PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : S8300 vs. KC910

Sensero
03-01-2010, 15:05
سلام
بین این دو تا گوشی کدوم بهتره؟ مزایا و معایبی که به نظر من مهمه براتون می نویسم شما قضاوت کنین:

1- S8300
مزایا:
صفحه لمسی با کیفیت بسیار بالا و بزرگ
فیلمبرداری عالی D1
معایب:
سرعت پایین در صورت استفاده از رم
صدای ضعیف
فلش ضعیف ( نسبت به زنون)
شارژ کم
نبود کیبورد مجازی
280000t

2-KC910
مزایا:
فیلمبرداری عالی D1
فلش زنون
هارد 1 یا 2
سرعت بالا (نسبت به S8300) (اینو مطمئن نیستم :13:)
معایب:
جی پی اس ضعیف
عدم کارایی کامل فلش زنون (خیلی مهم)
شارژ کم
330000t

من هیچکدوم از اینارو تست نکردم پس ممکنه بعضی از ایرادا به چشم نیاد. (قیمت هم در نظر بگیرین) پیشنهاد بهتری هم داشتین بگین. متشکرم

hasanmotori
03-01-2010, 16:13
برتریهای اس8300
صفحه oled
تاچ خازنی
کیپد
پحش divx
صدای بهتر تو هدفون
اینترفیس جالب
سی پی 500

رنوار :
صفحه بزرگتر
وای فای
فلش قویتر

این که میگن سرعت اس8300 کمه به خاطر اینه که با فریمور اولش تست شده
مطمعن باش سرعتش راضیت میکنه
صدای اسپیکر هر دو تقریباً ضعیفه
شارژ اس8300 بد نیست

Sensero
03-01-2010, 16:22
برتریهای اس8300
صفحه oled
تاچ خازنی
کیپد
پحش divx
صدای بهتر تو هدفون
اینترفیس جالب
سی پی 500

رنوار :
صفحه بزرگتر
وای فای
فلش قویتر

شارژ اس8300 بد نیست

خیلی ممنون از پست شما :11:
اگه نظرات سایت گوشی شاپ رو خونده باشین (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) ملت شدیدا از شارژش ناراضی ان . یه نفر هم گفته شارژش نصف روز بیشتر دووم نمیاره !؟ :18:

pulp_152
03-01-2010, 16:52
تو سایت gsm نوشته

برخی از کاربران از عمر کوتاه باتری شکایت کرده­اند اما از نظر ما، عمر باتری برای این گوشی با چنین صفحه نمایش بزرگی بد نیست. باتری تا سه روز کامل دوام دارد(یک ساعت عکاسی و فیلمبرداری، 15 دقیقه جستجوی عکس و یک ساعت مکالمه صوتی)

مطمئن باش از ال جی رنوار باتریش بهتره

RaS0oL.M
03-01-2010, 19:13
تو سایت gsm نوشته

برخی از کاربران از عمر کوتاه باتری شکایت کرده­اند اما از نظر ما، عمر باتری برای این گوشی با چنین صفحه نمایش بزرگی بد نیست. باتری تا سه روز کامل دوام دارد(یک ساعت عکاسی و فیلمبرداری، 15 دقیقه جستجوی عکس و یک ساعت مکالمه صوتی)

مطمئن باش از ال جی رنوار باتریش بهتره

1000000% تایید می شه.....

Sensero
03-01-2010, 22:32
وضعیت جی پی اس این گوشی (S8300) چه جوریه ؟ چون جاواس پس نرم افزار به این راحتی براش گیر نمیاد :13:
ضمنا نسبت به جی پی اس 5800 خیلی محدودتره ؟
بازم ممنون.

dark fear
04-01-2010, 16:40
به نظر من یه نیم نگاهی به ویوتی 2 هم بنداز.. دوربینش متوسطه (از هردو گوشی بالا ضعیف تره)
ولی اینترفیسش معرکس .. مث آیفونه !!
-
درمورد رنوار و s8300 .. من خودم خیلی دودل بودم تو خریدشون .. آخر رنوار خریدم .. ولی میدونم اگه s8300 رو
هم میخریدم پشیمون نمیشدم .. کلا امکانات 2 گوشی شبیه همه فقط wi-fi رنوار رو جلو میکندازه (البته اگه برات
مهمه)

dark fear
04-01-2010, 16:45
برتریهای اس8300
صفحه oled
تاچ خازنی
کیپد
پحش divx
صدای بهتر تو هدفون
اینترفیس جالب
سی پی 500

رنوار :
صفحه بزرگتر
وای فای
فلش قویتر

شارژ اس8300 بد نیست
آقا حسن اینا رو چجوری کشف کردی ؟:31:
انصافا خیلی متعصبانه مشاوره میدی :31:

hasanmotori
04-01-2010, 17:15
کدومشو متعصبانه گفتم ؟
پخش divx که 100 % ه شکی توش نیست ... حتا آرنا هم تو پخش divx مجدودیت داره
محمد رضا خان اس8300 و ان86 و تست کرده صدای اس8300 حتا از ان86 هم قویتره ... رنوار که هیچی :27:
اینترفیس 3 بعدی داره ... ولی رنوار نداره
سی پی یوشم که 500 ه جای شکی نیست

Sensero
04-01-2010, 21:05
بالاخرو امروز رفتم سامسونگ بخرم ولی مطمئن نبودم اصل کره هست یا نه ؟ :13:
تو فروم گفته بودن اوناییکه پشتش نوشته Made by Korea Samsung ساخت کره هست و بقیه شون که نوشته Made by Samsung ساخته چینه ؟:14:
ضمنا 5800 هم نظرم رو جلب کرده نمیدونم فردا برم سامسونگ رو بگیرم یا رو 5800 هم فکر کنم ؟

dark fear
05-01-2010, 13:48
کدومشو متعصبانه گفتم ؟
پخش divx که 100 % ه شکی توش نیست ... حتا آرنا هم تو پخش divx مجدودیت داره
محمد رضا خان اس8300 و ان86 و تست کرده صدای اس8300 حتا از ان86 هم قویتره ... رنوار که هیچی :27:
اینترفیس 3 بعدی داره ... ولی رنوار نداره
سی پی یوشم که 500 ه جای شکی نیست

نمیگم s8300 اینا رو نداره .. ولی شما جوری گفتی که انگار رنوار اینا رو نداره :41:
رنوار هم divx پخش میکنه .. صفحشم بزرگتره .. کیفیتشم عالیه از خیلی از led ها مثل
n85 هم بهتره .. (تا خودم تست نکردم باورم نشد)
شما از کجا میدونی صدای s8300 تو هندزفری از رنوار بهتره ؟:10: قبول صداش عالیه .. ولی ازکجا
معلوم از رنوار بهتر باشه :10: هرچند تو gsmarena که زیاد تعریف s8300 رو نداده :13:
درضمن شما که تاحالا با اینترفیس رنوار کار نکردی صلاحیت داوری نداری :13:
در ضمن فراموش نکنید
رنوار بهترین camera phone هشت مگا پیکسله و خودتون هم بکشید s8300 و i8510
بهترش نیستن :13:
شما هروقت تونستی با هر گوشی دیگه ای خودت چنین عکسی بگیری بعد بیا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درمورد cpu هم من جایی نشنیدم .. فقط تو ریویوی gsmarena نوشته اینترفیسش واسه سخت افزارش
سنگینه .. :13: البته میگن تو آپدیت های جدید بهتر شده
-
خلاصه باز میگم دوست عزیز هرکدومو بخری فرقی نمیکنه .. جدی میگم.. اما من تحمل نمیکنم یکی بیاد با تعصب
مشاوره بده:10:

pulp_152
05-01-2010, 13:57
سلام ...

رنوار که دایویکس رو پخش نمیکنه ! یه جورایی سره کاریه ... کی حال داره بره کانورت کنه و غیره تا بتونه یه فایل دایویکسو پخش کنه ولی 8300 خودش بدون کانورت مثل 3gp و mp4 پخش میکنه که عملا کاربرد داره و به عرض 5 مین میتونی یه فیلم رو رو گوشی بریزی و ببینی ...

amoled گوشیهای نوکیا از سامسونگ ضعیفتره ... اینو عملا تجربه کردم دیگه ...

در مورد صدا هم بگم که واقعا عالیه جا هیچ شک و شبه ای هم در موردش نیست ... هم بلندی هم کیفیت .. رنورا رو نشنیدم ولی از خیلی از گوشیهایی که ادعا میشده عالی هستن به شخصه امتحان کردم و پیشه گرفته ...

چرا رنوار بهترین کمرا فونه ! یکی از دلایلی که رنوار و 8510 تقریبا با هم برابر شدن یکی عملکرد تنظیمات دوربین بود و یکی عملکرد دوربین فیلمبرداری ... ! که با هم مساوی شدن !

که تو اینها 8300 از هر 2 تا بهتر عمل کرده ! و دوربین عکاسیش هم در حد 8510 و رنوار هستش و از اونور قابلیت ماکرو بسیار خوبی هم داره که فکر نکنم تو گوشیهای 8 مگاپیکسلی دوربینی به گردش برسه ! ... این عکس هم خوبه ولی در کنار عکسهای 8300 و 8510 به نظرم معمولی میاد عزیز ...

در مورد سرعت هم اکثر دوستانی که تو کلوب 8300 سهتن با بنده توافق نظر دارن که سرعتش خوبه و اگه از اول تا اخر تاپیک رو بخونین تا کنون حتی یه نفر نیامده بگه که سرعتش کمه ! فقط کسایی که ندارن میان میگن فلان سایت گفته کمه !

hasanmotori
05-01-2010, 14:38
نمیگم s8300 اینا رو نداره .. ولی شما جوری گفتی که انگار رنوار اینا رو نداره :41:
رنوار هم divx پخش میکنه .. صفحشم بزرگتره .. کیفیتشم عالیه از خیلی از led ها مثل
n85 هم بهتره .. (تا خودم تست نکردم باورم نشد)
شما از کجا میدونی صدای s8300 تو هندزفری از رنوار بهتره ؟:10: قبول صداش عالیه .. ولی ازکجا
معلوم از رنوار بهتر باشه :10: هرچند تو gsmarena که زیاد تعریف s8300 رو نداده :13:
درضمن شما که تاحالا با اینترفیس رنوار کار نکردی صلاحیت داوری نداری :13:
در ضمن فراموش نکنید
رنوار بهترین camera phone هشت مگا پیکسله و خودتون هم بکشید s8300 و i8510
بهترش نیستن :13:
شما هروقت تونستی با هر گوشی دیگه ای خودت چنین عکسی بگیری بعد بیا :

درمورد cpu هم من جایی نشنیدم .. فقط تو ریویوی gsmarena نوشته اینترفیسش واسه سخت افزارش
سنگینه .. :13: البته میگن تو آپدیت های جدید بهتر شده
-
خلاصه باز میگم دوست عزیز هرکدومو بخری فرقی نمیکنه .. جدی میگم.. اما من تحمل نمیکنم یکی بیاد با تعصب
مشاوره بده:10:

یه جوری میگی انگار حالا عکسه چی هست :2: :27:

همین الان یه عکس با 8510 و کنون 500 هزار تومنی میزام که خیالت راحت بشه تازه فول سایز آپ میکنم

8510 :

کنون 500 هزار تومنی :دی

تو وضوح که مثل هم هستن و اصلاً کم نمیاره
تو رنگ بدنیم به نظرم 8510 بهتر عمل کرده
نویزم که اصلاً نداره

dark fear
05-01-2010, 20:13
سلام ...

رنوار که دایویکس رو پخش نمیکنه ! یه جورایی سره کاریه ... کی حال داره بره کانورت کنه و غیره تا بتونه یه فایل دایویکسو پخش کنه ولی 8300 خودش بدون کانورت مثل 3gp و mp4 پخش میکنه که عملا کاربرد داره و به عرض 5 مین میتونی یه فیلم رو رو گوشی بریزی و ببینی ...

آقا محمد رضا شما که اطلاعاتت خوب بود .. از شما انتظار نداشتم :19:
رنوار بدون هیچ محدودتی دایویکس میخونه .. کانورت هم نمیخاد .. اون ویوتی 2 و آرنا هستن که باید کانورتشون کرد:10:

amoled گوشیهای نوکیا از سامسونگ ضعیفتره ... اینو عملا تجربه کردم دیگه ...

رفیق من نگفتم کیفیت صفحه رنوار از s8300 بهتره .. خواستم بگم در حد led های نوکیاست و حتی بهتر
با led سامی تاحالا مقایسه نکردم :10:

در مورد صدا هم بگم که واقعا عالیه جا هیچ شک و شبه ای هم در موردش نیست ... هم بلندی هم کیفیت .. رنورا رو نشنیدم ولی از خیلی از گوشیهایی که ادعا میشده عالی هستن به شخصه امتحان کردم و پیشه گرفته ...

بازم میگم من نگفتم s8300 تو این زمینه ضعیف عمل کرده یا از رنوار ضعیف تره .. متاسفانه آقا حسن
بدون این که تست کرده باشه گفت مال s8300 بهتره که من میگم بدون تست نمیشه مشخص کرد
چون مال رنوار هم عالیه ! از حتی از w810 هم بهتره ..که دیگه میدونید سری w سونی چقد خوبه

چرا رنوار بهترین کمرا فونه ! یکی از دلایلی که رنوار و 8510 تقریبا با هم برابر شدن یکی عملکرد تنظیمات دوربین بود و یکی عملکرد دوربین فیلمبرداری ... ! که با هم مساوی شدن !

اتفاقا اگه تنظیمات رو حساب کنیم با اختلاف زیاد بهتر از i8510 میشه .. بدون احتساب اونا تقریبا مساوی
شدن که بازم رو امتیازا نمیشه حساب کرد .. خودتون ببینید قضاوت کنید :10:

که تو اینها 8300 از هر 2 تا بهتر عمل کرده ! و دوربین عکاسیش هم در حد 8510 و رنوار هستش و از اونور قابلیت ماکرو بسیار خوبی هم داره که فکر نکنم تو گوشیهای 8 مگاپیکسلی دوربینی به گردش برسه ! ... این عکس هم خوبه ولی در کنار عکسهای 8300 و 8510 به نظرم معمولی میاد عزیز ...

اتفاقا به نظرم یکی از معایب دوربین s8300 همین ماکروشه .. که رنگ های گرم مثل قرمز رو خیلی با saturation بیش
از حد نشون میده :13: .. مثلا من دوتا عکس گل سرخ رو که شما گرفته بودین رو دیدم .. خیلی مشبع بود..
اصلا رنگ های بین گلبرگ هاش قابل تشخیص نبود ..
رنوار فکوس دستی داره که فوق العاده تو ماکرو کمک میکنه
شما این عکسا رو ببین (البته اینو وقتی تازه کار بودم گرفتم .. روی مرکز گل فکوس کردم) :

بزرگ تر

یا این یکی

اینو فول سایزو ببین کف و خون قاطی میکنی :21:

خوب به رنگها توجه کن .. من خیلی از عکسایی که شما گرفتین رو دیدم .. مثل اون تنه درخت و برگ و ...
خداییش ماکرو اینجوری داری ؟ تعصبو کنار بذار :46:

راجع به فیلم هم هیچ بحثی بات نمیکنم .. چون همونطور که تو مطمئنی s8300 فیلمش بهتره من شک ندارم
رنوار نه تنها بهتره بلکه حجمشم کمتره .. خداییش شما چندتا فیلم با ابعاد بالا میگیرید ؟ تا اونجایی
که میدونم ابعادشو میارید پایین که حجم کمتری بگیره :10:
لطفا بحث فیلمو نکن .. هیچ کدوم نمیتونیم همدیگه رو قانع کنیم :10:

در مورد سرعت هم اکثر دوستانی که تو کلوب 8300 سهتن با بنده توافق نظر دارن که سرعتش خوبه و اگه از اول تا اخر تاپیک رو بخونین تا کنون حتی یه نفر نیامده بگه که سرعتش کمه ! فقط کسایی که ندارن میان میگن فلان سایت گفته کمه !

در این مورد هم من نگفتم s8300 ضعیفه .. آقا حسن اومدن گفتن اینترفیس رنوار ضعیف تره و باز من گفتم
اینطور نیست چون ایشون حتی از نزدیک با اینترفیس رنوار کار نکرده :19:

یه جوری میگی انگار حالا عکسه چی هست :2: :27:

همین الان یه عکس با 8510 و کنون 500 هزار تومنی میزام که خیالت راحت بشه تازه فول سایز آپ میکنم

8510 :

کنون 500 هزار تومنی :دی

تو وضوح که مثل هم هستن و اصلاً کم نمیاره
تو رنگ بدنیم به نظرم 8510 بهتر عمل کرده
نویزم که اصلاً نداره
خداییش تو این عکسو در حد عکس من میدونی ؟؟!! :18: انصافا مال منو فول سایز دیدی ؟؟؟
تازه این بهترین عکسم نبود :5: اینو آپلود کرده بودم واسه تاپیک رنوار .. دم دست بود گفتم بذارمش
اینجا وگرنه بهترشم دارم :27:

(به قول حسین ) حسن کچل :31: من به اندازه کافی عکس دارم که کف برت کنم :27: اینجا جاش نیس
بخای میام تو پروفایلت یه عکس میذارم گوشیتو+کنون 500 تومنیتو پرت کنی تو جوب :27:
حیف که دوربین دیجیتال دم دست نیس :13:

من نگفتم دوربین i8510 ضعیفه که شما رفتی مقایسشو با دوربین دیجیتال اوردی :13:

اگه داری یه عکس در حد همون عکس من بذاره :27: یه عکس landscape :27: درس حسابی ..ببینم i8510 تو
LANDSCAPE چندمرده حلاجه :27:

راستی ... یه چیزی که باعث میشه فاصله رنوار با بقیه رقبا بیشتر بشه عکس های تو محیط
indoorـه .. همه گوشیا تو محیط اطاق پر نویز و بی کیفیت میگرن
اگه تونستی یه عکس indoor مثل اینا بذار :

بزرگ تر

این دیگه محشره .. اصلا انگار نه انگار تو محیط indoorـه .. :27:

بزرگتر

هرکس میخاد عکسای بیشتری از رنوار ببینه بیاد تو این تاپیک :

من هیچ تعصبی هم رو lg 'گوشیایش ندارم .. تابستون هم اگه ایشالا کنکور قبول شدم (بگید ایشالا :31:)
یه i8000 میگیرم :40:

برای بار nام میگم .. s8300 و رنوار هردو عالی هستن و هرکدوم رو بخرید پشیمون نمیشید .. فقط من خواستم
یه سری اطلاعات غلط که حسن کچ داده بودو تصحیح کنم و به اطلاع عموم برسونم :27:

جدا از تمام بحث های بین رنوار و s8300 .. بازم به دوستمون پیشنهاد میکنم به ویوتی2 هم یه نظری بکنه :10:
من جاش بودم اونو ورمیداشتم :10: اگه یه بار باش کار کنید دیوونش میشید... اینترفیسش محشره ..
مث اپله (فک کنم اینو 100 جا گفتم :31:)
البته دوربینش ضعیف تر از این دو گوشیه :20:

واسلام :11:

hasanmotori
05-01-2010, 20:48
خب من چیزاییو که 100 % مطمعن نیستم و فقط 99% مطمعنم دیگه بحث نمیکنم :27:
مثلاً اینترفیسو اینا ( البته اینارم 100% مطمعنم ولی بیخیال )

عزیزم در مورد دوربین اصلاً بحث نکن
gsmarena رو که قبول داری ؟

اینو بخون :

Update 05 Dec: These comparative photos once again confirm our initial observations. The Samsung M8800 Pixon has very good contrast levels and together with the INNOV8 much better color accuracy than the LC KC910 Renoir. Furthermore both Samsung handsets have none of the excessive sharpening artifacts that are easily visible on the LG KC910 Renoir photos

میگه رنگ بندی 8510 و اس8300 از رنوار خیلی بهتره دیگه چی میگی ؟!
شما گول رنگای گواشیه رنوارو خوردی
اصلاً آدم بره یه عکس بگیره بیاد بگه مثله این بگیر که نمیشه ... باید با یه دوربین دیگه مقایسه بشه
منم همینجوری رفتم یه عکسی گرفتم دیدی که از کنون بهتر بود ... این مهمه

اینم مقایسه 8 مگاپیکسلیها از gsmarena :

نمایش جزییات
اینویت 9
رنوار 8

دامنه پوییایی
اینویت 7
رنوار 8

رنگ بندی
اینویت 8
رنوار 8

پردازش داخلی که خیلی مهمه و رنوار تو این مورد خیلی مشکل داره
اینویت 9
رنوار 3

نور دهی و دقت فوکوس
اینویت 9
رنوار 9

کیفیت لنز
اینویت 8
رنوار 9

فلش که تاثیری تو کیفیت عکس نداره
اینویت 2
رنوار 3

نور کم
اینویت 4
رنوار 5

ماکرو
اینویت 7
رنوار 8

ویدیو که هیچ ربطی نداره
اینویت 7
رنوار 8

تنظیمات دوربین که هیچ تاثیری نداره
اینویت 8
رنوار 9

رابط کاربری که بازم تاثیری نداره
اینویت 5
رنوار 2

گالری که بازم هیچ ربطی نداره
اینویت 5
رنوار 9

حالا اوناییش که تاثیر داره
اینویت 61
رنوار 58

بعدشم اصلاً بحث ماکرو نکن که من یه عکس گزاشتم دوستان با ان82 و هر گوشی که امتحان کردن اصلاً نتونستن مثلش بگیرن
رنوار که هیچی :27:

فیلم برداریم بازم بحث نکن
قبول دارم از 8510 بهتره ولی اصلاً با اس8300 مقایسه نکن

این یه بخشی از مقایسه ساتیو و پیکسون 12 :

There are actually a couple of cameraphones on the market that can deliver video of higher quality than the two 12MP shooters. The undisputed Samsung S8300 UltraTOUCH and the 720p-capable Samsung i8910 Omnia HD are probably what video-fans should check out first.

اس8300 و 8910 به عنوان بهترین فیلم برداری هستن دیگه چی میگی ؟
اصلاً حرفی از رنوار نزده
گفتم از 8510 قبول دارم بهتره ولی اس8300 تو فیلم برداری دومه بعدشم ساتیوه بعدش شاید رنوار

dark fear
05-01-2010, 21:17
خب من چیزاییو که 100 % مطمعن نیستم و فقط 99% مطمعنم دیگه بحث نمیکنم :27:
مثلاً اینترفیسو اینا ( البته اینارم 100% مطمعنم ولی بیخیال )

عزیزم در مورد دوربین اصلاً بحث نکن
gsmarena رو که قبول داری ؟

اینو بخون :

میگه رنگ بندی 8510 و اس8300 از رنوار خیلی بهتره دیگه چی میگی ؟!
شما گول رنگای گواشیه رنوارو خوردی
اصلاً آدم بره یه عکس بگیره بیاد بگه مثله این بگیر که نمیشه ... باید با یه دوربین دیگه مقایسه بشه
منم همینجوری رفتم یه عکسی گرفتم دیدی که از کنون بهتر بود ... این مهمه

اینم مقایسه 8 مگاپیکسلیها از gsmarena :

خوشم میاد کم اوردی به gsmarena متوسل شدی :21:
رفیق حرف gsm که آیه قرآن نیست نشه ردش کرد :13: .. همین gsm گفته صدای هندزفری s8300 برعکس
همه سامسونگا تعریفی نداره :18: که من با توجه به حرف آقا محمد رضا که خیلی قبولش دارم
مطمئنم اشتباه کرده
یا درمورد پردازش واقعا امتیاز خنده داری داده :31:
درضمن با توجه به همین امتیازای gsm که معیار حساب نمیشه ماکروی رنوار بهترینه :5:
جای آقا مقداد و بررسی های حرفه ایشون خالیه :31:
اگه جوشی بشم میرم میگردم پست های قدیمشو پیدا میکنم :31: آقا مقداد قشنگ همه عکسا رو دانلود کرده بود
و با زوم 100% برای مقایسه جزئیات .. خیلی حرفه ای و موشکافانه ثابت کرد دوربین رنوار تو اغلب موارد بهتره:46:
درضمن واقعا عجیبه که میگی فلش بی تاثیره تو کیفیت:18:
با امتیاز فلش رنوار هم کاملا مخالفم .. چون اونا با تنظیم اتوماتیک گرفتن که آشغال میشه .. کافیه بذاری
رو iso 1600 بعد ببینی فلش زنون یعنی چی :5:
این عکس هم واسه دوستمون که نگران ضعف فلش زنون بود :

واسه فیلم هم من معیار های خاص خودمو دارم:46: درسته که ابعاد فیلم s8300 بالاتره .. ولی رنوار اولا
صدای ضبطش حرف نداره (ببین نمیگم از اون بهتره یا مال اون ضعیفه) .. دوما اگه از s8300 روون تر نباشه کندتر هم نیست
رنگ ها هم همه عالی
تا اینجا فیلمشون تفاوت چندانی نداره و هردو عالین .. اما :
تو شرایط نور خیلی کم .. رنوار محشر فیلم میگیره .. من هر گوشی دیدم تو شب پر نویز و بدرنگ فیلم
میگیره .. مثلا نوکیا ها همشون رنگشون بنفش میشه :18: که این بر میگرده به لنز فوق العاده رنوار
البته من فیلم توی شب s8300 رو ندیدم .. و رو این مورد قضاوت نمیکنم .. ولی با توجه با لنزش .. بعید
میدونم بتونه مث رنوار بگیره :46:

همچنین مهم ترین تفاوتشون اینه که رنوار divx فیلم میگیره .. حجم کمتر بدون افت کیفیت .. بازم میگم
اونایی که s8300 دارن معمولا به خاطر حجم زیاد هیچ وقت با ابعاد حداکثر فیلم نمیگیرن :19:
بعضیا از جمله آقا محمد رضا فکر میکنن چون یه سری فیلم بی کیفیت divx دیدن کلا کیفیت این فورمت
پایینه .. ولی سخت در اشتباهن چون درواقع اونا کانورت شدن .. شما دیدی کسی فیلمای dvd رو روی mp4 کانورت
کنه ؟؟ :13:
بحث فیلمو نمیکنم .. چون برای اثبات حرفام باید آپلود کنم که حوصله ندارم با این اینترنت ذغالی :27:
پس بی خیال بحث فیلمبرداری
-
راستی اون عکس ماکرو رو بذار ما هم ببینیم .. پست قبلیمو نگا کن .. ویرایش کردم ... چنتا ماکرو جدید
گذاشتم :5:

pulp_152
05-01-2010, 21:38
اخر همه چیز ختم شد به دوربین :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینو ببین محمد رضا جان( درست میگم ؟)

تو شب هم چند تا فیلم دارم از 8300 که متاسفانه خانوادگیه ولی بهت میگم واقعا از لحاظ کیفیت تفاوت زیادی نداره فقط شبه ... نه نویز داره نه هیچی .. تو محیط بسته هم تو همون لینکی که بهت دادم هست ببین عالیه ...

در مورد فرمت فیلمبرداری این مسئله رو مقداد تو بچه های ال جی جا انداخت خدا ازش بگذره :31: مارو کشت با این حرفش!که باید تا 2 سال دیگه در این مورد بحث کنیم ...

پسوند فیلمبرداری ربطی به کیفیت فیلمبرداری نداره .. گوشی شما vga میگیره رو فرمت divx ذخیره ... گوشی km 900 arena vga میگیره رو 3gp ضبط میشه و 8300 هم d1 میگیره رو mp4 ذخیره میشه ! این به کیفیت ربطی نداره که... فقط پسوند حجمو بالا پایین میکنه ... یه وقت اشتباه نشه فکر کنید با پسوند دایویکس یعنی کیفیت دایویکس یا 3gp یعنی کیفیت 3gp و ...

hasanmotori
05-01-2010, 22:03
خوشم میاد کم اوردی به gsmarena متوسل شدی

آخه چه ربطی داره
خودت میگی تو اون مقایسه gsmarena رنوار بنده شد بعد با نکاتی که ربطی به کیفیت ندارن برابر شد :18:
که دیدی اصلاً اینجوری نیست
رنوار تو پردازش عکسها و رنگ بندی مشکل داره
مثلاً همین عکس که گزاشتی رنگ آسمونشو ببین ... اصلاً طبیعی نیست
رنگاش اصلاً قشنگ نیستن ... باز نوکیا میاد عکسارو آبرنگی میکنه طبیعی نیستن ولی قشنگ هستن
رنوار نه قشنگ میگیره نه طبیعی

عکسای رنوار یه مقدار شارپ تر هستن که میشه تو 8510 هم شارپنس رو بالا برد واسه همین فک میکنی وضوحش بیشتره
اصلاً قبول وضوحش یه ذره بیشتره ولی انقد کمه که به حساب نمیاد
تو رنگ بندی رنوار خیلی بیشتر از یکمی بد عمل کرده
تو gsmarena تو مقایسه گفته رنگ بندیش خوبه ولی تو ریویو پیکسون خودش اومده گفته اصلاً رنگ بندیش خوب نیست
منم حرفی که تو ریویو پیکسون هستو قبول دارم :27:

اون عکس ماکرو هم ببین اگه تونستی مثله این بگیری مردی :27:
اونو پیداش نکردم همین الان یه دونه گرفتم :

اون عکسی که ایندور گزاشتی از شرایط الان من نورش خیلی بیشتره ولی من یه دونه حالت ایندور میزارم که ببینی بازم کم نمیاره

ادامه در پست بعدی

pulp_152
05-01-2010, 22:10
مثل اینکه iran blog قفل شده یا به مشکل خورده .. بیا اینم از سایتهای مسخره ایرانی ! نمیشه بهشون اعتماد کرد

تو حالت ماکرو مطمئنم هیچ گوی از لحاظ جزئیات و قدرت ماکرو به گرد 8300 نمیرسه ...

این عکسارو الان اپلود کردم تمام سایز ... محیط بسته ...

بعد از اینکه وارد لینک شدید رو عکسهای مورد نظر کلیک کنید

ویرایش و اصلاح شد

hasanmotori
05-01-2010, 22:17
دقت کن که نور محیط خیلی کم و سفیده
ایندور

نایت شات

ببین بحث فلش با iso ربطی به هم ندارن
خب 8510 هم 1600 تا iso داره ... ولی بزاریش رو 1600 نویزش زیاد میشه
حالا یه دونه عکس با iso 1600 بزار خودت متوجه میشی

بعدشم شما یه چیزیو در نظر نگرفتی
اینکه اینویت F2.6 هست در حالی که رنوار F2.8 ه
ینی دریچه دیافراگم اینویت باز تره و این نور دهیو بیشتر میکنه
اینم نکته خیلی مهمیه

بعدش در مورد فرمت فیلم باد بدونی که MP4 هم کم فشرده نیست
کیفیتم همونطور که محمد رضا خان گفت نمیشه از رو فرمت نظر داد
مثلاً آرنا فرمتش 3GP هست ولی فیلم برداری خوبی داره
چون تو هر فرمتی میشه بیت ریتو دست کاری کرد و مهمترین نکته همین بیت ریت هست
حالا شاید divx با بیت ریت برابر یکم بهتر باشه ولی اینجا فرق انقدر زیاده که هیچ شکی باقی نمیمونه که فیلم برداری اس8300 کیفیت خیلی بیشتری داره
من اصلاً رو سایز فیلم بحث نمیکنم ... چون فیلم qvga همین دوربین کنون از vga اینویت بهتره چون بیت ریتش بیشتره

الان یه دونه عکس با فلش در حالت اتوماتیک و یه بار با تنظیم میگیرم که متوجه بشی اینویت هم میشه با تنظیم خیلی بهتر گرفت

ادامه در پست بعد

dark fear
05-01-2010, 22:31
اخر همه چیز ختم شد به دوربین :31:

اینو ببین محمد رضا جان( درست میگم ؟)

تو شب هم چند تا فیلم دارم از 8300 که متاسفانه خانوادگیه ولی بهت میگم واقعا از لحاظ کیفیت تفاوت زیادی نداره فقط شبه ... نه نویز داره نه هیچی .. تو محیط بسته هم تو همون لینکی که بهت دادم هست ببین عالیه ...

در مورد فرمت فیلمبرداری این مسئله رو مقداد تو بچه های ال جی جا انداخت خدا ازش بگذره :31: مارو کشت با این حرفش!که باید تا 2 سال دیگه در این مورد بحث کنیم ...

پسوند فیلمبرداری ربطی به کیفیت فیلمبرداری نداره .. گوشی شما vga میگیره رو فرمت divx ذخیره ... گوشی km 900 arena vga میگیره رو 3gp ضبط میشه و 8300 هم d1 میگیره رو mp4 ذخیره میشه ! این به کیفیت ربطی نداره که... فقط پسوند حجمو بالا پایین میکنه ... یه وقت اشتباه نشه فکر کنید با پسوند دایویکس یعنی کیفیت دایویکس یا 3gp یعنی کیفیت 3gp و ...
خوب خدا رو شکر من قضاوت نکردم :10:
همونطور که گفتم کیفتشون فرقی نمیکنه ولی نکته همون divxـه
قربون آدم چیز فهم ! ما که نمیگیم divx گرفتن کیفیتو بالا میبره !! (فقط ممکنه تو پیوستگی پیکسلها
موثر باشه) .. حرف من اینه که بدون افت کیفیت حجم کمتری داره که خیلی مهمه :10:
خدایی اونی که گفتم دروغ بود ؟ شما معمولا با ابعاد پایین فیلم نمیگیرید ؟
فکر کنم تو تاپیک s8300 ار خودتون شنیدم :10:
-
حرف من اینه : کیفیت فیلمشون تفاوت چندانی نداره .. ولی بدلیل پسوند رنوار من فیلمبرداریشو ترجیح میدم:10:
-
عکست رو هم قبلا دیده بودم :46: خدا وکیلی عکس منو دیدی ؟ نه انصافا فول سازشونو دیدی ؟ (اون 3 تا گل)
خداییش خیلی بهتر افتادن .. من هنوزم سر حرفم هستم .. s8300 تو حالت ماکرو رنگای گرم رو خیلی قاطی میکنه
شما که تا اونجایی که یادمه باغچه دانشجویی قشنگی داشتین :31: یه عکس از یه گل سرخ بگیر بذار :46:
خودت و انصافت رو قاضی بذار
-

مثلاً همین عکس که گزاشتی رنگ آسمونشو ببین ... اصلاً طبیعی نیست
رنگاش اصلاً قشنگ نیستن ... باز نوکیا میاد عکسارو آبرنگی میکنه طبیعی نیستن ولی قشنگ هستن
رنوار نه قشنگ میگیره نه طبیعی

عکسای رنوار یه مقدار شارپ تر هستن که میشه تو 8510 هم شارپنس رو بالا برد واسه همین فک میکنی وضوحش بیشتره
اصلاً قبول وضوحش یه ذره بیشتره ولی انقد کمه که به حساب نمیاد
تو رنگ بندی رنوار خیلی بیشتر از یکمی بد عمل کرده
تو gsmarena تو مقایسه گفته رنگ بندیش خوبه ولی تو ریویو پیکسون خودش اومده گفته اصلاً رنگ بندیش خوب نیست
منم حرفی که تو ریویو پیکسون هستو قبول دارم

اون عکس ماکرو هم ببین اگه تونستی مثله این بگیری مردی
اونو پیداش نکردم همین الان یه دونه گرفتم :
خیلی جالبه .. من به نظرت درباره رنگ ها احترام میذارم :11:
ولی به نظرم اگه یه ذره تعصبو کنار بذاری میبینی اصلا درست نمیگی .. شما رنگ های اون گلها رو نگا کن
آدم هوش از سرش میپره :18:
جالبه .. همین gsm که بازم میگم ملاک نیست و شما طبق اون میگی رنگ بندی رنوار بده امتیاز رنگ بندی
هردوگوشی رو یکی داده :31:
بازم میگم حرف gsm ملاک نیست .. فقط یه راهنماست
در مورد عکست ..
خداییش خیلی خوب افتاده و اینجاست که ضعف رنواره (قبلا هم گفتم) .. عکس شما بخاطر فلش با کیفیت
شده .. فلش رنوار با این که نور زیادی داره ولی تو حالت ماکرو وقتی فلش میزنه عکس کاملا سفید
میشه .. و این به نظرم تنها ضعف دوربین رنواره :10: که احتمال داره با آپدیت فریمور بهتر بشه ..
توجه کن که فریمور گوشی من قدیمی ترین ورژنه .. ولی شما همیشه به روزید

شما اگه تونستی ماکرو مثل اون گل ها بذاری مردی :27: .. من قبول دارم که ماکرو با فلش اینوییت جلوتره
ولی خداییش تو ماکرو بیشتر از کدوم حالت استفاده میکنی ؟ :10:

hasanmotori
05-01-2010, 22:39
اینم 2 تا عکس با iso اتو و 800
البته چون تو عکس دوم روشنایی زیاد میشده گوشی به طور اوتوماتیک Exposure time رو از 1/8 به 1/15 کاهش داده
ینی اگه فاصله بیشتر بشه میاره رو 1/8 تا نور بیشتر بشه

میگم اصلاً این وسط 8510 چیکارست که من هی عکس میزارم ازش :دی

بحث بین اس8300 و رنواره

حالا از دوربین بگزریم سر چیزای دیگه بحث کنیم

pulp_152
05-01-2010, 22:40
! ! اخرین حرفی که درباره دوربین 8300 gsm arena زده ببین ...

دوربین خوب
دوربین سامسونگ S8300 دقیقا مشابه سامسونگ Pixon است اما از لحاظ کیفیت عکس­ها بدون اغراق Tocco بهتر از Pixon است. عکس­های سامسونگ S8300 بالاترین وضوع تصویر یعنی 2448×3264 پیکسل را در بین گوشی­های تلفن همراه دارند. کیفیت فیلمبرداری با این دوربین D1 است، یعنی کیفیتی معادل 480×720 پیکسل با سرعت 30 فریم در ثانیه که کیفیت بسیار خوبی است.

خودت میدونی که pixon تو ماکرو عالی بود ... حالا تو 8300 عکسها غنی تر شدن و جزئیاتش هم نسبت به پیکوسن رفته بالا ... خودت چی نتیجه میگیری ... من از گلهایی که تا حالا گرفتم میزارم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید-----------
در مورد عکسهای قبلی توضیح بدم عکس اولی هدف گرفتن موجودی بوده که بسیار ریزه ... اون شاخه ای که دیده میشه از لحاظ قطر به اندازه یه چوب کبریت و حتی نازکتره ... و موجو سبزی که روشه !

عکس دومی که در محیط بستس ... نباید با عکس محیط باز مقایسه بشه و اتو هم هستش ...اما کیفیت و وضوح بسیار خوبی داره و از لحاظ جزئیات هم هیچ چیزی کم که نداره در حد ماکرو عمل کرده ...

اینم تمام عکسهایی که از گلها در اختیار دارم غیر عکس گل صورتی بقیه حجمشون کم شده (قیچی شده) ...

گل سرخ

hasanmotori
05-01-2010, 22:51
همونطور که گفتم 8510 اینجا هیچ کارست
اقا مجیدم اومد دیگه هیچی نگید :27:

شما میگی عکس ماکرو از گل به این خوبی نمیشه ... خب من اگه بازم با فلش بگیرم بهتر میشه ... قبول نداری ؟

خب دیگه بریم سر چیزای دیگه
تاچو که قبول دارین اس8300 بهتره ؟ خازنی در برابر مقاومتی نه چندان خوب
کیفیت صفحه رو هم که قبول دارین
سی پی یو 500 مگاهرتزی چی ؟
داشتن کیپدم خیلی مهمه واسه جاوا خیلی کمک میکنه
همینارو قبول کنی بسه :27:
آخه نه پخش divx و قبول میکنی
نه فیلم برداری بهتر
و.... 

pulp_152
05-01-2010, 23:17
یه عکس ماکرو و یه عکس شبیه عکسی که گرفته بودی و گفتین بزارین اما شرایط محیطی فرق میکنه .. هوای ابری مقابل هوای افتابی ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همینجا میگم ! رو عکسهای ماکروی رنوار تا 100 درصد زوم کن رو عکسهای 8300 تا 150 ببین کدوم تار میشه یا جزئیات کمتر نشون میده ! ... چی بگم والا من که هر چی زوم میکنم بازم جزئیات نشون میده تو 8300 ... مخصوصا اگه از فاصله کمتر از 10 سانت گرفته شده باشه ...

dark fear
05-01-2010, 23:35
! ! اخرین حرفی که درباره دوربین 8300 gsm arena زده ببین ...

دوربین خوب
دوربین سامسونگ S8300 دقیقا مشابه سامسونگ Pixon است اما از لحاظ کیفیت عکس­ها بدون اغراق Tocco بهتر از Pixon است. عکس­های سامسونگ S8300 بالاترین وضوع تصویر یعنی 2448×3264 پیکسل را در بین گوشی­های تلفن همراه دارند. کیفیت فیلمبرداری با این دوربین D1 است، یعنی کیفیتی معادل 480×720 پیکسل با سرعت 30 فریم در ثانیه که کیفیت بسیار خوبی است.

خودت میدونی که pixon تو ماکرو عالی بود ... حالا تو 8300 عکسها غنی تر شدن و جزئیاتش هم نسبت به پیکوسن رفته بالا ... خودت چی نتیجه میگیری ... من از گلهایی که تا حالا گرفتم میزارم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------
در مورد عکسهای قبلی توضیح بدم عکس اولی هدف گرفتن موجودی بوده که بسیار ریزه ... اون شاخه ای که دیده میشه از لحاظ قطر به اندازه یه چوب کبریت و حتی نازکتره ... و موجو سبزی که روشه !

عکس دومی که در محیط بستس ... نباید با عکس محیط باز مقایسه بشه و اتو هم هستش ...اما کیفیت و وضوح بسیار خوبی داره و از لحاظ جزئیات هم هیچ چیزی کم که نداره در حد ماکرو عمل کرده ...

اینم تمام عکسهایی که از گلها در اختیار دارم غیر عکس گل صورتی بقیه حجمشون کم شده (قیچی شده) ...

گل سرخ
برادر من .. قربون شکلت :31: میگم حرف gsm ملاک نیست :31:
بهتره سر عکسایی که خودمون گرفتیم بحث کنیم :10:
درسته کیفیت عکسایی که گذاشتی عالی بود و مشکلی هم نداشت از نظر نویز و وضوح :10:
ولی به نظر من این عکسای شما با وجود کیفیت بالاشون مثل عکسایی که من گذاشتم نمیشن ..
بازم میگم .. تا فول سایز عکسای منو ندیدی قضاوت نکن
مثلا همین گل سرخ شما اصلا به پای گلی که من گذاشتم نمیرسه .. هرچند شرایط یکسان نبوده
ولی اینطور که شما گفتی هم نیست .. (هیچ گوشی تو ماکرو به s8300 نمیرسه) درضمن من اینو نمیگفتم .. این
گل رو نمیگفتم ..چون زرده رنگاش قاطی نشده .. یه صورتی گرفته بودی خیلی رنگ بندیش قاطی بود

من هنوزم سر حرفم هستم :11: عکسایی که گذاشتی مثل مال من نبود

همونطور که گفتم 8510 اینجا هیچ کارست
اقا مجیدم اومد دیگه هیچی نگید :27:

شما میگی عکس ماکرو از گل به این خوبی نمیشه ... خب من اگه بازم با فلش بگیرم بهتر میشه ... قبول نداری ؟

خب دیگه بریم سر چیزای دیگه
تاچو که قبول دارین اس8300 بهتره ؟ خازنی در برابر مقاومتی نه چندان خوب
کیفیت صفحه رو هم که قبول دارین
سی پی یو 500 مگاهرتزی چی ؟
داشتن کیپدم خیلی مهمه واسه جاوا خیلی کمک میکنه
همینارو قبول کنی بسه :27:
آخه نه پخش divx و قبول میکنی
نه فیلم برداری بهتر
و.... 

راس میگی .. معلوم نیست اینجا چی میخای :31:
ولی با عکسایی که گذاشتی فقط آبرو دوربین خودتو تو indoor بردی:27: .. البته انتظاری نیست .. همه گوشیا تو
indoor مشکل دارن :46:
درضمن فلش زدن تو حالت نور کافی فقط باعث بد شدن عکس میشه:27: پس ماکروی i8510
فق تو حالت نور کم و با فلش بهتره

s8300 vs renoir
تاچ :
از نظر حساسیت تاچ بدون شک s8300 سرتره :46: .. اما من تاپیک s8300 رو که مطالعه میکردم خیلیا میگفتن
دستور ور خوب دریافت نمیکنه .. من خودم تست نکردم .. پس واسه شادی شما میگم تاچ s8300 سرتر
ولی خازنی بودن s8300 یه مشکلاتی هم داره .. جون صفحه نمایشش کوچیکتره بعضی مواقع نیار به قلم
هست که اینجا مشکل پیش میاد
درصورتی که صفحه نمایش رنوار بزرگتره و آیکن ها و حروف کیبورد بزرگترن
کیفیت صفحه هم باشه :10: (هرچند بازم میگم کیفیت صفحه رنوار هم عالیه .. هیچی از led کم نداره .. بخاطر
اینکه نگین متعصبم قبول میکنم .. وگرنه من تاحالا گوشی با کیفیت تر ندیدم
قدرت سخت افزاری تو پلتفرم جاوا بدرد نمیخوره .. این هزار بار .. مهم اینه که با اینترفیس مچ باشه
من نمیدونم اینترفیس s8300 بعد از آپدیت چقدر بهتر میشه.. ولی اینترفیس رنوار خییییلی از پیکسون روون تر
بود .. مخصوصا تو رد کردن عکسا و اسکرول کردن صفحه که خیلی روونه
پخش divx چی رو قبول کنم :31: هردو گوشی به خوبی پخش میکنن:46:
کیپد به نظر من اصلا مهم نیست (حداقل واسه من)

حالا برتری های رنوار :
دوربین بهتر بالا بری پایین بیای من سر حرفم هستم:31: تازه امروز بیشتر مطمئن شدم با دیدن
عکسای شما و محمد رضا
جا داره یه بار دیگه این عکسا رو بذارم :

