PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك از همه اساتيد

ali_00731
26-03-2006, 13:29
دوستان در اين مورد تايپيك مورد نظر را پيدا نكردم و مجبور شدم سوال خودم را در اين قسمت مطرح كنم اميد وارم دوستان بتوانند كمكم كنند
بنده يك برنامه مي خوام تا بتوانم برنامه اي مثل ياهو را ويرايش يا Editor كنم يا برنامه هاي ديگر ممنون مي شوم كه كمكي به بنده حقير بفرمائيد

ALIAK28
26-03-2006, 14:53
دوست من ! منظورتون از برنامه یاهو همون " یاهو مسنجر " هست؟ یا تولبار یاهو ؟ یا ....

ali_00731
27-03-2006, 02:24
دوست من ! منظورتون از برنامه یاهو همون " یاهو مسنجر " هست؟ یا تولبار یاهو ؟ یا ....
بله همان ياهو مسنجر هست
در حقيقت چطوري ميشه اين برنامه را كالبد شكافي كرد
نه اينكه اينستالش كنم
مي خوام كامل باز كنمش بعد تغيرات بدم

ALIAK28
27-03-2006, 04:47
شاید برنامه رایگان resource hacker بتونه تاحدی به شما کمک کنه . ولی توضیحات بیشتر ر و باید دوستان و ارد به برنامه نویسی بدن.

a_8428
27-03-2006, 07:36
سلام
ببين اكثر نرم افزار هاي موجود در بازار كامپايل شده ميباشند يعني بعد از اينكه كامپايل شدند و به زبان ماشين در آمدند ديگر قابل كالبد شكافي نيستند و دسترسي به كدهاي آنها غير ممكن است حتي خود برنامهع نويس هم بايد سورس برنامه را داشته باشد تا بتواند خودش هم در برنامه تغييراتي بدهد
ديگر اينكه به زبان برنامه نويسي آن برنامه بستگي دارد كه نرم افزارهايي هستند كه ميتوانند فايل اجرايي كامپايل شده را برگردانند تا كد آنها قابل ديدن شود و لي محدود و كم هستند
نرم افزار هايي مثل ياهو مسنجر را نميتوان كالبد شكافي كرد مگر شخصي باشد كه از يكسري اطلاعات محرمانه برنامه نويسي آن آگاه باشد تا بتواند وارد اصل برنامه شود چون ياهو مسنجر و ام اس ان مسنجر فعلا بهترين و قدرتمند ترين نرم افزار هاي گفتگو ميباشند كه كد آنها به اين راحتي لو نميرود
اميد وارم اصل مطلب را گرفته باشي

ali_00731
27-03-2006, 17:28
از تمامي دوستان ممنون هستم كه جواب بنده رو دادند
بله تمامي اينها رو مي دانم
ولي كسي همچين كاري با ياهو مسنجر كرده كه و سرس هاي ياهو را چگونه مي شه در آورد يا اينكه باز كرد
و كمي بيشتر توضيح بديد ممنون