PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 1سوال مهم در رابطه با متا تگ keywordsدر سایت برای نتیجه گیری بهتر در گوگل(متخصصان سئو

gelaris
05-01-2010, 12:29
با عرض سلام خدمت همگی دوستان عزیز و سبز بهاری

یک سوال ذهن خودمرو به خودش مشغول کرده
امروز تصمیم گرفتم که تگهای متا keywords description title سایتم رو اصلاح کنم
اما حالا بعد از چک و چونه زدن به 1 نتیجه کلی نمیتونم برسم منظورمرو دقیقا نمیتونم بیان کنم
اما به این صورت باید ریزش کنم و بگم :

1: برای استفاده از کلید واژه "آموزش اسمبل گوشی های موبایل" در تگ کیورد آیا لازم هست که برای واژه "اموزش اسمبل گوشی های موبایل" 1 بار دیگه اون رو به لیست کیوردها اضافه کرد ؟(منظور 2 حرف آ و ا در کلمه آموزش این 2 کلید واژه بود)

2.برای مثال بعدی آیا میتوان به جای 3 کیورد
آموزش اسمبل
آموزش اسمبل گوشی
آموزش اسمبل موبایل
تنها از همین 1 کلید واژه یعنی "آموزش اسمبل گوشی های موبایل" استفاده کرد ؟

3.و ایا میتوان به جای 6 کلید واژه
آموزش اسمبل
آموزش اسمبل گوشی
آموزش اسمبل موبایل
اموزش اسمبل
اموزش اسمبل گوشی
اموزش اسمبل موبایل
نها از همین 1 کلید واژه یعنی "آموزش اسمبل گوشی های موبایل" استفاده کرد ؟

4. برای به کار بردن کیورد سایت کدوم 1 از موارد زیر مناسبتره :
آموزش باکس اسیتول,آموزش باکس اسیتولز,آموزش باکس setools,آموزش باکس سیتول
آموزش باکس اسیتول اسیتولز setools سیتول
آموزش باکس, اسیتول, اسیتولز, setools, سیتول

5.آیا به کار بردن کلید واژه ای مثل "آموزش تعمیرات تخصصی موبایل" در 3 تگ تایتل کیورد و دسکریپشن کار منطقی می باشد ؟

6.اگر کلید واژه ای مثل "آموزش تعمیرات تخصصی موبایل" داشته باشیم به ترتیب اولویت در کدام تگ بایستی قرار داد ؟

7. آیا به کار بردن کلید واژه "آموزش تعمیرات تخصصی موبایل" در چندین صفحه سایت کار درستی به حساب می آید ؟

8. تعداد دقیق این تگها چقدر میتواند باشد ؟ (برای مثال برای تگ تایتل اشاره شده به این که 65 کاراکتر اما علت اینه که 65 کاراکتر رو گوگل نشون میده پس ایا میتونه بیش تر هم باشه یا خیر و ...)

9.بهترین پیش نهاد برای چینش این 3 تگ (META-KEYWORDS-DESCRIPTION) رو میشه کسی پیشنهاد کنه . که هم جنبه آموزشی داشته و هم دوستان دیگه از اون بهره مند شوند

Vahid67
17-01-2010, 23:58
دوستان کلاً چطوری میشه یه سری کلمات کلیدی برای گوگل درست کرد اصلاً کجا باید بزاریم این کلمات رو؟؟؟؟؟

Web_Seo
19-03-2010, 10:45
ببينيد دوستان چيزي كه بيشتر از همه مهمه و شما بايد بيشتر روش تمركز كنيد اينه كه مطالب مرتبط با اون كلمه كليدي داخل صفحه باشه !!

يعني گوگل وقتي بر اساس كلمه كليدي ، وب سايت شما رو به كاربر معرفي مي‌كنه ، كاربر بايد بتونه درباره‌ي كلمه‌اي كه جست و جو كرده در صفحه‌ي شما به نتيجه برسه !!

موفق باشيد .

Mr. President
23-03-2010, 17:50
این کد رو درhead قرار بدین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mr. President
27-03-2010, 16:59
با عرض سلام خدمت همگی دوستان عزیز و سبز بهاری

یک سوال ذهن خودمرو به خودش مشغول کرده
امروز تصمیم گرفتم که تگهای متا keywords description title سایتم رو اصلاح کنم
اما حالا بعد از چک و چونه زدن به 1 نتیجه کلی نمیتونم برسم منظورمرو دقیقا نمیتونم بیان کنم
اما به این صورت باید ریزش کنم و بگم :

1: برای استفاده از کلید واژه "آموزش اسمبل گوشی های موبایل" در تگ کیورد آیا لازم هست که برای واژه "اموزش اسمبل گوشی های موبایل" 1 بار دیگه اون رو به لیست کیوردها اضافه کرد ؟(منظور 2 حرف آ و ا در کلمه آموزش این 2 کلید واژه بود)

2.برای مثال بعدی آیا میتوان به جای 3 کیورد
آموزش اسمبل
آموزش اسمبل گوشی
آموزش اسمبل موبایل
تنها از همین 1 کلید واژه یعنی "آموزش اسمبل گوشی های موبایل" استفاده کرد ؟

3.و ایا میتوان به جای 6 کلید واژه
آموزش اسمبل
آموزش اسمبل گوشی
آموزش اسمبل موبایل
اموزش اسمبل
اموزش اسمبل گوشی
اموزش اسمبل موبایل
نها از همین 1 کلید واژه یعنی "آموزش اسمبل گوشی های موبایل" استفاده کرد ؟

4. برای به کار بردن کیورد سایت کدوم 1 از موارد زیر مناسبتره :
آموزش باکس اسیتول,آموزش باکس اسیتولز,آموزش باکس setools,آموزش باکس سیتول
آموزش باکس اسیتول اسیتولز setools سیتول
آموزش باکس, اسیتول, اسیتولز, setools, سیتول

5.آیا به کار بردن کلید واژه ای مثل "آموزش تعمیرات تخصصی موبایل" در 3 تگ تایتل کیورد و دسکریپشن کار منطقی می باشد ؟

6.اگر کلید واژه ای مثل "آموزش تعمیرات تخصصی موبایل" داشته باشیم به ترتیب اولویت در کدام تگ بایستی قرار داد ؟

7. آیا به کار بردن کلید واژه "آموزش تعمیرات تخصصی موبایل" در چندین صفحه سایت کار درستی به حساب می آید ؟

8. تعداد دقیق این تگها چقدر میتواند باشد ؟ (برای مثال برای تگ تایتل اشاره شده به این که 65 کاراکتر اما علت اینه که 65 کاراکتر رو گوگل نشون میده پس ایا میتونه بیش تر هم باشه یا خیر و ...)

9.بهترین پیش نهاد برای چینش این 3 تگ (META-KEYWORDS-DESCRIPTION) رو میشه کسی پیشنهاد کنه . که هم جنبه آموزشی داشته و هم دوستان دیگه از اون بهره مند شوند
سوال اول :
نه میان آ و ا فرقی وجود نداره البته اگه جستجو کننده زبانش فارسی باشه که معمولا اکثر ایرانها از fa google استفاده میکنن و حله !
سوال دوم :
وقتی که/ آموزش اسمبل گوشی های موبایل/ رو همین طور قرار بدی این خودش یه keyword حساب میشه یعنی وقتی که من جستجو کنم // "آموزش اسمبل گوشی های موبایل" // ( به ""دقت کن ! ) .
نکته کلی اینکه میان دو علامت ,, یه keyword حساب میشه . مثال
آموزش اسمبل گوشی های موبایل, آموزش, موبایل ,اسمبل
هر کدام یه keyword حساب میشه !
سوال سوم :
همون طور که توی سوال 1 گفتم بستگی به زبان کاربر داره
سوال چهارم :
مجبور نیستی که keyword ها رو محدود کنی .....
سوال پنجم : چرا که نه ! .... هرچی که دامنه keyword ها بیشتر باشه شانس pagerank بالا میره
سوال ششم : پس از 28 march دیگه اولویت برای گوگل مد نظر نخواهد بود .
سوال هشتم :
در این مورد مطمئن نیستم اما این رو شنیدم : " طبق مصوبه ی هیئت ناظر W3c سقف کی ورد ها از 56 به 256 افزایش یافت ..." این رو خوندم و زیاد هم معتبر نیست 50/50
==================== تبلیغات در p30world ممنوعه دوست عزیز .
=============
<meta name="keywords" Content="Your keywords"/>

fantoom121
10-05-2010, 09:19
گوگل از متا تگkeywords در رنکینگ سایت شما به هیچ وجه استفاده نمیکنه دوست عزیز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید