PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرم بسیار زیبا

karbon2010
05-01-2010, 01:25
سلام علیکم
دوستان کسی می دونه چه طور میشه بگرادند فرم را بصورت شیشه ای در اورد
منظورم خود فرم نیست پشت زمینه فرم را می گم که هیچ تاثیری برروی ابزاری که ما برروی فرم قرار داده ایم نگذارد
نمونه عکس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در این عکس شما دوتا فرم می بینید که بصورت شیشه ای در امده اند سمت راستی خود فرم با تمام اشیاء داخلش و دیگری فقط بک گراند فرم بصورت شیشه ای در امده است
من به سمت چپی نیاز دارم البته شفافیتش قابل تنظیم باشه
ممنون

s2010
05-01-2010, 01:48
توی لینوکس دیدم ولی ویندوزهمچین چیزی ندیدم

karbon2010
05-01-2010, 11:34
سلام

توی لینوکس دیدم ولی ویندوزهمچین چیزی ندیدم
چه ربطی داشت به برنامه نویسی
من می گم .ocx .dll نیست که بشه باهاش این کار را انجام داد یا همچنین کدی به هر حال به هر طریق بشه این کار راکرد

MrGee
05-01-2010, 12:59
Adjustable Transparency Form

This little app demonstrates how to use the Manticore library to make a fully moveable and repainting semi-transparent form. It also gives an example of how to move a borderless form.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MrGee
05-01-2010, 13:03
Alpha Channel (Transparency) Class

Visual basic class for setting the layered window attribute and alpha channel of a form (or anything else with a window handle -> hWnd). Effectively makes the form and all its contents transparent. Implements configurable levels of transparency dictated by the caller. Pass the window handle of the form to set the alpha chanel. Turn alpha on and off using bolSetAs parameter. For the alpha value, 0 is completely transparent and 255 is opague. Be carefull when using values less than 100. Compatible with User32 DLL in Windows 2000 and XP.

MrGee
05-01-2010, 13:05
An amazing Skinnable Form - Vistor3

To customize your own skin onto your form, maximize the form, as well as set optional transparency.

MrGee
05-01-2010, 13:06
An example to use my transparent control, see the screenshot and learn

It demonstrate the use of my control of transparency, no code, only the control code, and a form with an image and NO CODE.-.. see the screenshot

MrGee
05-01-2010, 13:07
[SHELL XP] version 1 - NEW windows shell, everything works! Great Layout [Test Version]

This loads a nice skin over top of you running windows. I have taken a look at many simular programs, looked to see what had been done wrong, and ade it right on my program. This is very appealing to the eye. EVERYING WORKS! No external OCX or DLL files! Everything is included in the 1 source file! Includes Fade In/Out on forms, Transparency, Working taskbar, Bandwidth monitor, memory Monitor, MS AGENT helper, customizeable shortcuts, and so much more. Thyis is my test version. I only have windows XP so i was unable to test it on other platforms. It should work thought. I am open to any suggestions. This source is easily customizeable so feel free to creat your own. UPDATE: I got all the file uploaded in this zip file... I foyu want the MSAgent (animated helper) to work you will need to download this file:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Extract the file to the projects directory (app.path for those who fidn that easier to understand) and it should work fine. If oyu do not when the project starts up you will receive and error on form3. To aviod this error without downloading the file from
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید , just simply open up form 1, and remove the "load form3" command from the timer.

karbon2010
05-01-2010, 20:55
سلام
ممنون از شما دوست عزیز
اولی کلا که ارور داد و اگر هم اجرا می شد راسته کار ما نبود
دومی هم که باز هم بدرمنون نخورد برای اینکه من من این برنامه نبود در بالا عرض کرده بودم
سومی هم همینطور
چهارمی هم همینطور البته میشد باهاش یک کارهایی کرد البته با دستکاری توی سورسش اما قابلیت تنظیم اندازه شفافیت نداشت
پنجمی هم ربطی نداشت
به هر حال ممنون از شما

MrGee
06-01-2010, 13:21
به نظر من اگه شما این پنج تا رو بخونید و دستکاری کنید
می تونید به مقصودتون برسید.

karbon2010
06-01-2010, 18:01
سلام
شما درست می گویید اما به غیر از چهارمی هیچ کدام دیگر اصلا یا ربطی نداشت یا اینکه من قبلا شبیه ان را کار کرده ام
بله من چهارم را دست کاری کردم ولی فقط توانستم قسمتی از مقصود خود را بدست اورم
من توانستم فرم را شیشه ای کنم اما نتوانستم قابلیت و وضوح برایش بگذارم
من خودم هم در حال بررسی هستم شما و دوستان دیگر که هم ان شاءا... اگه توانستند کمکی هم بکنند
ممنون از شما

MrGee
06-01-2010, 18:43

SMNsoft
06-01-2010, 22:17
سلام

با این چطورید... ؟:5:

دانلود - 144 کیلوبایت

karbon2010
06-01-2010, 22:54
سلام
ممنون از هر دو شما بزرگان
اقای MR Cracker قسمن هایی که شما قرار دادهاید خوب بود اما باز هم متاسفانه نیاز من را براورده نمی کنه یک جورایی تکراری بود
و شما دوست عزیز م SMNsoft بسیار عالی بود اما اولا این هم بدرد ما نمی خوره به چند دلیل اولا حجم و کد نویسی برنامه بسیار است ما می خواهیم با کمترین کد و اسکین و یا حداقل کامپونتی فرم مورد نیاز را طراحی کنیم دوما مثل همین برنامه را من می توانم با چند خط بنویسم البته یک اکتیو ایکس برای تغییر فرم به ویستا لازم است سوما اون فرمی که ما خواستارش هستیم نیست
به هرحال زحمت کشیدید ممنون از شما
من خودم یک کارایی کردم انشاء ا... اگه درست شد برایتان می گذارم باز هم از شما دوستان گرامی ممنونم که حداقل جواب ما را دادید
یا علی

MrGee
07-01-2010, 15:22
من روی اون دوتا آدرس بالایی به شدت تاکید می کنم

چون اگه متغییر ها رو دستکاری کنید به احتمال زیاد می شه