PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز 7 روی fw46

D_z_z
06-01-2010, 04:40
سلام. اگه من این ویندوزو کنار همون ویستا ارجینال نصب کنم هم گارانتیش باطل میشه؟ اصلا این حقیقت داره؟
بعد من برای اولین باره که میخوام ویندوز رو لپتاپ نصب کنم. بعد از نصب چه برنامه هایی رو باید نصب کنم تا دکمه های fn و دکمه های کم و زیاد کردن صدا و از اینجور چیزا راه بیفته؟ به غیر از این چیزا اگه رراهنمایی دیگه ای هم هست لطفا بفرمایید

roteal2007
06-01-2010, 12:42
سلام. اگه من این ویندوزو کنار همون ویستا ارجینال نصب کنم هم گارانتیش باطل میشه؟ اصلا این حقیقت داره؟
بعد من برای اولین باره که میخوام ویندوز رو لپتاپ نصب کنم. بعد از نصب چه برنامه هایی رو باید نصب کنم تا دکمه های fn و دکمه های کم و زیاد کردن صدا و از اینجور چیزا راه بیفته؟ به غیر از این چیزا اگه رراهنمایی دیگه ای هم هست لطفا بفرمایید

نه عزیز کی همچین حرفی زده..؟:18:
گارانتی شامل سخت افزار میشه تازه اونم اگه بشه:31:
بعد نصب خود ویندوز قطعات رو میشناسه اگه اینطوری نبود با گرفتن درایور هاش که برای ویندوز 64 یا 32 بیتی که نصب کردین از سایت سونی دانلود میکنید و نصب ....
برای اطلاعات بیشتر به تاپیک ویندوز 7 رجوع کنید.:20:

r_22009
16-01-2010, 15:10
با حرف دوستمون کاملا موافقم در مورد کلید fn هم برو تو این سایت و بستگی به مدلت Vaio launcher یا sony Notebook Utilities (هر کدوم که بود) رو دانلود کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

D_z_z
16-01-2010, 18:29
یه سوال دیگه! آدم vaio lunchero رو نصب میکنه که دکمه های fn و اون دکمه های بالا راه بیفتن! وقتی 5 تاش کار میکه 10 تاش کا نمیکنه چی فایده ای داره؟!!!! یعنی هیچ راهی نداره درست بشن!

H@mid-Vista
17-01-2010, 18:54
با این روش متچ كردی؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید