PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد تغيير لگوي استارت آپ نوكيا

masih_300
03-01-2010, 13:36
با سلام
دوستان اگر كسي هست كه مي تونه لگوي اول گوشي هاي نوكيا رو عوض كنه، لطف كنه يه آموزش كوچيك به ما هم بده تا ما هم ياد بگيريم .
با تشكر

enimonte
10-01-2010, 22:51
با سلام
دوستان اگر كسي هست كه مي تونه لگوي اول گوشي هاي نوكيا رو عوض كنه، لطف كنه يه آموزش كوچيك به ما هم بده تا ما هم ياد بگيريم .
با تشكر

مدل گوشیت چیه؟من برای 5800 یک برنامه دارم نصبش که میکنی یک فولدر به اسم بوت داخل درایو c موبایل میسازه بعد داخل اون که میری میتونی عکس و آهنگش رو عوض کنی

این روش هم هست که برای گوشی 5800 که من امتحانش نکردم مسوولیتش رو هم بر عهده نمیگیرم

to begin with u need a file explorer like xplore or y browser
-fisrt u need to place the startup sound file( startup.mp3) to C:\system\sounds if directory not found just create it.

-then place the startup animation files ( Startup.mbm, Startup.mif, STARTUP.r01 ) to C:\resource\apps

- copy 101F8763.txt to C:\private\10202be9

-- Now you need to make (101F8763.txt) that you copied as a read only file.
do this by highlighting the file & Menu files then click attributes, then just check the read only box.

now restart ur device . On boot up the device will look in C:\resource\apps for the Startup.mbm and C:\system\sounds .

in the attchment u will find a startup animation file and vista start up sound ..
u can find more start up animation and sound files from net

ترجمه اش اگر بد بود ببخشید

فایل های مورد نیاز توی ضمیمه وجود دارد

برای شروع شما به اکسپلورر نیاز دارید
1- شما نیازدارید که فایل صوتی استارت آپ رو توی ادرس زیر کپی کنید
C:\system\sounds
اگرآدرس وجود نداشت یکی بسازید
2-حالا 3فایل( Startup.mbm, Startup.mif, STARTUP.r01 )
رو که توی ضمیمه وجود دارند را توی
C:\resource\apps
قرار دهید
3-فایل
101F8763.txt
رو توی آدرس
C:\private\10202be9
کپی کنید
و بعد آن را
read only
کنید
حالا گوشیتون رو ریستارت کنید
توی فایل ضمیمه آنیمیشن استارت و فایل صوتی استارت آپ ویستا وجود دارد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hadi King
11-01-2010, 12:51
دوستان اين نكته رو مد نظر داشته باشيد دستكاري تو استارت آپ گوشي همينجوري موجب خرابي گوشيتون ميشه و سرعت بالا اومد خيلي كم ميشه چون بايد اول فايل و اهنگ مورد نظر رو بشناسه و بتونه اونا رو اجرا و بالا بياره كه براي بالا اومدن گوشي زمان ميبره و اشكالاتي از جمله ارور يا . . . موقع بالا اومدن گوشي بوجود ميـــاد :11:
موفق باشيد!:40:

HOOMANKH7
27-05-2010, 11:04
درود
من گوشیم ان79 هست.
کسی هست که بتونه این کارو رو گوشیه من(سری 60 ورژن3) آموزش بده یا یه برنامه واسش داشته باشه.؟

nimaus4
19-06-2010, 17:05
مگه چی نوشته بودم که حذف کردینش؟؟؟
یه لینک نوشته بودم همین

---------- Post added at 06:05 PM ---------- Previous post was at 06:01 PM ----------

با سلام
با تشكر
عزیزم من دوباره واست یه لینک میزارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداول عضو شو بعد برو قسمت -ه-ک موبایل