85 صفحه

آموزش و توضیح نرم‌افزاری و سخت‌افزاری اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ==> 75 صفحه

آموزش و توضیح نرم‌افزاری و سخت‌افزاری شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مديريت شبكه در لينوكس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کتاب آموزشی 350 صفحه ای شبکه به زبان پارسی با حجمه 170 مگ ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش شبکه های کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شرح کامل شبکه های محلی مجازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همه چیز درباره‌ی ADSL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ==> و 112 صفحه

آشنايي با مفاهيم Nat -- موضوع: شبكه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرجع مفاهيم شبكه هاي كامپيوتري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آشنايي با انواع خطوط اتصال به اينترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خلاصه پروتکل‌های مرتبط با E-mail ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

>>WiMAX چيست؟<< ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حفاظت از اطلاعات در شبکه هاي کامپيوتري ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مفاهیم امنیت شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استراتژی طراحی شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.