PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تروجاني شدم!!!!!!!

undersea
04-01-2010, 07:09
با سلام

من از كسپرسكاي اينترنت سكيوريتي استفاده ميكنم. اما متاسفانه قبل از نصب كامپيوترم آلوده بوده. حالا انتي

ويروسم به يك عدد تروجان آلوده شده كه كسپر نميتونه پاكش كنه، من چه‌ كار كنم؟؟؟

تروجان رو درايو C قرار گرفته :41:

ممنون و سپاس

Ava UK
04-01-2010, 09:21
برنامه کم حجم زیر رو دانلود کن و بعد از آپدیت فول اسکن کن. اگر تروجان یا ویروسه نزاشت برنامه رو باز کنی برو تو سیف مد و باهاش اسکن کن.

Malwarebytes AntiMalware

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Gallar2
04-01-2010, 09:54
برنامه کم حجم زیر رو دانلود کن و بعد از آپدیت فول اسکن کن. اگر تروجان یا ویروسه نزاشت برنامه رو باز کنی برو تو سیف مد و باهاش اسکن کن.

Malwarebytes AntiMalware

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ضمناً این رو هم بگم که احتمال اینکه این برنامه با کسپر مشکل پیدا کنه زیاده چون من این برنامه رو روی سیستمم نصب کردم سیستم هنگ می کرد ولی واقعاً برنامه قدرتمندیه.

picher_s
04-01-2010, 11:06
گزارشه AVZ کسپر رو برام بزار.

Ava UK
05-01-2010, 05:26
ضمناً این رو هم بگم که احتمال اینکه این برنامه با کسپر مشکل پیدا کنه زیاده چون من این برنامه رو روی سیستمم نصب کردم سیستم هنگ می کرد ولی واقعاً برنامه قدرتمندیه.

احتمالا شما نسخه ی کرک شده اش رو استفاده کردید. چون زمانی که از کرک برای رجیستر کردن برنامه استفاده میکنید Real time protection این برنامه هم فعال میشه. هر چند که اصلا گارد خوبی نداره و در حد اجرا شدن پروسه های ساده میتونه عمل کنه. اما وقتی نسخه مجانی رو نصب کنید گاردی در کار نخواهد بود و میتونید راحت در کنار کسپرسکی اون رو بصورت غیر فعال و برای اسکن های هفتگی یا ضروری داشته باشید. :10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]