PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسایی که lh500 دارن یا میخوان بخرن بیان تو !!!

صفحه ها : [1] 2

omidnejat
03-01-2010, 19:17
عزیزان دیدم خیلی ها بین خرید این دو تا مدل موندن و اونایی هم که ال جی دارن نمیدونن چه جوری کالیبرش کنن
گفتم این تاپیکو راه بندازم تا کیفیت بالاتر lh500 رو نسبت به b690 متوجه بشید
حالت تصویر رو روی expert 1 قرار بدید بعد این تنظیمات رو انجام بدین
backlight = 25
contrast = 100
brightness = 10
sharpness v/h =70
color = 65
ting = 0
حالا تو تنظیمات expert همه گزینه های اول رو روی high و on قرار بدید و حالت تصویر رو روی cool قرار بدین
حالا تو بخش دوم تنظیمات
blue/red/green contrast = 50
blue/red/green brightness = 8
و بقیه گزینه ها رو روی 25 قرار بدین
و opc رو روشن کنین

عزیزان چند تا از مزیت های ال جی نسبت به سامسونگ
1-داشتن 2 تا موتور پردازش تصویر
2-بلندگوهای خیلی بهتر
3-غلظت رنگ بالاتر
4- 200 هرتز بودن

تنظیمات جدید

حالت تصویر vivid
backlight = 42
contrast = 100
brightness = 37
sharpness v/h =86
color = 84
ting = 2 green
حال در بخش تنظیمات ویژه
gamma = low
trumotion = low
color temp = cool
و بقیه را روی high and on قرار دهید

hummer_1990
03-01-2010, 21:12
آقا ما امروز یه LH 500 گرفتیم کسی که مارو راهنمایی نکرد ولی هنوز فرصت پس دادنشو دارم(اگر بد باشه).
آقا امید شما خودت LH 500 داری؟
میشه بگی USB اون دقیقا چه فرمت هایی رو با چه رزولیشنی پشتیبانی میکنه؟ 1920 در 1080 رو بدون مشکل ساپورت میکنه؟ (LH 50 اوروپا و آمریکا رو نمیگم شاید اونا فرق داشته باشه . همین LH 500 خاورمیانه)
ممنون میشم اگه سریع تر پاسخ منو بدی (تا هنوز فرصت پس دادنشو دارم).
:10:
در ضمن میخواستم ببینم سینمای خانگی این مدل با قیمت 400000 ارزشش رو داره یا اینکه با وجود USB دیگه نیازی به اون نیست؟

omidnejat
03-01-2010, 23:12
عزیز تنها مشکل ال جی همین رزولوشن usb اونه که اگه زنگ بزنی نمایندگی بیان اپدیتش کنن حل میشه
من خودم ای مدلو دارم عالیه نگهش دار

hummer_1990
03-01-2010, 23:17
چقدر هزینه داره؟ شما خودت آپدیت کردی؟ همونایی که واسه نصب قراره بیان خودشون میتونن آپدیت کنن؟

hummer_1990
03-01-2010, 23:21
میشه آپدیتش رو از اینترنت دانلود کرد بعد از طریق USB نصب کرد؟
نگفتی چه فرمت های رو ساپورت میکنه؟

pmax
03-01-2010, 23:28
میشه آپدیتش رو از اینترنت دانلود کرد بعد از طریق USB نصب کرد؟
نگفتی چه فرمت های رو ساپورت میکنه؟

گارانتی واسه همین روزاس دیگه . قاعدتا نباید پولی بدید
دنبال عوض کردن هم نباش . تلوزیون خوبی خریدی . ازش لذت ببر
مبارکت باشه

hummer_1990
04-01-2010, 00:09
آقا این LH 500 که ما گرفتیم پشتش زده made by LG electronics
نزده ساخت کره یا فلان جا گارانتی اصلی گلدیران هم هست به نظر شما کره ای اصله؟ پشت B690 چی زده؟
آخرشم ما نفهمیدیم LH 500 چه فرمت هایی رو ساپورت میکنه؟

salar_aziz
04-01-2010, 12:06
حتما نگهش دار بهترینه تو اون قیمت .
من هم ازش 42 اینچ دارم خیلی راضیم.
درباره ی فرمت های usb محدودتر از b690 است.(من با ----- یه فیلم ضبط کردم با فرمت ts پخش نکرد. فکر کنم dat رو هم پخش نمی کنه.)
سینماش هم عالیه .
با پنل هم ست هست.
در کل عااااااالیه.
مبارک باشه.

:11:

pmax
04-01-2010, 13:43
حتما نگهش دار بهترینه تو اون قیمت .
من هم ازش 42 اینچ دارم خیلی راضیم.
درباره ی فرمت های usb محدودتر از b690 است.(من با ----- یه فیلم ضبط کردم با فرمت ts پخش نکرد. فکر کنم dat رو هم پخش نمی کنه.)
سینماش هم عالیه .
با پنل هم ست هست.
در کل عااااااالیه.
مبارک باشه.

:11:

دوست عزیز یک کلمه به این دوستمون بگو پشت تلوزیون شما چی نوشته بذار اعصابش راحت بشه
و در مورد فرمت dat
b690 هم dat رو ساپورت نمیکنه . اما آقای موسوی به من گفتند پسوند dat رو rename کنم به mpg
منم همینکار رو کردم و با یک rename ساده dat رو هم پخش کرد . شمام امتحان کنید . احتمالا lh500 هم پخش می کنه .

omidnejat
04-01-2010, 14:17
عزیز همشون پشتش زده ساخت مادیران

hummer_1990
04-01-2010, 21:31
نه برای من نزده ساخت مادیران نوشته Made by LG electronic و دیگه هیچی. در ضمن به نماینده فروشش گفتم این lh 500 هم مثل مانیتور های lg ساخت ایران(مادیران) هست؟ گفت نه ساخت کره هستش با ضمانت گلدیران و گفت اگه ساخت ایران بود گلدیران ضمانت نمیکرد و گارانتی خود مادیران بود از این لحاظ مطمئنم که مادیران نیست.
منظور سوال من این بود که از کجا بفهمم واقعا Finished in korea باشه و چینی یا ایرانی(به اسم کره اصل) نباشه؟

hummer_1990
04-01-2010, 21:54
اینم بگم که یکی از دوستان (mahdi moosavi ) در تاپیک رزولیشن Divx در LH 70 یه عکس گذاشته بود که فرمت های ساپورت شده LH 700 رو نشون میداد تو اون عکس اگر بالای صفحه رو نگاه کنی میبینی که این عکس هم برای LH 700 هست هم برایLH 500 و هم LH 49 و 2 مدل دیگه ولی من بازم شک دارم به خاطر همین خواستم از دوستانی که LH 500 دارن بپرسم که دقیقا چه فرمت هایی رو پخش میکنه و در چه رزولیشنی که متاسفانه ... چی بگم؟
همه فوکوس کردن روی B690 و مشخصاتش . منم اگه شرایطش جور بود همین B690 رو میگرفتم که خیالم راحت بشه.
الانم حس میکنم خرید خوبی نکردم و یه جورایی دارم پشیمون میشم .
من هرچی از هرکی پرسیدم آقا این LH 500 مشخصات فنیش خوبه؟ فلان چیزو داره؟ اونو نداره؟ کیفیت رنگش فلانه؟یا جواب کلی شنیدم یا ناقص.
البته این وظیفه کسی نیست که بخواد جواب همه سوالات منو بده ولی گفتم این انجمن وتاپیک ها برای همین مسائل راه اندازی شده دیگه(بحث و بررسی در باره محصولات)ولی خوب... هیچکی مارو تحویل نگرفت دیگه:41:
. البته از چند تا از دوستان که تا حدی کمک کردن خیلی ممنونم.(بی انصافی نشه):10:

hasti
04-01-2010, 23:09
نه برای من نزده ساخت مادیران نوشته Made by LG electronic و دیگه هیچی. در ضمن به نماینده فروشش گفتم این lh 500 هم مثل مانیتور های lg ساخت ایران(مادیران) هست؟ گفت نه ساخت کره هستش با ضمانت گلدیران و گفت اگه ساخت ایران بود گلدیران ضمانت نمیکرد و گارانتی خود مادیران بود از این لحاظ مطمئنم که مادیران نیست.
منظور سوال من این بود که از کجا بفهمم واقعا Finished in korea باشه و چینی یا ایرانی(به اسم کره اصل) نباشه؟

یه تجربه ای که من از سفر بانه داشتم و دوست دارم دوستان هم بدونند این هست که الان ال سی دی الجی رو سه کشوور اندونزی و تایلند و کره میزنه ....مخصوصا lh500حالا اگر کارتن تلویزیوون اونجایی که برچسب زدن رنگ سبز باشه مطمئن باش اون ساخت تایلنده ....تو بعضی هم زده ساخت کره ....قطعه کره.... مونتاژ کره ....که همش اسم کره هست و رنگ برچسب سفید میباشد که ساخت کشور کره میباشد و دوباره ساخت کره... قطعه کره.... مونتاژ اندونزی.... که برچسب سفید میباشد و ساخت اندونزی....تو بانه اکثرlh500&700مخصوصا تو سایز37اینچ این قضیه به وضوح دیده میشد.

hummer_1990
05-01-2010, 11:10
خب الهی شکر لا اقل اگرم کره نباشه مال تایلند و اندونزیه ( مال چین نیست) من خیلی از اجناس چینی متنفرم .
این که میگن اجناس چینی هم درجه 1 و 2 . 3 و درجه یکاش میره واسه اوروپا یه حرف الکیه . همشون آشغاله درجه یکاش هم دیدیم( قطار مترو . اینو که دیگه درجه 3ش رو وارد نمیکنن) همشون داره خراب میشه پریروز خودم تو یکیشون بودم که مابین ایستگاه علم وصنعت و باقری زیر واگن 4 آتیش گرفت چه قیامتی به پا شد 50 دقیقه معتل شدیم.بگذریم

LH 500 من برچسبش سفیده ولی نزده ساخت فلان جا فقط زده made by LG electronic co همین ودیگه چیزی از ساخت یا مونتاژ کجا نزده.
شاید مدل هایی که شما تو بانه دیدی (وارداتی قاچاق) با اینایی که قانونی وارد میشه فرق داشته باشه.

salar_aziz
05-01-2010, 11:26
اینم بگم که یکی از دوستان (mahdi moosavi ) در تاپیک رزولیشن Divx در LH 70 یه عکس گذاشته بود که فرمت های ساپورت شده LH 700 رو نشون میداد تو اون عکس اگر بالای صفحه رو نگاه کنی میبینی که این عکس هم برای LH 700 هست هم برایLH 500 و هم LH 49 و 2 مدل دیگه ولی من بازم شک دارم به خاطر همین خواستم از دوستانی که LH 500 دارن بپرسم که دقیقا چه فرمت هایی رو پخش میکنه و در چه رزولیشنی که متاسفانه ... چی بگم؟
همه فوکوس کردن روی B690 و مشخصاتش . منم اگه شرایطش جور بود همین B690 رو میگرفتم که خیالم راحت بشه.
الانم حس میکنم خرید خوبی نکردم و یه جورایی دارم پشیمون میشم .
من هرچی از هرکی پرسیدم آقا این LH 500 مشخصات فنیش خوبه؟ فلان چیزو داره؟ اونو نداره؟ کیفیت رنگش فلانه؟یا جواب کلی شنیدم یا ناقص.
البته این وظیفه کسی نیست که بخواد جواب همه سوالات منو بده ولی گفتم این انجمن وتاپیک ها برای همین مسائل راه اندازی شده دیگه(بحث و بررسی در باره محصولات)ولی خوب... هیچکی مارو تحویل نگرفت دیگه:41:
. البته از چند تا از دوستان که تا حدی کمک کردن خیلی ممنونم.(بی انصافی نشه):10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ال-سی-دی-جی-6712.htm

حله دیگه استاد؟

hummer_1990
21-01-2010, 12:23
عزیزان دیدم خیلی ها بین خرید این دو تا مدل موندن و اونایی هم که ال جی دارن نمیدونن چه جوری کالیبرش کنن
backlight = 25
contrast = 100
brightness = 10
sharpness v/h =70
color = 65
ting = 0
حالا تو تنظیمات expert همه گزینه های اول رو روی high و on قرار بدید و حالت تصویر رو روی cool قرار بدین
حالا تو بخش دوم تنظیمات
و opc رو روشن کنین

2-بلندگوهای خیلی بهتر
3-غلظت رنگ بالاتر
4- 200 هرتز بودن

سلام به نظرت اگه بکلایت رو 10 تا بیشتر کنی بهتر نمیشه؟من فکر میکنم بکلایت 25 یه کم تاریکه.

mehrdadb3
22-01-2010, 18:11
اقا این lh500 بالاخره فیلمایه HD -MKV رو پخش میکنه یا نه /؟

ramin1986
22-01-2010, 19:56
اقا این lh500 بالاخره فیلمایه HD -MKV رو پخش میکنه یا نه /؟

نه پخش نمیکنه دوست عزیز.من فیلمهای avi را تا ابعاد 544*720 تونستم با هاش ببینم و فیلمهای با dat هم پخش میکنه.

salar_aziz
24-01-2010, 01:01
backlight = 25
contrast = 100
brightness = 10
sharpness v/h =70
color = 65
ting = 0
حالا تو بخش دوم تنظیمات
و opc رو روشن کنین

2-بلندگوهای خیلی بهتر
3-غلظت رنگ بالاتر
4- 200 هرتز بودن

تایید میشه
ممنون

best
04-02-2010, 22:31
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

pourya_bo2pmc
05-02-2010, 00:50
سلام 

منم 37lh500 رو دیشب گرفتم و از نمایندگیش امشب اومدن واسم باز کردن و راه انداختن 
فقط در مورد بهترین حالت تنظیماتش برای داشتن تصویری عالی دوستان مشخصاتشو بنویسن

best
05-02-2010, 11:14
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

best
05-02-2010, 11:48
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

pourya_bo2pmc
05-02-2010, 13:53
شاید با آپدیت firmware قابلیت های بیشتر بهش اضافه بشه

خب چجوری میشه آپدیتش کرد ؟ اگه بلدین لطفا واضح و کامل توضیح بدین که بدرد خیلیها میخوره

ممنون

hummer_1990
05-02-2010, 15:31
پشت LH500 نوشته شده Made by LG electronic
تمام محصولات ال جی وارداتی و با گارانتی گلد ایران است.
مادایران فقط واردات و مونتاژ قطعات کامپیوتری را بر عهده دارد.

مثل سونی: گارانتی بازرگانی ایران برای لوازم صوتی و تصویری و گارانتی ره آورد برای قطعات کامپیوتری سونی.
maadiran. com
goldiran. ir
کیفیت تصویر LH500 مثل SL800 است و کیفیت تصویر هر دو از Samsung B690 سرتره.

در ضمن دوست عزیز.. امروزه تمام محصولات بازارمشترک. هر مارکی ..حتی سونی- سامسونگ ویا ال جی روش ساخت
هر کجا که زده باشه.. بلاخره توش قطعات چینی پیدا می شه.
مهم مارک و قابلیت های دستگاه.
مارک هایی مثل sony و Samsung و LG مارک های مطمئنی هستند ... حتی اگه ساخت چین باشند.

در ضمن محصولات چینی از کیفیت و تکنولوژی خوبی برخوردارند. از لوازم الکترونیکی بگیر تا پوشاک و ...
ولی واردکنندگان ایرانی به خاطر منافع شخصی و سود بیشتر لوازم بنجل را خریداری و یا سفارش می دهند.
فقط کافی یه سر بری کانادا

---------- Post added at 07:44 AM ---------- Previous post was at 07:41 AM ----------

درباره تنظیم رنگ و کنتراست مدل LH500

بهترین گزینه Vivid می باشد ولی در این حالت energy Saving = 100%
شما با تنظیم دستی رنگ و کنتراست و دیگر پارامتر ها می توانید کیفیت دلخواه خود را تنظیم کنید و
مصرف برق LCD را نیز کمتر کنید
من دو حالت تنظیم را با عکس برای دوستان ( به عنوان نمونه) در نظر گرفتم و در فایل زیپ شده زیر قرار دادم
(با کاهش Backlight می توانید برق مصرفی LCD را کاهش دهید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته که اجناس چینی کیفیت خوبی دارن همین سینما خانگی LH500 که گرفتم (چینی هست مدل LH777) همون روز اول قفل میکرد بعد از کلی دویدن و تلفن زدنو مراجعه حضوریو ............... بعد از 2 هفته یکی دیگه بجاش آوردن . این دومی که آوردن اصلا نمیتونست دیسک رو بخونه (صد رحمت به اولی) دوباره بعد ار کلی دویدنو زنگ زدنو.... سومین دستگاه با سلامو صلوات از در اومد تو. شانس آوردیم این یکی سالمه ولی ریموتش و منوهای دستگاه و افکت های صدا با دستگاه اولی فرق داره(همون مدل 777 هست) ولی نمیدونم چرا فرق داره این جدیده خیلی منوهای بدی داره افکت های صداشم که افتضاح هست. دیگه JAZZ POP ROCK CLASSIC و... نداره به جاش یه سری افکت های درپیت مثل HALL STUDIO CHURCH TEATHRE و.. داره که خیلی افتضاحه.
سریال تولید پشت دستگاه و روی ضمانت نامه June 2009 هست ولی وقتی درپوش باتری ریموت رو در میاری توش تاریخ 2006 حک شده!!!!؟
حالا میگیم اینو بنجل وارد کردن . قطارهای مترو چی؟ اونارو که دیگه نمیشه قطعات بنجلشو وارد کرد پس اونا چرا انقدر آمار خرابیشون بالا هست. خودم شخصا تاحالا 2 بار تو مترو دیدم که زیر واگن لوکوموتیو آتیش گرفته.(از نقص فنیهای هرروزه و معمولش میگذریم)
حالا منظورم از این حرفا این هستش که جنسای چینی از دمشون آشغاله.

hummer_1990
05-02-2010, 15:38
خب چجوری میشه آپدیتش کرد ؟ اگه بلدین لطفا واضح و کامل توضیح بدین که بدرد خیلیها میخوره

ممنون

تو اینترنت که نمیشه پیدا کرد ولبته اگرم پیدا بشه اعتباری بهش نیست(ممکنه برای دستگاه مشکل به وجود بیاره)
و اگرم برای دستگاه مشکلی پیش بیاد کارشناسی که برای تعمیر میاد به محض اینکه بفهمه شما تنظیمات کارخانه ای رو دستکاری کردی بهت میگه دستگاه از حالت گارانتی خارج شده و برای تعمیرش باید پول بدی.
تنها راه این هستش که زنگ بزنی بگی میخوام دستگاه رو آپدیت کنم در جواب ازت مدل دستگاه رو میپرسن و وقتی بگی LH500 بهت میگن که دستگاه جدید هست و نیازی به آپدیت نداره(به همین سادگی):31:
پس دنبال آپدیت و اینجور چیزا نباش که فایده نداره.

best
05-02-2010, 16:20

ممنون

در سایت های خارجی درباره آپدیت Firmware ال سی دی ها LG از جمله LH5000 که همون LH500 ایران.. صحبت شده.
از اونجایی که مشخصات دستگاه و ولتاژ برق و دیگر قابلیت های LCD در هر کشوری متفاوت است... ریختن اون فایل ها ریسک زیادی می خواد.. ممکنه یا رو LH500 نصب نشه و یا اگه نصب شه LCD درست کار نکنه و یا بکلی از کار بیافته.
لذا چاره ای نیست جز این که یا با گلدایران مکاتبه کنیم یا با نمایندگی lg در دبی .

درباره مدل LH500 به شرکت گلد ایران ایمیل زدم که در کامنت های قبلی براتون نوشتم.
شما هم پیگیری کنید تا شاید مسئولین ال جی فایل های آپدیت Firmware رو در سایت قرار دهند
این هم نمایندگی ال جی در UAE

best
05-02-2010, 16:36
درباره USB و کاستی آن برای پخش انواع فرمت ویدیویی و زیر نویس ...سه روش توصیه می شود:

استفاده از Notebook با خروجی HDMI
HD media Player
Convert فیلم ها

WinAVI 9.0 یکی از بهترین برنامه ها برای convert فیلم هاست.
نسبت به برنامه های دیگر سریعتر و مزیت مهم آن ساپورت زیر نویس های فارسی هنگام کانورت کردن است.
برنامه پرتابل و یا نصبی آن را می توانید از رپیدشر یا شاید از همین فروم دانلود کنید

best
05-02-2010, 17:21
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

hummer_1990
05-02-2010, 20:57
این مدل 777 رو که میگی به نظر مدل خوبی میاد حالا چطور این همه مشکل داشتیو... نمی دونم.
من اول T765 گرفتم . کیفیتش خیلی خوب بود. همه چیش OK بود ولی بعد متوجه شدم که مدلش قدیمی و فرمت vob رو هم ساپورت نمی کرد. به 10 روز نکشید که عوضش کردم و T1090 گرفتم.
از 1090 راضیم. کیفیت خوبی داره و قیافه با کلاسی داره. CD های خش دارو خیلی خوب پخش می کنه.
Usb ایش دقیقا مثل LH500 هستش و همون فرمت ها رو ساپورت می کنه. Divx SD
تنها چیزی که جای سوال داره اینه که بر خلاف آنچه در سایت و کاتالوگ آمده.. ورودی HDMI نداره. یا شاید در سری جدید که وارد شده.. ورودی HDMI هم اضافه شده.
در کل ازش کاملا راضیم.
765 مال اندونزی بود و 1090 هم چینیه.

درباره قطار هم همونی که قبلا بهت گفتم.
واردکنندگان به خاطر منافع و سود بیشتر اجناس بنجل و از رده خارج رو خریداری و سفارش می دن
از هواپیما توپولوف بگیر تا خودروهای فرانسوی پژو و رنو و لیفان چینی یا ریو کره ای یا فیات ایتالیایی ...

شما اینجا می ری یه کفش چینی می گیری ممکنه 1 سال برات کار کنه.. از کاندا یه کفش چینی بگو برات بیارن اگه کمتر از 3 سال کار کرد هرچی دلت خواست بهم بگو به شرط اینکه باهاش کشتی نگیری بعد بگی بیا پاره شد...
اینجا یه اورکت یا کاپیشن به اسم ترک با کلی قیمت بهت میندازن که شاید 2 سال هم کار نکنه و رنگ و روش بره حالا از همون کاندا یه کاپیشن چینی از تو حراجی بگیر ببین چه کیفیتی داره.
حالا چرا کاندا... چون اونجا پره از اجناس چینی و کره ای و اندونزی و تایلندی .. با کیفیت بالا و قیمت پایین.
اگه کفش رو ببینی یا اورکت و یا حتی شلوار رو و بهت بگن که این دوخت چین یا تایلند باور نمی کنی ... بهرحال باید خودت تجربه کنی

من نه چینیم. نه با چینی ها دادو ستد دارم و نه دوست دختر چینی دارم. ولی خوب واقعیت رو نمی شه نادیده گرفت.

حتی اگر طبق گفته شما اجناس چینی موجود در بازار کانادا جزو بهترین اجناس باشن بازم فرقی به حال ما نمیکنه چون اینجا کانادا نیست اینجا ایرانه و هر جنس چینی که وارد ایران میشه به لعنت خدا هم نمیارزه.
حالا این مدلی که شما گرفتی از777 بالاتر هست یا پایین تر ؟ برای من که HDMI داره.
راستی تو سایت orado.com وقتی عکس LH777 رو میبینم به غیر از دستگاه DVD و بلندگوها و سابووفر دوتا دستگاه کوچیک دیگه هم تو عکس هست که من ندارمشون اونا چی هست؟

best
05-02-2010, 23:59
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

hummer_1990
06-02-2010, 00:28
خوب ببین دوست عزیز
حدود 7 ماه پیش مدل های 780HTS, 777HTS, 777HTS-WB, 1090HTS همزمان با هم وارد بازار ایران شد.
مدل های 1075 و 1085 و 765 و 735 هم از قبل موجود بود و اونموقع روی LCD ها مدل 735 رو به عنوان هدیه می دادند.

1090 نسبت به مدل های 777 و 780 و 888 جدیدتر بود. هم شکل DVDPlayer و هم شکل بلندگوهاش متفاوته و طرح جدید LG بود و تو سایت های خارجی روش تبلیغ می شد.
777 هم دو مدل داره یکی 777HTS و دیگری WB777HTS که تفاوتش تو بلندگوهای wireless
همون شکلی که بهش اشاره کردی

دفترچه 777HTS رو دانلود کردم و با 1090 مقایسه کردم. قابلیت هاشون مثل همه ولی شکلشون متفاوت
و شاید در عمل تفاوت هایی داشته باشند. واتشون هم فرق می کنه 1090 ---> 1000w

برای شما ورودی HDMI داره!؟ ولی تو دفترچه 777HTS حرفی نزده بود

1090HTS در سایت های خارجی با مدل HT904TA معرفی شده. دفترچه راهنماشو دانلود کن و خودت مقایسه کن.
Lge. Com/ir
Lge. Com/au

بله HDMI داره و اتفاقا یه کابل HDMI رایگان هم رو دستگاه بود و من دارم ازش استفاده میکنم
اسم کامل دستگاه:LH 777HTS
اینجاس که میگم جنس چینی به درد نمیخوره نه مدل ها و نه دفترچه ها هیچ چیز باهم یکی نیست .هر دفعه یه شکلی درست میکنن. گفتم که این دستگاه جدیده که برام آوردم چه طوریه.....همون مدل قبل هست ولی منوهاش فرق داره.

best
06-02-2010, 01:17
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

hummer_1990
06-02-2010, 01:25
خوب همشون کابل HDMI رو دارند
دستگاه شما هم خروجی و هم ورودی HDMI داره!؟
بهرحال تو سری های جدید ممکنه نسبت به سری های قبلی تغییراتی اعمال بشه.
اینا بستگی به سفارش وارد کننده ها داره. به همین خاطره که تو کشورهای مختلف.. قابلیت دستگاه ها فرق می کنه.
این اداها هم فقط برا samsung و LG هستش
و اگه کاستی وجود داره مسئول مستقیمش شرکت گلدایران نه چینیه

نه نداره.
آخه DVD پلیری که قابلیت ضبظ روی هارد دخلی یا DVD نداره ورودی HDMI میخواد چی کار؟(فقط خروجی داره)
البته شماهم درست میگی ولی من اصلا از اجناس چینی خاطره خوشی ندارم.
من انقدر از جنس چینی بدم میاد که ......:13:
مردشور گلدیرانو سام سرویسو چینیارو باهم ببرن:31:

BMS1358
06-02-2010, 09:05
با سلام خدمت دوستان
من قصد خرید سینمای آناهیتا را دارم ولی پلیر این سینما رو نمی خواهم ایا میتوان فقط بلندگوها را خرید و به پلیر دیگری که الجی هستش و خروجی 5:1 داره وصلش کنم؟

best
06-02-2010, 10:45
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

salar_aziz
06-02-2010, 11:45
نه نداره.
آخه DVD پلیری که قابلیت ضبظ روی هارد دخلی یا DVD نداره ورودی HDMI میخواد چی کار؟(فقط خروجی داره)
البته شماهم درست میگی ولی من اصلا از اجناس چینی خاطره خوشی ندارم.
من انقدر از جنس چینی بدم میاد که ......:13:
مردشور گلدیرانو سام سرویسو چینیارو باهم ببرن:31:

نگو لازم نیست.
من خودم پچ جدید ----- رو گرفتم و باهاش بعضی شبکه های hd باز شد.(از جمله sky sport HD)

:8::8::8:

hummer_1990
06-02-2010, 14:01
ورودی HDMI برای اتصال دستگاه هایی مثل Notebook, setop box, playstation و کلا وسایل دیجیتالی که خروجی صدا HDMI دارند بکار می رود.
اینطوری صدا مستقیما از سینماخانگی پخش می شود و اگر تصویر داشته باشد از طریق خروجی HDMI به LCD

شاید برا بعضی ها کاربردی نداشته باشه ولی خوب ...بودن این قابلیت بهتر از نبودنش هست و چه اشکالی داره که دستگاه کامل باشه.
وقتی تو سایت های دیگه همین دستگاه این قابلیت ها رو داره.

خوب اون وارد کننده محترم به چینیه یا کره ای می گه آقا اینو نذار اونو نذار اینا رو نمیخوام که قیمت دستگاه رو ارزونتر تموم کنه
بعد هم می بینی که قیمت دستگاه که یه چیزایشم حذف شده تو کشور عزیز ما نسبت به جاهای دیگه به قیمت بیشتر هم فروش می ره...
مدل دستگاه رو هم می چرخونن به یه مدل مندربیاری که هرچی تو نت search کنی چیزی پیدا نکنی یا فقط همون سایت ایرانیش باز بشه...

خاک بر سر این شرکتای وارد کننده دزد کنن:13:

---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 01:59 PM ----------

نگو لازم نیست.
من خودم پچ جدید ----- رو گرفتم و باهاش بعضی شبکه های hd باز شد.(از جمله sky sport HD)

:8::8::8:

:31:چه ربطی به DVD پلیر داره شما تصویرتو از ماهواره مستقیم با HDMI یا Component وصل میکنی به TV این وسط DVD پلیر چیکارس؟

BMS1358
06-02-2010, 16:20
با سلام خدمت دوستان
من قصد خرید سینمای آناهیتا را دارم ولی پلیر این سینما رو نمی خواهم ایا میتوان فقط بلندگوها را خرید و به پلیر دیگری که الجی هستش و خروجی 5:1 داره وصلش کنم؟
کسی نیست جواب منو بده؟ :19:

hummer_1990
07-02-2010, 08:25
کسی نیست جواب منو بده؟ :19:

نه حتما باید همشو باهم بردای (نمایندگی که به من اینطوری گفت)
اگه هر کس هر چیزی از سینما رو که بخواد برداره برقیه جنس رو سرشون باد میکنه.
حالا بازم برو از یه نماینده فروش بپرس شاید جدا بفروشن.

salar_aziz
09-02-2010, 11:31
خاک بر سر این شرکتای وارد کننده دزد کنن:13:

---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 01:59 PM ----------

:31:چه ربطی به DVD پلیر داره شما تصویرتو از ماهواره مستقیم با HDMI یا Component وصل میکنی به TV این وسط DVD پلیر چیکارس؟

پسر خوب
مگه نشده که شما از رو ----- ضبط کنی بعد بخوای اونو تماشا کنی؟
من که خیلی از برنامه هارو که نمی رسم ببینم ضبط می کنم و تو سینما بعدا میبینم.
حالا اگه با کیفیت بود hdmi سینما لازم میشه.

BMS1358
09-02-2010, 13:34
سلام
من هم بالاخره یک 37LH500 گرفتم با سینمای خانگی آناهیتا. ولی قراره امشب بیارنش حالا دو تا سوال دارم lh500 پورت lan داره؟ خروجی کارت گرافیک من یک DVIو یک VGA است می خواستم ببینم تبدیلی هست مثل اسپلیتر پورت DVI به DVI و HDMI و در تهران پیدا میشه؟ چون نمونش رو روی اینترنت پیدا کردم. ممنون میشم سریع جواب بدید

hummer_1990
09-02-2010, 13:44
در این صورت بازم به خروجی HDMI نیاز داری(نه ورودی)
بنده عرض کردم به ورودی HDMI نیازی نداره. نه اینکه که به خروجی HDMI نیازی نداره.
شما برنامه های ماهواره رو یا رو USB یا با DVD recorder ضبط میکنی و برای دیدنشون از DVD player استفاده میکنی و برای دیدن به خروجی HDMI نیاز داری( نه ورودی ).
و من درباره ی DVD LH777 صحبت میکردم که قابلیت ضبط روی DVD رو نداره که شما بخوای از ورودی HDMI برای ضبط روی اون استفاده کنی. و روی USB اون هم فقط به صورت محدود از روی DVD میشه چیزی ضبط کرد نه اینکه بشه از روی ماهواره چیزی روش ضبط کرد.
برای خروجی صدا از کنسولها به DVD player هم که دوستمون گفتن از کابل های دیگ میشه استفاده کرد حتما نیازی به HDMI ورودی نیست.(ابتدا دادن خروجی صدا از HDMI کنسول به تلوزیون و سپس خروجی AV out از تلویزیون به DVD PLAYER )
در نتیجه LH 777 نیازی به ورودی HDMI نداره. همون خروجی براش کافیه.

striker1
15-02-2010, 10:05
سلام
راستش من 5 روز پیش یه 37lh500 خریدم کیفیت تصاویر sd خیلی عالیه البته هنوز نتونستم فیلم hd ببینم و در کل تلویزیون خیلی خوبیه کیفیت صداشم خوبه. ولی من یه مشکل دارم : دیروز که داشتم نایلونای دورشو میکندم اتفاقی دستم خورد به کنار صفحه lcd نزدیک قابش که دیدم صفحه تکون میخوره و اندازه ی 1mm میره داخل .البته فقط حاشیه های چپ و راست این طوریه .میخواستم بدونم که این طبیعیه یا مال من مشکل داره؟

FAR DAD
23-02-2010, 22:29
راستشو بخواي منم يه دونشو خريدم سايز37 واقعيتش اينه كه پنلش كره ايه يعني اگه از سوراخاي پشت السيدي نگاه كني ميتوني اين جمله رو سياحت كني DISPLAY MADE IN KOREA همينطور بلند گوهاش ،اونم كره ايه ،ولي مونتاژ ش تو سنندج خودمون انجام ميشه اگه توجه كني سريال تلويزيونت بعد از 37LH50YRيه سري حروف وعدد هستش كه شماره سالن مونتاژ وحتي تكنسين مونتاژ رو مشخص ميكنه كه در موارد ي كه تي وي مشكل دار باشه به دردشون ميخوره.
اما از نظر كيفيت تلويزيونهاي ال جي وسامسونگ بايد بگم هر دوشون خوبن ولي سامسونگ با توجه به فروش بالاي السيديش تو دنيا ديگه نميتونه پنلاشو تو خود كره توليد كنه اينه كه اينجا يكي به نغع ال جي ميشه چون پنل هاي الجي اكثرا" كره ايه

safarimr
27-02-2010, 11:06
من هارد یک ترا اکسترنالم را به LCD وصل کردم و به خوبی کار می کند و همانند usb است

فایلهای dat را که به mpg تغییر نام (rename) کرده ام تصویر کاملا عریض و باریک می شود و جالب نیست و به فرمت xvid که تبدیل می کنم نسبت درست می شود ولی فقط در اندازه اصلی نمایش داده می شود. راه حلی برای زوم دارید. برای کانورت از total video converter استفاده می کنم و به بقیه ترجیح می دهم و قابلیت افزودن زیرنویس را بخوبی دارد.
در ضمن زیر نویس فارسی فرمت sub را با نرم افزار AVIAddXSub که به فیلم اضافه کرده بودم را گاهی نشان می داد.

pourya_bo2pmc
13-03-2010, 20:25
دوستان یه مشکل
من یه کلیپ تصویری کیفیت خوب دارم که امروز تصمیم گرفتم به فول اچ دی تبدیلش کنم و با 1920*1080 توی ال سی دیم از پورت یو اس بیش نگاه کنم 37 ال اچ 500 رو دارم 

کچل شدم از بس به فرمتهای مختلف دایوکس تبدیل کردم با رزولیشن فول اچ دی اما هی میگه این فایل معتبر نیستش
یه OJOsoft Total Video Converter دارم که قدیمی بود و سایز فول اچ دی رو نداشت اما اچ دی تبدیل و نگاه کردم 
اومدم دو تا نرم افزار به نامهای 
EM total video converter و
Aiseesoft HD Video Converter
گرفتم که هر دوش فول اچ رو داره اما من همیشه ناموفق اگه پیشنهاد و یا با این دو کار کردین راهنمایی کنین چیکار باید بکنم و کدام فرمتش رو انتخاب کنم

hummer_1990
13-03-2010, 20:29
اشکال از فایلت نیست دوست من LH500 USB فقط تا رزولوشن 576P یعنی 720 در 576 رو ساپورت میکنه و HD و FULL HD رو پخش نمیکنه.

pourya_bo2pmc
13-03-2010, 21:05
اشکال از فایلت نیست دوست من LH500 USB فقط تا رزولوشن 576P یعنی 720 در 576 رو ساپورت میکنه و HD و FULL HD رو پخش نمیکنه.

ااااا نمیدونستم پس من که هی فول اچ دی تبدیل میکردم واسه دلم بوده  ای بابا :31:

راستی من یه مشخصات کاملی از اینکه یو اس بیش چه فرمتهایی رو پخش میکنه و کلا مشخصات ضروری دیگه رو میخواستم لینکی فایلی چیزی دارین

این دفترچه ی خودش که اینقدر قروقاطی از تمام مدلهاش نوشته که نمیشه درست حسابی چیزی فهمید یه پی دی اف هم از خود گلدیران گرفتم که خیلی محدود اشاره داشت

hummer_1990
13-03-2010, 22:39
متاسفانه LH500 که ما تو ایران استفاده میکنیم از هم مدل آمریکایی و اروپایی خودش یعنی LH50 و LH5000 امکانات کمتری داره . اگر مشخصات کاتالوگ های سایت های خارجی مربوط به LH50 و LH5000 رو بخونی متوجه میشی که USB کامل و تقریبا بدون محدودیتی دارن ولی USB LH500 محدودی داره و مشخصاتش هم هموطور که خودت گفتی در دفترچه نیومده در نتیجه شما خودت باید یه فایل تصویری رو به انواع فرمت های رایج (البته فقط در رزولوشن 576P) تبدیل کنی تا متوجه بشی که چه فرمت هایی رو پخش میکنه.
من dat (با پسوند mpg) و Divx و Xvid و mpg1.2 رو روش اجرا کردم و مشکلی نداشت.
wmv و mkv و TS و3GP رو هم تست کردم پخششون نمیکنه.
بقیه فرمت هایی مثل SVCD . VCD رو که بر مبنای mpg هستن رو هم روش اجرا کردم و پخش کرد.

pourya_bo2pmc
14-03-2010, 13:36
متاسفانه LH500 که ما تو ایران استفاده میکنیم از هم مدل آمریکایی و اروپایی خودش یعنی LH50 و LH5000 امکانات کمتری داره . اگر مشخصات کاتالوگ های سایت های خارجی مربوط به LH50 و LH5000 رو بخونی متوجه میشی که USB کامل و تقریبا بدون محدودیتی دارن ولی USB LH500 محدودی داره و مشخصاتش هم هموطور که خودت گفتی در دفترچه نیومده در نتیجه شما خودت باید یه فایل تصویری رو به انواع فرمت های رایج (البته فقط در رزولوشن 576P) تبدیل کنی تا متوجه بشی که چه فرمت هایی رو پخش میکنه.
من dat (با پسوند mpg) و Divx و Xvid و mpg1.2 رو روش اجرا کردم و مشکلی نداشت.
wmv و mkv و TS و3GP رو هم تست کردم پخششون نمیکنه.
بقیه فرمت هایی مثل SVCD . VCD رو که بر مبنای mpg هستن رو هم روش اجرا کردم و پخش کرد.

آره دیگه وقتی کشوری هستیم که دنیا هیچ کی قبولمون نداره میان محصولاتشون رو مطمئنا گرونتر که به وارد کننده ها میدن وارد کننده ها هم که از انصاف خبری ندارن و باقیمتهایی خیلی بیشتر از قیمت محصول در بازار جهانیش به منو شما میدن و ای کاش که با این قیمتها 
 حداقل کیفیتش مثل بقیه بود

حالا نمیشه این پورت یو اس بی رو آپدیت و مثل کشورهای اروپایی آمریکایی کردش ؟

hummer_1990
14-03-2010, 17:07
نه نمیشه.
اگرم تو اینترنت یه وقت یه همچین اپدیتی پیدا کردی نصبش نکن چون ممکنه برای پنلت مشکل پیش بیاره من خودم تو یکی از سایتای LG یه فایل به اسم 42LH50YR High resolution پیدا و دانلود کردم و جرات نمیکنم نصبش کنم.

برات آپلود کردم ولی پیشنهاد میکنم نصب نکن:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pourya_bo2pmc
14-03-2010, 17:31
نه نمیشه.
اگرم تو اینترنت یه وقت یه همچین اپدیتی پیدا کردی نصبش نکن چون ممکنه برای پنلت مشکل پیش بیاره من خودم تو یکی از سایتای LG یه فایل به اسم 42LH50YR High resolution پیدا و دانلود کردم و جرات نمیکنم نصبش کنم.

برات آپلود کردم ولی پیشنهاد میکنم نصب نکن:31:

ممنون که هشدارهای جدیشو بهم گفتی پس منم نصب نمیکنم یک میلیون تومن دادم و علاوه بر پولش نمیدونی چه دردسری قبلش واسه پیدا کردن یه مدل خوب از ال جی و بعد گرفتنش ، نصب کردنش ، گرفتن میزش ، نصب کردن روی میز . . . :41:

پول دادنش یک طرف این رفت و اومدهاش هم یک طرف
این روزا هم که تمام کارا تخصصی شده یه پیچ میخوای سفت کنی میگن بهتره به نصابش بگی بیاد :18:

hummer_1990
14-03-2010, 17:44
من موقع انتخاب دستم باز نبود و فقط دو گزینه LH500 و B690 جلوی روم بود که بعدا B690 حذف شد و مجبور شدم LH500 بگیرم قطعا اگر دوباره بخوام خربد کنم یه همچین اشتباهی رو تکرار نمیکنم.

pourya_bo2pmc
14-03-2010, 17:47
من موقع انتخاب دستم باز نبود و فقط دو گزینه LH500 و B690 جلوی روم بود که بعدا B690 حذف شد و مجبور شدم LH500 بگیرم قطعا اگر دوباره بخوام خربد کنم یه همچین اشتباهی رو تکرار نمیکنم.

چرا ؟ راضی نیستی ؟

hummer_1990
14-03-2010, 18:06
بله راضی نیستم چون رنگ مشکی رو افتضاح نشون میده و آپسکلینگ قوی هم نداره.
حالا چون شما سایز 37 گرفتی احتمالا این مشکلا رو زیاد حس نمیکنی(مخصوصا آپسکلینگ)
این تلوزیون بعد از 1 ماهی که من خریدم شفافیت اولیه خودش رو از دست داده(حدود 10 درصد)
تصویر موقع حرکت بلور میشه.
البته اگه مثل من نگاه وسواسی نداشته باشی شاید اصلا این موارد رو حس نکنی.

---------- Post added at 06:03 PM ---------- Previous post was at 05:59 PM ----------

شاید باورت نشه ولی بعضی موقع ها انقدر روی جزئیات پردازش تصویر تلویزیون دقت میکنم که ماجرای فیلم از دستم در میره.:31:
خالم یه تلویزیون CRT 30 اینچ سامسونگ داره که HD ready هست من عاشق تصویرش هستم انقدر این تلویزیون تصویر رو زیبا و بدون نقص نشون میده که اگه 10 ساعت هم یه ضرب تلویزیون نگاه کنی خسته نمیشی. رنگ مشکیش مثل ذغال میمونه.
من کلا با تصویر LCD و Plasma جماعت حال نمیکنم ولی خوب مجبوری خریدم دیگه.:41:

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

به نظر من این تلوزیون ها فقط به درد تصاویر HD میخورن و بس.
هر قدر هم که آپسکلینگ و دقت رنگ و... بالایی داشته باشن بازم تصویرشون اونطور که باید به دل آدم نمیشینه(تصویر SD تو تلویزیون های خوب بازار رو هم دیدم)

pourya_bo2pmc
14-03-2010, 19:31
 آپسکلینگ چیه ؟

راستش نه زیاد من تا حالا حتی به یکی از مواردی که گفتی توجه نکردم چون زیاد اهل تلویزیون نیستم و بیشتر پشت کامپیوترم میگذرونم
اما برم نگاه کنم رنگ مشکی رو چجور نشون میده 
شما سایز 32 اینچ رو داری ؟

Amir_Ans
14-03-2010, 20:11
این مدل 46 نداره ؟؟؟ الان 46 ال جی کدوم مدل را پیشنهاد میکنید؟

pourya_bo2pmc
14-03-2010, 21:06

سایزهای این سری ( الان تو دفترچش نگاه کردم )

37 - 42 - 47 - 55
 46 نداره ؟ 47 هستش

hummer_1990
14-03-2010, 23:41
آپسکلینگ چیه ؟

راستش نه زیاد من تا حالا حتی به یکی از مواردی که گفتی توجه نکردم چون زیاد اهل تلویزیون نیستم و بیشتر پشت کامپیوترم میگذرونم
اما برم نگاه کنم رنگ مشکی رو چجور نشون میده
شما سایز 32 اینچ رو داری ؟

آپسکلینگ یعنی قدرت پردازش تصویر. هر چی آپسکلینگ قوی تری داشته باشه تصویر کیفیت بهتری پیدا میکنه مثلا تلویزیونی آپسکلینگ قوی داره که وقتی یه فیلم با سایز 576 در 544 رو به صورت تمام صفحه (1920 در 1080 ) نشون بده کمترین افت کیفیت رو نسبت به سایز اصلی فیلم داشته باشه.
من سایز 42 دارم.

hummer_1990
14-03-2010, 23:49
وقتی فیلم آواتار رو میذارم تو DVD پلیر و میبینم خود DVD پلیر عمل آپسکلینگ رو تا رزولوشن 1080P انجام میده و کیفیت تصوبر مشکلی نداره اما وقتی رزولوشن DVD پلیر رو کمتر از 1080 بذارم خود تلوزیون عمل آپ اسکلینگ رو انجام میده و کیفیت حدود 30 درصد پایین میاد اگه این TV آپسکلینگ قوی داشت نهایتا 5 درصد با تصویر آپسکلینگ شده توسط DVD پلیر اختلاف داشت نه 30 درصد!!

درضمن منظورم از رنگ مشکی تصاویر تاریک و عمق دار مثل سیاهی شب هست(نه یک جسم مشکی رنگ در یک تصویر زمینه روشن مثل موی سر یا پیراهن مشکی).

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

پیشنهاد میکنم رو سایز 47 این TV اصلا حساب باز نکن من 42 دارم و آنچنان که باید از تصویرش راضی نیستم چه برسه به 47 که فکر کنم دیگه خیلی داغون باشه.

pourya_bo2pmc
15-03-2010, 18:49
من که  آپسکلینگ  نمیدونستم چیه و الان داشتم توضیحاتت رو میخوندم و همین الان منم باید بگم که این تی وی ما هم همینجور شماست چون فیلمها ی با رزولیشن پایین رو وقتی تمام صفحه تنظیم میکنی که نشون بده داغونش میکنه و بین پیکسلها فاصله ی زیاد و همینجور تصویر رو خیلی میکشه فکر کنم همین نمایانگر  آپسکلینگ  ضعیف باشه درست گرفتم که چی گفتی ؟

راستی پلیرت چیه که از  آپسکلینگش راضی هستی ؟

hummer_1990
16-03-2010, 01:02
پلیر من LG LH777 هست و پلیر بدی نیست(ولی ایراد هایی داره). در کل عمل آپ اسکلینگ اکثر پلیر ها از خود TV بهتره و این تلویزیون هست که باید خودش رو به پلیر نزدیک کنه. ولی اختلاف کیفیت کاملا محسوس بین این دو نشون میده که تلویزیون زیاد قوی نیست. هر چی اختلاف کمتر باشه تلویزون قویتره.
در ضمن USB LH500 هم قوی نیست وقتی یه فیلم با رزولوشن پایین رو باهاش اجرا میکنم نمیتونه به صورت Full screen نشون بده و لبه های تصاوبر متحرک در فیلم رو هم شکسته نشون میده که باعث میشه تصویر شطرنجی به نظر بیاد.
ولی وقتی همون فیلم رو با USB پیلیر نگاه میکنم هم Full Screen نشون میده و هم لبه هارو درست و بدون مشکل نشون میده.(البته گیرهایی هم داره و گاهی اوقات تصویر آهسته میشه و یهو تند میشه و صدا و تصویر هم ناهماهنگ میشن که این برمیگرده به ضعف USB پلیر) ولی با این حال خیلی بهتر از USB خود TV نشون میده.

striker1
16-03-2010, 10:37
سلام دوستان به نظر من شما زیادی دارین مشکلات رو بزرگش میکنین .من خودم lh500 دارم اما این مشکلاتی رو که میگین نداره.تازه مگه شما کیفیت b690 رو توی خونه دیدین که این طوری در مورد lh500 حرف میزنین ؟ کلا تلویزیون توی مغازه خیلی جالب تر به نظر میرسه اما وقتی میای تو خونه شبکه های بی کیفیت ایران رو اون هم با یه آنتن که کلی نویز داره میبینی فکر میکنی که تلویزیون مشکل ئاره.

safarimr
16-03-2010, 12:27
سلام دوستان به نظر من شما زیادی دارین مشکلات رو بزرگش میکنین .من خودم lh500 دارم اما این مشکلاتی رو که میگین نداره.تازه مگه شما کیفیت b690 رو توی خونه دیدین که این طوری در مورد lh500 حرف میزنین ؟ کلا تلویزیون توی مغازه خیلی جالب تر به نظر میرسه اما وقتی میای تو خونه شبکه های بی کیفیت ایران رو اون هم با یه آنتن که کلی نویز داره میبینی فکر میکنی که تلویزیون مشکل ئاره.

منم همینطور 47 دارم و به نسبت قیمتش راضی هستم و واقعا به b690 ترجیح دادم

hummer_1990
16-03-2010, 12:46

اصلا فرض میکنیم که B690 وجود نداره. من دارم اشکالاتی رو که در این تلویزیون وجود داره میگم حالا چه B690 خوب باشه چه بد باشه.

K A M B I Z
16-03-2010, 13:23
در ضمن USB LH500 هم قوی نیست وقتی یه فیلم با رزولوشن پایین رو باهاش اجرا میکنم نمیتونه به صورت Full screen نشون بده و لبه های تصاوبر متحرک در فیلم رو هم شکسته نشون میده که باعث میشه تصویر شطرنجی به نظر بیاد.

جالبه من با 42lh350 همچین مشکلی ندارم البته پخش .avi با رزولوشن بین 680 تا 720 در 288 تا 304 رو امتحان کردم با رزولوشن پایینتر امتحان نکردم

فقط مشکل من اینه کر زیر نویس فارسی srt که پخش میکنه فونتش کوچیکه :دی ولی از نظر کاراکترها هیچ مشکلی نداره ( سیستم زیر نویس فارسی فیلم یونیکد باید باشه با سیستم لاتین اگر anasi یا utf-8 باشه مشکل کاراکتر داره)

pourya_bo2pmc
16-03-2010, 14:51
میگم 42 رو چند گرفتی ؟

من میخوام پلیر رو 9650 یا 9750 ال جی بگیرم نظرت چیه ؟ فقط یه شکی که کردم بچه ها تو تاپیک خرید دی وی دی پلیر گفتن در هیچکدوم از سایتهای جهانی ال جی نامی از این دو مدا حتی با نامهای متفاوت نیستش و مشکوکه 

hummer_1990
16-03-2010, 14:59
جالبه من با 42lh350 همچین مشکلی ندارم البته پخش .avi با رزولوشن بین 680 تا 720 در 288 تا 304 رو امتحان کردم با رزولوشن پایینتر امتحان نکردم

فقط مشکل من اینه کر زیر نویس فارسی srt که پخش میکنه فونتش کوچیکه :دی ولی از نظر کاراکترها هیچ مشکلی نداره ( سیستم زیر نویس فارسی فیلم یونیکد باید باشه با سیستم لاتین اگر anasi یا utf-8 باشه مشکل کاراکتر داره)

من موقع پخش فرمت DAT با رزولوشن 352 در 280 این مشکل رو دارم در رزولیشن بالا همچین مشکلی نداشتم ولی تلویزیون باید بتونه رزولوشن پایین رو هم درست نشون بده. در ضمن چون 350 مدلش از 500 پایینتر هست دلیل نمیشه که همه چیزش ضعیفتر باشه.

hummer_1990
16-03-2010, 15:06
میگم 42 رو چند گرفتی ؟

من میخوام پلیر رو 9650 یا 9750 ال جی بگیرم نظرت چیه ؟ فقط یه شکی که کردم بچه ها تو تاپیک خرید دی وی دی پلیر گفتن در هیچکدوم از سایتهای جهانی ال جی نامی از این دو مدا حتی با نامهای متفاوت نیستش و مشکوکه

من 42 رو گرفتم 1770
حالا چرا LG میخوای بگیری؟ برو تاپیک های مربوط به سینما خانگی یا DVD پلیر رو یه دیدن بزن قطعا انتخابهای بهتری رو میتونی اونجا پیدا کنی که امکانات بهتری داشته باشن.(تو رنج قیمتی که خودت میخوای)

آها راستی تو یکی از تاپیک ها یکی از دوستان گفته بود که از شیارهای پشت تلوزیون(LH500) روی بلند گوها و پشت بده داخلی پنلش زده بوده ساخت کره من امروز مال خودمو نگاه کردم رو بده فلزی پنل اسمی از ساخت فلان جا زده نشده بود ولی روی بلنگو ها کلمه VIETNAM درج شده بود و فکر کنم این پنلی که من گرفتم ساخت ویتنام هست نه کره.(خدا هر چی آدم حقه باز و دزده لعنت کنه)

pourya_bo2pmc
16-03-2010, 17:43
آها راستی تو یکی از تاپیک ها یکی از دوستان گفته بود که از شیارهای پشت تلوزیون(LH500) روی بلند گوها و پشت بده داخلی پنلش زده بوده ساخت کره من امروز مال خودمو نگاه کردم رو بده فلزی پنل اسمی از ساخت فلان جا زده نشده بود ولی روی بلنگو ها کلمه VIETNAM درج شده بود و فکر کنم این پنلی که من گرفتم ساخت ویتنام هست نه کره.(خدا هر چی آدم حقه باز و دزده لعنت کنه)

منم الان رفتم نگاه کردم فقط از داخل شیارهای پشتش دیدم یه برچسبی روی اسپکرهاشه که نوشته ویتنامی هستش :41::18:

اینم شانس من وشماست حالا مطمئنید کره ایشم بوده و ما این گیرمون اومده آخه آدم که نمیتونه به مغازه دار بگه از کارتن درار من ببینم پشت شیارهای پشت پنل چی نوشته 

شاید چون من و شما یک ماه گذشته خریدیم تنها ویتنامیش تو بازار پخش بوده راستی تاریخ تولیدش روی برچسب پشتش واسه من نوشته دسامبر 2009

hummer_1990
17-03-2010, 09:15
تاریخ تولیدش روی برچسب پشتش واسه من نوشته دسامبر 2009 به این تاریخ های پشت دستگاه و روی ضمانت نامه نمیشه اطمینان کرد.
سینمای من هم رو ضمانتش زده جولای 2009 وپشت دستگاه هم زده جولای 2009 ولی وقتی کنترلش رو باز میکنم تاریخ بسته شدنش رو زده 2006!!!

---------- Post added at 09:11 AM ---------- Previous post was at 09:08 AM ----------

حالا مطمئنید کره ایشم بوده و ما این گیرمون اومده؟نمیدونم! شاید بوده شایدم نبوده اون رفیقمون که این کارو کرده بود برا خودش زده بوده کره.

---------- Post added at 09:15 AM ---------- Previous post was at 09:11 AM ----------

دیدم یه برچسبی روی اسپکرهاشه که نوشته ویتنامی هستشبرای من برچسب نیست و روی بلندگو حک شده حالا یه بار دیگه یه نگاه میندازم ببینم برچسبه یا نه؟
یه شماره و قدرت بلندگو رو نوشته و پایینش هم نوشته VIETNAM.

hummer_1990
17-03-2010, 10:11
در ضمن سطح صفحه LH500 نور تابیده شده بهش رو بازتاب میکنه که باعث میشه در نور مستقیم روز وضوح تصویر کم بشه که اصطلاحا میگن آنتی رفلکتور نداره اگه درست بگم؟ یا اینکه اگرم داره اونطور که باید سطح صفحه مات نشده : ( با تشکر از دوست عزیز AlUCARD)

best
17-03-2010, 10:44
برای lh500

پشت LCD نوشته: MADE BY LG ELECTRONICS
و
داخل LCD نوشته: MADE IN KOREA

Anti Reflector هست.

TruMotion برای سیستم پال 200 و برای سیستم NTSC 240 می باشد

K A M B I Z
17-03-2010, 16:31
من موقع پخش فرمت DAT با رزولوشن 352 در 280 این مشکل رو دارم در رزولیشن بالا همچین مشکلی نداشتم ولی تلویزیون باید بتونه رزولوشن پایین رو هم درست نشون بده. در ضمن چون 350 مدلش از 500 پایینتر هست دلیل نمیشه که همه چیزش ضعیفتر باشه.

احتمالا این رزولوشنی که شما می فرمایید interlaced هست و خوب چون تلویزیون سیستم deinterlacing نداره نمیتونه اون تصاویر رو خیلی خوب نشون بده
ولی به نظر من upscale ش بهتر از سامسونگ series 5 هست

hummer_1990
17-03-2010, 16:50
برای lh500

پشت LCD نوشته: MADE BY LG ELECTRONICS
و
داخل LCD نوشته: MADE IN KOREA

Anti Reflector هست.

TruMotion برای سیستم پال 200 و برای سیستم NTSC 240 می باشد

سلام
بنده عرض کردم اگرم آنتی رفلکتور باشه اونطور باید صفحه مات نیست.
تروموشن 200 و 240 هم تا حالا به کار من نیومده همیشه تروموشن رو میذارم رو کم.
من اون برچسبو دقت نکردم ولی از کامه Vietnam رو بلنگو عکس میگیرم و میذارم.

hummer_1990
17-03-2010, 17:37
احتمالا این رزولوشنی که شما می فرمایید interlaced هست و خوب چون تلویزیون سیستم deinterlacing نداره نمیتونه اون تصاویر رو خیلی خوب نشون بده
ولی به نظر من upscale ش بهتر از سامسونگ series 5 هست

سلام
این tv از هر دو نوع scan پشتیبانی میکنه هم interlaced و هم progressive .
در ضمن فایل من هم progressive هست و در USB سینما خانگی هم بدون مشکل پخش میشه و فقط در درون پورت خود تلویزیون این مشکل پیش میاد.

pourya_bo2pmc
17-03-2010, 19:13
آره من برچسب نیست بلکه روی اسپیکر حک شده ویتنام
میشه فقط همین اسپیکر رو به سفارش ال جی واشون ویتنام زده باشه و بقیش واسه خود کره باشه و همونجا یعنی کره مونتاژ شده باشه ؟

striker1
17-03-2010, 19:51
سلام بچه ها من اون فایل آپدیت چند صفحه قبل رو دانلود کردم و ریختم توی فلش ولی وقتی فلشو به tv وصل میکنم اون فایل رو نشون نمیده. برای آپدیت چیکار کنم؟

hummer_1990
17-03-2010, 22:59
میشه فقط همین اسپیکر رو به سفارش ال جی واشون ویتنام زده باشه و بقیش واسه خود کره باشه و همونجا یعنی کره مونتاژ شده باشه ؟

احتمالش زیاده.

شما یه لطفی بکن روی برچسب داخلی TV که از شیار وسطی معلومه و در عکس بالا هم مشخصه یه نگاهی بکن ببین جمله MADE IN KOREA رو میبینی؟ متاسفانه تلویزیون من روی پایه نصبه و داخل شیار وسطی رو نمیتونم ببینم.( تا فردا صبح که ببینم میتونم از رو پایه بلند کنم و توش رو ببینم)

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:57 PM ----------

سلام بچه ها من اون فایل آپدیت چند صفحه قبل رو دانلود کردم و ریختم توی فلش ولی وقتی فلشو به tv وصل میکنم اون فایل رو نشون نمیده. برای آپدیت چیکار کنم؟

نمیدونم.
من این فایل رو از یکی از سایتای LG که فکر کنم مالزی یا یه کشور دیگه آسیا جنوب شرقی بود دانلود کردم و خودم تا حالا امتحانش نکردم.

pourya_bo2pmc
18-03-2010, 12:28
الان که پستتو خوندم رفتم نیگاه کردم آخه به میز نصبش کرده بودیم (مثل شما) و شیار وسطش ، پشتش پایه ی میز بود که بهش نصب بود با یه مکافاتی چراغ لیزری انداختم توش و بعد مدتی یافتم

made in korea

:8::27::33::15::thumbsup:

jabarsink2000
19-03-2010, 16:35
سلام دوستان lh500که 200hzپس چرا با 50 hz کار میکنه تنظیم خاصی داره؟

pourya_bo2pmc
23-03-2010, 18:38
سلام دوستان lh500که 200hzپس چرا با 50 hz کار میکنه تنظیم خاصی داره؟

سلام

کجاش نوشته چند هرتز ؟
من رفتم قسمت تنظیمات تصویر ==>کنترل پیشرفته==>تروموشن رو ننوشته بود چنده فقط رو گزینه ی کم بود که من زدم رو زیادش و اونو انتخاب کردم

بگین کجا باید رفت تا بهتون بگم ما رو چند هرتزه ؟

DAVOOD24
24-03-2010, 10:03
دکمه OK وسط کنترل که بزنید روی صفحه مینویسه 50 هرتز 576i . اگه ----- HD بگیریم نمیدونم بیشتر میشه یا نه :20:

jabarsink2000
24-03-2010, 11:28
درست من هم همین کار میکنم و مشکل همین هست که سرعت تصویر کم زیاد میشه ----- هم 4622XIIهست که از کامپوننت دارم استفاده می کنم . وتروموشن هم رو عالی هست.

pourya_bo2pmc
24-03-2010, 12:08
ok کنترل تی وی رو که میگین من که زدم چیزی نیومد یا من خوب متوجه نشدم ؟

دوستان یه سوال : شما بعد یه مدت متوجه کاهش کیفیت نمایش ال سی دی تون شدید ؟ یا نه فرقی نکرده و همون کیفیت اولش رو براتون داره ؟

jabarsink2000
24-03-2010, 12:33
این گزینه زمانی نشان داده می شود که شما از ورودی کامپوننت استفاده کنید زمانی که AVیا انتن استفاده کنید نشان داده نمی شود.
سوال 2:من از کیفیت تلویزیونم بسیار راضی هستم از روشنایی تصویرشم دارم حال می کنم فقط می خوام بدونم چرا روی 50HZهست و گاهی اوقات تصویر سرعتش پایین میاد.

DAVOOD24
24-03-2010, 12:55
از بچه های سایت کسی هست که lh 500 یا lh 700 با ----- hd داشته باشه ؟لطفا از رزولیشن و مقدار هرتزhz تصویر بگید :46:

pourya_bo2pmc
24-03-2010, 16:08
----- ما star sat sr-x97usb هستش دیگه نمیدونم اچ دی هست یا نه ؟
حالا من بخوام بدونم تروموشن رو چند هرتزه چیکار کنم ؟

karikator
24-03-2010, 17:07
ريسيورت hd نيست و حتي خروجي كامپونت هم نداره

jabarsink2000
24-03-2010, 18:45

اگر شما سینمای خانگی این دستگاه را خریداری کردید بگویید تا به شما بگم شما از چند hzدارید استفاده می کنید.

pourya_bo2pmc
24-03-2010, 18:52
اگر شما سینمای خانگی این دستگاه را خریداری کردید بگویید تا به شما بگم شما از چند hzدارید استفاده می کنید.

نه برنداشتم 3تیکه بود خوشم نیومد گفتم بگذارم هر وقت پولش پیدا شد 6 تیکه میگیریم که فکر نکنم صحبت این سالو روزا دیگه باشه و بتونم سینما خانگی بگیرم :20:

حالا چجوری ؟

jabarsink2000
25-03-2010, 09:37
باید چیزی بگیری که خروجی کامپوننت یا hdmiداشته باشد .

hummer_1990
26-03-2010, 19:24

سلام
من سینما خانگی این TV رو دارم اگه سوالی هست در خدمتم.

pourya_bo2pmc
26-03-2010, 21:21
سلام

سلام

کجایی شما ؟
من نگاه کردم پشتشو made in korea بودش شما چی شد ؟
پستشم چند صفحه قبل زدم

jabarsink2000
27-03-2010, 21:01
سلام

با عرض سلام به دوست عزیز اگر شما سینمای خانگی این lcd را خریداری کردید و ان را به وسیله کابل hd وصل کردید سینما را روشن کنید و به ورودی که به ان وصل کردید برید و یک فایل اجرا کنید (فیلم) وکلید okکنترل lcd بزنید و ببینید lcd از چند hz استفاده میکند با تشکر.

hummer_1990
27-03-2010, 21:13
سلام

کجایی شما ؟
من نگاه کردم پشتشو made in korea بودش شما چی شد ؟
پستشم چند صفحه قبل زدم

سلام
خوب خدارو شکر که کره هستش:31:
هنوز فرصت نکردم بیارم پایین نگاه کنم ولی به زودی این کارو میکنم.

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 09:11 PM ----------

با عرض سلام به دوست عزیز اگر شما سینمای خانگی این lcd را خریداری کردید و ان را به وسیله کابل hd وصل کردید سینما را روشن کنید و به ورودی که به ان وصل کردید برید و یک فایل اجرا کنید (فیلم) وکلید okکنترل lcd بزنید و ببینید lcd از چند hz استفاده میکند با تشکر.

سلام حتما.:10:
امشب یا فردا پستشو میذارم.(آخه الان سریالا شروع میشه و بعدشم مردان آهنین و...) اگه امشب نشد فردا حتما میذارم.

hummer_1990
29-03-2010, 00:09
نگاه کردم برای من هم 50hz بود ولی خوب شاید این عدد ربطی به تروموشن 200hz نداشته باشه! نمیدونم چی بگم!:9:
رزولوشن رو از 576p تا 1080p تغییر دادم ولی بازم همون 50hz بود.

DAVOOD24
29-03-2010, 00:38
این 50hz قابل افزایش هست ؟ :20:

hummer_1990
29-03-2010, 03:00
این 50hz قابل افزایش هست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه همون تروموشن باشه که تا 200 میره ولی اگه چیز دیگه ای باشه نمیدونم.
شاید این 50hz برای فیلم باشه(یعنی حداقل باید 50 باشه نه کمتر)

hummer_1990
29-03-2010, 03:01
این 50hz قابل افزایش هست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه همون تروموشن باشه که تا 200 میره ولی اگه چیز دیگه ای باشه نمیدونم.
شاید این 50hz برای فیلم باشه(یعنی حداقل باید 50 باشه نه کمتر)

jabarsink2000
29-03-2010, 22:20
دوستان من یه سوال دارم 1080p با 1080i چه فرقی میکنه و کدام رزولوشن بهتر است؟

CHEGUEVARA.
31-03-2010, 11:57
خب مسلما" 1080p
1080p:يعني رزولوشن 1920در1080
1080i:يعني رزولوشن 1366در768
:20:

steve jobs
31-03-2010, 13:49
با اجازه دوستان :
فرقشون در اینه که i از تصاویر هاشوری نصفه ساحته شده که با فریم بعدی تکمیل میشود ولی p یک تصویر کامل است. پس در نهایت p دو برابر اطلاعات تصویری دارد و بهتر است. تصاویر i با فیلتر خاصی که نیاز به پردازش دارند موقع پخش به p تبدیل می شوند یعنی de-interlaced میشن.

jabarsink2000
03-04-2010, 18:04
یه سوال از دوستانی که تلویزیون lg با گارانتی گلدیران خریدند .
من شنیدم که تلویزیون های که توسط نمایندگی نصب میشه بعد از چن وقت توسط نمایندگی تهران به انها زنگ میزنن و می گویند که از تلویزیون خود راضی هستید یا مشکلی نداره ؟
ایا درست است ؟

pourya_bo2pmc
03-04-2010, 18:30
من شنیدم که تلویزیون های که توسط نمایندگی نصب میشه بعد از چن وقت توسط نمایندگی تهران به انها زنگ میزنن و می گویند که از تلویزیون خود راضی هستید یا مشکلی نداره ؟
ایا درست است ؟

ما از خود گلدیران اومدن واسمون نصب کردن و الان دو ماه از خریدمون میگذره و تماسی چیزی نداشتیم

khar2khar
04-04-2010, 10:30
این tv بیش از حد تیک داره مخصوصا وقتی دوربین حرکت می کنه موشن بلورشم بیش از حد زیاده

از دوستان اگه کسی مشکل منو داره بگه که ببینم مشکل از پنله منه یا کلا اینجوریه

jabarsink2000
04-04-2010, 18:12
این tv بیش از حد تیک داره مخصوصا وقتی دوربین حرکت می کنه موشن بلورشم بیش از حد زیاده

از دوستان اگه کسی مشکل منو داره بگه که ببینم مشکل از پنله منه یا کلا اینجوریه

موشن بلورشم بیش از حد زیاده

در مورد این قسمت بیشتر توضیح بدهید در ضمن سایز lcdرا نیز بگویید تا من ببینم ایا برای من هم این مشکل هست یا نه؟
و چند وقت است دارید استفاده میکنید؟

striker1
04-04-2010, 19:04
ایا درست است ؟
سلام خدمت همه
درسته یه ماه بعد از اینکه تلویزیونمون رو خریدیم بهمون زنگ زدن وپرسیدن که از دستگاه راضی هستید و پرسیدن که برای نصب از ما پول گرفتن یا نه.:20:

striker1
04-04-2010, 19:10
موشن بلورشم بیش از حد زیاده

در مورد این قسمت بیشتر توضیح بدهید در ضمن سایز lcdرا نیز بگویید تا من ببینم ایا برای من هم این مشکل هست یا نه؟
و چند وقت است دارید استفاده میکنید؟
اون موشن بلوری که شما میگید اولا به خاطر کیفیت پایین فیلمهای تلویزیون هست وثانیا به خاطر نویز های آنتن.الان توی tv ما بعضی از فیلما خیلی موشن بلور داره ولی بعضی ها کاملا تمیز اجرا میشن .مثلا فیلم transformers 2 که توی عید تلویزیون نشون داد با وجود صحنه های سریع اصلا موشن بلور نداشت.:20::20::20::20::20::20:

pourya_bo2pmc
04-04-2010, 19:38
 موشن بلور 
چی بود این ؟

jabarsink2000
04-04-2010, 21:51
دوستان عزیز مشکل تیک از این تلویزیون نیست :

الان داشتم ماهواره (هاتبرد) نگام میکردم(کانال ایران کلیک ست) که دیدم گویند گفت مشکل این تیک از مسیر هاتبرد هست و هنوز مهندسان این مسیر متوجه نشدن مشکل از کجاست.
زدم مسیر عرب و سایروس وترکیه دیدم اصلا تیک چیه تو صحنه های سریع به هیچ وجع تیک دیده نمیشه .
هر چی بیشتر میگزره از انتخابم رازی تر میشم که بین lh500وb690 در سایز40 lh500خریدم .

khar2khar
04-04-2010, 22:57
جناب jabarsink عزیز این مشکل تیک فقط برای هاتبرد نیست برای تلویزیون خودمون از انتن هم همچین مشکلی هست البته نه تمام فیلم ها حدود 50 درصد فیلم ها

hummer_1990
06-04-2010, 20:00
خب مسلما" 1080p
1080p:يعني رزولوشن 1920در1080
1080i:يعني رزولوشن 1366در768

شوخی نکن:31::10:
اون که شما میگی فرق HD و FullHD هست نه تفاوت 1080P و 1080i
i مخفف interlaced و p مخفف progressive هست
تلویزیون های progressive به طور هم زمان تصاویر پیکسل ها رو جایگزین تصویر قبلی میکنن ولی تلویزیون های interlaced ابتدا تصویر یک ردیف از پیکسل ها رو جایگزین میکنن بعد ریف دیگه ای رو . قطعا اسکن نوع progressive یا همون 1080P بهتر از 1080i هست.

hummer_1990
06-04-2010, 20:16
تیک زدن تصویر به نوع فیلم بستگی داره من وقتی آواتار رو نگاه میکنم کمی تیک داره ولی وقتی 2012 رو میذارم اصلا تیک نداره.
موقع نگاه کردن به کانال های جمهوری اسلامی بهتر میشه متوجه این مساله شد بعضی مواقع شما یه سریال رو میبینید که اصلا تیک نداره ولی وقتی وسطش تبلیغ میذاره میبینید که بعضی از تبلیغ ها تیک دارن که گاهی شدیده و گاهی ضعیف حالا چرا این مساله پیش میاد و این TV چرا با بعضی از تصاویر این حالت رو ایجاد میکنه من نمیدونم . ولی قطعا مشکل از فرکانس تروموشن نیست باید مشکل از جای دیگه باشه.
در هر صورت این پرش لحظه به لحظه یا همون تیک زدن تصویر گاهی اوقات خیلی اذیت میکنه .:41:

البته بعضی مواقع خود تصویر اصلی تیک داره که حتی توی تلویزیون های CRT هم میشه این تیک رو به وضوح دید. مثلا اون تبلیغ بانک که مرده اشتباهی سوار ماشین یه یارو میشه و... این تبلیغ کلا تیک داره. پس همه تیک هارو با هم اشتباه نگیرید.

---------- Post added at 08:16 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

ایا درست است ؟

درسته زنگ میزنن(به من که زدن) البته جدیدا اکثر شرکت ها این کار رو میکنن ما یه یخچال هیتاچی خریدیم و بعد 2 روز زنگ زدن و پرس و جو کردن

jabarsink2000
07-04-2010, 09:10
دوستان ایا LGمانند سامسونگ منو مخفی داره ؟
یا دارد ما نمیدونیم ؟
اگر این طور باشه ما میتونیم تغییرات بهتری رو این LCD انجام دهیم.

و سوال دیگر من میخوام ----- خودم را که 4622XIIاست که با کامپوننت به این LCDوصل است را بفروشم و به جاش یه ----- FULL HD 1080Pبخرم ایا شما فکر میکنید تغییری تو کیفیت داره ؟عکس رسیوری که می خواهم بگیرم را درزیرمیزارم و عکس کابل کامپوننت هم را میزارم.

K A M B I Z
07-04-2010, 14:07
یا دارد ما نمیدونیم ؟

و سوال دیگر من میخوام ----- خودم را که 4622XIIاست که با کامپوننت به این LCDوصل است را بفروشم و به جاش یه ----- FULL HD 1080Pبخرم ایا شما فکر میکنید تغییری تو کیفیت داره ؟

LG هم منو مخفی داره 2تا هم داره ولی کار خاصی نمیشه انجام داد باهاش 1-دکمه ی منو (Menu) روی کنترل و منو روی پنل رو 6 ثانیه با هم نگه دارید و بعد کد 0000 رو بزنید 2- همین کار رو با دکمه ی OK انجام بدبد

----- خیلی خوبیه منم همین مدل رو دارم و باکابل کامپوننت روکش طلا وصل کردم بسیار راضیم ار کیفیت تصویر شما تو کیفیت کانال های sd معمولی تغییری نمیبینی فقط کانال های HD برات نمایش داده میشه که اونها هم تعدادشون به اندازه انگشتهای دست هم نیست مگه HD های کارتی اونها هم 1080i هستند

hummer_1990
07-04-2010, 14:19
یا دارد ما نمیدونیم ؟

و سوال دیگر من میخوام ----- خودم را که 4622XIIاست که با کامپوننت به این LCDوصل است را بفروشم و به جاش یه ----- FULL HD 1080Pبخرم ایا شما فکر میکنید تغییری تو کیفیت داره ؟عکس رسیوری که می خواهم بگیرم را درزیرمیزارم و عکس کابل کامپوننت هم را میزارم.

اگه صرفا به خاطر بهبود کیفیت تصویر میخوای این کارو بکنی به نظر من 4622 به اندازه کافی قوی هست و فکر نمیکنم این دو مدل اختلاف کیفیتی در تصاویر داشته باشن و همون کابل کامپوننت برای SD کفایت میکنه.کیفیت SD رو که نمیشه به زور ----- HD و کابل HDMI به کیفیت HD تیدیل کرد.
ولی اگه میخوای برای دیدن کانال های HD رسیورتو عوض کنی یه مساله دیگس تازه اونم به نظر من ارزش نداره بخری مگه همش چندتا کانال HD Free رفته روی ایر.
صبر کن تا تعداد کانال های HD Free زیاد بشه اونوقت ریسیور HD بگیر ولی اگه از نظر مادی مشکلی نداری هر وقت دوس داری بگیر:31:

---------- Post added at 02:19 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

یا دارد ما نمیدونیم ؟

بله داره اگه دکمه منوی رو کنترل و منوی کنار پنل رو با هم نگه داری منو مخفی ظاهر میشه که با دادن کد0000 باز میشه که توش تنظیماتی مثل اندازه اینچ. کارخونه سازنده. نوع منو انتخابی. روشن و خاموش کردن پورت ها و... وجود داره.

DAVOOD24
07-04-2010, 14:31
این عکسها رو اصلاح کنید خیلی بزرگه .

jabarsink2000
07-04-2010, 14:50
LG هم منو مخفی داره 2تا هم داره ولی کار خاصی نمیشه انجام داد باهاش 1-دکمه ی منو (Menu) روی کنترل و منو روی پنل رو 6 ثانیه با هم نگه دارید و بعد کد 0000 رو بزنید 2- همین کار رو با دکمه ی OK انجام بدبد

----- خیلی خوبیه منم همین مدل رو دارم و باکابل کامپوننت روکش طلا وصل کردم بسیار راضیم ار کیفیت تصویر شما تو کیفیت کانال های sd معمولی تغییری نمیبینی فقط کانال های HD برات نمایش داده میشه که اونها هم تعدادشون به اندازه انگشتهای دست هم نیست مگه HD های کارتی اونها هم 1080i هستند

من همین ----- هم دارم از اکونت cccam استفاده میکنم که 90%کانالهای کارتی به ویژه کانالهای hd را باز میکنه.ولیدر این ----- روی کانالهای hd فقط صداش میاد چون ----- hd نیست.

من هر کاری میکنم نمیاد یعنی دکمه menuو دکمه menu که سمت راست lcd روی خود lcd است فشار دهم با هم بعد یه صفحه میاد که باید اونجا کد 0000بدیم اما برای من هیچ صفحه ای باز نمیشه تا کد بدم؟چیکار کنم:41:

hummer_1990
07-04-2010, 18:28
من هر کاری میکنم نمیاد یعنی دکمه menuو دکمه menu که سمت راست lcd روی خود lcd است فشار دهم با هم بعد یه صفحه میاد که باید اونجا کد 0000بدیم اما برای من هیچ صفحه ای باز نمیشه تا کد بدم؟چیکار کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید همزمان 7.8 ثانیه نگه داری بعد میاد.انقدر نگه دار تا بیاد.

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:25 PM ----------

من همین ----- هم دارم از اکونت cccam استفاده میکنم که 90%کانالهای کارتی به ویژه کانالهای hd را باز میکنه.ولیدر این ----- روی کانالهای hd فقط صداش میاد چون ----- hd نیست.

اگه خیلی مشتاقی این چندتا کانال محدود HD رو ببینی پس باید همون ریسیور HD که میگفتی بگیری.:31:

pourya_bo2pmc
07-04-2010, 18:31
من هر کاری میکنم نمیاد یعنی دکمه menuو دکمه menu که سمت راست lcd روی خود lcd است فشار دهم با هم بعد یه صفحه میاد که باید اونجا کد 0000بدیم اما برای من هیچ صفحه ای باز نمیشه تا کد بدم؟چیکار کنم:41:

من همین الان رفتم امتحان کردم و راحت واسم اومدش

jabarsink2000
07-04-2010, 19:28
من همین الان رفتم امتحان کردم و راحت واسم اومدش

من بازم امتحان کردم نشد لطفا دوستان وقتی صفحه ای برای وارد کردن کد میاد یه عکس بگیرید بزارید خیلی ممنون میشم من هر کاری میکنم نمیشه.با حتمال زیاد دستگاه من چون 20 روز خریدم فریمورش جدید و این گزینه را تعویض کردن.

pourya_bo2pmc
07-04-2010, 19:32
من بازم امتحان کردم نشد لطفا دوستان وقتی صفحه ای برای وارد کردن کد میاد یه عکس بگیرید بزارید خیلی ممنون میشم من هر کاری میکنم نمیشه.با حتمال زیاد دستگاه من چون 20 روز خریدم فریمورش جدید و این گزینه را تعویض کردن.

من طبق گفته ی دوستمون هر دو کلید منو رو گرفتم تا پیغام رمز ورود که جای عددهاش ستاره بود روی صفحه اومدش و من همشو 0 زدم و وارد شد

jabarsink2000
07-04-2010, 20:04
من طبق گفته ی دوستمون هر دو کلید منو رو گرفتم تا پیغام رمز ورود که جای عددهاش ستاره بود روی صفحه اومدش و من همشو 0 زدم و وارد شد

منظور شما از دو دکمه منو یک دکمه که بر روی کنترل و دکمه ی دیگر بر روی lcd است نه؟

pourya_bo2pmc
07-04-2010, 20:58
منظور شما از دو دکمه منو یک دکمه که بر روی کنترل و دکمه ی دیگر بر روی lcd است نه؟

اره شما برو نزدیک تی وی با یه دستت منو ی کنترل رو بگیر و با اون دستت همزمان منوی کنار خود ال سی دی رو تا چند ثانیه نگهداری صفحه ی وارد کردن رمز میادش

دوستان حالا این منوی مخفی به چه دردی میخوره تنظیمات خاصی میشه روش انجام داد یا نه ؟

hummer_1990
08-04-2010, 13:48
اره شما برو نزدیک تی وی با یه دستت منو ی کنترل رو بگیر و با اون دستت همزمان منوی کنار خود ال سی دی رو تا چند ثانیه نگهداری صفحه ی وارد کردن رمز میادش

دوستان حالا این منوی مخفی به چه دردی میخوره تنظیمات خاصی میشه روش انجام داد یا نه ؟

نه بابا به کاری نمیاد مثلا شما میتونی پورت USB رو از این منو کلا خاموش کنی تا دیگه کار نکنه یا هر پورت دیگه ای رو یا اینکه میتونی منو های TV رو به منو های مدل LH900 تبدیل کنی و یا کانال های پاک شده رو ریکاوری کنی و یه سری از این جور کارها که هیچکدوم به کار نمیاد.

jabarsink2000
08-04-2010, 14:46
نه بابا به کاری نمیاد مثلا شما میتونی پورت USB رو از این منو کلا خاموش کنی تا دیگه کار نکنه یا هر پورت دیگه ای رو یا اینکه میتونی منو های TV رو به منو های مدل LH900 تبدیل کنی و یا کانال های پاک شده رو ریکاوری کنی و یه سری از این جور کارها که هیچکدوم به کار نمیاد.

برای من منو مخفی باز نمیشه با احتمال 100% نرم افزار جدید براش اومده که تو این نرم ا فزار رمزش عوض کردن اینم باید بگم پشت دستگاه من تاریخ تولید خورده 2010 ماه اول .

pourya_bo2pmc
08-04-2010, 15:10
برای من منو مخفی باز نمیشه با احتمال 100% نرم افزار جدید براش اومده که تو این نرم ا فزار رمزش عوض کردن اینم باید بگم پشت دستگاه من تاریخ تولید خورده 2010 ماه اول .

واسه من دسامبر 2009 هستش

شما چند اینچ گرفتی ؟ قیمتش ؟

jabarsink2000
08-04-2010, 20:17
واسه من دسامبر 2009 هستش

شما چند اینچ گرفتی ؟ قیمتش ؟

42اینچ بدون سینمای خانگی 1,350,000در جشنواره نوروزی خریدم با سینمای خانگی 1,690,000که قیمت سینمای خانگی 380هزار تومان برای فروش بود و نمایندگی گفت ما از تهران 340 میخریم واز شماهم به این قیمت میخریم وگفت 1 هفته هم زمان دارید اگر کسی از ما بیشتر خرید میتوانید بیاید سینما را تحویل بگیرید .می خواستم sl800 بخرم که نمایندگی گفت مشکل در گرفتن با انتن داشت که از بازار جمع کردن.lh700هم گفت که اصلا کیفیت تصویرش به اندازه lh500 نیست.

pourya_bo2pmc
08-04-2010, 20:31
42اینچ بدون سینمای خانگی 1,350,000در جشنواره نوروزی خریدم با سینمای خانگی 1,690,000که قیمت سینمای خانگی 380هزار تومان برای فروش بود و نمایندگی گفت ما از تهران 340 میخریم واز شماهم به این قیمت میخریم وگفت 1 هفته هم زمان دارید اگر کسی از ما بیشتر خرید میتوانید بیاید سینما را تحویل بگیرید .می خواستم sl800 بخرم که نمایندگی گفت مشکل در گرفتن با انتن داشت که از بازار جمع کردن.lh700هم گفت که اصلا کیفیت تصویرش به اندازه lh500 نیست.

فروشنده خوب بهت راهنمایی داده هر چی گفته درست بوده

مبارکتون باشه 

jabarsink2000
09-04-2010, 10:59
دوستان با جستجو تو سایت های مختلف متوجه شدم که رمز منو مخفی در LCD های جدید تغییر کرده حالا چی شده دیگر معلوم نیست . با احتمال زیاد فریمور این دستگاه ها تغییر کرده.بستگی به تاریخ ساخت پشت دستگاه دارد که من LCD خودم LH500است و تاریخ ساخت 2010/JANUARY با این رمز ها وارد منو مخفی نمی شود.

jabarsink2000
12-04-2010, 13:32
دوستام من امروز چند تا عکسfull hd مشکی گرفتم وتو lh500تست کردم هیچ مشکلی در این رنگ نداره ومثل ذغال مشکی عکس ها را برای دوستان قرار دادم.عکس اخرم برای این است که نگاکنید تو این lcd و کیف کنید.

hummer_1990
12-04-2010, 16:41
دوست من این عکسا که از صفحه پنل گرفته نشده!!! پس چه فایده ای داره؟
اگه این عکسا رو تو TV باز کنی و با یه تنظیمات خوب دوربینت رو تنظیم کنی و عکس بگیری مشخص میشه که مشکل داره یا نه.
من لنز دوربینم شکسته و دوربین موبایلم هم 1 مگاپیکسلی هست و فایده ای نداره وگرنه چندتا عکس خوب تست بلک لول از پنل LH500 براتون میذاشتم. تا متوجه بشید که مشکی رو در چه حدی نشون میده. با هر عکسی که نمیشه بلک لول رو تست کرد.

این پنل اگه مشکی دو برابر از این که نشون میده مشکی تر نشون میداد دیگه مشکلی نبود.

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:40 PM ----------

دوستان با جستجو تو سایت های مختلف متوجه شدم که رمز منو مخفی در LCD های جدید تغییر کرده حالا چی شده دیگر معلوم نیست . با احتمال زیاد فریمور این دستگاه ها تغییر کرده.بستگی به تاریخ ساخت پشت دستگاه دارد که من LCD خودم LH500است و تاریخ ساخت 2010/JANUARY با این رمز ها وارد منو مخفی نمی شود.

باز هم که میشد هیچ کارایی خاصی نداشت.

hummer_1990
12-04-2010, 17:18
دیشب یه دوربین HS900 پاناسونیک(اگه درست بگم) رو به LH500 با کابل HDMI وصل کردم(دوربین پسر عمه عزیزم:31:) و 3 ساعت فیلم با رزولوشن 1080i رو باهاش نگاه کردم مشکلات بلور شدن تصویر و کمبود رنگ مشکی خیلی خیلی کمتر حس میشد. مشکل تیک زدن تصویر هم که اصلا وجود نداشت. رنگها خیلی زیبا و جذاب بود. فقط این وسط دو مشکل به چشم میخورد
1: در دو طرف صفحه (به اندازه 1 سانتیمتر) نور کمتری وجود داشت یعنی نور بکلایت به طور یکنواخت به همه صفحه نمیرسه و این مشکل فقط در تصاویر روشن مشخص میشه و در تصاویر SD خیلی کمتر به چشم میاد.
2: بعضی مواقع در اطراف اجسام که از مقابل یک پس زمینه ثابت رد میشن دون دون هایی ایجاد میشه که کاملا بزرگ و واضح هستن یه چیزی شبیه به پارازیت ولی خیلی ضعیفتر و کوچکتر. مثلا وقتی یه مرغ دریایی داشت از رو به روی درختا رد میشد اطراف بدن این پرنده میشد اون دون دون های واضح رو کاملا دید(رنگ پیکسل ها کاملا قاطی پاتی میشه) این مشکل رو زیاد میبینم بیشتر هم در تصاویر سبز جنگل یا زمین فوتبال و همچنین در تصاویر خاص دیگه ای هم ایجاد میشه.
در کل مشکلات این پنل رو میشه به صورت زیر نوشت.

1:ضعف در نشون دادن رنگ مشکی و از بین رفتن جزییات در تصاویر تاریک(البته بی انصافی نشه از خیلی پنل های دیگه که من دیدم بهتر هست)
2: بلور شدن تصویر موقع حرکت تصاویر( جزییاتی که در تصویر ثابت کاملا مشخص هستن با یک حرکت کوچیک کاملا از بین میزن مثلا جزییات صورت افراد یا جزییات زمین چمن فوتبال) البته این مشکل در تصاویر HD کمتر به چشم میاد.
3: تیک زدن تصویر یا همون جهش لحظه به لحظه در بعضی تصاویر (با توجه به تجربه مشاهده تصاویر متفاوت و در رزولوشن های متفاوت فکر میکنم این مشکل بیشتر به پخش برمیگرده ولی خوب تلویزیون های CRT همون تصویر رو هم به صورت سالم و بدون تیک نشون میدن در کل این مشکل جای بحث داره)
4: مشکل ایجاد دون دون های رنگ وآب قاطی کرده که در بالا توضیح دادم.
و از مزایای این TV میشه به کنتراست بالا و برایتنس بالا اشاره کرد که باعث به وجود اومدن تصاویری روشن و زنده میشه.(در صورت کالیبراسیون صحیح)
رنگ ها رو هم خیلی جداب نشون میده. زاویه دید قابل قبولی هم داره.
آپسکلینگش هم میشه گفت متوسط هست.

فکر میکنم مدل های اروپایی وآمریکایی این پنل بعضی از این مشکلاتی رو که گفتم نداره و علاوه بر اون امکانات سخت افزای دیگه ای هم داره و به همین دلیل هم در سایت CNET جزو LCD های برتر معرفی شده.

jabarsink2000
12-04-2010, 17:21
دوست من این عکسا که از صفحه پنل گرفته نشده!!! پس چه فایده ای داره؟
اگه این عکسا رو تو TV باز کنی و با یه تنظیمات خوب دوربینت رو تنظیم کنی و عکس بگیری مشخص میشه که مشکل داره یا نه.
من لنز دوربینم شکسته و دوربین موبایلم هم 1 مگاپیکسلی هست و فایده ای نداره وگرنه چندتا عکس خوب تست بلک لول از پنل LH500 براتون میذاشتم. تا متوجه بشید که مشکی رو در چه حدی نشون میده. با هر عکسی که نمیشه بلک لول رو تست کرد.

این پنل اگه مشکی دو برابر از این که نشون میده مشکی تر نشون میداد دیگه مشکلی نبود.

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:40 PM ----------

باز هم که میشد هیچ کارایی خاصی نداشت.

من عکس ها را قرار دادم گفتم شاید دوستان از عکس های بی کیفیت برای تست استفاده میکردن .
من با دوربین خودم عکس گرفتم قرار دادم.

hummer_1990
12-04-2010, 17:35
حالا دیدی کاملا مشخص هست که در نشون دادن رنگ مشکی ضعف داره.(البته بازم میگم از خیلی پنل های دیگه که من دیدم بهتره)
به حاشیه های تصویر هم دقت کن مشکل نرسیدن نور بکلایت به این نواحی در تصاویر سفید و روشن کاملا مشخصه.

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

ولی نگران نباش اگه مثل من نگاه وسواسی نداشته باشی این مشکلات زیاد به چشمت نمیاد.

jabarsink2000
12-04-2010, 17:38
حالا دیدی کاملا مشخص هست که در نشون دادن رنگ مشکی ضعف داره.(البته بازم میگم از خیلی پنل های دیگه که من دیدم بهتره)
به حاشیه های تصویر هم دقت کن مشکل نرسیدن نور بکلایت به این نواحی در تصاویر سفید و روشن کاملا مشخصه.

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

ولی نگران نباش اگه مثل من نگاه وسواسی نداشته باشی این مشکلات زیاد به چشمت نمیاد.

من میدونستم این مشکل به وجود میاد ولی با یک ترفند در عکس شماره 4 از بین برده شد(خیلی کم شد) عکس شماره 1 این مشکل را دارد به خاطر اینکه بالای lcd یک لامپ روشن بود در عکس شماره 4 این لامپ را خاموش کردم و لامپ دیگر نقاط را روشن کردم واین مشکل خیلی کم شد. به نظر شما که نگاه وسواسی دارید این طور نیست؟

hummer_1990
12-04-2010, 17:48
من میدونستم این مشکل به وجود میاد ولی با یک ترفند در عکس شماره 4 از بین برده شد(خیلی کم شد) عکس شماره 1 این مشکل را دارد به خاطر اینکه بالای lcd یک لامپ روشن بود در عکس شماره 4 این لامپ را خاموش کردم و لامپ دیگر نقاط را روشن کردم واین مشکل خیلی کم شد. به نظر شما که نگاه وسواسی دارید این طور نیست؟

بله درسته هر تلویزیونی که در محیط تاریک دیده بشه تراوش نور بکلایت در تصاویر سیاه کاملا در اون مشخص هست.
ولی اگه پنل ضعف داشته باشه حتی موقعی هم که تمامی چراغ ها روشن باشه میشه متوجه این مشکل شد همونطور که در عکس چهارم هم مشخصه. مگه غیر از اینه؟
کلا وقتی از بلک لول صحبت میکنیم در نور اتاق این تست رو میگیریم وگرنه تست کردن در محیط تاریک که ملاک نیست چون حتی اکثر پلاسما ها هم در محیط تاریک نمیتونن رنگ مشکی رو کامل کامل نشون بدن.تست بلک لول در اتاق تاریک در شرایط خاص و برای تست های حرفه ای انجام میشه تازه این اتاقی که شما میگی فقط یه لامپ کوچیک توش روشن بود که کاملا تاریک نیست. همیشه که نمیشه در نور زیاد تلویزیون نگاه کرد خیلی موقع ها هم در زیر نوری که شما میگی ادم تلویزیون نگاه میکنه و کاملا ضعف TV مشخص هست.
پنل LH500 چه در تاریکی مطلق چه در اتاق روشن در نشون دادن رنگ مشکی ضعف داره.

شرمنده جملاتم یه کم به ویرایش نیاز داره و قر وقاطی شده شما ببخشید:11:

sam0000
12-04-2010, 18:00
با سلام لطفا مشخصات مدل ال اچ500 رو بگين؟همچنين قيمت در بانه وتهران42اينچ چقدره؟
متشكرم

jabarsink2000
12-04-2010, 18:07
دوستان خالم میخواد lcd بخره همش میگه lcdفقط lcd شما و میخواد lh500 بخره .
حالا من یه سوال داشتم ایا b690 در نشون دادن رنگ مشکی بهتر از lh500است ؟
تو بخش b690که سوال نمیشه پرسید تا سوال بپرسی یا میگن فقط سامسونگ یا میگن هیچ تلویزیون تو دنیا خوب نیست فقط b690 من از hummer_1990خوشم امد که بدون تعصب به تلویزیونی که خودش داره گفت در نشان دادن رنگ مشکی مشکل داره دمت گرم.

hummer_1990
12-04-2010, 22:04
خیلی از ویژگی های مثبت و منفی در پنل ها وجود داره که هیچوقت نمیشه از روی مشخصات اعلام شده ار سوی کارخونه یا از نگاه کردن به تصاویر در حال پخش در پنل ها در پشت ویترین فروشگاه ها اونا رو فهمید و زمانی متوجه این ویژگی ها میشی که این پنل رو بخری و یکی دو ماه باهاش کار کنی. تنها راه فهمیدن این ویژگی ها قبل از خرید استفاده از تجربه و نظر افرادی هست که این پنل هارو دارن.(البته به شرطی که بدون تعصب و با نگاه ریز بینانه نظر بدن) من اون ویژگی های مثبت و منفی که در پنل خودم یعنی LH500 دیدم اینجا بازگو کردم و امیدوارم برای کسانی که میخوان این پنل رو بخرن مفید باشه.
من تصویر b690 رو دیدم میشه گفت مشکی رو بهتر نشون میده ولی از لحاظ روشنایی و کنتراست از LH500 پایین تر هست.(به نظر من) از لحاظ دیگه ای نتونستم این TV رو تست کنم (نمیشه که تو خونه مردم ریموتشون رو برداری و دل و جیگر تنظیماتش رو بریزی بیرون:31:) ولی اگه دوستانی که B690 رو دارن لطف کنن و بدون تعصب روی این TV نظر بدن(البته با نگاه ریز و دقیق) کاملا مشخص میشه که کدوم یکی بهتره.
همینکه اون مشکلاتی که من گفتم در LH500 وجود داره در اون پنل وجود نداشته باشه ملاکی میشه برای اینکه گفت b690 از LH500 بهتره. البته اگر هم تا حدودی B690 از LH500 بهتر باشه قسمتیش بر میگرده به این که b690 دو اینچ از LH500 کوچیک تر هست که در کیفیت تصویر بی تاثیر هم نیست.(با توجه به این که هر چی سایز بالاتر بره به نسبت کیفیت هم پایین میاد)
در هر حال اگر b690 جهش تصویری رو که LH500 در بعضی از تصاویر داره اصلا نداشته باشه و تصویرش بلور هم نشه و نور بکلایت کاملا یکنواخت در صطح پنل پخش بشه و اون مشکل ایجاد شدن ضایعه هایی در اطراف بعضی از اجسام در حال حرکت در بعضی از پس زمیه های خاص رو هم نداشته باشه میشه گفت b690 پنل بهتری هست. و برای رفع هرگونه شک میشه کیفیت بالاتر در نشون دادن رنگ مشکی رو هم به این موارد اضافه کرد.(والبته USB قدرتمندتر که هر فرمتی رو تا رزولوشن 1080 نشون میده).

البته در ریویو های معتبر هم B690 بهتر از LH500 بهتر دیده شده.
و برای روشن شدن موضوع باید دوستانی که B690 دارن کمک کنن.(هیچ ریویویی به پای تجربه شخصی آدم نمیرسه شاید اون نظراتی که در سایتهای خارجی داده شده صرفا برای تبلیغات باشه).

jabarsink2000
15-04-2010, 12:15
من موندم چرا کسی نمیتونه بگه LH500از B690بهتره یا B690از LH500بهتره؟

hummer_1990
15-04-2010, 14:45
من موندم چرا کسی نمیتونه بگه LH500از B690بهتره یا B690از LH500بهتره؟

من اونچه که لازم بود در مورد LH500 گفتم پس اگر دوستانی که B690 دارن لطف کنن وبگن که پنلشون این مشکلات رو داره یا نه و همچنین اگر ضعفی رو در پنلشون میبینن بگن معلوم میشه که کدوم یکی بهتره( بدون تعصب).

میخوام ببینم نظر شخصی کسایی که این دو پنل رو دارن چقدر با اون چیزی که در ریویو ها اومده فرق داره!؟

pourya_bo2pmc
15-04-2010, 15:39
من اونچه که لازم بود در مورد LH500 گفتم پس اگر دوستانی که B690 دارن لطف کنن وبگن که پنلشون این مشکلات رو داره یا نه و همچنین اگر ضعفی رو در پنلشون میبینن بگن معلوم میشه که کدوم یکی بهتره( بدون تعصب).

میخوام ببینم نظر شخصی کسایی که این دو پنل رو دارن چقدر با اون چیزی که در ریویو ها اومده فرق داره!؟

این سامسونگیها که بعید میدونم بیان اینجا بگن ماست ما ترشه فکر میکنن آسمون سوراخ شده فقط و فقط یه بی 690 ازش افتاده پائین

من زیاد توی این ال اچ 500 وسواس نشون ندادم که مقایسشو بتونم بکنم وگرنه من هم به دوستان ایرادهاش و نقاط مثبتشو میگفتم ولی یه کاربر معمولیم واسش

hummer_1990
15-04-2010, 15:49
این سامسونگیها که بعید میدونم بیان اینجا بگن ماست ما ترشه فکر میکنن آسمون سوراخ شده فقط و فقط یه بی 690 ازش افتاده پائین

:39:

امیدوارم این مشکلاتی رو من گفتم زیاد بزرگ جلوه نداده باشم که دوستان از خریدشون دل چرکین نشن.

این مشکلاتی که من گفتم که در هر ثانیه و در همه تصاوبر که مشخص نیست بلکه در بعضی تصاویر مشخص میشه و در حالت عادی که این مشکلات مشخص نیست( 80% تصاویر) من از پنلم راضیم.

بالخره هر پنلی ویژگی های بد وخوب داره و اگه همه دوستان کمک کنن و راهنمایی کنن کار برای افرادی که هنوز خرید نکردن راحت میشه.

best
15-04-2010, 23:56
از lh500 که دارم.. راضی هستم

مشکلاتی که برخی از دوستان به آن اشاره می کنند از جمله تیک زدن و یا بلور و ...

• از مهمترین عامل می توان به کیفیت بد فیلم اشاره کرد
• عامل دوم که ممکن است تاثیر داشته باشد کیفیت و تنظیمات دستگاه های پخش کننده(از جمله سینما خانگی، ----- و ... ) و نحوه اتصال و کیفیت کابل اتصال
• و سومین عامل شاید بستگی داشته باشد به تنظیمات LCD از جمله: Noise, RealCinema, TruMotion, Edge & …

مشخصات lh500

Contrast 1/150.000
Brightness 500
TruMotion 200Hz(Pal), 240Hz(NTSC)
2ms
Panel 10bit
Full HD 1080P
USB Video format (SD): mpeg1, mpeg2, mpg, Divx, Xvid, avi, vob, m4v
USB Audio format: mpeg, mp3, PCM, Dolby Digital, AC3
USB Subtitle format (Persian): smi, srt, sub, ass, ssa, txt
USB Picture format: Jpeg (slide Show with Playing music)
USB file system: (Fat16, Fat32, NTFS)
HDMI1.3
Dynamic Contrast
MPEG Noise Reduction
Edge Enhancer
Eye Care (Anti Dazzling)
Real Cinema
Energy Saving
SRS TruSurround XT 5.1
Speaker System: 2 Way 4 Speakers 10w+10w
Clear Voice II
SIMPLINK
Intelligent Sensor II
AR Filter
XD Engine
Aspect Ratio: 8modes (16:9/Just scan/Original/4:3/14:9/Zoom/ Cinema Zoom/full wide)
AV Mode (Cinema/Game/Sport)
Life Span: 60000 hr
Made in Korea

کاستی های lh500

1. نداشتن تیونر دیجیتال ----T
2. عدم پخش فایل های HD از طریق USB
3. نداشتن Network LAN

• نا گفته نماند که مدل مشابه با نام LH5000 در UK قابلیت های فوق را دارا می باشد. درعوض کنتراست آن 1/80000 است

همچنین با مراجعه به سایت ال جی در Uk می توانید از قابلیت های جدیدترین محصولات LG که از ماه آینده وارد بازار آن کشور می شود مطلع شوید:

از جمله LED LX9900

Contrast 1/10.000.000
3DTV
Wireless AV Link
Bluetooth
DLNA
USB HD
TruMotion 400Hz(Pal), 480Hz(NTSC)

lge. com/uk

jabarsink2000
16-04-2010, 10:57
دوستان دیروز رفتم کابل کامپوننتی را که خریده بودم را عوض کردم وکابل daiyo ژاپن خریدم 33000تومان کیفیت تصویر به صورت عجیبی فرق کرد .تا اکنون هیچ تیک دراین تصویر پیدا نکردم روشنایی تصویر بالا تر امد ----- 4622xii.فقط یه سوال از دوستانی که 4622xiiدارند با این lcd تنظیمات تصویر را روی این ----- روی چند قراردادید.

hummer_1990
16-04-2010, 14:24
دوستان دیروز رفتم کابل کامپوننتی را که خریده بودم را عوض کردم وکابل daiyo ژاپن خریدم 33000تومان کیفیت تصویر به صورت عجیبی فرق کرد .تا اکنون هیچ تیک دراین تصویر پیدا نکردم روشنایی تصویر بالا تر امد ----- 4622xii.فقط یه سوال از دوستانی که 4622xiiدارند با این lcd تنظیمات تصویر را روی این ----- روی چند قراردادید.

شما سینما خانگیت رو با این کابلی که خریدی به تلویزیونت وصل کن وDVD هایی که قبلا میدید و تیک داشت رو دوباره امتحان کن تا ببینی تغییری کرده یا نه.( آخه اون کابل HDMI مجانی که رو خود سینما بود از این کابل های چینی 3.4 هزار تومنی هست و بهش اطمینانی نیست).

jabarsink2000
16-04-2010, 14:43
شما سینما خانگیت رو با این کابلی که خریدی به تلویزیونت وصل کن وDVD هایی که قبلا میدید و تیک داشت رو دوباره امتحان کن تا ببینی تغییری کرده یا نه.( آخه اون کابل HDMI مجانی که رو خود سینما بود از این کابل های چینی 3.4 هزار تومنی هست و بهش اطمینانی نیست).

امتحان کردم مشکلی دیده نشد .من بیشتر تو تصویر از ماهواره تیک داشتم که 100%حل شد .

pourya_bo2pmc
16-04-2010, 16:10
امتحان کردم مشکلی دیده نشد .من بیشتر تو تصویر از ماهواره تیک داشتم که 100%حل شد .

من که غمم نیست اما چقدر پشت سر این ال اچ 500 بیچاره حرف زدین و هر چی بود گردنش انداختین بیاین حالا خوبه بی 690 ها اینروزا تو دلشون عروسی بود که آره ال اچ 500 کمتره ازشون اما من فکر نکنم بجز محدودیت یو اس بیش هیچ مشکل دیگه ای داشته باشه

هر چی مشکل هست به خاطر محدودیت دانش و اطلاعات ما و نداشتن لوازم جانبی مناسب و با کیفیت واسه ال اچ 500

jabarsink2000
16-04-2010, 17:08
من که غمم نیست اما چقدر پشت سر این ال اچ 500 بیچاره حرف زدین و هر چی بود گردنش انداختین بیاین حالا خوبه بی 690 ها اینروزا تو دلشون عروسی بود که آره ال اچ 500 کمتره ازشون اما من فکر نکنم بجز محدودیت یو اس بیش هیچ مشکل دیگه ای داشته باشه

هر چی مشکل هست به خاطر محدودیت دانش و اطلاعات ما و نداشتن لوازم جانبی مناسب و با کیفیت واسه ال اچ 500
دوست عزیز ما مگه به حرف اینا که یه مشت ادم تازه به دوران رسیده اومدیم lcdخریدم تازه هر چی کمتر بخرند بهتر lcdما تک می شود گارانتی گلدیران lh500به کل b690وگارانتی اشغال سام سرویس می ارزد اخر این هم ناراحتی داره اینا باید بیان خانه من را ببینن کسای که b690 دارن میان اینجا حسرت این رشنایی تصویر وکیفیت تصویر می خورند. بزار بیان تو تایپک های مختلف بگن خوب نیست فدای سرمن وهمه دوستان چشم انسان باید این کیفیت را متوجه بشه که خودش میشه.

pourya_bo2pmc
16-04-2010, 17:53
دوست عزیز ما مگه به حرف اینا که یه مشت ادم تازه به دوران رسیده اومدیم lcdخریدم تازه هر چی کمتر بخرند بهتر lcdما تک می شود گارانتی گلدیران lh500به کل b690وگارانتی اشغال سام سرویس می ارزد اخر این هم ناراحتی داره اینا باید بیان خانه من را ببینن کسای که b690 دارن میان اینجا حسرت این رشنایی تصویر وکیفیت تصویر می خورند. بزار بیان تو تایپک های مختلف بگن خوب نیست فدای سرمن وهمه دوستان چشم انسان باید این کیفیت را متوجه بشه که خودش میشه.

ممنون

امیدوارم ال سی دی شما و من و بقیه ی بچه های ال اچ 500 دار حالا حالا ها با بهترین کیفیت برامون کار کنه :10:

hummer_1990
16-04-2010, 18:22
مشکلی دیده نشد

قبلا این مشکلو با کابل HDMI داشت و الان نداره؟ یا اینکه همون موقع هم مشکلی نبود؟

hummer_1990
16-04-2010, 18:31
چقدر پشت سر این ال اچ 500 بیچاره حرف زدین و هر چی بود گردنش انداختین بیاین حالا خوبه بی 690 ها اینروزا تو دلشون عروسی بود که آره ال اچ 500 کمتره ازشون اما من فکر نکنم بجز محدودیت یو اس بیش هیچ مشکل دیگه ای داشته باشه

پنل باید همه تصاویر رو خوب نشون بده اگه اینطور نباشه که شرکت LG باید همراه هر پنل یه ریسیور 4622 با یه کابل اصل گرون قیمت و اتصالات مناسب بده دست مشتری.

در هر صورت بازم جای شکرش باقی هست که لااقل با یه کابل با کیفیت مشکل حل شده.:20:

راستی یعنی شما یه غیر از این مشکل تیک زدن متوجه هیچکدوم از مشکلاتی که من گفتم نشدید!!؟:18:

hummer_1990
16-04-2010, 18:40

در مورد روشنایی کاملا باهات موافقم.

من هم یه چند وقت دیگه یه کابل HDMI توپ میگیرم ببینم مشکل تیک زدنو بقیه موارد حل میشه یانه؟:20: این کابل HDMI که رو دستگاه من بود چینی هست و فکر کنم از این اشغالیها باشه( اگه آشغال نبود که مجانی نمیذاشتن رو دستگاه)

ادم تازه به دوران رسیده

یکم ملایمتر برخورد کنی و به بقیه دوستان توهین نکنی خیلی بهتره بالاخره هرکس نگاه و سلیقه خودش رو داره دوست گرامی.

---------- Post added at 06:40 PM ---------- Previous post was at 06:38 PM ----------

امیدوارم ال سی دی شما و من و بقیه ی بچه های ال اچ 500 دار حالا حالا ها با بهترین کیفیت برامون کار کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایشاالله:31:

jabarsink2000
16-04-2010, 19:30
قبلا این مشکلو با کابل HDMI داشت و الان نداره؟ یا اینکه همون موقع هم مشکلی نبود؟

چون زیاد اهل dvd نیستم اصلا به اون توجه نکردم تاببینم تیک نداره یا داره ولی با ----- تیک داشت چون با cccamکانال های کارتی باز میکنم بیشتر فیلم ها را از ماهواره میبینم برای همین گفتم 100 هزار تومان هم باشه میرم کابل اصل درجه 1 میگیرم تا درست بشه اینم بگم ها سرویس کار اومد lcdدید گفت از کابل هست به من گفت این کابل بگیر .

Ami R 940
16-04-2010, 22:04
در اکٍثریت پنل های ال سی دی و بک لایت ال ای دی ها بعضی موارد موقع نمایش فیلمهای سینمایی فرقی نمیکنه که سورس شما چه اچ دی باشه چه دی وی دی با کیفیت یا وی سی دی بی کیفیت باشه به علت سازگار نبودن رفرش ریت پنل با فریم ریت فیلم حالت مصنوعی در نمایش فیلم ایجاد میشه که علتش Overscan کردن پنل هست که در بعضی از حرکات چندان طبیعی نیست و هر از گاهی تصویر تیکه تیکه و لرزش میشه با به قول دوستان تیک میزنه . این مشکل در همه پنل های ال سی دی نمایانه در بعضی از پنل های ساخته شده به طور حاد وجود داره و در سری پنل ها کمتر .

کلا برای ال سی دی پنل های ساخته شده شرکت s-lcd که سهام داراش سامسونگ و سونی هستن پنل های تولید شده این شرکت برای دو برند سونی و سامسونگ نسبت به پنل های تولیدی باقی برند ها( تکنولوژی ال سی دی) در زمینه رسپانس تایم در وضعیت مطلوب تر و مشکلاتی از این قبیل کمتری را دارا هستند.

یکی از دوستان فکر می کنم دوست عزیزhummer باشه در زمینه بلک لول عکسی از 690 درخواست کرده بودن من حدود 2 3 هفته پیش شایدم بیشتر یه عکس گرفته بودم که اینجا لینکشو قرار میدم

از سورس sd آنالوگ شبکه 5 (عکس گرفته شده با گوشی موبایل هستش)

hummer_1990
16-04-2010, 23:58
خیلی ممنون .
امیرخان نمیدونم شما چند تا پست قبل از این رو خوندی؟ یه لطفی بکن ببین اون مشکلاتی که من در مورد پنل LH500 بهشون اشاره کردم در پنل B690 هم وجود داره یا نه؟ اگه وجود داره تا چه حدی پر رنگ هست و به نظر میاد؟( به غیر از رنگ مشکی که خوب قطعا B690 بهتر عمل میکنه.)

در ضمن به نظرت چند درصد از این مشکلات با استفاده از وسایل گیرنده قوی و اتصالات و کابل های مرغوب کیفیت بالا قابل رفع هست؟

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:55 PM ----------

در مورد Overscan میشه بیشتر توضیح بدی؟

با توجه به اینکه رسپانس تایم این پنل 2 میلی ( 4 میلی واقعی) و رفرش ریتش 200Hz هست چرا یاید مشکل Overscan پیش بیاد؟

jabarsink2000
19-04-2010, 14:37
حیف نیست بره پایین

pourya_bo2pmc
20-04-2010, 16:13
دوستان سلام
----- ما Star Sat SR-X97usb هستش و با فیشهای معمولی وصل ال سی دی کردیم این ----- خروجی اچ دی ام آی داره که با کابل Hdmi به ال سی دی وصل کنیم ؟

اگه خواستین یه عکس از پشتش میگذارم 

jabarsink2000
20-04-2010, 22:40
دوستان سلام
----- ما Star Sat SR-X97usb هستش و با فیشهای معمولی وصل ال سی دی کردیم این ----- خروجی اچ دی ام آی داره که با کابل Hdmi به ال سی دی وصل کنیم ؟

اگه خواستین یه عکس از پشتش میگذارم

سلام دوست عزیز این ----- حتی خروجی کامپوننت هم نداره چه برسه بهhdmi بهترین ----- در رنجه قیمت 100 و زیر ان strong4622xii است که خروجی کامپوننت برای lcd دارد .
با تشکر.

Rastin.
21-04-2010, 19:27
دیروز برای خرید یه 32 اینچ به نمایندگی lg سر زدم...مدلی داشت بنام LH600 که توی کاتالوگ خودش نبود...میگفت چون جدیده!! :eh:
حالا هر چی توی سایتهای مربوط به LG سرچ میکنم اصلا همچین مدلی وجود نداره!!....نظر دوستان؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن میخواستم بدونم از بین مدلهای LH500 , LH700 , LH800 کدومش رو پیشنهاد میکنید؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DAVOOD24
21-04-2010, 21:47
فکر میکنم منظورش از lh600 این باشه که به اسم lh60 هم شناخته میشه :

hummer_1990
21-04-2010, 23:58
در ضمن میخواستم بدونم از بین مدلهای LH500 , LH700 , LH800 کدومش رو پیشنهاد میکنید؟

من که فقط 500 و 700 و 900 دیدم 800 ندیدم!!!!!

بین 500 و 700 خوب 500 بهتره .
بین 500 و 900 هم صد در صد 900 خیلی بهتره.

Rastin.
22-04-2010, 12:30
فکر میکنم منظورش از lh600 این باشه که به اسم lh60 هم شناخته میشه :

خوب همینو توی سایت LG سرچ کزدم یافت نشد...شما عکسو از کجا پیدا کردی؟
در مورد کیفیت و امکاناتش نظری ندارید؟ نسبت به LH500 و SL800....
فروشنده خیلی تعریفشو میکرد , انصافا کیفیت صدای عالی هم داشت...

من که فقط 500 و 700 و 900 دیدم 800 ندیدم!!!!!

بین 500 و 700 خوب 500 بهتره .
بین 500 و 900 هم صد در صد 900 خیلی بهتره.

حق با شماست منظورم همون SL800 بود (سوتی:31:)
مزیتهای 500 نسبت به 700 چیه؟ چون سوال کردم بیشتر امکاناتش برابره..
توی تاپیکهای دیگه دیدم شما یه مقدار ناراضی بودین از همین 500 مخصوصا عمق رنگ سیاهش, الان برای بازی مشکلی ندارین..این قابلیت truemotion تونسته توی نمایش تصویر متحرک کمک کنه؟

نظرتون رو در مورد SL800 هم بدین ممنون میشم....دنبال یه lcd باکیفیت (32 یا 37) میگردم که برای بازی خوب باشه (شنیدم بعضی lcdها توی بازی اکشن و پرتحرک خیلی تو ذوق میزنن)..حالا مدلهای lg بدرد من میخورن یا برم تو کار B690 یا w550 سونی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر.:20:

DAVOOD24
22-04-2010, 13:47
من اینو توی سایت فروش لوازم خانگی هندی دیدم زده بود کنتراست 1/150000 و 200hz سرعت پاسوخگویی 2 میلی ثانیه .
به نظر من هم lh900 خیلی بهتره . بین lh 700 و lh500 از نظر کیفیت تصویر من فرقی ندیدم فقط lh700 قیافه بهتری داره . :5:

hummer_1990
22-04-2010, 13:59
مزیتهای 500 نسبت به 700 چیه؟

700 یه بلوتوث داره که 500 نداره همین.!! تازه تروموشن 700 از 500 پایننتره.
ولی قیمت 700 از 500 بالاتره. پس خرید 500 خیلی عاقلانه تره.

در مورد بازی باید بگم اگه گیمر تمام وقت و حرفه ای هستی به فکر پلاسما باش که از نظر رسپانس تایم و رفرش ریتز و عمق سیاهی کم نمیاره. من خودم قصد خرید Xbox داشتم ولی پشیمون شدم و تا حالا با این پنل بازی نکردم و نمیتونم در مورد تصویر موقع بازی نظر بدم.

در مورد مشکلات دیگه هم من دیگه صحبتی ندارم واونچه که لازم بوده تو تاپیک LH500 گفتم میتونی اونجا همش رو بخونی.

SL800 هم که میگن از بازار جم شده ودر کل تلویزون قابل تعریفو تمجیدی هم نبوده.

بین LG ها LH900 خوبه.

best
22-04-2010, 14:11
سایت ال جی (امارات)

LG 32LH60

• Intelligent Sensor
• 100 Hz TruMotion
• Real Cinema
• Full HD 1080p Resolution
• Clear Voice 2
• USB 2.0 Divx
• 5.1 channel Virtual Surround Sound

LG 42LH60

• 200 Hz TruMotion

jabarsink2000
22-04-2010, 16:59
دوستانی که با lh500 بازی کامپیوتری نکردن من انجام دادم بسیار عالی است هیچ مشکلی هم ندارد بازی هایی که انجام دادم :
1.fifa2010
2.GTA IV
در فیفا زمان شوت های سریع هیچ مشکلی و تیک وکمبود سرعت پیش نمیاد .
در GTA IV هم هنگام رانندگی با سرعت سریع هم امتحان کردم توپ .
در نتیجه کیف کردم اینم بگم چون تبدیل DVIبه HDMIنداشتم از کابل RGBبرای اتصال به LCD استفاده کردم.

khar2khar
25-04-2010, 19:12
احتمالا شما ps3 بازی کردی تو ps2 که افتضاح بود البته من فقط pes بازی کردم تیک زدن موقع شوت کردن و موشن بلور

best
26-04-2010, 01:39

B690 آخرین مدل LCD سامسونگ هستش که حدود 6ماه بعد از LH500 و همزمان با LG SL800 (حدودا آبان 88) به بازار جهانی آمد.

اینکه یکی دوتا سایت رویو بدن و بگن که B690 یا در واقع (B650) بهترین LCD دنیاست و بهترین بکلایت رو داره، نمی تونه قطعا ملاک باشه.

داشتن USB HD و قابلیت Network در B690 خوب است ولی اینا نیز دلیل بر برتری این LCD نسبت به LH500 نمی شود.
(LH500 در کشورهای دیگر ، هم USB HD دارد و هم ----T )

مدیا پلیری که فعلا روی B690 سامسونگ هست، یک مدیا پلیر حرفه ای نیست و فقط در آن حدیست که کار شما رو راه بیاندازد.
به عنوان نمونه: مدیاپلیرB690 ، فرمتهای تصویری mov, rmvb, wmv9, … و صدای DTS را ساپورت نمی کند و بنا به گفته کاربران B690 ، بعضی از فرمت هایی رو که در دفترچه راهنما به آن اشاره شده و باید ساپورت کند، در بعضی مواقع پخش نمی کند. عدم ساپورت DTS نیز در پخش بعضی از فایل ها مثل mkv مشکل ساز شده و همچنین بعضی از زیر نویس های فارسی با فرمت های srt ویا sub/idx را نشان نمی دهد. اینکه آیا با آپدیت firmware این مسائل و مشکلات قابل حل شدن است یا نه ... ، بماند.
بهرحال آینده خوبی رو در این زمینه میشه برای LCD و LED های سامسونگ و ال جی پیش بینی کرد.

کاستی LH500 در زمینه USB HD و Network را می توان با خریدن یک HDPlayer قدرتمند و حرفه ای حل کرد.

ولی قابلیت های سخت افزاری پایین Samsung B690 در مقایسه با LG LH500 از جمله کنتراست ، تروموشن و ... ، فقط با تعویض lcd امکان پذیر است.

و در نهایت اگه مشخصات LH500 که از طرف شرکت LG ارائه شده ، برای طرفداران سامسونگی، قابل قبول نیست! می توانند یک 32 LH500 و یک 32 B690 تهیه و به مقایسه بپردازند و کیفیت هردو را همزمان تست و تجربه کنند. ㋡

برای آگاهی بیشتر نسبت به مسائل و مشکلات B690 و همچنین مزایای آن نسبت به مدل های قبلی سامسونگ، به تاپیک فوق مراجعه کنید:

درباره HDPlayer در تاپیک های مرتبط صحبت شده با این حال جهت آگاهی بیشتر
Novatron (iamm NTR82 & NTR83) در حال حاظر یکی از بهترین و کاملترین HdPlayer های موجود در بازار ایران است:

• Processor 450 MHz
• پخش کلیه فرمت های تصویری ، صوتی، عکس و تمامی فرمت های زیر نویس
• ورودی AV با قابلیت رکورد (از ویدیوکاست و دستگاه های مشابه .. )
• ----T با قابلیت TimeShift همراه با رکورد (DVR)
• ساخت کره
• ساپورت نرم افزاری خوب (Firmware update)

و

EAGET M890 با همان قابلیت ها ، ساخت چین و با قیمتی پایین تر

best
26-04-2010, 07:49

طی چند روز اخیر فیلم های زیادی را روی سینماخانگی (هم DVD و هم USB ) تست کردم. حتی فیلم Action مثل Gamer . تصویر نه تیک داشت نه تند میشه و نه کند ...

سینماخانگی: LG LH-T1090HTS
تنظیمات سینما خانگی: system=Pal --- HDMI Out= 720P

تنظیمات ال سی دی: with energy Saving 83%
Cinema (User)
Backlight= 77
Contrast= 88
Brightness= 50
Sharpness= 70
Colour= 55
Tint= 0
Colour Temperature= Cool
Dynamic Contrast= High
Dynamic Colour= High
Noise Reduction= High
Gamma= Medium
Black Level= low
Real Cinima= on
TruMotion= off ------- اگه on باشد، RealCinema کار نخواهد کرد
Colour Gamut= wide
Edge Enhancer= High
OPC= on

برای رسیور، روی کانال هایی مثل:
MBC1, 2,3,4,MBC Action,Max, FoxMovie, ARD, ZDF,RTL, Rai1,2,3 ,Italia1, Fashion TV, D Turk, Cine5, ATV, CNBC, PMC & …
همه چی خوب است. تیک نمی زند

ولی روی بعضی از کانال ها مثل: ITN, IPN, Pen, MI-TV, PDF و مشابه ، در بعضی مواقع ممکنه مشکل تیک و .. پدید آید.

یکی از عوامل بستگی به کیفیت برنامه دارد.
به عنوان مثال: کانال GEM TV کانالی است با کیفیت خوب. روی Show ها و سریال ها مشکلی نیست ولی هنگام پخش فیلم سینمایی ، روی بعضی از فیلم ها تیک دارد.
قسمتی از فیلم مورد نظر را با استفاده از ----- روی USB رکورد کردم و روی PC و Notebook دیدم، که آنجا هم تیک داشت. و این نشان می دهد که در این مورد بخصوص، ایراد از LCD نیست.

عامل دیگر که در تیک زدن(یا لرزش) تصویر و یا تند و کند شدن تصویر می تواند نقش داشته باشد: عدم هماهنگی بین فریم ریت برنامه و تنظیمات LCD است. و تا حدی مربوط میشه به تنظیمات Trumotion و RealCinema
بنا به آنچه در manual ال سی دی آمده:

• RealCinema work only on HDMI Port

• RealCinema, can work when TruMotion is off

• If you enable "TruMotion 100Hz or TruMotion 200Hz", noise may appear on the
screen. If this occurs, set "TruMotion 100Hz or TruMotion 200Hz" to "Off".

به عبارت ساده:
بهترین حالت تروموشن برای رسیور، حالت low ،هست . ولی اگه روی بعضی از تصاویر حالت لرزش (تیک زدن..) پیش آمد، تروموشن را off کنید.

-----: Strong 4622xII
تنظیمات -----: Color=Default --- system=Pal --- ScreenFormat=16:9 FullScreen --- Component=576i

تنظیمات ال سی دی: with energy Saving 80%
Cinema (User)
Backlight= 73
Contrast= 88
Brightness= 50
Sharpness= 67
Colour= 57
Tint= 0
Colour Temperature= Cool
Dynamic Contrast= High
Dynamic Colour= High
Noise Reduction= High
Gamma= High
Black Level= High
Real Cinima= off ------- فقط روی ورودی HDMI جواب می دهد.
TruMotion= low ------- در صورت تیک زدن روی تصویر خاص، آن را off کنید
Colour Gamut= wide
Edge Enhancer= High
OPC= on

در نظر داشته باشید که برای داشتن تصویر خیلی خوب باید از ----- HD استفاده کرد.----- های HD در مقایسه با رسیورهای معمولی SD مزیت های زیر را دارند:
• دقت و کیفیت رنگ در رسیورهای HD بهتر از رسیورهای معمولیست
• رسیورهای HD دارای Processor و Ram قویتری نسبت به رسیورهای معمولی هستند
• در ----- های HD شما می توانید از قابلیت Upscaling استفاده کنید و تصاویر معمولی (SD) را روی 720P و یا 1080P ببینید که در بهبود کیفیت تصاویر SD خیلی موثر است.

برای کانال های صدا و سیما اگه تصویر صاف و بدون برفک و سایه می خواهید باید از ----T استفاده کنید و انتخاب یکی از گزینه های زیر:
• SetopBox HD و استفاده از قابلیت Upscaling و دیدن تصاویر روی 720P (که در بهبود کیفیت تصاویر SD موثر است)
• استفاده از ----- HD با قابلیت ----T مثل: Strong 4910
• استفاده از HD MediaPlayer با قابلیت ----T مثل: NTR82, NTR83, Eaget M890
• استفاده از ----- HD مثل CubeRevo250 همراه با یک دیش و LNB جهت دریافت ماهواره ایران ( و یا به صورت دوفیته روی دیش ترک)
• و در نهایت خرید LCD یا LED با تیونر دیجیتال ----T

برای Game
با توجه به مطالبی که در manual ال سی دی آمده، تنظیمات را متناسب با PS3 یا PS2 انجام دهید،
مثل: Sharpness , Noise Reduction, Edge Enhancer, Real Cinima, TruMotion

مشخصات کامل LG LH-T1090HTS

مشخصات کامل LG LH500YR

سایت ال جی

سایت رسمی Strong

سایت رسمی CubeRevo

سایت رسمی Novatron

سایت رسمی Eaget

Ami R 940
26-04-2010, 08:05
آخرین مدل LCD سامسونگ هستش که حدود 6ماه بعد از LH500 و همزمان با LG SL800 (حدودا آبان 88) به بازار جهانی آمد.

آخرین مدل lcd سامسونگ با بک لایت ccfl مدل b750 هست که اواخر اردبیهشت ماه سال پیش به طور محدود وارد ایران شد و به دلیل سیاست های شرکت گارانتی کننده یعنی سام سروس برای فروش led ها وارداتش به ایران متوقف شد چون اصولا با قیمت به مراتب پایین تر از led کیفیت بالاتری ارائه کرده بود این مدل .b690 هم همزمان با 750 اردیبهشت ماه وارد ایران شد.

از دید 95 درصد مراجع و منتقدین ال سی دی برتر سال 2009 با بک لایت ccfl مدل 750 بود.

بارز ترین تفاوت 690 و 750 در بازتولید مشکی هست که 750 مقداری مشکی عمیق تری داره .

ولی قابلیت های سخت افزاری پایین Samsung B690 در مقایسه با LG LH500 از جمله کنتراست ، تروموشن و ... ، فقط با تعویض lcd امکان پذیر است.

دوست عزیز بارها گفته شده تکیه بر مشخصات کمپانی ها کاره اشتباهی هست و صرفا جنبه تجاری و تبلیغات داره! اگر شما خیلی به مشخصات علاقه داری سراغ محصولات توشیبا باش ترموشن 400 کنتراست 5 میلیون از مشخصات بارز محصولات این برند هست که جون میده واس فروش تو ایران:31: کلا به نظر من اگر رو محصولات توشیبا نظارت بیشتری بود الان به دلیل همین مشخصات آبکی بالاترین فروش رو تو ایران و کشورهای جهان سوم داشت .

موفق باشی .

best
26-04-2010, 09:53
آخرین مدل lcd سامسونگ با بک لایت ccfl مدل b750 هست که اواخر اردبیهشت ماه سال پیش به طور محدود وارد ایران شد و به دلیل سیاست های شرکت گارانتی کننده یعنی سام سروس برای فروش led ها وارداتش به ایران متوقف شد چون اصولا با قیمت به مراتب پایین تر از led کیفیت بالاتری ارائه کرده بود این مدل .b690 هم همزمان با 750 اردیبهشت ماه وارد ایران شد.

از دید 95 درصد مراجع و منتقدین ال سی دی برتر سال 2009 با بک لایت ccfl مدل 750 بود.

بارز ترین تفاوت 690 و 750 در بازتولید مشکی هست که 750 مقداری مشکی عمیق تری داره .

دوست عزیز بارها گفته شده تکیه بر مشخصات کمپانی ها کاره اشتباهی هست و صرفا جنبه تجاری و تبلیغات داره! اگر شما خیلی به مشخصات علاقه داری سراغ محصولات توشیبا باش ترموشن 400 کنتراست 5 میلیون از مشخصات بارز محصولات این برند هست که جون میده واس فروش تو ایران:31: کلا به نظر من اگر رو محصولات توشیبا نظارت بیشتری بود الان به دلیل همین مشخصات آبکی بالاترین فروش رو تو ایران و کشورهای جهان سوم داشت .

موفق باشی .

Ami R 940جان
شما از اونجایی که خودت B690 داری روی این مدل تعصب نشون می دی و کامنتا عجولانه می نویسی.

همانطور که قبلا نوشتم و الان کاملترش می کنم: B690 آخرین مدل ال سی دی سری 6سامسونگ است.

اونی که شما اشاره کردی و گفتی اردیبهشت سال گذشته وارد شده: به احتمال زیاد A750 بوده که مشخصات پایینی هم داره و الا اگه B750 بود شاید ...

بهرحال هدف من از کامنت قبلی مقایسه ای بود بین LH500 و مدل B690 سامسونگ که این روزا حرفش سر زبوناست.

دوست عزیز بارها گفته شده تکیه بر مشخصات کمپانی ها کاره اشتباهی هست و صرفا جنبه تجاری و تبلیغات داره! اگر شما خیلی به مشخصات علاقه داری سراغ محصولات توشیبا باش
.

Ami R 940جان
بگو ببینم ملاک شما برای خرید B690 چی بوده!؟ به مشخصاتش نگاه کردی!؟ یا اینکه استخاره کردیو چون خوب اومد رفتی خریدی! ツ

سونی، سامسونگ و ال جی جزو بهترین و برترین تولید کنندگان لوازم الکترونیکی هستند
و
اگه ال جی بهتر از سامسونگ نباشه، مطمئن باش کمتر هم نیست.

برای آگاهی از جدیدترین محصولات ال جی:

محصولات سامسونگ:

hummer_1990
26-04-2010, 10:31
بنده در مورد تیک زدن تصویر در متن پایین توضیح دادم ولی فقط همین مشکل نیست که قفل کردین روش.
دوباره متن رو میذارم.

دیشب یه دوربین HS900 پاناسونیک(اگه درست بگم) رو به LH500 با کابل HDMI وصل کردم(دوربین پسر عمه عزیزم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و 3 ساعت فیلم با رزولوشن 1080i رو باهاش نگاه کردم مشکلات بلور شدن تصویر و کمبود رنگ مشکی خیلی خیلی کمتر حس میشد. مشکل تیک زدن تصویر هم که اصلا وجود نداشت. رنگها خیلی زیبا و جذاب بود. فقط این وسط دو مشکل به چشم میخورد
1: در دو طرف صفحه (به اندازه 1 سانتیمتر) نور کمتری وجود داشت یعنی نور بکلایت به طور یکنواخت به همه صفحه نمیرسه و این مشکل فقط در تصاویر روشن مشخص میشه و در تصاویر SD خیلی کمتر به چشم میاد.
2: بعضی مواقع در اطراف اجسام که از مقابل یک پس زمینه ثابت رد میشن دون دون هایی ایجاد میشه که کاملا بزرگ و واضح هستن یه چیزی شبیه به پارازیت ولی خیلی ضعیفتر و کوچکتر. مثلا وقتی یه مرغ دریایی داشت از رو به روی درختا رد میشد اطراف بدن این پرنده میشد اون دون دون های واضح رو کاملا دید(رنگ پیکسل ها کاملا قاطی پاتی میشه) این مشکل رو زیاد میبینم بیشتر هم در تصاویر سبز جنگل یا زمین فوتبال و همچنین در تصاویر خاص دیگه ای هم ایجاد میشه.
در کل مشکلات این پنل رو میشه به صورت زیر نوشت.

1:ضعف در نشون دادن رنگ مشکی و از بین رفتن جزییات در تصاویر تاریک(البته بی انصافی نشه از خیلی پنل های دیگه که من دیدم بهتر هست)
2: بلور شدن تصویر موقع حرکت تصاویر( جزییاتی که در تصویر ثابت کاملا مشخص هستن با یک حرکت کوچیک کاملا از بین میزن مثلا جزییات صورت افراد یا جزییات زمین چمن فوتبال) البته این مشکل در تصاویر HD کمتر به چشم میاد.
3: تیک زدن تصویر یا همون جهش لحظه به لحظه در بعضی تصاویر (با توجه به تجربه مشاهده تصاویر متفاوت و در رزولوشن های متفاوت فکر میکنم این مشکل بیشتر به پخش برمیگرده ولی خوب تلویزیون های CRT همون تصویر رو هم به صورت سالم و بدون تیک نشون میدن در کل این مشکل جای بحث داره)
4: مشکل ایجاد دون دون های رنگ وآب قاطی کرده که در بالا توضیح دادم.
و از مزایای این TV میشه به کنتراست بالا و برایتنس بالا اشاره کرد که باعث به وجود اومدن تصاویری روشن و زنده میشه.(در صورت کالیبراسیون صحیح)
رنگ ها رو هم خیلی جداب نشون میده. زاویه دید قابل قبولی هم داره.
آپسکلینگش هم میشه گفت متوسط هست.

فکر میکنم مدل های اروپایی وآمریکایی این پنل بعضی از این مشکلاتی رو که گفتم نداره و علاوه بر اون امکانات سخت افزای دیگه ای هم داره و به همین دلیل هم در سایت CNET جزو LCD های برتر معرفی شده.

آقا امیر اگه لطف کنی بگی اون مشکلاتی که من در LH500 دیدم در B690 وجود داره یا و این که تا چه میزان به چشم میاد خیلی ممنون میشم ( البته برای اینکه شرایط ازمایش برابر بشه از آنتن هوایی استفاده کن و یا اینکه با کابل AV ریسیور رو به پنل وصل کن.

خیلی از ویژگی های مثبت و منفی در پنل ها وجود داره که هیچوقت نمیشه از روی مشخصات اعلام شده ار سوی کارخونه یا از نگاه کردن به تصاویر در حال پخش در پنل ها در پشت ویترین فروشگاه ها اونا رو فهمید و زمانی متوجه این ویژگی ها میشی که این پنل رو بخری و یکی دو ماه باهاش کار کنی. تنها راه فهمیدن این ویژگی ها قبل از خرید استفاده از تجربه و نظر افرادی هست که این پنل هارو دارن.(البته به شرطی که بدون تعصب و با نگاه ریز بینانه نظر بدن) من اون ویژگی های مثبت و منفی که در پنل خودم یعنی LH500 دیدم اینجا بازگو کردم و امیدوارم برای کسانی که میخوان این پنل رو بخرن مفید باشه.
من تصویر b690 رو دیدم میشه گفت مشکی رو بهتر نشون میده ولی از لحاظ روشنایی و کنتراست از LH500 پایین تر هست.(به نظر من) از لحاظ دیگه ای نتونستم این TV رو تست کنم (نمیشه که تو خونه مردم ریموتشون رو برداری و دل و جیگر تنظیماتش رو بریزی بیرون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ولی اگه دوستانی که B690 رو دارن لطف کنن و بدون تعصب روی این TV نظر بدن(البته با نگاه ریز و دقیق) کاملا مشخص میشه که کدوم یکی بهتره.
همینکه اون مشکلاتی که من گفتم در LH500 وجود داره در اون پنل وجود نداشته باشه ملاکی میشه برای اینکه گفت b690 از LH500 بهتره. البته اگر هم تا حدودی B690 از LH500 بهتر باشه قسمتیش بر میگرده به این که b690 دو اینچ از LH500 کوچیک تر هست که در کیفیت تصویر بی تاثیر هم نیست.(با توجه به این که هر چی سایز بالاتر بره به نسبت کیفیت هم پایین میاد)
در هر حال اگر b690 جهش تصویری رو که LH500 در بعضی از تصاویر داره اصلا نداشته باشه و تصویرش بلور هم نشه و نور بکلایت کاملا یکنواخت در صطح پنل پخش بشه و اون مشکل ایجاد شدن ضایعه هایی در اطراف بعضی از اجسام در حال حرکت در بعضی از پس زمیه های خاص رو هم نداشته باشه میشه گفت b690 پنل بهتری هست. و برای رفع هرگونه شک میشه کیفیت بالاتر در نشون دادن رنگ مشکی رو هم به این موارد اضافه کرد.(والبته USB قدرتمندتر که هر فرمتی رو تا رزولوشن 1080 نشون میده).

البته در ریویو های معتبر هم B690 بهتر از LH500 بهتر دیده شده.
و برای روشن شدن موضوع باید دوستانی که B690 دارن کمک کنن.(هیچ ریویویی به پای تجربه شخصی آدم نمیرسه شاید اون نظراتی که در سایتهای خارجی داده شده صرفا برای تبلیغات باشه).

Ami R 940
26-04-2010, 11:05
Ami R 940جان
شما از اونجایی که خودت B690 داری روی این مدل تعصب نشون می دی و کامنتا عجولانه می نویسی.

همانطور که قبلا نوشتم و الان کاملترش می کنم: B690 آخرین مدل ال سی دی سری 6سامسونگ است.

اونی که شما اشاره کردی و گفتی اردیبهشت سال گذشته وارد شده: به احتمال زیاد A750 بوده که مشخصات پایینی هم داره و الا اگه B750 بود شاید ...

بهرحال هدف من از کامنت قبلی مقایسه ای بود بین LH500 و مدل B690 سامسونگ که این روزا حرفش سر زبوناست.

Ami R 940جان
بگو ببینم ملاک شما برای خرید B690 چی بوده!؟ به مشخصاتش نگاه کردی!؟ یا اینکه استخاره کردیو چون خوب اومد رفتی خریدی! ツ

سونی، سامسونگ و ال جی جزو بهترین و برترین تولید کنندگان لوازم الکترونیکی هستند
و
اگه ال جی بهتر از سامسونگ نباشه، مطمئن باش کمتر هم نیست.

برای آگاهی از جدیدترین محصولات ال جی:

محصولات سامسونگ:

دوست عزیز شما وقتی معیار مقایسه ندارید و هر دو پنل رو کنار هم ساید بای ساید و در شرایط یکسان سورس و حتی کابل یکسان هر دو رو قرار ندادید نمی تونید مقایسه ای داشته باشید و در آخر نتیجه گیری کنید! این صحبت های شما نظر شخصی هست و محترم اما قابل پذیرش و اتکا به هیچ وجه نمی تونه باشه.

در پست قبلی من صبحتی در رابطه با نظر شخصی دیدی شما که اینطوری بیان کردید تعصب و..!؟

من عرض کردم از دید مراجع و منتقدین از جمله hdtvtest,cnet,avfroums,flatpanles و ... پنل 750 و بعد از اون 690 برترین ال سی دی از لحاظ picture qulity در سال 2009 قرار داشت عرض نکردم از دید شخصی بنده:20: و اما این به معنی این نیست پنل 750 یا 690 برترین پنل ساخته بشر باشه که چهره همه زن های رو جنیفر لوپزی بده بیرون و مشکلات خاص خودش رو داره و از مشکلات این پنل توسط من و دوستان در ماه های پیش بارها صحبت شده !صحبت از این است از دید مراجع و منتقدین 690 در زمینه تست کیفی نتایج بهتری رو نسبت به lh500 و دیگر رقبا در سال 2009 کسب کرده است .

پنل a750 هم در فوریه سال 2008 معرفی و عرضه شد و کلا سری a محصول سال 2008 میلادی هست. با کمی سرچ می تونید تاپیک های گذشته رو که توسط من و دوستان ایجاد شده است مرور کنید

یکی از تاپیک های ایجاد شده در رابطه با مدل b750 در یک سال پیش

و اما در رابطه با سوالی که کردین چرا من 690 رو انتخاب کردم,من طی این 6 7 سال پنل زیاد داشتم و کارمم مدتی در زمینه خرید و فروش لوازم صوتی و تصویری و وارداتش از مناطق مرزی بود. 690 اولین پنلی نیست که من داشتم اگر شما پست ها و تاپیک های یکی دو سال گذشته من رو مرور کرده باشید متوجه خواهید شد 690 هفتین یا هشتمین پنلی هست که تا به حال داشتم .دلیل اصلی انتخاب 690 واس من کیفیت تصویر نبود بلکه رعایت بالانس قیمت در کنار اینچ بالا امکانات و کیفیت تصویر قابل قبول در کنار هم و نکته دیگه من در منزل دو پنل دارم 690 و g10 .

موفق باشی

آقا امیر اگه لطف کنی بگی اون مشکلاتی که من در LH500 دیدم در B690 وجود داره یا و این که تا چه میزان به چشم میاد خیلی ممنون میشم ( البته برای ایتکه شرایط ازمایش برابر بشه از آنتن هوایی استفاده کن و یا اینکه با کابل AV ریسیور رو به پنل وصل کن.

حتما دوست عزیز به رو چشم :20:

best
26-04-2010, 12:17
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

jabarsink2000
29-04-2010, 19:02
up-up-up:31:

EhsanEricsson
29-04-2010, 23:15
من پس فردا میخوام یه lh 500 بخرم 37 اینچ . بالاخره بخرم یا نخرم ؟:31:
b690 هم که هم خیلی گرونتره هم 37 نداره . دلچرکین نشم از خرید lh500 ؟!!:11:

shahab64
30-04-2010, 00:46
من هم دقیقن می خوام همینیو که شما می خواین بگیرم اما راستش هنوز راجع به این مسئله تیک زدنش دو دل هستم!دوستان لطفا راهنمایی کنن:
برای منی که نه قراره این تلویزیون رو به ps3 وصل کنم و نه فیلم HD باهاش ببینم همین تصاویر SD ماهواره توش چه طوره؟اصلا اگه true motion خاموش باشه بازم تیک میزنه و ...راستی مشکیش چه قدر ضعیفه؟توی 37 اینچیا به نسبت تلویزیون های هم قیمت خودش بهتره یا بدتر؟(مثل همین B570 سامسونگ یا S550 سونی یا S10و x15 پاناسونیک)
راستی یه سوال این مشکلاتی که می فرمایین ، توی lh500 هایی که از بانه میان هم هست؟چون اونا مثله اینکه مشخصاتش فرق میکنه و اروپاییه!نه:23:؟

jabarsink2000
30-04-2010, 10:55
من هم دقیقن می خوام همینیو که شما می خواین بگیرم اما راستش هنوز راجع به این مسئله تیک زدنش دو دل هستم!دوستان لطفا راهنمایی کنن:
برای منی که نه قراره این تلویزیون رو به ps3 وصل کنم و نه فیلم HD باهاش ببینم همین تصاویر SD ماهواره توش چه طوره؟اصلا اگه true motion خاموش باشه بازم تیک میزنه و ...راستی مشکیش چه قدر ضعیفه؟توی 37 اینچیا به نسبت تلویزیون های هم قیمت خودش بهتره یا بدتر؟(مثل همین B570 سامسونگ یا S550 سونی یا S10و x15 پاناسونیک)

راستی یه سوال این مشکلاتی که می فرمایین ، توی lh500 هایی که از بانه میان هم هست؟چون اونا مثله اینکه مشخصاتش فرق میکنه و اروپاییه!نه:23:؟

این تیک زدن تصویر یک مسئله کوچیک بود که بعضی از دوستان خیلی بزرگش کردن وبا خاموش کردن تروموشن و سینمای واقعی که برطرف شد ومسئله پخش نکردن فرمت ها هم که در بیشتر lcdها موجود است وبا خرید یک دستگاه جانبی این مسئله هم برطرف میشه ودوستانی هم که گفتن مشکی را خوب نشون نمیده من که تا حالا متوجه نشدم واصلا برای من به درد نخورده .اینم بگم که کابل خوب ورسیور خوب خیلی در کیفیت تصویر تاثیر داره.و بعضی از دوستان با بزرگ کردن مشکلات این lcdان را به اشغال ترین lcdتبدیل کردن دیگه نمیگن در نشان دادن رنگ ها یه سرگردن از b690بهتره وکیفیت صدا و.........

EhsanEricsson
30-04-2010, 11:51
این تیک زدن تصویر یک مسئله کوچیک بود که بعضی از دوستان خیلی بزرگش کردن وبا خاموش کردن تروموشن و سینمای واقعی که برطرف شد ومسئله پخش نکردن فرمت ها هم که در بیشتر lcdها موجود است وبا خرید یک دستگاه جانبی این مسئله هم برطرف میشه ودوستانی هم که گفتن مشکی را خوب نشون نمیده من که تا حالا متوجه نشدم واصلا برای من به درد نخورده .اینم بگم که کابل خوب ورسیور خوب خیلی در کیفیت تصویر تاثیر داره.و بعضی از دوستان با بزرگ کردن مشکلات این lcdان را به اشغال ترین lcdتبدیل کردن دیگه نمیگن در نشان دادن رنگ ها یه سرگردن از b690بهتره وکیفیت صدا و.........
پس من فردا میرم بخرم ، یا شانس و یا اقبال :20:
کاشکی فقط یه نفر میگفت چه گیرنده ی دیجیتالی براش بگیرم که 8 تا شبکه و چندتا شبکه ی ماهواره ایمونو ( جام جم و اینا..) رو خوب پخش کنه . چون به این ماهواره وصل نمیکنم .
(تو تاپیکش درخواست کردم یکی راهنمایی کنه اما هنوز کسی جواب نداده :41:)

hummer_1990
30-04-2010, 11:55
این تیک زدن تصویر یک مسئله کوچیک بود که بعضی از دوستان خیلی بزرگش کردن وبا خاموش کردن تروموشن و سینمای واقعی که برطرف شد

اولا که با خاموش کردن تروموشن این کاملا رفع نمیشه و اونقدرها هم تاثیر نداره دوما اگه تروموشن رو خاموش کنی موقع نگاه کردن فوتبال و فیلم با سرعت بالا تصویر خیلی بلور میشه پس اینقدر نگید تروموشن رو خاموش کنیم درست میشه و .... من اولش این کارو کردم وفکر کردم مشکل رفع شد ولی دیدم دوباره همون مشکل وجود داره.

در ضمن پخش نکردن فرمت ها رو من جزو مشکلات پنل قرار ندادم.

در مورد رنگ مشکی هم یا شما نمیخوای این مشکل رو ببینی یا واقعا متوجهش نشدی که کلی جای تعجب داره!!!

من نگفتم این LCD آشغاله بلکه چند اشکال درش دیدم و بازگو کردم متاسفانه شماها هستید که کلا منکر وجود همچین مشکلاتی میشید امیدوارم یه دوربین خوب دستم بیاد تا همه این مشکلات رو به تصویر بکشم و نشونتون بدم.

کابل و ریسیو خوب تاثیر داره ولی نه تا اون حد که دیگه این مشکلات کاملا رفع بشه شما اگه متن های قبلی من رو بخونید متوجه میشید که من عرض کردم یه فیلم HD رو با یه کابل مرغوب به تلویزیون انتقال دادم و هنوز مشکل نرسیدن نور بکلایت به کناره های پنل و بلور شدن و اون دون دون های اطراف اجسام ( که نمیدونم اسمشو چی بذارم) وجود داشت منتها کمتر به چشم میومد و مشکل تیک زدن هم وجود نداشت.

در مورد بازی هم که شما گفتی مشکی نداره ولی یکی دیگه از دوستان گفت مشکل داره پس نتیجه میگیریم در اجرای برخی از بازیها هم خوب عمل نمیکنه.(البته نه دقیقا چون هنوز افراد زیادی در مورد تصویر در موقع بازی نظر ندادن).

متاسفانه این جناب Best انگار منتظره تا ما یه چیزی در مورد پنل بگیم تا بیاد و کاملا منکر وجو هر مشکلی باشه.

از نظر ایشون این پنل مشکی رو در حد بندسلیگا نشون میده. بلور نمیشه. تیک نمیزنه. اصلا نویز نداره 100% پیکسل ها سالم هستن و یکنواخت نور رو پخش میکنن. و بهترین پنل جهان هست.:13:

بازم میگم من نمیخواستم این مشکلات رو بزرگ نمایی کنم منتها تا من درباره ی این پنل به یه نقطه ضعف اشاره کردم شما منکر شدید و جبهه گرفتید در حالی که واقعا این مشکل وجود داشت و با استفاده از اتصالات تصویری مختلف میزانش کمو زیاد میشد.
و این رو هم بگم که قبلا گفتم از 80% تصاویر راضی هستم واین مشکلات در 20% درصد موارد پیش میاد.

دوستانی که قصد دارن این پنل رو بخرن برن ببین اگه با استفاده از ریسیور و اتصلات خوب حتی اون 20%هم به چشم نیومد و یا خیلی کمتر شد بدون هیچگونه شک و دودلی این پنل رو بخرن و حالشو ببرن.

EhsanEricsson
30-04-2010, 12:05
اولا که با خاموش کردن تروموشن این کاملا رفع نمیشه و اونقدرها هم تاثیر نداره دوما اگه تروموشن رو خاموش کنی موقع نگاه کردن فوتبال و فیلم با سرعت بالا تصویر خیلی بلور میشه پس اینقدر نگید تروموشن رو خاموش کنیم درست میشه و .... من اولش این کارو کردم وفکر کردم مشکل رفع شد ولی دیدم دوباره همون مشکل وجود داره.

در مورد رنگ مشکی هم یا شما نمیخوای این مشکل رو ببینی یا واقعا متوجهش نشدی که کلی جای تعجب داره!!!

من نگفتم این LCD آشغاله بلکه چند اشکال درش دیدم و بازگو کردم متاسفانه شماها هستید که کلا منکر وجود همچین مشکلاتی میشید امیدوارم یه دوربین خوب دستم بیاد تا همه این مشکلات رو به تصویر بکشم و نشونتون بدم.

کابل و ریسیو خوب تاثیر داره ولی نه تا اون حد که دیگه این مشکلات کاملا رفع بشه شما اگه متن های قبلی من رو بخونید متوجه میشید که من عرض کردم یه فیلم HD رو با یه کابل مرغوب به تلویزیون انتقال دادم و هنوز مشکل نرسیدن نور بکلایت به کناره های پنل و بلور شدن و اون دون دون های اطراف اجسام ( که نمیدونم اسمشو چی بذارم) وجود داشت منتها کمتر به چشم میومد و مشکل تیک زدن هم وجود نداشت.

در مورد بازی هم که شما گفتی مشکی نداره ولی یکی دیگه از دوستان گفت مشکل داره پس نتیجه میگیریم در اجرای برخی از بازیها هم خوب عمل نمیکنه.(البته نه دقیقا چون هنوز افراد زیادی در مورد تصویر در موقع بازی نظر ندادن).

متاسفانه این جناب Best انگار منتظره تا ما یه چیزی در مورد پنل بگیم تا بیاد و کاملا منکر وجو هر مشکلی باشه.

از نظر ایشون این پنل مشکی رو در حد بندسلیگا نشون میده. بلور نمیشه. تیک نمیزنه. اصلا نویز نداره 100% پیکسل ها سالم هستن و یکنواخت نور رو پخش میکنن. و بهترین پنل جهان هست.:13:

بازم میگم من نمیخواستم این مشکلات رو بزرگ نمایی کنم منتها تا من درباره ی این پنل به یه نقطه ضعف اشاره کردم شما منکر شدید و جبهه گرفتید در حالی که واقعا این مشکل وجود داشت و با استفاده از اتصالات تصویری مختلف میزانش کمو زیاد میشد.
و این رو هم بگم که قبلا گفتم از 80% تصاویر راضی هستم واین مشکلات در 20% درصد موارد پیش میاد.

دوستانی که قصد دارن این پنل رو بخرن برن ببین اگه با استفاده از ریسیور و اتصلات خوب حتی اون 20%هم به چشم نیومد و یا خیلی کمتر شد بدون هیچگونه شک و دودلی این پنل رو بخرن و حالشو ببرن.

:9::9: اینجوری که تو حالت نرمال آدم حالش گرفته میشه ، چیکار کنم :41:
راستی من بیشتر میخوام فوتبال رو خوب ببینم . بعدم نکنه تصاویر شب رو تو فیلما روز نشون میده ؟!:31:
:41:

Rastin.
30-04-2010, 12:24

داشتن USB HD و قابلیت Network در B690 خوب است ولی اینا نیز دلیل بر برتری این LCD نسبت به LH500 نمی شود.
(LH500 در کشورهای دیگر ، هم USB HD دارد و هم ----T )

کاستی LH500 در زمینه USB HD و Network را می توان با خریدن یک HDPlayer قدرتمند و حرفه ای حل کرد.

می توانند یک 32 LH500 و یک 32 B690 تهیه و به مقایسه بپردازند و کیفیت هردو را همزمان تست و تجربه کنند.

البته اون made in kores مال مدلهای اروپایی هست وگرنه مدلهای ایران ظاهرا مونتاژ خودمون بیده!!:27:

در ضمن یک usb خوب که فرمتهای زیادی رو ساپورت کنه , زیرنویس فارسی نمایش بده و hd باشه الان یکی از مزیتهای بزرگ یک lcd هست که نیاز به hdplayer رو برطرف میکنه....

اینطور که دوستان گفتن usb مدل lh500 در نمایش بیشتر فرمتها و زیرنویس مشکل داره!

اینکه یکی دوتا سایت رویو بدن و بگن که B690 یا در واقع (B650) بهترین LCD دنیاست و بهترین بکلایت رو داره، نمی تونه قطعا ملاک باشه.

البته همیشه تعریف نشده از b650...در سایت cnet تعدادی ار کاربرا از عمر بسیار کم این پنل مینالیدن!!

b690 گرونتره؟ دیروز قیمت کردم میداد 840 تومن...lh500 هم بدون سینمای خانوادش حدود 800 باید باشه اگه اشتباه نکنم.
راستی چرا هیچکس از sl800 چیزی نمیگه؟! این مدل مشکل خاصی داره؟ همون امکانات lh500 رو داره در سایز 32 , از نظر طراحی هم زیباتره با قیمت 750 تومن..

EhsanEricsson
30-04-2010, 12:33
b690 گرونتره؟ دیروز قیمت کردم میداد 840 تومن...lh500 هم بدون سینمای خانوادش حدود 800 باید باشه اگه اشتباه نکنم.

منظورت 32 اینچشه دیگه ؟! من 37 اینچ lh500 منظورمه که بدون سینماش 870 تومنه. B690 هم که 37اینچ نداره ، 40اینچشم خیلی گرونتره . یعنی 1.400.000 تومن !
درست نمیگم؟

jabarsink2000
30-04-2010, 12:39
پس من فردا میرم بخرم ، یا شانس و یا اقبال :20:
کاشکی فقط یه نفر میگفت چه گیرنده ی دیجیتالی براش بگیرم که 8 تا شبکه و چندتا شبکه ی ماهواره ایمونو ( جام جم و اینا..) رو خوب پخش کنه . چون به این ماهواره وصل نمیکنم .
(تو تاپیکش درخواست کردم یکی راهنمایی کنه اما هنوز کسی جواب نداده :41:)

دوست عزیز من به شما بگم اگر این lcd را میخوای بخری 100%باید یه ----- بخری یا خروجیش کامپوننت باشه یا hdmi من بیشتر از 10مدل ----- با خروجی معمولی به این ----- وصل کردم هم در نشان دادن رنگ مشکی خیلی مشکل داره (به صورت خاکستری نشان میدهد) ورنگ ها را به صورت زنده نشان نمیدهد اگر زیاد نمی خواهید خرج کنید بهترین ----- زیر100 تومان با خروجی کامپوننت 4622xiiاز شرکت استرانگ است .بهترین ----- full hd (از نظر کیفیت تصویر)iclass9696full hd است که یک سری مشکلات نرم افزاری داره که ان هم به زودی حل میشه ولی کیفیت تصویر عالی است تازه گزینه تنظیم تصویر داره که شما می توانید روی 1080pبگذارید که عمل اپسکالینگ را ----- انجام میدهد.
برای گرفتن کانالهای ایران به همراه استانی ها بهترین راه گذاشتن دیش ایران که اگر دیش ترکیه دارید فقط نیاز به یک قیچی وlnbدارید ولی اگر ندارید با گذاشتن یک دیش می توانید هم ترکیه را بگیرید هم ایران(2lnb).اگر سوال دیگر بود درخدمت هستم.

