PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Torchlight

aghamajid1369
04-01-2010, 00:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Runic Games
منتشر کننده: Perfect world entertainment inc , Encore inc
طراح: Travis Baldree
آهنگ ساز: Matt Uelmen
موتور: OGRE
درجه سنی: Teen
پلتفورم: Microsoft Windows , Mac OS X
تاریخ انتشار: 27 اکتبر 2009 (دانلود) , 5 ژانویه 2010 (فروش) برای ویندوز
: 2010 برای Mac
ژانر: Action RPG
مود ها : Single Player
سیستم مورد نیاز بازی:

Windows 2000 or later, x86-compatible 800MHz processor, 512MB RAM, 400MB drive space, DirectX-compatible video card with at least 64MB of addressable memory (such as an ATI Radeon 7200, NVIDIA GeForce 2, or Intel GMA 950)

توضیحاتی مختصر درباره طراحی و ساخت بازی:

Torchlight یه بازی Action RPG هست که توسط Runic Games ساخته شده و توسط Perfect world entertainment inc. و Encor inc منتشر شده.اکتبر 2009 برای کامپیوتر منتشر شده.این بازی یک تم فانتزی داره و توی شهر فسانه ای Torchlight و غارهاش ماجراجویی شما شروع میشه.
این بازی توسط Travis Baldree سازنده Fate و Max Schaefer and Erich Schaefer که همکاران طراحی بازی Diablo و Diablo 2 و تیمی که Mythos رو ساختن.

Game Play:
بازیکن نقش یه هیرو رو بازی میکنه که توی غار ها با غول ها و دشمنان زیادی میجنگه تا تجهیزات و طلا و غنیمت های دیگه ای به دست بیاره.توی این بازی یه شهر وحود داره که بازیکن به اونجا میره برای خرید و فروش وسایل و . . .

گرافیک این بازی 3D هست و از بالای سر بازیکن نشون داده میشه. دقیقا مانند همئن دوربی ایزومتری بازی دیابلو.

برای کنترل از سیستم point & click موس استفاده میشه و از کیبرد برای قرار دادن Hotkey .
مانند بازی Fate کارکتر یا همون هیرو شما یه حیوون داره با خودش که میتونه با خودش وسایل رو جابجا کنه و بجنگه و . . . حیوون شما میتونه یه سگ( Wolf dog) باشه یا گربه سیاه گوش. بازیکن میتونه به حیوونش ماهی بده تا اون رو تبدیل به موجودات دیگه کنه ولی فقط برای یه مدت مشخص و بعدش به حالت اول بر میگردن.
تو این بازی سیستم Retirement هم وجود داره. یعنی شما میتونین وسایل کارکتری رو که قبلا ساختین برای یه کارکتری که جدید میسازید استفاده کنید که با مود NEW GAME PLUS مشخص شده.

Character Classes :
سه نوع کلاس در این بازی وجود داره:

نابود گر : یه جنکجو که در استفاده از سلاح های Melee (شمشیر و نیزه و . . . ) مهارت داره.و در ضمن میتونه روح اجدادش رو صدا بزنه و از قدرت جادوییشون استفاده کنه.
کیمیا گر : که یه جادوگره اون میتونه انفجار های آتشین یا نیروی یخی یا برقی با دستکش مخصوصش به وجود بیاره و میتونه Imp و یه نوع رباط احضار کنه
غلبه کننده : که یه سرباز برگزیده محافظ شهر بوده که به عنوان مامور مخفی برای بازجویی به Torch light اومده.قدرت مخصوص اون استفاده از تیرکمون یا تفنگ و کلا چیزای دور برده. البته این نکته فراموش نشه که دختره :دی

بازیکنا کارکترشون رو پیشرفت میدن با قرار دادن پوینت در Skill های مختلف.

Review :
Torchlight ریویوو های بسیار عالی داشته و از Metacritic امتیاز 84 و از Gamerankings امتیاز 86.69 رو گرفته.
RPGamer در باره خوبی ها و بدی های بازی نوشته. خوبی بازی : آهنگ و کارگردانی بسیار عالی و همینطور جنگ های عالی و معتاد کننده . تنها عیبی که به بازی گرفته داستان ضعیف بازی هست ( که واقعا هم درسته. داستان متاسفانه اصلا قابل درک نیست و خیلی ضعیفه )
سایت Game spot تنها اشکالی که به بازی گرفته نداشتن قسمت مولتی پلیر هست و نوآوری کم.

خیلی از سایت ها این بازی رو با سری بازی های دیابلو مقایسه کردن. بعضی از سایت ها این بازی رو بهترین بازیی که تا به حال به سبک دیابلو ساخته شده شناختن.( یعنی بعد از دیابلو 2 دومه در این سبک).