ادامه برتری
فیلمبرداری بهتر (بازم میگم نه از نظر کیفیت .. یه بار باید یه فیلم از رنوار آپ کنم)
صفحه بزرگتر
باتری بهتر (من به راحتی با استفاده زیاد تا 2 روز کامل شارژ دارم .. آپدیت هم نکردم هنوز)
wi-fi که میتونه خیلی مهم باشه
آنتن دهی بهتر (البته آنتن دهی s8300 مشکلی نداره هزچند بعضیا تو تاپیکش ناراضی بودن.. ولی آقا محمد رضا
راضیه همین بسه)
کلا آنتن دهی گوشیای LG فوق العادس .. تا نبینید باور نمیکنید .. منم فک میکردم این حرفا کشکه:31:
فلش زنون رو هم حساب نمیکنم .. به خاطر حالت ماکرو
میبینی ؟ هردوگوشی برتری هایی نسبت به هم دارن .. به همین دلیل برای بار n+1امیگم .. هرکدومو بگیرین پشیمون
نمیشین

بازم میگم من جای دوستمون بودم ویوتی 2 رو انتخاب میکردم :10:

pulp_152
05-01-2010, 23:46
چرا فکر میکنی عکساتو ندیدم ! ... ! عکساتو دیدم ... خدایی کیفیت عکسهارو یکی میدونی؟!اگه واقعا این عکسایی که گذاشتی رو یکی میدونی با عکسایی که گذاشتم سطح جزئیات و شفافیت و ...به نظرت احترام میزارم اما نظر شخصیم جدای از تعصب اینه که رنوار هیچ حرفی با این عکسها جلوی 8300 نداره ... قابل مقایسه هم نیست (نظر شخصیم)

اون عکسی هم که میگی یادمه وسط باغچه هنوزم تو البوم عکسها هستش...اونجا بنده همه چیو قاطی پاتی کرده بودم چون اولین عکسی بود که با 8300 گرفته بودم و بعدش دوباره این عکسهارو گرفتم ... البته اون عکس هم از لحاظ وضوح و ... کم نداشت اما تمایز رنگ توش یکم مشکل داشت که گلبرگ هارو از هم تفکیک نکرده بود اما اون مشکل از من بود نه دوربین .. چون همه چی قاطی پاتی بوده !:31: ...

یه فیلم بهت میدم دانلود کن ببین .. بزار کنار فیلم رنوار

محیط باز
حجم 11.2 ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]محیط بسته و قدرت نشون دادن جزئیات در نور کم ...حجم 7.6

در مورد انتن دهی بگم واقعا هم از لحاظ صدا و هم از لحاظ قدرت فوق العادست بدون خط انتن تا حدی که emergency نشده باشه بدون اشکال و قطعی صحبت میکنی و حتی اینکه فکر کنی از کیفیت صدا هم کم بشه نه ! ... شاید باور نکنی ولی چنین چیزی هست میتونی بری تو تاپیکش سوال بپرسی یا چند صفحه قبل از اخر که بنده از بقیه بچه ها در مورد انتن دهی پرسیدم رو ببینی ..و اینکه تو تاپیک 8300 هیچکسی از انتن دهیش ناراضی نبوده و همه مهر تاییدی بر حرفام میزنن ...

Sensero
06-01-2010, 00:03
مثیکه بحث خیلی بالا گرفته :32: من حرفی برای گفتن ندارم :31:
فقط اینو بگم که امروز رفتم و سامسونگ رو با گارانتی مایکروتل 325 گرفتم :26:

pulp_152
06-01-2010, 00:25
مبارک باشه !:11: ...

sensero جان سرعت اینترفیس انتن دهی و موضوعات بحث شده .. لطف میکنی یه ریویو بزاری؟

hasanmotori
06-01-2010, 10:59
ولی با عکسایی که گذاشتی
فقط آبرو دوربین خودتو تو
بردی .. ‏

عزيزم جو سازي نكن :27: تو روز عكس گزاشتي ميخاي تو شب مثل اون بزارم
ولي از هوش و درايت دوستمون خوشم اومد گول جو سازياتو نخرد رفت 8300 خريد :27:

Makan_noor
06-01-2010, 11:56
عجیبه ها!!تازگی ها هر وقت میایم تو این بخش انجمن روزی نیست که یه تاپیک نباشه که توش مقایسه ی s8300 با سایر گوشی ها نباشه حالا هم مهم نیست جاوا باشه یا سیمبین یا ویندوز یا چیز دیگه!!معلومه باید گوشی خفنی باشه ها!!!!!!!!!!!!!!!

Sensero
06-01-2010, 13:00

sensero جان سرعت اینترفیس انتن دهی و موضوعات بحث شده .. لطف میکنی یه ریویو بزاری؟

چمنتیم :5: (چاکر-مخلص-نوکر) اصل اسلنگ کرمانشاهی بود :31:
اینرفیسش که عالیه فقط فارسی تایپ کردن با سامسونگ جماعت اعصاب خوردیه البته میشه بهش عادت کرد.
آنتن دهیش که خوبه ولی تا حالا خارج از شهر تست نکردم.
یه نکته اینکه فیلم برداریش به اون خوبی ها که میگن نیست.

Sensero
06-01-2010, 13:01

اینرفیسش که عالیه فقط فارسی تایپ کردن با سامسونگ جماعت اعصاب خوردیه البته میشه بهش عادت کرد.
یه نکته اینکه فیلم برداریش به اون خوبی ها که میگن نیست. ولی عکسش عالیه اصلا نویز نداره که خیلی مهمه برام. :10:

pulp_152
06-01-2010, 14:10
یه نکته اینکه فیلم برداریش به اون خوبی ها که میگن نیست. ولی عکسش عالیه اصلا نویز نداره که خیلی مهمه برام. :10:

سروری

مشکل از فیلمبرداری نیست ... نرم افزاریه که رو کامپیوتر اجرا میکنی ... bsplayer , medaia player classic این 2 تا روون اجرا میکنند رزولوشن رو هم رو 720*480 بزار ..

Sensero
07-01-2010, 13:33
سروری

مشکل از فیلمبرداری نیست ... نرم افزاریه که رو کامپیوتر اجرا میکنی ... bsplayer , medaia player classic این 2 تا روون اجرا میکنند رزولوشن رو هم رو 720*480 بزار ..
خوب منم با همین رزلوشن میگیرم دیگه
با پلیر های مختلف هم امتحان کردم (انواع کدک رو سیستم من نصبه)
چون قبلا ان93 داشتم دلم میخواست خیلی بالاتر از اون باشه.

dark fear
07-01-2010, 14:21
مثیکه بحث خیلی بالا گرفته :32: من حرفی برای گفتن ندارم :31:
فقط اینو بگم که امروز رفتم و سامسونگ رو با گارانتی مایکروتل 325 گرفتم :26:

مبارکت باشه رفیق
همون طور که گفتم پشیمون نمیشی :11: :10:

pooria.rio
08-01-2010, 15:46
من با اینا کاری ندارم
قربون اینترفیس و اسکرول روون رنوار خودم برمممممممممم :27::31: