PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به سايتم چه جوري سيستم نظر خواهي اضافه كنم ؟

Sensi
13-02-2005, 09:25
سلام
من مي خواستم به سايتم سيستم نظر خواهي اضافه كنم. از اينهايي كه به صورت اتوماتيك تعداد نظرات و ساعت و ... نشون ميده و يه پاپاپ باز ميشه و بقيه هم مي تونن نظرات ديگران رو ببينن . تو وبلاگها زياد ديدين. كسي ميتونه كمكم كنه . :?:
ممنون ميشم

ali_boujari
13-02-2005, 10:28
دوست عزيز به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برو

بعد از ثبت نام وارد كنتر پنل خودت به شو ودر نظر سنجي ثبت نام كنو.....

Sensi
13-02-2005, 11:29
آقا دستت درد نكنه سايت خوبي رو گفتي اما فكر كنم كه سوالم رو بد گفتم
ببين تو وبلاگها ديدي كه در انتهاي متنشون يه لينك مثلا ( تعداد نظر { 6} )داره و قتي كليك ميكني يه پنجره باز ميشه كه هم ميشه كامنت داد هم ميشه نظرات بقيه رو خوند. و تاريخ و روز فرستنده هم به فارسي نشون ميده .من اين فرمها رو ميخوام اما براي وبلاگ نه براي سايت .
اكثر سرويس دهندهاي اين فرمها براي بلاگر ها هستند.فكر ميكنم جاوا اسكريپت باشه. اسم دقيق اين فرمها رو هم نمي دونم
ممنون

Sina
13-02-2005, 12:25
شما هوست دارين؟
اگه دارين ميشه يه سيستم مستقل روش نصب كرد :wink:

Sensi
13-02-2005, 12:39
بله هوست دارم و دارم روش كار مي كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما تازه كار هستم :roll:
سايت فعلا در حد وبلاگ و دو هفته يكبار به روز مي كنم نوشته ها ي شخصي هست. حالا ميخواستم يه مقدار ي سايت رو تجهيز كنم :D مثل گرفتن نظر خواننده ها .اگر راهنمايي كنيد ممنون ميشم و ديگه چه امكاناتي ميتونم استفاده كنم

Sina
13-02-2005, 21:41
هوست لينوكس هست ديگه ؟
خيلي كارها ميشه كرد باهاش :wink:

Sensi
14-02-2005, 08:13
هوست لينوكس ؟ :shock: نمي دونم ! بايد از ميزبانم بپرسم ؟ خيلي هيجان انگيز شد 8)
راستي يكي مي گفت ميتوني از نرم افزار ام تي استفاده كني . اون چيه ؟ به درد ما تازه كارها مي خوره ؟
با دريم ويور چي ... نميشه از اينكار ها كرد؟
ممنون

Sina
14-02-2005, 13:17
با همون ام تي بايد كار كرد ديگه
هوست هم بايد لينوكس باشه
راهنماي نصبش هست تو اينترنت :wink: