PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لب تباب ASUS UL 80 VT با قابلیت 12 ساعت عمر باطری

hamedsaba
04-01-2010, 01:44
با سلام من یک لب تاب از برند ASUS UL 80 VT را دیدم که م شخصات اون بدین صورت است :
CPU : Core 2 Duo 1.3 GHz SU7300
Cache : 3MB
RAM : 4 GB DDR III
HDD : 320 GB
ODD: DVD WRITER
DISPLAY : 14"HD Color Shine Glare 1366*768
VGA : 1.7 Gb Geforce 210 GT 512 Dedicated
Operational System : Windows 7 Ultimate
Weight : 2Kg
به علاوه 12 ساعت عمر باطری - 8Cell - Webcam - Bluetooth -HDMI
با کیف و موس با قیمت 1.190.000 با گارانتی 2 ساله دیدم
که خواستم بپرسم این لب تاپ برای اینترنت وایرلس و کارکردن با نرم افزارها ی کانورتر و بعضی وقتا بازی کردن لب تاب خوبیه ؟ در کل برای کارهای مولتی مدیا خوبه ؟ نکته ای که من به اون زوم کردم یکی باطری 12 ساعت و دیگری طراحی زیبا این لب تابه اصلا می تونم بگم توی طراحی ASUS لب تاباشو خیلی زیبا طراحی میکنه . و خواستم بدونم که CPU پایین مشکلی برای استفاده من نمیکنه ؟ با سپاس از دوستان

mirkhalili
04-01-2010, 07:59
درسته بسيار زيبا و امكانات منحصر بفرده
باطري رو من تست كردم 9 ساعت رو با كار معمولي جواب داد.
نكته ديگه اينكه cpu از نسل جديد و مصرف بسيار كمي داره و لب تاب اصلا حرارت توليد نمي كنه.
براي كارهاي كه گفتي بسيار مناسبه من فكر مي كنم تو لب تابهاي چيني بهترين گزينه است.

Online_wireless
04-01-2010, 21:01
سلام در کل asus میشه گفت که بهترین باتری رو در لپ تاپ داره و تو این ضمینه واقعا عالی کار کرده این لپ تاپی که مدنظرت هست توی مشخصاتش نوشتی که 8 سلولی هستش asus باتری خیلی قوی 12 سلولی هم داره اگه برات باتری خیلی اهمیت داره میتونی مدل های دیگه ی asus یعنی با باتری 12 سلولی رو هم مشاهده کنی.

Online_wireless
04-01-2010, 21:05
سی پی یو تو بازی تأثیر زیادی داره، و بازی های جدید نیاز به سی پی یو های قویتری هستن، به نظر من نقطه ضعف این لپ تاپ همین سی پی یو آن هستش، اگه بگردی لپ تاپ های asus با باتری و سی پی یو قوی هم هست.

alireza_sha
04-01-2010, 21:45
البته من چون چند وقتیه دنبال این مدل بودم، این مدلی که شما گفتین یه کارت گرافیک onboardهم داره که در صورت نیاز رو اون سوییچ میکنه و همین مسئله مصرف رو به شدت میاره پایین. البته اگه خواستین میتونین به صورت دستی هم این کار رو خودتون انجام بدین.
ضمنا قابلیت Turbo33 که انحصارا برای Asus هست و میتونین تو سایتش توضیحاتش رو بخونین هم تا حدودی سرعت رو بالاتر میبره.
تو این سری لپ تاپ انواع دیگه cpu کم مصرف با مصرف پایین و سرعت بالا هم زده شدن و کم کم وارد میشن و بعضا سرعت آونها تا 2.2 هم میره. همین مدل و UL50vg با یه Config nd دیگه هم هست که Cpu تا 1.6 اورکلاک شده.
ضمنا اگر خواستین بگیرین با گارانتی سازگار بگیرین که هم مطمئنه هم نسبت به قیمتی که گفتین ارزونتره.

اگه با برند هم مشکل داشتین از Hp سری Dm3t و از Lenovo سری Ideapad u350 هم با همین cpu هست ولی اونها درایو اپتیکال ندارند.و آخر از همه هم اینکه Asus به خاطر کارت گرافیک خیلی قویتر نسبت به اونها تو خیلی از بازیها عملکرد بهتری داره. مصرف باتریش هم بهتره.

Online_wireless
05-01-2010, 10:44
اگه بازی برات مهمه سی پی یو حداقل cpu:1.8 core 2duo
گرافیک این مدل asus برای بازی خیلی مناسبه ولی به خاطر سی پی یو ضعیفش روش زیاد حساب باز نکن چون کم میاره.
اگه asus میخوایی بگیری حتما با گارانتی سازگار ارقام بگیر چون واقعا یکی از بهترین گارانتی ها رو تو ایران داره.

piroooz
05-01-2010, 11:15
به نظر من شما به کاربری خودتون نگاه کنید ...
ولی من هیچ موقع کانغیگ را فدای باتری نمیکنم مگه اینکه واقعا بهش نیاز داشته باشم...
در هر صورت با توجه به شرایط کنونی فکر نمیکنم خیلی کار درستی باشه...

mohsenfhm
05-01-2010, 11:23
كانفيگش خوبه ولي سي پي يوش ضعيفه .بدرده بازي نمي خوره

hamedsaba
06-01-2010, 00:54
سلام در کل asus میشه گفت که بهترین باتری رو در لپ تاپ داره و تو این ضمینه واقعا عالی کار کرده این لپ تاپی که مدنظرت هست توی مشخصاتش نوشتی که 8 سلولی هستش asus باتری خیلی قوی 12 سلولی هم داره اگه برات باتری خیلی اهمیت داره میتونی مدل های دیگه ی asus یعنی با باتری 12 سلولی رو هم مشاهده کنی.
با سلام راستی لب تاب با CPU بالاتر و همین میزان مصرف باتری هست ؟ اگر ASUS داره مشخصاتشو برام بفرستید راستی اون 12 سلولی WOW چیز جالبیه اگر همچین لب تاپی را با این باتری می شناسی پیغام بده . راستی دوستان کسی از دوستان مدل های دیگری از asus خریده در کل چطورن ؟

hamedsaba
20-02-2010, 11:34
راستی این دستگاه برای مصرف چندین ساعته گرم هم میکنه ؟ توی خیلی از وب سایت ها دیدم که کیفیت صفحه نمایش ان خیلی خوبه ضمنا کیفیت HD ان برای دیدن فیلم خیلی جالبه ایا این نکات درسته ؟ راستش من سیستم دسکتاپ خودم cpu ان 2.4 تک هسته ای سلرون اینتل ایا این سی پی یو لب تاب از لحاظ کارایی از این سی پیو قویتره یا نه ؟ اگر قویتره ایا خوبه جایگزین این دسکتاپ بکنم ؟ (بازی کردن در حد معمولی برام کافی نمی خوام بازی های قویتر روش بیارم ) . در کل چطور اونو می بینید . کار اصلی من اینترنت و دانلود و دیدن فیلم همین اگر خوبه نظر بدین چون بد جوری دل منو گرفته !!!

hamedsaba
04-03-2010, 01:38
با سلام دوستان یه مدلی دیگر با همین شماره مدل دیدم که باتری 12 سلولی داره یعنی یک 8 سلولی بعلاوه 4 سلولی ؟ و هاردش هم 500 . به نظر من لب تاب خوبیه

roteal2007
04-03-2010, 09:21
فکر نکنم 12 سلولیش وجود داشته باشه!!!!!!!!