PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه نرم افزاری این پسوند ها رو پشتیبانی میکنه

dj farbod
05-01-2010, 19:34
سلام

اقا من چند تا dvd از تصاویر با پسوند های mkv و vob دارم که میخوام اون هارو ادیت کنم یعنی صدا هاشون رو بردارم و یک صدای دیگه بزارم جاش و چند تا مطلب رو زیر نویس کنم
اما نمیدونم چرا هیچ کدوم از برنامه های Adobe Premiere Pro وUlead VideoStudio 11 این پسوند ها رو پشتیبانی نمی کنند
در صورتی که در همین برنامه ی Ulead VideoStudio 11 گزینه ای برای ایمپرت کردن dvd داره اما وقتی میزتم میگه پسوند نا شناخته هست

حالا شما دوستان عزیز می تونید به من بگید که چه جوری میتونم فیلم هام رو با این نرم افزار ها ادیت کنم
یا نرم افزار دیگه ای به من پیشنهاد میکنید
قبلا که کارم با پسوند های ساده بود با همون Windows Movie Maker کارم راه میفتاد اما میخوام کیفیت فیلم ها بهتر بشه ودیگه Movie Maker پسوند ها رو پشتیبانی نمیکنه

PaRkOr
06-01-2010, 04:01
درود; (از روی دست مهیار) :31:
شما برای اینکه بتونید این فرمت ها رو با پریمایر یا یولید تدوین کنید، باید با استفاده از یک نرم افزار مبدل (Converert) فایل هایی که دارید رو به فایل هایی تبدیل کنید که پریمایر یا یولید بتونن باز کنند. :46:
امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید. :11:

dj farbod
06-01-2010, 15:08
یعنی هیچ نرم افزار ادیتوری نیست که بتونه این فرمت هارو پشتی بانی کنه؟
شما یک کانورتور به من معرفی کن که از کیفیت فیلم کم نشه
راستی باید به چه فرمتی کانورت کنم؟

PaRkOr
06-01-2010, 17:30
سلام
دادا من از Video Convert Master استفاده می کنم که کانورتوریست بسی عالی. با تنظیمات فراوان. همچنین Allok رو نیز پیشنهاد میکنم.
باید به فرمت avi تبدیل کنید.
هووووو

Mr Andersson
07-01-2010, 05:56
درود;

با تائید گفته های حبیب. آخرین آپدیت ادوب برای پریمیر هم قابلیت پشتیبانی از فایلهای Vob رو اضافه میکنه..

راستی این هوووو رو که میگی منو یاد آل پاچینو میندازی البته اون میگفت : هووو هااا!!

PaRkOr
07-01-2010, 06:04
منظورم از هوووووووو امیر المؤمنین است.