بقیه امتیازات این بازی :
IGN ----------8.6
Game Spot ------------8
Game Informer --------8.75
Games Radar ------------9

خودمم اعتراف میکنم که توی بازی های امسال بعد از Dragon Age Origins این بهترین RPG بود.تا قبل از این بازی فکر میکردم بازی Titan quest بعد از دیابلو بهترین بازی در این سبک هست ولی 100% در اشتباه بودم.
به هر حال. به طرفداران دیابلو 2 پیشنهاد میکنم این بازی رو 100% بازی کنن. پشیمون نمیشن.
اشکالی هم که از بازی خود من میتونم بگیرم یکی داستانش هست و دومیش هم تکراری شدن فضای غار ها متاسفانه. البته من وسط های بازی هستم. امیدوارم یه تغییری توی این روند ببینم.

عکس های بازی:

لینک عکس ها از راست به چپ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تریلر های بازی :

کیفیت SD

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکیفیت HD

دانلود بازی با حجم 505 مگابایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنبع:
ویکی پدیا , گیم اسپات

godsmak
05-01-2010, 00:52
دوستان پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید، فوق العاده بازی زیبایی است.

aghamajid1369
05-01-2010, 12:32

دومیش هم تکراری شدن فضای غار ها متاسفانه. البته من وسط های بازی هستم. امیدوارم یه تغییری توی این روند ببینم.
خوب وقتشه که حرفم رو پس بگیرم. فضا ها تغییر میکنه و همینطور دشمنا و . . .
کلا خیلی باحاله.تا بازی میخواد دیگه خسته کننده بشه یه دفعه فضا ها تغییر میکنه

vahidgame
28-11-2010, 17:28
من اول فکر کردم این بازی تاپیک نداره می خواستم تاپیکشو بزنم :31:
به به چه قدر هم توش پست داده شده!! :31:
دیشب نشستم بازی رو دانلود کردم و امروز هم دو سه ساعت اونو بازی کردم. اصلا فکر نمی کردم بازی در این حد باشه! واقعا عالیه
پست اول هم تاپیک هم صد در صد تایید میشه
بازی به شدت شبیه دیابلو هستش. مخصوصا یه سری چیزاش که دیگه خیلی شبیه ِ مثل پورتال درست کردن
بازی واقعا عالیه. جنگ های اون بسیار زیبا و جذابه. مخصوصا با وجود جادوهای خیلی متنوعی که در بازی وجود داره. سلاح و تجهیزات بازی هم خیلی متنوعه. توی بازی اون قدر از این چیزا پیدا می کنید که همش باید توی شهر در حال خرید و فروش سلاح و تجهیزات باشید که اینم خیلی ساده هر جایی که باشید با یه پورتال انجام میشه. تقریبا تنها مشکل بازی هم همون داستان بازیه. اصلا داستان بازی خوب نیست مثل بازی های دیگه این سبک از مکالمات زیاد و قدرت انتخاب و اینا خبری نیست. ولی اگه داستان بازی رو در نظر نگیریم بازی واقعا خیلی عالیه. اگه داستانش بهتر بود حتی شاید در حد امتیاز 9 بودش!
در کل همه علاقه مندان به بازی های سبک RPG مخصوصا طرفدارای دیابلو به هیچ وجه نباید این بازیو از دست بدن...

vahidgame
01-12-2010, 13:39
بازی عجب باگی داشت!! فکر کنم باید از اول برم. شانس ندارم مثلا می خواستم یه ماموریت فرعی رو برم کلی پول جم کنم و به لول های بالاتر برم:31:
اون قدر قشنگه که ارزش داره از اول برم!
من حتی به کسایی که RPG این مدلی رو دوس ندارن این بازیو توصیه می کنم! برای شروع این سبک خیلی خوبه . یه جورایی می تونم بگم نسبت به بازی های دیگه این سبک خیلی راحتره. پیچیدگی اون بازی ها رو نداره. هیجان اونم خیلی باحاله. فقط داستانش بی خوده وگرنه همه چیش خوبه. میشه گفت دارید دیابلو بازی می کنید و یکمی ساده تر و با داستانی ضعیفتر
اونایی که می خوان سبک RPG رو شروع کنن این بازی خیلی بهشون توصیه میشه. اگه آموزشی هم خواستید من می تونم براتون بذارم

Alireza.M67
01-12-2010, 15:27
بازی عجب باگی داشت!! فکر کنم باید از اول برم. شانس ندارم مثلا می خواستم یه ماموریت فرعی رو برم کلی پول جم کنم و به لول های بالاتر برم:31:
اون قدر قشنگه که ارزش داره از اول برم!
من حتی به کسایی که RPG این مدلی رو دوس ندارن این بازیو توصیه می کنم! برای شروع این سبک خیلی خوبه . یه جورایی می تونم بگم نسبت به بازی های دیگه این سبک خیلی راحتره. پیچیدگی اون بازی ها رو نداره. هیجان اونم خیلی باحاله. فقط داستانش بی خوده وگرنه همه چیش خوبه. میشه گفت دارید دیابلو بازی می کنید و یکمی ساده تر و با داستانی ضعیفتر
اونایی که می خوان سبک RPG رو شروع کنن این بازی خیلی بهشون توصیه میشه. اگه آموزشی هم خواستید من می تونم براتون بذارم

من اول فکر کردم این بازی تاپیک نداره می خواستم تاپیکشو بزنم :31:
به به چه قدر هم توش پست داده شده!! :31:
دیشب نشستم بازی رو دانلود کردم و امروز هم دو سه ساعت اونو بازی کردم. اصلا فکر نمی کردم بازی در این حد باشه! واقعا عالیه
پست اول هم تاپیک هم صد در صد تایید میشه
بازی به شدت شبیه دیابلو هستش. مخصوصا یه سری چیزاش که دیگه خیلی شبیه ِ مثل پورتال درست کردن
بازی واقعا عالیه. جنگ های اون بسیار زیبا و جذابه. مخصوصا با وجود جادوهای خیلی متنوعی که در بازی وجود داره. سلاح و تجهیزات بازی هم خیلی متنوعه. توی بازی اون قدر از این چیزا پیدا می کنید که همش باید توی شهر در حال خرید و فروش سلاح و تجهیزات باشید که اینم خیلی ساده هر جایی که باشید با یه پورتال انجام میشه. تقریبا تنها مشکل بازی هم همون داستان بازیه. اصلا داستان بازی خوب نیست مثل بازی های دیگه این سبک از مکالمات زیاد و قدرت انتخاب و اینا خبری نیست. ولی اگه داستان بازی رو در نظر نگیریم بازی واقعا خیلی عالیه. اگه داستانش بهتر بود حتی شاید در حد امتیاز 9 بودش!
در کل همه علاقه مندان به بازی های سبک RPG مخصوصا طرفدارای دیابلو به هیچ وجه نباید این بازیو از دست بدن...

خوب وقتشه که حرفم رو پس بگیرم. فضا ها تغییر میکنه و همینطور دشمنا و . . .
کلا خیلی باحاله.تا بازی میخواد دیگه خسته کننده بشه یه دفعه فضا ها تغییر میکنه

جدی یعنی بازیش انقدر خوبه ؟:18:
من صمیمانه از همتون تشکر می کنم چون نزدیک بود یه نقش آفرینی خفن رو از دست بدم ...:10:
بریم بخریم ببینیم چیه ...

vahidgame
01-12-2010, 15:31
جدی یعنی بازیش انقدر خوبه ؟:18:
من صمیمانه از همتون تشکر می کنم چون نزدیک بود یه نقش آفرینی خفن رو از دست بدم ...:10:
بریم بخریم ببینیم چیه ...
آره. فقط به اولش زیاد توجه نکن. جلوتر بری خیلی عالی تر میشه
می خوای بخری؟ :31:
اگه می تونی از اینجا دانود کن. 500 مگه:

Alireza.M67
01-12-2010, 15:33
آره. فقط به اولش زیاد توجه نکن. جلوتر بری خیلی عالی تر میشه
می خوای بخری؟ :31:
اگه می تونی از اینجا دانود کن. 500 مگه:

500 مگ ؟!:18: (پس بریم واسه دانلود)
چرا انقدر حجمش کمه ؟

vahidgame
01-12-2010, 15:38
500 مگ ؟!:18: (پس بریم واسه دانلود)
چرا انقدر حجمش کمه ؟
نصبش کنی حدودا میشه 760 مگ
آخه بازی داستان و اینا که زیاد نداره. فقط باید بجنگی و بیای شهر خرید و فروش کنی
زیادم مکالمه توی بازی نیست همین طور cut scene هم کلا نداره به خاطر اینا فکر کنم حجمش کمه

Alireza.M67
01-12-2010, 15:43
نصبش کنی حدودا میشه 760 مگ
آخه بازی داستان و اینا که زیاد نداره. فقط باید بجنگی و بیای شهر خرید و فروش کنی
زیادم مکالمه توی بازی نیست همین طور cut scene هم کلا نداره به خاطر اینا فکر کنم حجمش کمه

ولی نمره های خوبی هم گرفته .
گیم اسپات هم 8 داده بهش .