PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مارک رم؟!

3jokes_x
02-01-2010, 12:26
با سلام
زمان جوونیای ما(!) مدل های معروف رم برای بودجه متوسط TwinMos , Samsung , Kingstone , Patriot , Apacer و ... بود ولی الان که توی فوروم می گردم برای رم ارزان قیمت DDR3 هیچ کس مثلا مارک پاتربوت رو پیشنهاد نمی ده...

به جاش همه از مارک های:
ELIXIR
APOGEE
TEAM GROUP
پیشنهاد می دن. با توجه به اینکه من هیچگونه آشنایی با این رم ها ندارم، اول می خوام بپرسم از بین خود این سه تا کدام بهتره؟ و دوم: از نظر کیفیت و اعتبار شرکت سازنده آیا این برند ها قابل رقابت با پاتریوت و آپاسر هستند؟ کیفیتشون در همون حده؟ ضمانت مادام العمر دارند؟

ess_1362
02-01-2010, 13:51
بین این سه مدل TEAM از همه معروفتر و گرونتر هست و بعدش ELIXIR هست که از همه ارزونتر هست و در پایان APPGEE

بهتر بودن هم به کاربرد بستگی داره ولی من به شخصه اول TEAM و بعدش ELIXIR را ترجیه می دم

ضمانت خوبی دارند البته مادام العمر نیست و از نظر کیفیت از PATRIOT که این روزا خیلی مدل تقلبی داره بهتره و با APACER رقابت می کنه

inno3d
02-01-2010, 17:08
بین این سه مدل TEAM از همه معروفتر و گرونتر هست و بعدش ELIXIR هست که از همه ارزونتر هست و در پایان APPGEE

بهتر بودن هم به کاربرد بستگی داره ولی من به شخصه اول TEAM و بعدش ELIXIR را ترجیه می دم

ضمانت خوبی دارند البته مادام العمر نیست و از نظر کیفیت از PATRIOT که این روزا خیلی مدل تقلبی داره بهتره و با APACER رقابت می کنه
سلا گارانتی elxier برای کدوم شرکت وچه مدته.

ess_1362
02-01-2010, 19:48
شرکتش را دقیق الان خاطرم نیست ولی فکر کنم 2 یا 3 سال باشه