EhsanEricsson
30-04-2010, 12:52
دوست عزیز من به شما بگم اگر این lcd را میخوای بخری 100%باید یه ----- بخری یا خروجیش کامپوننت باشه یا hdmi من بیشتر از 10مدل ----- با خروجی معمولی به این ----- وصل کردم هم در نشان دادن رنگ مشکی خیلی مشکل داره (به صورت خاکستری نشان میدهد) ورنگ ها را به صورت زنده نشان نمیدهد اگر زیاد نمی خواهید خرج کنید بهترین ----- زیر100 تومان با خروجی کامپوننت 4622xiiاز شرکت استرانگ است .بهترین ----- full hd (از نظر کیفیت تصویر)iclass9696full hd است که یک سری مشکلات نرم افزاری داره که ان هم به زودی حل میشه ولی کیفیت تصویر عالی است تازه گزینه تنظیم تصویر داره که شما می توانید روی 1080pبگذارید که عمل اپسکالینگ را ----- انجام میدهد.
برای گرفتن کانالهای ایران به همراه استانی ها بهترین راه گذاشتن دیش ایران که اگر دیش ترکیه دارید فقط نیاز به یک قیچی وlnbدارید ولی اگر ندارید با گذاشتن یک دیش می توانید هم ترکیه را بگیرید هم ایران(2lnb).اگر سوال دیگر بود درخدمت هستم.
دستت درد نکنه ، ولی ازونجایی که فعلا امکان نصب ماهواره به اینو ندارم چجوری میتونم شبکه های داخلیو به صورت دیجیتال خوب ببینم؟
یعنی بهتره یه ال سیدی دیگه بگیرم که باگیرنده های دیجیتال خوب کار کنه؟

jabarsink2000
30-04-2010, 13:03

من با اون مشکلی که گفتید (یه فیلم HD رو با یه کابل مرغوب به تلویزیون انتقال دادم و هنوز مشکل نرسیدن نور بکلایت به کناره های پنل و بلور شدن و اون دون دون های اطراف اجسام ( که نمیدونم اسمشو چی بذارم) وجود داشت منتها کمتر به چشم میومد و مشکل تیک زدن هم وجود نداشت.)را 100%رد میکنم یا مشکل از دوربین بوده یا مشکل لز تنظیمات دوربین اگر بخواهید چون خوده من یکی از بهترین دوربین های فیلم برداری سونی را دارم و فیلم هایی را که با ان پخش میکنم هیچ مشکلی نداره وکیف میکنم حتی اگر شما اینترنت پر سرعت دارین من یک فیلم برای شما با دوربین خودم میگیرم کهDCR-SR85 هست و اون را اپلود میکنم شما تست کن ببین.
رنگ مشکی را خودم تست کردم الا هم میگم کجا تست کردم FARSI 1هفته پیش که کنسرت افشین بود و کلا در فضای تاریک بود 100%باید این مشکل در انجا خودش را نشون میداد.
در مورد بازی هم گفتم که من Noot book خودم تست گرفتم که هیچ مشکلی در ان دو بازی ندیدم اگر مشکلی بود باید در بازی فیفا در زمان شوت های تخیلی که از وسط زمین گل میشه و سرعت حرکت دوربین دراین تصاویر زیاد است مشکلی بود خودش را نشان میدادو گفتم که از کابل rgb استفاده کردم و الان هم یک کابل 2 متری DAIY JAPAN سفارش دادم که تا چند روز دیگه میرسه دستم با همون تست میگیرم قیمت هم برای دوستانی که می خواهید بخری 34هزار تومان.

---------- Post added at 02:03 PM ---------- Previous post was at 02:00 PM ----------

دستت درد نکنه ، ولی ازونجایی که فعلا امکان نصب ماهواره به اینو ندارم چجوری میتونم شبکه های داخلیو به صورت دیجیتال خوب ببینم؟
یعنی بهتره یه ال سیدی دیگه بگیرم که باگیرنده های دیجیتال خوب کار کنه؟

بیشتر گیرنده های دیجیتال خروجی کامپوننت و HDدارن و این LCDبا انها مشکل ندارد مشکل این است که من تا حالا از گیرنده دیجیتال استفاده نکردم نمیدونم اصلا کار میکنه اصلا تصویر میده یا نه .

EhsanEricsson
30-04-2010, 13:09
بیشتر گیرنده های دیجیتال خروجی کامپوننت و HDدارن و این LCDبا انها مشکل ندارد مشکل این است که من تا حالا از گیرنده دیجیتال استفاده نکردم نمیدونم اصلا کار میکنه اصلا تصویر میده یا نه .
:41: خوب جون من یکی راهنمایی کنه چیکار کنم ، فردا میخوام بخرم ..
نمیخوام یه ال سیدی و گیرنده ای بگیرم که تصویرش به دلم نشینه ، یا مثلا مشکیو خاکستری یا سرمه ای نشون بده یا ... :41: ضد حال میشه !

نمیدونم آخر این lh500 رو بگیرم یا یه چیز دیگه که نمیدونم چی :41: تو این رنج به جز این فقط B570 میتونم بگیرم ...

jabarsink2000
30-04-2010, 13:31
:41: خوب جون من یکی راهنمایی کنه چیکار کنم ، فردا میخوام بخرم ..
نمیخوام یه ال سیدی و گیرنده ای بگیرم که تصویرش به دلم نشینه ، یا مثلا مشکیو خاکستری یا سرمه ای نشون بده یا ... :41: ضد حال میشه !

نمیدونم آخر این lh500 رو بگیرم یا یه چیز دیگه که نمیدونم چی :41: تو این رنج به جز این فقط B570 میتونم بگیرم ...
بهترین راهنمایی این است که شما یک پیام خصوصی به pourya_bo2pmc عزیز بدی وکیفیت LCDرا ازش بپرسی چون خودش LH500 37 اینچ داره .
بعد یک مسئله مهم این هست که تلویزیون های LCDبزرگ مثل 42 اینچ این طور نیست مانند تلویزیون هایCRTکه دماغت بچسبونی به LCD به خواهی کیفیت عالی بگیری دراین سایز ها حداقل باید 2 متر فاصله داشته باشی همه به این صورت هست .

EhsanEricsson
30-04-2010, 13:39
بهترین راهنمایی این است که شما یک پیام خصوصی به pourya_bo2pmc عزیز بدی وکیفیت LCDرا ازش بپرسی چون خودش LH500 37 اینچ داره .
بعد یک مسئله مهم این هست که تلویزیون های LCDبزرگ مثل 42 اینچ این طور نیست مانند تلویزیون هایCRTکه دماغت بچسبونی به LCD به خواهی کیفیت عالی بگیری دراین سایز ها حداقل باید 2 متر فاصله داشته باشی همه به این صورت هست .
دماغم که به السیدی نمیچسبه :31: ولی از همون فاصله ی دورتر رنگ مشکیه بور (خاکستری) به آدم ضد حال میزنه دیگه ، یا مثلا نور بکلایتی که یدست نباشه ، اینطور نیست؟ یا با فاصله ی دور همش حل میشه؟! نمیشه دیگه :46:

کاش 50 سال دیرتر به دنیا میومدیم وسط این تکنولوژیهای ناقص گیر نمیکردیم :20:

jabarsink2000
30-04-2010, 13:51
دماغم که به السیدی نمیچسبه :31: ولی از همون فاصله ی دورتر رنگ مشکیه بور (خاکستری) به آدم ضد حال میزنه دیگه ، یا مثلا نور بکلایتی که یدست نباشه ، اینطور نیست؟ یا با فاصله ی دور همش حل میشه؟! نمیشه دیگه :46:

کاش 50 سال دیرتر به دنیا میومدیم وسط این تکنولوژیهای ناقص گیر نمیکردیم :20:
شما به این صفحه مراجعه کن قضاوت از خودت عکس ها رو نگاه کن من خودم گرفتم lh500سایز 42 دیگه .
کسی که داره میخره باید خوشش بیاد فاصله هم 1 متر فاصله داشتم.

EhsanEricsson
30-04-2010, 14:16
شما به این صفحه مراجعه کن قضاوت از خودت عکس ها رو نگاه کن من خودم گرفتم lh500سایز 42 دیگه .
کسی که داره میخره باید خوشش بیاد فاصله هم 1 متر فاصله داشتم.
عکسا رو دیدم ، یکم مشکیش ضعیفه . میگم آقا گزینه ی بهتر از lh500 تو این رنج وجود نداره ؟

DAVOOD24
01-05-2010, 14:02
من lh700 دارم رنگ مشکیش حرف نداره از پلاسما قشنگتر نشون میده . lh500 هم باید همینطور باشه !

best
01-05-2010, 14:34
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

best
01-05-2010, 17:02
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

jabarsink2000
01-05-2010, 17:29
best عزیز من تست کردم اگر از هر رسیوری استفاده کنید که ورودی ان componentنباشد 100%در رنگ مشکی تاثیر میگذاره من بیش از10 تا ----- با ورودی ویدیو امتحان کردم .من موندم که مشکلات iclass9696fullhd حل بشه تا بخرم .اگر شما 4910استرانگ را خریدید به من بگید من 100%4910 میخرم خیلی ----- توپیه .در حال حاضر خودمstrong 4622xiiدارم.

jabarsink2000
02-05-2010, 08:40
دوستان من که دارم lh500 خودم را میفروشم 1ماه بمونم LG LX9500 به بینم چه قدر باید زیر قیمت بفروشم 1ماه درست خریدم

hummer_1990
02-05-2010, 12:16
اولا بنده منظورم از نویز نویز معمولی که در پنل ها مشاهده میشه نیست اون نویزی که شما میگی درسته اگه رو های بذاری کاملا رفع میشه و اتفاقا من در این پنل اصلا مشکل نویز ندارم . منظور من چیزی هست که نمیدونم اسمشو چی بذارم:31: یه چیزی شبیه نویز هست. اصلا هر طوری که شده به زودی عکس میذارم تا متوجه منظورم بشید.

در مورد خاموش و روشن کردن سینما واقعی و تروموشن برای من که هیچ تاثیری نداشته. در صورتی که همون فیلمو با همون دستگاه پخش به تلویزیون CRT وصل میکنم کوچیکترین مشکلی نداره.

اینطوری فایده نداره حتما عکس میذارم منتظر باشید.

best
02-05-2010, 12:36
best عزیز من تست کردم اگر از هر رسیوری استفاده کنید که ورودی ان componentنباشد 100%در رنگ مشکی تاثیر میگذاره من بیش از10 تا ----- با ورودی ویدیو امتحان کردم .من موندم که مشکلات iclass9696fullhd حل بشه تا بخرم .اگر شما 4910استرانگ را خریدید به من بگید من 100%4910 میخرم خیلی ----- توپیه .در حال حاضر خودمstrong 4622xiiدارم.

خوب همونطور که در تمام سایت ها آمده:
کیفیت HDMI بهتر از Component
و کیفیت Component بهتر از Composite

حالا اگه یه بنده خدایی بگه: به این مشخصاتی که شرکتا دادن نمیشه اعتماد کردو، بعد یه رویو هم بده بگه که AV بهتر از HDMI هستش...، خوب اون بحثش جداست (ツ)

استرانگ یکی از بهترین مارک هاست . هم کیفیت سخت افزاری بالایی داره و هم ساپورت نرم افزاری خوب.
خودم به شخصه مدل های 4622xII, 4652, 4610II, 4800 رو تجربه کردم . هر کدومشون، در زمان خودشون، در مقایسه با ----- های دیگر ، از کیفیت بالاتری برخوردار بودن.

شاید ----- های iClass یا CobeRevo رسیورهای بدی نباشند ولی با اطمینان کامل بهت میگم که فعلابه پای 4910 نمی رسند.
ناگفته نماند که 4910 قابلیت ----T (دیجیتال TV ) هم دارد و شما رو از خریدن setopBox بی نیاز می کند.
تنها مسئله ای که هست ، قیمت 4910 هستش که زیاده. راستی، شما هم یه قیمت بگیر و اینجا PM بگذار

در ضمن 4910 یک مدل بیشتر نداره که پشتش به صورت لیزری حک شده Made in China . مواظب باش که به اسم کره ای اصلو این حرفا ، گرونتر بهت ندن

(ناگفته نماند که من نمیگم 4910 بهترین ----- دنیاست ولی جزو بهترین هاست و در ایران هم فعلا number One هستش)

Strong 4910
----S/S2+T, MPEG-2/4, H.264

Strong 4910 - manual (3 MB)

Strong 4910 - PDF Brochure (96 KB)

سایت رسمی Patch استرانگ (Wizkid)

سایت فرعی برای دست رسی ساده تر به Patch استرانگ

انواع ----- ، دیش، LNB و ... همراه با قیمت

یادت باشه که فقط از Patch نوشته شده توسط wizkid استفاده کنی و Patch های متفرقه رو روی دستگاه نریزی.
آخرین پچ wizkid برای 4622xII ورژن 1.42 هستش.

`*.♥.*´¸.•´*.♥.*´¸.•´ღ♥STRONG♥ ღ`*.♥.*´¸.•´*.♥.*´

jabarsink2000
02-05-2010, 14:43
bestعزیز قیمت مگه چنده که داری میگی خیلی گرونه؟ من به هرکسی گفتم گفته ندارم.

EhsanEricsson
02-05-2010, 15:45
تاپیک lh500 داره تبدیل به تاپیک ----- میشه:thumbsdow

jabarsink2000
02-05-2010, 15:49
تاپیک lh500 داره تبدیل به تاپیک ----- میشه:thumbsdow
ما و تمام دوستان این فرم در تلاش هستیم که از تجهیراتی استفاده کنیم که کیفیت این LCDرا بالا ببرد .
حالا ----- باشد یا بولوری باشد یا هر چیزی دیگری..........

EhsanEricsson
02-05-2010, 15:57
ما و تمام دوستان این فرم در تلاش هستیم که از تجهیراتی استفاده کنیم که کیفیت این LCDرا بالا ببرد .
حالا ----- باشد یا بولوری باشد یا هر چیزی دیگری..........
پس آخر سر که همه چی مشخص شد یه نتیجه گیری کلی هم بنویسید که همه راحت استفاده کنن

jabarsink2000
02-05-2010, 16:26
پس آخر سر که همه چی مشخص شد یه نتیجه گیری کلی هم بنویسید که همه راحت استفاده کنن
همه چی مشخص هست بین تمام رسیورها رسیورهای شرکت استرانگ هم از نرم افزار خوبی برخوردار هستند هم از سخت افزار شرکت های دیگر هم مانندICLASSهم از سخت افزار خوبی برخوردارهستن اما مشکل نرم افزار دارند.
قیما این ----- 4910هم معلوم نیست چون در بازار کم است.

omidnejat
02-05-2010, 23:06
خوب همونطور که در تمام سایت ها آمده:
کیفیت HDMI بهتر از Component
و کیفیت Component بهتر از Composite

حالا اگه یه بنده خدایی بگه: به این مشخصاتی که شرکتا دادن نمیشه اعتماد کردو، بعد یه رویو هم بده بگه که AV بهتر از HDMI هستش...، خوب اون بحثش جداست (ツ)

استرانگ یکی از بهترین مارک هاست . هم کیفیت سخت افزاری بالایی داره و هم ساپورت نرم افزاری خوب.
خودم به شخصه مدل های 4622xII, 4652, 4610II, 4800 رو تجربه کردم . هر کدومشون، در زمان خودشون، در مقایسه با ----- های دیگر ، از کیفیت بالاتری برخوردار بودن.

شاید ----- های iClass یا CobeRevo رسیورهای بدی نباشند ولی با اطمینان کامل بهت میگم که فعلابه پای 4910 نمی رسند.
ناگفته نماند که 4910 قابلیت ----T (دیجیتال TV ) هم دارد و شما رو از خریدن setopBox بی نیاز می کند.
تنها مسئله ای که هست ، قیمت 4910 هستش که زیاده. راستی، شما هم یه قیمت بگیر و اینجا PM بگذار

در ضمن 4910 یک مدل بیشتر نداره که پشتش به صورت لیزری حک شده Made in China . مواظب باش که به اسم کره ای اصلو این حرفا ، گرونتر بهت ندن

(ناگفته نماند که من نمیگم 4910 بهترین ----- دنیاست ولی جزو بهترین هاست و در ایران هم فعلا number One هستش)

Strong 4910
----S/S2+T, MPEG-2/4, H.264

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدStrong 4910 - manual (3 MB)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدStrong 4910 - PDF Brochure (96 KB)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایت رسمی Patch استرانگ (Wizkid)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایت فرعی برای دست رسی ساده تر به Patch استرانگ

انواع ----- ، دیش، LNB و ... همراه با قیمت

یادت باشه که فقط از Patch نوشته شده توسط wizkid استفاده کنی و Patch های متفرقه رو روی دستگاه نریزی.
آخرین پچ wizkid برای 4622xII ورژن 1.42 هستش.

`*.♥.*´¸.•´*.♥.*´¸.•´ღ♥STRONG♥ ღ`*.♥.*´¸.•´*.♥.*´

سلام میشه اخرین پچ4622xii رو یه ج اپلود کنی تا من هم بگیرم و استفاده کنم

EhsanEricsson
03-05-2010, 10:41
بچه ها کسی دقیقا میدونه اگه قرار باشه واسه این تلوزیون فقط از set top box واسه دریافت شبکه ها استفاده کنیم بهتره از xvision استفاده کنیم یا پروویژن ؟!!!!

من که گیج شدم!
یکی میگه ایکس ویژن خوبه چون دردسرش کمتره و زمان بندی ضبط فیلم داره و ریموتش بهتره و اینا...
یکی میگه پروویژن بهتره چون خروجی HDMI داره و پلییر قوی تری هست و ...
یکی میگه ایکس ویژن واسه ما که السیدی داریم خوب نیست چون خروجی HDMI نداره..
اون یکی میگه چون تصاویر ارسالی ایران فلانه فرقی نمیکنه اگه خروجی HDMI نداشته باشه..
یکی میگه پروویژن تصویر رو ضبط نمیکنه و ...
یکی میگه پروویژن upscaling داره و تصویر رو بهتر نشون میده
یکی دیگه می گه وقتی دستگاهی که Upscaling انجام میده به TV وصل بشه عمل Upscaling در TV دور زده میشه و خود به خود از کار میوفته.
یکی حرف از گارانتی بهتر و قیمت میزنه یکی حرف از کیفیت ..
یکی میگه این داغ میکنه ، یکی میگه نه اون سرد میکنه
و خلاصه ...

آخر چی بگیرم آخه

best
03-05-2010, 17:53
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

EhsanEricsson
03-05-2010, 18:27
اینکه میگن تصاویر ارسالی سیما HD نیستو ستاپباکس HD می خوایم چیکار، اظهار نظر چرتیه که بیشتر از طرف فروشندگان xvision و تولیدکنندگان و کارمندان مادایران بیان میشه.
شاید سیما چندتا کانال HD پخش کرد .. ، اونوقت چی!؟

و اونایی که قابلیت Upscaling رو به زیر سوال می برند!!! ، عوامی هستند نادان و نا آگاه و یا شایدم آگاه ولی برای فروش کالاشون، خودشون رو به خریت می زنند و اینجور اظهار نظر ها هم بیشتر از طرف همون تولیدکنندگان و فروشندگان xvision صورت می گیره.
برای آشنایی بیشتر با قابلیت Upscaling شما بهتره که مراجعه کنید به سایت های LG, Samsung, Panasonic و بخصوص Sony که خیلی کامل همراه با عکس این مورد رو توضیح داده.

پایه و اساس سینما خانگی ها و DVDPLayer ها هم بر اساس Full HD Upscaling هست.
به این صورت که شما با استفاده از قابلیت Upscaling می توانید فیلم های SD با وضوح 576i (0.5 مگاپیکسل) را تبدیل کنی به وضوح 720P (1 مگاپیکسل) و یا 1080P (2 مگاپیکسل) که در بهبود کیفیت فیلم های SD خیلی موثر است.
در ----- HD و ستاپباکس HD نیز به همین صورت است.

این ها صحبتاییه که تا به حال به من گفتن :

(( با استفاده از کابل HDMI جزئیات تصویر بیشتر نمایان خواهند شد و این در انتقال تصویر سورس های بی کیفیت مثل کانالهای تلویزیون باعث آزار خواهد شد تا لذت بیشتر چون تصویر ارسالی با کیفیت و سایز پایین ارسال میشه و شماهنگام استفاده از کابل HDMI در حقیقت به افزایش شارپنس تصاویر بی کیفیت کمک کردید .

راه حل این مسئله هم استفاده از کابل Component هستش که تصویر رو با شارپی کمتر و نرمتر پخش میکنه ، و شما یه راه ساده هم دارید برای اینکه دقیقا متوجه منظور بنده بشوید ، دستگاههای DVD-PLAYER که پورت خروجی HDMI دارند رو با یک فیلم و تلویزیون ثابت بوسیله هر دو کابل Component و HDMI تست کنید و با نمایش فیلم DVD ببینید که کیفیت خروجی کدوم بهتره ( باز هم تاکید میکنم که برای سورس های با سایز تصویر پایین و بیت ریت پایین این قضیه صدق میکنه )
کیفیت و بیت ریت تصویر کانالهای سیما از فیلمهای DVD بالاتر که نیست بلکه بسیار پایین تره ، پس با تست بالا متوجه میشید که تصویر Settopbox با خروجی HDMI چه خواهد بود . ( نهایتا کابل Component مفیدتر خواهد بود))

((ببين دوست من. وقتي ميخان يه سيستم كامپيوتر ميبندن و ميخوان براش مانيتور بگيرن، با توجه به كارت گرافيكش مانيتور ميگيرن. چون اگه كارت كرافيك خيلي خوب نباشه ولي مانيتور HD باشه ، اونقت همه چيز خيلي ريز نمايش داده ميشه و شما مجبوري رزولوشن مانيتور رو بياري پايين تا به كارت گرافيكت بخوره.
اين --- هم دقيقا همين سيستمه.
اگر فرستنده صدا و سيما تصويري كه رزولوشن 720 داره پخش كنه (كه فكر نميكنم 720 هم باشه حتي) و شما يه گيرنده رزولوشن 1080 بهش وصل كني تصاوير در تلوزيونت رنجه ميشه يا به اصطلاح دوستمون شارپ ميشه خيلي ))

((کاملا واضحه که وقتی بخواهیم تصویر SD رو با خروجی HD ببینیم (HDMI ) تمامی آرتیفکت های تصویر بصورت آزاردهنده چشم هر بیننده ای رو متوجه خواهد کرد و این یعنی شما تا وقتی نیاز به تماشای تصویر HD ندارید دلیلی هم وجود نداره که بخواهید خطاهای (ضعفهای ) موجود در تصاویر SD رو بزرگنمایی بکنید و بجای اینکه از تصاویر دیجیتال لذت ببرید چشمتون رو خسته کنه .))

(متاسفانه اين شيوه اي كه بعضي رقبا براي رقابت انتخاب ميكنن صحيح نيست. مثلا همين نكته كه پورت HDMI فلان كار رو ميكنه و بقيه نميكنن. اين ميشه سوء استفاده از اطلاعات پايين مردم و ... واقعا جاي تاسف داره)

((خير. پورت HDMI مياد صدا و تصوير رو همزمان منتقل ميكنه و براي player هايي كه رزولوشن 1080 رو پخش ميكنن خيلي تاثير داره. به شرطي كه باهاشون bluray ببيني. ولي اگر توي دستگاهت dvd بذاري هيچ فرقي نداره كه با چه كابلي پخشش كني. چه HDMi چه DVI و چه AV
كانال اهي تلوزيون كيفيتشون از DVD بيشتر نميشه دوست عزيز.
حالا شما super HDMI هم بخوره TV تون بازم فرقي نداره

نقل از alucadr عزيز:
وقتی دستگاهی که Upscaling انجام میده به TV وصل بشه عمل Upscaling در TV دور زده میشه و خود به خود از کار میوفته.
اين يعني چي:
يعني مهم نيست دستگاه شما upscaling داشته باشه يا نه. خود TV عمل بزرگنمايي رو براي شما انجام ميده.
اصلا اين فيچري نيست كه مربوط به دستگاه باشه. مربوط به TV.
من نميدونم كي اين حرفاي بي معني رو به عنوان تبليغات ميگه!!!))

((هر دستگاهي كه upscaling داشته باشه وقتي به TV وصل ميشه، تلوزيون خودش اون upscalin رو غير فعال ميكنه و تغييرات لازم رو اعمال ميكنه. پس upscaling يه ويژگي مسخرس كه هر دستگاهي داشته باشه يا نداشته باشه مهم نيست. فقط جنبه تبليغاتي داره))

و شما و چند نفر دیگه هم خلافش رو می گید
شیطونه میگه برم جفتشو بخرم ببینم کی راست میگه
حیف که پولم کمه

jabarsink2000
03-05-2010, 19:50
best عزیز نمیدونم چرا Edge Enhancer من غیر فعال هست؟

best
03-05-2010, 23:16
best عزیز نمیدونم چرا Edge Enhancer من غیر فعال هست؟

خوب شاید بستگی به این داره که Picture mode را روی چه حالتی گذاشته باشی.
(vivid, standard, sport, cinema, ...)
پارامترهای هریک از این حالت ها کمی با هم متفاوتند.

درضمن بهترین حالت برای Edge Enhancer حالت High هست و sharpness بین 65 تا 75 ولی روی بعضی از کانال ها و تصاویر بی کیفیت سبب میشه که نویز، دون دون یا هرچیز دیگه ای که اسمشو بذاریم ... ، خودشو بیشتر نشون بده.
پس در اینجور مواقع باید حالت low رو تست کنی و sharpness رو هم کم کنی بین 65 تا 60

jabarsink2000
08-05-2010, 19:54
خوب نیست پست به این مهمی بره پایین.:31:
UP-UP

EhsanEricsson
08-05-2010, 22:06
خوب نیست پست به این مهمی بره پایین.:31:
UP-UP
خوب حالا که خوب نیست بره پایین بیکار نشینید به من بگید راست میگن که واسه دیدن تصاویر sd یا همون تصاویر دیجیتال شبکه های داخلی ، ال سیدی های فول اچ دی خوب نیست و تصویر رو بد نشون میده؟ یعنی اگه فول اچ دی نباشه بهتره؟

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:56 PM ----------

حالا که خوب نیست بره پایین جواب پست 211 منم یکی بده لطفا :31:

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

میگم حالا که خوب نیست بره پایین بگید عمر متوسط یه تلوزیون ال سی دی حدودا چند سال هست؟ البته کاری به چیزی که خود شرکتها اعلام میکنن ندارما ، منظورم عمر مفید واقعی هست

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

زود باشید جواب بدید دیگه ، از کتف و کول افتادم اینقدر تاپیکو بالا نگه داشتم :24:

jabarsink2000
09-05-2010, 08:35
جواب سوال اول شما:اگر full hdدر نشان دادن تصاویر sd مشکل داره پس من چرا متوجه نمیشم اونم با داشتن پنل 42 اینچ(107سانتی متر) دوست عزیز شما خودت که می خواهی 32یا37بخری تو این سایز های کوچیک شما هیچ مشکلی نمیبینی چرا اخه شما متوجه نمیشی .
جواب سوال 2:هر وقت ----- با پورت hdmiدستم رسید نتیجه را به شما میگم .
جواب سوال 3:اونم باز بستگی به خودتان داره اگر مثل خانه ی ما 24 ساعت روشن باشه فکر نکنم به 5 سال برسه :31:دوست عزیز اونم بسنگی به کارکرد داره بستگی داره روزی چند ساعت کار کنید ولی من خرابی زیر6 تا 7 سال ندیدم.

best
12-05-2010, 15:01
قابل توجه دوست عزیز hummer

B750 محصول سال 2009 هست و پنل جدیدی نیستش حدود 1 سال پیش تو ایران عرضه شد , سام سرویس نماینده سامسونگ تو ایران برای فروش LED ها این برند(به دلیل داشتن قیمت نزدیک این مدل به LED SERIES 6) واردات این مدل رو بعد از چند وقت کنسل کرد .

این مدل فرق چندانی با 690 نداره کلا همون 690 هست که عدد ترموشن 200 بر روی اون گذاشته شده که بیشتر جنبه تجاری هست تا کارایی این ترموشن 200 هرتز.

از نظر آقا امیر همه مشخصات و همه مارک ها (بخصوص اگه سامسونگ نباشه) جنبه تجاری داره و الکیه ... جز LCD خودشون که B690 هست.

اینکه B750 بهتره یا B690 و یا به قول ایشون B750 همون B690 هستش!!
صرفنظر از قیمت ، قضاوت با خودتون.

jabarsink2000
14-05-2010, 17:52
ایا هر 3 ورودی HDMI روی LH500 ورژن1.3هستند؟

mr_rayan
14-05-2010, 19:32
(متاسفانه اين شيوه اي كه بعضي رقبا براي رقابت انتخاب ميكنن صحيح نيست. مثلا همين نكته كه پورت HDMI فلان كار رو ميكنه و بقيه نميكنن. اين ميشه سوء استفاده از اطلاعات پايين مردم و ... واقعا جاي تاسف داره)

((خير. پورت HDMI مياد صدا و تصوير رو همزمان منتقل ميكنه و براي player هايي كه رزولوشن 1080 رو پخش ميكنن خيلي تاثير داره. به شرطي كه باهاشون bluray ببيني. ولي اگر توي دستگاهت dvd بذاري هيچ فرقي نداره كه با چه كابلي پخشش كني. چه HDMi چه DVI و چه AV
كانال اهي تلوزيون كيفيتشون از DVD بيشتر نميشه دوست عزيز.
حالا شما super HDMI هم بخوره TV تون بازم فرقي نداره

دوست عزیز من تجربه شخصی خودم رو توی این زمینه میگم.کیفیتی که یه کابل hdmi برای پخش یک dvd به شما نمایش میده خیلی بالاتر از یه کابل کامپوننت هست و این تفاوت کاملا مشهوده.همینطور کیفیت تصویر کامپوننت از کامپوزیت بالاتر هستش.
این نکته ای که شما فرمودید و گفتید پورت hdmi فقط برای پلیرهایی که رزولوشن 1080 رو پخش می کنه خیلی تاثیر داره کاملا اشتباهه.به نظرتون چرا یه پلیر هم خروجی کامپوزیت داره و هم کامپوننت و هم hdmi؟اگر قراره این پلیر تفاوتی توی پخش تصاویرش نباشه پس همون خروجی کامپوزیت براش کافی بود.
همه چیز هم تبلیغات نیست،شاید کمی توی تبلیغات اغراق باشه ولی همش دروغ نیست.
من فقط تجربه خودم رو گفتم.

mr_rayan
14-05-2010, 23:44
ببخشید.این خبر رو نمیدونستم کجا بذارم گفتم اینجا که همه بروبچه های ال جی جمعشون جمع قرار بدم.

يك تلويزيون سه بعدي تمام LED

24 ارديبهشت 1389 - بازار ديجيتال- مراسم رونمایی و معرفی اولين تلویزیون سه بعدی تمام LED شركت ال‌جی و با حضور جمعی از خبرنگاران برگزار شد. در این مراسم اندی كیم، مدیر كل ال‌جی در تهران اعلام كرد: این شركت توانسته در سال‌های اخیر با توجه به نیاز مشتریان و توجه به تحقیق و توسعه سهم قابل توجهی از بازار‌های جهانی را در اختیار بگیرد و به اين ترتيب در ميان ده‌شركت برتر نوآور جهان قرار بگيرد.

حسین تنهایی، قائم‌مقام شركت گلدیران هم مصرف برق این تلویزیون‌ها را بیش از 75 درصد کمتر از LCD‌‌های موجود در بازار دانست و اعلام کرد: LG قصد دارد برای حفظ جایگاه خود در بازار رو به رشد تلویزیون‌های سه‌بعدی، میزان تولید خود را تا سال 2014 به 80 میلیون دستگاه برساند و همچنین بتواند 25 درصد از سهم بازار این تلویزیون‌ها را در سال 2010 به خود اختصاص دهد.
به گفته قائم‌مقام شرکت گلدیران، شرکت «LG» طی سال 2009 و در سراسر جهان 100 میلیون دستگاه LCD فروخته است و در سال‌جاری تصمیم دارد میزان تولید و عرضه تلویزیون‌های خود را تا 16 درصد افزایش دهد.

او در خصوص قیمت تلویزیون‌های تمام LED سه بعدی LG گفت: قیمت این تلویزیون‌ها 25 درصد نسبت به تلویزیون‌های ال.ای.دی موجود در بازار گران‌تر است.

تنهايي در مورد عینک‌های مخصوصی که برای مشاهده تصاویر سه بعدی همراه با تلویزیون‌های تمام LED سه بعدی LG به خریداران داده مي‌شود، گفت: این عینک قادر است با بستن یکی از لنزهای خود به طور همزمان با سرعت حرکت فریم‌های تصویر، در صفحه نمایش عمق ایجاد کند.
قیمت فعلی این عینک‌ها 150 دلار است. این عینک‌ها بسیار راحت و سبک بوده و بیننده مي‌تواند برای فواصل زمانی طولانی از آنها استفاده و به وسیله کابل USB برای 40 ساعت آنها را شارژ کند.
جديدترين تلويزيون LG با استفاده از ساختار جدید نورهای پس زمینه، تصویری با كيفيت را با تجربه سه‌بعدی در اختیار بیننده قرار مي‌دهد.

صفحه‌ای که در پشت صفحه نمایش قرار دارد با ساطع کردن نورهای LED باعث روشنایی و وضوح تصویر مي‌شود. همچنین کنتراست تصویر 1 بر 10,000,000 در این تلویزیون به همراه فناوری 400 هرتزی TruMotion به تصویر سه بعدی عمق داده و بیننده را به میان تصاویر مي‌برد.

LX9500 طراحی باریک و بدون لبه داشته و ضخامت 22 میلیمتری بدنه و قاب 12 میلیمتری فوق باریک آن تجربه‌ای متفاوت از تماشای یک تصویر سه بعدی را در اختیار بیننده قرار مي‌دهد.
از دیگر ویژگی‌های این تلویزیون مي‌توان به قابلیت پشتیبانی آن از فرمت Multi Picture و تصویر استاندارد تمام سه بعدی اشاره کرد. همچنین مصرف‌کنندگان مي‌توانند به راحتی بلافاصله بعد از تصویر برداری با یک دوربین 3D، تصویر را به صورت مستقيم از طریق تلویزیون خود مشاهده کرده و دیگر نیازی به کامپیوتر برای تبدیل تصاویر ندارند.

LG قصد دارد برای حفظ جایگاه خود در این بازار رو به رشد، میزان تولید خود را تا سال 2014 به 80 میلیون دستگاه برساند و همچنین بتواند 25 درصد از سهم بازار تلویزیون‌های سه‌بعدی را در سال 2010 به خود اختصاص دهد.

از دیگر برنامه‌های LG تولید و عرضه دیگر محصولات 3D مانند تلویزیون‌های LED LCD، تلویزیون‌های پلاسما، نمایشگرهای Blu-Ray و پروژکتورهای سه بعدی در سطح جهان با قابلیت Full HD است.

منبع ITIRAN

brave_ie
17-05-2010, 13:44
سلام بچه ها
بالاخره منم این lovely رو خریدم
ببینم من الان اگر بخوام یه کامپوننت بخرم اولا چنده ثانیا مگه نباید 5تا فیش داشته باشه ؟ بعدم اینکه واقعا ارزش داره؟
آخه اون یارو اومد ال سی دی رو وصل کرد گفت که اولا این کابل های av که الان دارید خیلی نویز داره 20 تومن گرفت عوض کرد گفت اینا شیلدش قوی تره بعدم گفت میتونین کامپوننت هم استفاده کنید ولی خودش نداشت (گرون انداخته؟)
یه کابل اچ دی هم تو سینما بود گفت که این به درد نمیخوره ببین من چی دارم اینم 8 تومنه ولی گفتم اونو نمیخوام چون فرقی ندیدم حالا اون واقعا فرق میکرد؟
ممنون که با حوصله جواب میدید ;):11:

EhsanEricsson
17-05-2010, 13:50

من که حوصله ی جواب دادن ندارم :31:

البته جوابشم نمیدونم :46:
مبارکه ، ولی حالا چند اینچ خریدی؟ با چه قیمتی؟ تو رنگ مشکیت چجوریاست؟ از ----- استفاده میکنی یا ستاپ باکس؟
کلا تو هم نظرت رو بگو .

ممنون که با حوصله جواب میدی :20:

brave_ie
17-05-2010, 13:56
37 خریدیم مامانم اینا هی گفتن 42 ولی من گفتم 37 بالاخره هم 37 شد
قیمت که نداره از مغازه خودی برداشتیم فکر کنم 860 باشه ستاپ باکس یعنی چی؟ همون ----- استفاده میکنیم دیگه
رنگ مشکی منظورت چیه؟ میخوای بگی خیلی مشکیه؟ :20:

EhsanEricsson
17-05-2010, 14:07
37 خریدیم مامانم اینا هی گفتن 42 ولی من گفتم 37 بالاخره هم 37 شد
قیمت که نداره از مغازه خودی برداشتیم فکر کنم 860 باشه ستاپ باکس یعنی چی؟ همون ----- استفاده میکنیم دیگه
رنگ مشکی منظورت چیه؟ میخوای بگی خیلی مشکیه؟ :20:
نه بعضی ها میگفتن که این تی وی رنگ مشکی رو تو تصاویر تاریک یکم سورمه ای نشون میده به جای مشکی . میخواستم ببینم واسه تو چجوریه

hsn
17-05-2010, 16:11
البته شايد جاي اين سوال اينجا نباشه ولي چون در صفحات قبلي ذكر خيرشون شده اينجا ميپرسم:
بين LH50 , LH70 و SL80 كدوم رو ترجيح ميدين( قيمت مهم نيست فقط بحث برتري فني)؟ و امكانات..

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:11 PM ----------

البته شايد جاي اين سوال اينجا نباشه ولي چون در صفحات قبلي ذكر خيرشون شده اينجا ميپرسم:
بين LH50 , LH70 و SL80 كدوم رو ترجيح ميدين( قيمت مهم نيست فقط بحث برتري فني)؟ و امكانات..

DAVOOD24
17-05-2010, 17:34

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:11 PM ----------

اگه بتونی LH 900 بگیری عالیه کیفیت تصویرش حرف نداره .

{ تو ایستگاه مترو یه سری LCD سونی دیدم با اینکه فیلم تبلیغاتی با کیفیت دی وی دی گذاشته بود اما از هرچی سونی بود بدم اومد واقعا افتضاح }

EhsanEricsson
17-05-2010, 17:50
{ تو ایستگاه مترو یه سری LCD سونی دیدم با اینکه فیلم تبلیغاتی با کیفیت دی وی دی گذاشته بود اما از هرچی سونی بود بدم اومد واقعا افتضاح }

تایید میکنم . در اصل به جای تبلیغ ضد تبلیغ شده

brave_ie
17-05-2010, 18:47
lh900 موجود نیست (شرکت نداره) نورش خیلی زیاد بود کور میکرد :دی شرکت جمع کرد
lh700 ظاهرش که سلیقه ایه بلوتوث داره ولی trumotion از 500 پایین تره (100) البته نسبت به پلاسما جفتشون پایینن
sl800 هم هم بدون قابه همم بلوتوث داره
آخرش هم با توجه به اطلاعاتی که من دارم به این مربوط میشه که چه سایزی میخواید بخرید:11:

jabarsink2000
17-05-2010, 20:24
lh900 موجود نیست (شرکت نداره) نورش خیلی زیاد بود کور میکرد :دی شرکت جمع کرد
lh700 ظاهرش که سلیقه ایه بلوتوث داره ولی trumotion از 500 پایین تره (100) البته نسبت به پلاسما جفتشون پایینن
sl800 هم هم بدون قابه همم بلوتوث داره
آخرش هم با توجه به اطلاعاتی که من دارم به این مربوط میشه که چه سایزی میخواید بخرید:11:
شما دارین پلاسما را به lcdقایسه می کنید ؟
اگر به خواهیم به این صورت که شما گفتید نتیجه گیری کنیم
پلاسما مصرف برقش بالاست
وزن بالا
روشنایی تصویر پایین
حالا چون lh700 trumotion پایین است ربطی نداره که تو تصاویر سریع کم بیاره .یا اینکه پلاسما از lcd بهتره
مثل این میمونه که شما بگیید که پیکان بهتر از بنز هست :18:
لطفا lcd را در این بخش با پلاسما مقایسه نکنید تا دوستان گم راه شوند.

mr_rayan
17-05-2010, 23:49
سلام بچه ها
بالاخره منم این lovely رو خریدم
ببینم من الان اگر بخوام یه کامپوننت بخرم اولا چنده ثانیا مگه نباید 5تا فیش داشته باشه ؟ بعدم اینکه واقعا ارزش داره؟
آخه اون یارو اومد ال سی دی رو وصل کرد گفت که اولا این کابل های av که الان دارید خیلی نویز داره 20 تومن گرفت عوض کرد گفت اینا شیلدش قوی تره بعدم گفت میتونین کامپوننت هم استفاده کنید ولی خودش نداشت (گرون انداخته؟)
یه کابل اچ دی هم تو سینما بود گفت که این به درد نمیخوره ببین من چی دارم اینم 8 تومنه ولی گفتم اونو نمیخوام چون فرقی ندیدم حالا اون واقعا فرق میکرد؟
یه کابل کامپوننت استاندارد قیمتی در حدود 15 الی 20 تومن داره و در ضمن سه فیش هم هست،چون سه فیش برای ارسال و انتقال تصویر استفاده میشه و شما باید یه دو فیش AV مجزا بگیرید برای انتقال صدا.
یه کابل hdmi استاندارد هم قیمتی در حدود 20 الی 30 تومن داره و انتقال دهنده صدا و تصویر با هم هستش.

LH900 که دیگه اصلا نیست و از همه نمایندگیها جمع شده و هیچکی هم توی این نمایندگیها دوزار حالیش نیست بما بگه دلیلش چی بوده.فقط میگن فروشش خوب نبوده جمع شد.:13:
توی بقیه مدل ها هم اگر به قیمت کار نداشته باشید توی ریویوهایی که توی سایت های خارجی نوشته sL800 رو برتر دونستند.

brave_ie
18-05-2010, 01:10
شما دارین پلاسما را به lcdقایسه می کنید ؟
اگر به خواهیم به این صورت که شما گفتید نتیجه گیری کنیم
پلاسما مصرف برقش بالاست
وزن بالا
روشنایی تصویر پایین
حالا چون lh700 trumotion پایین است ربطی نداره که تو تصاویر سریع کم بیاره .یا اینکه پلاسما از lcd بهتره
مثل این میمونه که شما بگیید که پیکان بهتر از بنز هست :18:
لطفا lcd را در این بخش با پلاسما مقایسه نکنید تا دوستان گم راه شوند.
دوست عزیز نیت بنده مقایسه نبود
فقط میخواستم بگم اگر فکر میکنین trumotion خیلی براتون مهمه (مثلا برای بازی اگر میخواید) ال سی دی رو بیخیال شید
معذرت میخوام که بد گفتم :11:

Rastin.
18-05-2010, 15:31
یه کابل کامپوننت استاندارد قیمتی در حدود 15 الی 20 تومن داره و در ضمن سه فیش هم هست،چون سه فیش برای ارسال و انتقال تصویر استفاده میشه و شما باید یه دو فیش AV مجزا بگیرید برای انتقال صدا.
یه کابل hdmi استاندارد هم قیمتی در حدود 20 الی 30 تومن داره و انتقال دهنده صدا و تصویر با هم هستش.

LH900 که دیگه اصلا نیست و از همه نمایندگیها جمع شده و هیچکی هم توی این نمایندگیها دوزار حالیش نیست بما بگه دلیلش چی بوده.فقط میگن فروشش خوب نبوده جمع شد.:13:
توی بقیه مدل ها هم اگر به قیمت کار نداشته باشید توی ریویوهایی که توی سایت های خارجی نوشته sL800 رو برتر دونستند.

lh900 جنس خوبی بوده جمعش کردن!! :rolleye:
راستی من رفتم نمایندگی lg تصویر sl800 نسبت به lh700 یکم مات بود...فروشنده میگفت بخاطر محافظیه که sl800 داره! (مگه اینا همشون محافظ ندارن؟!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن یه مدل lh600 هم جدیدا اومده که مشخصاتش مثل lh700 اما باباندهای قویتر..

دوست عزیز نیت بنده مقایسه نبود
فقط میخواستم بگم اگر فکر میکنین trumotion خیلی براتون مهمه (مثلا برای بازی اگر میخواید) ال سی دی رو بیخیال شید

منظورتون اینه که بود و نبودش یرای بازی یکیه؟!؟!
مثلا بین sl800 (تروموشن 200) و lh700 (تروموشن100) برای بازی فرقی نیست؟! :eh:

brave_ie
18-05-2010, 20:16

منظورتون اینه که بود و نبودش یرای بازی یکیه؟!؟!
مثلا بین sl800 (تروموشن 200) و lh700 (تروموشن100) برای بازی فرقی نیست؟! :eh:

نه عزیز من منظورم کاملا واضحه یعنی اگر واسه بازی میخواید اصلا چرا پلاسما نمی خرید
بهتره این بحث هم ادامه پیدا نکنه چون مربوط به این تاپیک نمیشه:10:

mr_rayan
19-05-2010, 00:15
راستی من رفتم نمایندگی lg تصویر sl800 نسبت به lh700 یکم مات بود...فروشنده میگفت بخاطر محافظیه که sl800 داره! (مگه اینا همشون محافظ ندارن؟!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همشون محافظ دارند.من نمیدونم اینایی که توی نمایندگی کار می کنند و چیزی بلد نیستند مگه مجبورند جواب بدند که فقط چرت و پرت تحویل آدم میدند.
یه مطلبی بگم که ربطی به تاپیک نداره ولی حالا که حرفش شد باید بگم(تو گلوم گیر کرده)
یسری رفتم نمایندگی پاناسونیک از اون شخصی که در مورد تلویزیون ها توضیح میداد دو سه تا سوال درست و حسابی پرسیدم بیچاره رفت کاتالوگ رو آورد از روش واسم خوند.
یبار هم توی نمایندگی سامسونگ از یکی همینجوری دو سه تا سوال پرسیدم یارو هی یواش یواش عقب عقب میرفت،یهو بخودم اومدم دیدم یارو غیبش زده.
یبار هم تو نمایندگی ال جی همین اتفاق افتاد و بیچاره مغازه داره گفت حقیقتش من تازه اومدم توی این کار اطلاعاتم کامل نیست.(دلم بحالش سوخت)
یسری تو نمایندگی جی وی سی در مورد یکی از پلیرهاشون سوال کردم یارو گفت این پلیر هر چی که تو فکر کنی پخش می کنه.
این حرفارو زدم که فقط بگم توی نمایندگی های ایران چه خبره.متاسفانه اطلاعات فروشنده ها بسییار پایینه و در حد همون کاتالوگ هایی که میدن دستشون.
خیلی به ندرت افرادی پیدا میشند که واقعا توی این زمینه ها سر رشته دارند.و می تونند جوابتون روکامل و بدون دوز و کلک بدهند.

brave_ie
19-05-2010, 08:56
حالا که اینو گفتی منم اینو بگم که خودتونو نگاه نکنید من خودم تو نمایندگی ال جی یه وقتا میرم خود مردم هم خیلی میبخشیدا...
اصلا اگر بخوای براشون درست حسابی توضیح بدی خیلی متوجه نمیشن تازه شاید فکر کنن شما دارین حرفای قلمبه میزنید که خدای نکرده...
اینم بگم که همه اینجوری نیستن :46:

armin39
19-05-2010, 14:01
دوستان قیمت hl700 داخل تهران با گرانتی اصلی با سینما وبدون سینما کسی قیمت داره؟؟خواهشن زود جواب بدید

jabarsink2000
20-05-2010, 19:17
همه دوستان چرا دارن میرن دنبالLH700 .
اگرLCD خوب می خواهید بخرید یا SL800 یا LH500چون LH700به گرد پایه LH500هم نمیرسه .

hsn
20-05-2010, 23:49
همه دوستان چرا دارن میرن دنبالLH700 .
اگرLCD خوب می خواهید بخرید یا SL800 یا LH500چون LH700به گرد پایه LH500هم نمیرسه .

آخه كيفيت تصوير SL800 وجدانا يه نمه كمتر نيست نسبت به ال اچ 70؟؟

brave_ie
20-05-2010, 23:50
منم با این دوستمون موافقم :46:

DAVOOD24
21-05-2010, 01:13
دوستان قیمت hl700 داخل تهران با گرانتی اصلی با سینما وبدون سینما کسی قیمت داره؟؟خواهشن زود جواب بدید

حدود 1750 با سینما . کیفیت تصویر خوبی داره.

jabarsink2000
21-05-2010, 09:35
آخه كيفيت تصوير SL800 وجدانا يه نمه كمتر نيست نسبت به ال اچ 70؟؟
خواب کیفیت تصویر و روشنایی lh500 هم از lh700وهم از sl800خیلی بهتره.

reza jenoob
21-05-2010, 23:43
سلام بنده ساكن ايران هستم كه يكي ازدوستانم ساكن دبي LED42 اينج مدل 5300 يا LCD 42 اينچ 5000 صادراتي اروپا مي خواهد برايم بفرستد ايا ازنظر فني مثل برق ورنگ وكيفيت وگيرنده ان مشكلي وجوددارد ايا بين مدلهاي اسيا واروپا از نظر فني وطراحي اختلافي وجود دارد ايا كسي از چنين مدلهاي اطلاعي داردلطفا كمك كنيد

LeiliBaManAst
22-05-2010, 13:35
سلام بنده ساكن ايران هستم كه يكي ازدوستانم ساكن دبي LED42 اينج مدل 5300 يا LCD 42 اينچ 5000 صادراتي اروپا مي خواهد برايم بفرستد ايا ازنظر فني مثل برق ورنگ وكيفيت وگيرنده ان مشكلي وجوددارد ايا بين مدلهاي اسيا واروپا از نظر فني وطراحي اختلافي وجود دارد ايا كسي از چنين مدلهاي اطلاعي داردلطفا كمك كنيد

در مورد ال جي لازم نيست از اروپا وارد بشه. چون گلديران خودش اين كار رو ميكنه و در واقع مدل ها رو در ايران اسمبل نميكننه
ولي در مورد سامسونگ اگر خواستين بخرين از اروپا يا بانه بگيريد. چون اسمبل سام سرويس خيلي جالب نيست

EhsanEricsson
23-05-2010, 12:36
بچه ها من دارم می رم یه LH 500 بخرم ، میشه بگید موقع خرید باید به چه نکاتی بیشتر توجه کنم؟ ممنون میشم اگه زود بگید :10:

jabarsink2000
23-05-2010, 13:21
بچه ها من دارم می رم یه LH 500 بخرم ، میشه بگید موقع خرید باید به چه نکاتی بیشتر توجه کنم؟ ممنون میشم اگه زود بگید :10:
از هر جا می خواهی بگیری اک بند باشد پشت ویترینی نخری.
پیشاپیش مبارک.
اخر به نتیجه رسیدی lh500بخری.

EhsanEricsson
23-05-2010, 13:26
از هر جا می خواهی بگیری اک بند باشد پشت ویترینی نخری.
پیشاپیش مبارک.
اخر به نتیجه رسیدی lh500بخری.
مرسی . آره ، البته نکات منفیش رو هم میدونم تا اونجایی که تو این تاپیک گفته شد ، اما به هر حال با این بودجه به نظر بهترین انتخابه ، چون یکمم قدیمی شده و افت قیمت خودش رو کرده و برای من به نظر مناسب میاد .

اما یه سوال ، اگه مثلا یه آکبند رو بیاره باز کنه و مثلا اگه یه مشکلی داشت و یا چندتا پیکسل سوخته داشت اونوقت تکلیف چیه ؟ یارو یکی دیگه میده یا اینکه نه مجبورم چون از کارتون بیرون اومده بخرمش و از گارانتیش واسه تعمیر استفاده کنم؟

jabarsink2000
23-05-2010, 13:31
مرسی . آره ، البته نکات منفیش رو هم میدونم تا اونجایی که تو این تاپیک گفته شد ، اما به هر حال با این بودجه به نظر بهترین انتخابه ، چون یکمم قدیمی شده و افت قیمت خودش رو کرده و برای من به نظر مناسب میاد .

اما یه سوال ، اگه مثلا یه آکبند رو بیاره باز کنه و مثلا اگه یه مشکلی داشت و یا چندتا پیکسل سوخته داشت اونوقت تکلیف چیه ؟ یارو یکی دیگه میده یا اینکه نه مجبورم چون از کارتون بیرون اومده بخرمش و از گارانتیش واسه تعمیر استفاده کنم؟

بیشتر این مشکلات برای کالاهای قاچاق می باشد.من که 2 ماه پیش خریدم تاریخ ساختش برای 2010 بود .این مشکلم 100%پیش نمیاد در بیشتر مشکلات پنل را کلا تعویض می کنند خیال شما راحت باشه گلدیران هر سال داره برای مشتری مداری جایزه میگیره وجزع بهترین گارانتی ها هم است.

EhsanEricsson
23-05-2010, 13:33
بیشتر این مشکلات برای کالاهای قاچاق می باشد.من که 2 ماه پیش خریدم تاریخ ساختش برای 2010 بود .این مشکلم 100%پیش نمیاد در بیشتر مشکلات پنل را کلا تعویض می کنند خیال شما راحت باشه گلدیران هر سال داره برای مشتری مداری جایزه میگیره وجزع بهترین گارانتی ها هم است.
مرسی . راستی یه سوال . اگه تو برگردی به دو ماه پیش بازم همین پنل رو میخری ؟

jabarsink2000
23-05-2010, 14:08
مرسی . راستی یه سوال . اگه تو برگردی به دو ماه پیش بازم همین پنل رو میخری ؟

من sl800 می خواستم که نبود.
اما از lh500راضی هستم.

EhsanEricsson
23-05-2010, 14:15
من sl800 می خواستم که نبود.
اما از lh500راضی هستم.
خوب ممنون ، من عصری میرم که به امید خدا بگیرم . امیدوارم چرخ این مدل واسه همه 400 سال بچرخه .
البته این مدل تو بازار خیلی کم شده و اکثر جاها ندارن ، امیدوارم گیر بیارم