PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا کردن آدرس mac؟

morbidtale82
05-01-2010, 02:35
سلام.
من میخوام آدرس mac کارت شبکه بسیم و گوشی موبایلمو پیدا کنم. چطور میتونم این کارو انجام بدم؟

ChaoticHead
05-01-2010, 11:11
سلام.
من میخوام آدرس mac کارت شبکه بسیم و گوشی موبایلمو پیدا کنم. چطور میتونم این کارو انجام بدم؟
آقا به خدا اتفاقی نمی افته اگه یه مقدار اطلاعات هم در مورد وسایلتون بدین، مثلا اینکه سیستم عاملتون چیه یا مدل گوشیتون چیه !!:13:

توی command prompt ویندوز تایپ کنین ipconfig /all . لیست هه وسایل شبکه روی سیستم میاد، برای اون وسیله ای که می خواین physical address را بخونین که میشه همون mac address .

برای گوشیهای سری 60 هم کد #MAC WLAN# یا #62209526# را وارد کنین. البته روی برچسب زیر باتری هم احتمالا نوشته شده.

morbidtale82
05-01-2010, 12:58
آقا به خدا اتفاقی نمی افته اگه یه مقدار اطلاعات هم در مورد وسایلتون بدین، مثلا اینکه سیستم عاملتون چیه یا مدل گوشیتون چیه !!

اوه حق باشماست حواسم نبود. شرمنده .

کامپیوتر یه نت بوک eee pc فسقلی هست. مدل 1000HE. ویندوز xp sp3 هم داره.
گوشی هم N85 هست.
برای ویندوز تایپ کردم. صفحه کامند پرامپت بالا میاد و یه چیزی خیلی سریع نوشته میشه و تا من بخوام بخونم حذف میشه. چه طور مشکلو بر طرف کنم؟
برای گوشی هم این کارو کردم اما اتفاقی نمیوفته!

undertaker_ss
05-01-2010, 14:07
برای ویندوز تایپ کردم. صفحه کامند پرامپت بالا میاد و یه چیزی خیلی سریع نوشته میشه و تا من بخوام بخونم حذف میشه. چه طور مشکلو بر طرف کنم؟

توی command prompt تایپ کردید یا run?
از این راه هم میشه دید
روی کانکشن شبکه تون رایت کلیک کنید بعد Satus رو بزنید
بعد تب Support بعد Details رو بزنید
اون physical address همون مک هست

ChaoticHead
05-01-2010, 18:32
اوه حق باشماست حواسم نبود. شرمنده .

کامپیوتر یه نت بوک eee pc فسقلی هست. مدل 1000HE. ویندوز xp sp3 هم داره.
گوشی هم N85 هست.
برای گوشی هم این کارو کردم اما اتفاقی نمیوفته!
توی قسمت run تایپ کنین command یه صفحه سیاه باز می شه. اگه تمام صفحه نبود Alt+Enter را بزنین تا تمام صفحه بشه، اینجوری دیگه وقتی دستور را اجرا می کنین صفحه سریع بسته نمی شه.

برای گوشیتون هم کد #62209526#* را شماره گیری کنین، اون منوی مخفی باز می شه.زیر جاباتری هم باید نوشته باشه