PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قوی ترین و بهترین برنامه بک اپ گرفتن و پارتیشن بندی برای لپ تابها

gog2000
05-01-2010, 00:25
قوی ترین و بهترین برنامه ای که در زمینه پارتیشن بندی لپ تابها

و

بکاپ گرفتن از ویندوز و درایو ها که برای لپ میشه استفاده کرد کدوم برنامه ها هستند

برای کامپیوتر ها برای ایمیج گرفتن نورتن گوست و پارتیشن بندی پارتیشن مجیک است حالا نمیدونم ورژنهای جدید اینها برای لپ تاب و ویستا کار میدن و اصلا مناسب هستند یا نه؟؟؟؟؟

کلا برنامه هایی به قدرت این برنامه ها میخام که از ویندوز به طور کامل بک اپ بگیره و مستقل از ویندوز از محیط بوتیبل حتی بعد فرمت کردن درایو ویندوز ان را بگرداند و برای پارتیشن بندی نیز بدون پاک کردن اطلاعات در انها تغییر ریسایز و درایو جدید ایجاد کرد و برای یک هارد 500 گیگا بایتی مناسب باشد.

تو خیلی از تایپیک ها حرف از این نرم افزار Acronis.Disk.Director.Suite.10.Build.21601
شده ولی من کل اینترنت را زیرو رو کردم نتونستم یک لینک دانلود مستقیم و بدرد بخور ازش پیدا کنم و همشون این رپیدشیر لعنتی بود که بدرد نمیخوره حالا اگه کسی لینکی ازش ذازه غیر رپید شیر قرار بده

در مورد نرم افزار بک اپ گیری زیاد مطمئن نیستم کدوم قوی تر و بهتره؟؟؟

که با همه مدل لپ تاب ها و البته 1555 سازگار باشه

دوستان حتما نظر بدن

در ضمن این دو تایپک

سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری

و

نرم افزارها، درایور ها و مباحث فنی

خیلی مطالب شون شبیه همه و ادم گیج میشه بلاخره سوالشو در کدوم یکی مطر ح کنه و مدیرها هم ماشاالله دست به سینه واستادن بلافاصله حذفش کنن لطفا یک فکری هم برای این مشکل بکنید

H@mid-Vista
05-01-2010, 17:16
بهترین برنامه برای پارتیشن بندی:

Acronis disk directore suite

بهترین برنامه برای ایمیج و بك آپ:

Acronis true image home

r_22009
05-01-2010, 19:09
بیا خودم برات مستقیمش کردم. فقط 70 مگه ها!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه رمز خواست هم اینه:

gog2000
05-01-2010, 19:58
بهترین برنامه برای پارتیشن بندی:

Acronis disk directore suite

بهترین برنامه برای ایمیج و بك آپ:

Acronis true image home

لینک دانلود نرم افزار ها را نداری؟؟؟؟ البته اگه شماره سریال و کرک داشته باشه خیلی بهتره تا دو باره کاری نشی؟؟؟

پارتیشن مجیک و نورتن گوست برای لپ تاب کار نمیدن؟؟؟

اموزش این برنامه ها رو نداری چون احتمالا گزینه هایی زیادی این نرم افزارها دارند؟؟؟؟؟

r_22009
07-01-2010, 13:57
لینک دانلود نرم افزار ها را نداری؟؟؟؟ البته اگه شماره سریال و کرک داشته باشه خیلی بهتره تا دو باره کاری نشی؟؟؟

پارتیشن مجیک و نورتن گوست برای لپ تاب کار نمیدن؟؟؟

اموزش این برنامه ها رو نداری چون احتمالا گزینه هایی زیادی این نرم افزارها دارند؟؟؟؟؟

دوست عزیز دو تا پست برو بالا لینک دانلودشو گذاشتم:

Acronis disk directore suite:5:

gog2000
08-01-2010, 13:55
من اين نرم افزار Acronis.Disk.Director.Suite.10 را بلاخره پيدا كردم و دانلود و نصبش كردم ولى هر كارى ميخام باهاش انجام بدم ميگه بايد أول رجيستر بشه.
كد رجيستريشم دارم ولى توي نرم افزار هر چى گشتم جايي براي وارد كردن كد نداشت حالا من چجوري فعالش كنم؟؟

lida
08-01-2010, 15:36
نسخهtrialرو دانلود کردی احتملا نمیشه کاریش کرد جایی نداره واسخه وارد کردن سریال نامبر

کامشو از ای ادرس دانلود کن به همراه کیجنش:

gog2000
09-01-2010, 17:43
نسخهtrialرو دانلود کردی احتملا نمیشه کاریش کرد جایی نداره واسخه وارد کردن سریال نامبر

کامشو از ای ادرس دانلود کن به همراه کیجنش:

این که کلا لینکش پاک شده
منم تو توضیحاتم نوشتم که از این رپید شیر لعتتی قرار ندیدن

اون لینک اولی مستقیمی که دوست دیگ قرار داده هم اندازش دقیقا مشابه همونویی که من دانلود کردم پس احتمالا اونم تریاله بلاخره مطمئن بشین که نسخه کامله و سریال قبول میکنه بعد قرار بدین چون با این حجم 70 مگا بایتیش دانلود کنم و بعد بدر نخوره خیلی ضایعه:13::13:

من منتظرم

H@mid-Vista
09-01-2010, 18:59
شما مشكلت الان اكتیویت كردن نرم افزاره؟

این كیجن برنامه كه همه برنامه های اكرونیس رو فعال می كنه
2 تا كیجن واست گذاشتم
200 كیلوبایته

gog2000
09-01-2010, 21:32
شما مشكلت الان اكتیویت كردن نرم افزاره؟

این كیجن برنامه كه همه برنامه های اكرونیس رو فعال می كنه
2 تا كیجن واست گذاشتم
200 كیلوبایته

دوست عزیز این نسخه ای که منم دانلودش کرم همرامش کیجنشو قرار داده بودن ولی همینطور که گفتم در نرم افزار هیجائی برای ورود این سریال نامبر پیدا نکردم!!!!!!!!

حالا اگه شما میدانید از کجای نرم افزار این کد وارد میشه بگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا اگه به قول دوستان تریاله و قابلیت ورود سریال نداره یک لینک مستقیم و کامل از نسخه ای که سریال قبول می کنه قرار بدید ؟؟؟؟؟

ممنون

gog2000
11-01-2010, 21:29
بلاخره نسخه اصلی هر دو نرم افزار را پیدا و نصب کردم

خداییش نرم افزار عالیی هستن
من هارد 500 گیگا بایتی 1555 را باهاش به 10 پارتیشن تبدیل کردم البته 5 ساعت طول کشید تا پارتیشن بندی کنه:19:
راستی این نرم افزار هم 460 گیگا بایت هاردمو نشون میده دلیل چیه ؟؟؟؟یعنی 40 گیگا بایتش بی خودی هدر میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سوال مهمی که من دارم اینکه که میخام این دو نرم افزار را در داخل یک سی دی با قابلیت بوتیبل و البته ساپورت از هارد ساتا استفاده کنم برای ساخت بوتیبل مخصوص لپ تاب برای این دو نرم افزار باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nitro
11-01-2010, 23:26
Acronis True Image Home 2010 Boot CD
دوستان میتونید به جای گرفتن خود برنامه فقط فایل زیر رو بگیرید و روی یه CD رایت کنید:

gog2000
12-01-2010, 16:32
Acronis True Image Home 2010 Boot CD
دوستان میتونید به جای گرفتن خود برنامه فقط فایل زیر رو بگیرید و روی یه CD رایت کنید:

خاب واسه برنامه Acronis disk directore suite چکار کنیم

راستی این که گذاشتین از هارد ساتا ساپورت می کنه

nitro
13-01-2010, 17:00
فقط همین رو بچسب که عالیه
3 ساله با این برنامه کار میکنم
فوق العادست

آره ساپورت می کنه

gog2000
13-01-2010, 19:50
منم میدونم این برنامه عالیه ولی این فقط ایمیج می گیری و برای پارتیشن بندی او یکی برنامه مناسبه

rahgozar1412
13-11-2010, 19:23

aghamir
18-03-2011, 14:58
دوستان کسی لینک مستقیم برای Acronis disk directore suite جدید داره که خودش تست کرده باشه ؟

ممنون