PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای کنترل برنامه های متصل به اینترنت

++PC
02-01-2010, 11:20
تو کافی نت دچار مشکل شدم. کامپیوترها در هر ساعت حجم بالایی دانلود دراند بدون اینکه کسی با اونها کار کنه
یه برنامه کوچیک می خوام که بتونه مشخص کن تو این سیستم الان چه برنامه هایی به اینترنت متصل هستند و دارند دانلود می کنند

ehsan_wwe
02-01-2010, 14:09
من خودم از AVIRA استفاده ميكنم براي اين كار اخه بهت نشون ميده چه برنامه هاي دارن از نت استفاده ميكنن تازه بهت امكان block كردنم ميده

Subaru
02-01-2010, 20:11
درخواستت رو باید تو انجمن مربوطه انجام بدی ولی به هر حال ...

Netlimiter_2_Pro_2.0.10.1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسیاری از مواقع نیاز به کنترل سرعت اینرنت و مدیریت توزیع آن در شبکه های کامپیوتری امری ضروری می باشد که مدیران شبکه به فراخور محیط کاری از نرم افزار ها و یا تنظیمات داخلی شبکه برای این امر مهم استفاده می نمایند که این کار برای ایجاد محدودیت هایی برای کاربران آن شبکه انجام می شود و یا گاها در شبکه های کوچکتر شما می خواهید از اینترنت به بهترین نحو استفاده کنید، طوری که هم بتوانید دانلود کنید و آپلود کنید و صفحات اینترنتی را نیز باز کنید، نیاز به نرم افزاری برای تقسیم میزان استفاده از اینترنت بین برنامه های استفاده کننده و شرکت دادن برنامه های متعدد برای استفاده بهینه در هنگام اتصال به اینترنت، دارید.
نرم افزار NetLimiter ابزاری است برای مانیتور کردن و کنترل کردن ترافیک اینترنت و شبکه های شما می باشد. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا بتوانید پهنای باند اینترنت خود را برای هر نرم افزاری که در حال حاضر از اینترنت شما استفاده می کند و روی سیستم شما اجرا شده است کنترل کنید.
با این نرم افزار به راحتی می توانید میزان پهنای باند را در مورد هر نرم افزار استفاه کننده از اینترنت تنظیم کنید تا به برنامه های دیگر بتواند از پنها باقی مانده استفاده کنند. هنگامی که شما نرم افزاری که از اینترنت شما استفاده می کند را ببندید، نرم افزار NetLimiter به صورت خودکار آن را در گروه آفلاین ها قرار می دهد و مقدار اینترنتی را که برای آن نرم افزار مشخص کرده بودید را بین دیگر نرم افزارهای باز تقسیم می کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Netlimiter 2 Pro 2.0.10.1:
- قابلیت ایجاد محدودیت دانلود و آپلود برای کاربران یک شبکه
- امکان تحت نظز گرفتن کلیه ارتباطات اینترنتی افراد و سرعت انتقال اطلاعات
- زمان بندی برنامه برای روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز
- قابلیت دسته بندی بر اساس IP افراد موجود در شبکه
- مشخص کردن دسترسی شما به سه گروه آنلاین ها، آفلاین ها و مخفی ها
- مشخص کردن نمودار میزان استفاده از پنهای باند
- امکان گرفتن گزارش به صورت فایل های HTML
- دارا بودن امکاناتی از جمله دیواره ی آتش
- محاسبه ی مقدار کیلو بایت دانلود شده و آپلود شده
- سازگار با ویندوز های XP و ویستا
- و ..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Password:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

omid1493
02-01-2010, 22:43
احتمالا مربوط به بروز رسانی یه نرم افزار تو سیستمته.برای اطمینان شما armor2net رو نصب کن و مثل شکل زیر تمام نرم افزارها و نحوه مصرفشون از اینترنت مشخص میشه.
و هروقت خواستی میتونی غیر فعالشون کنی.من خودم استفاده کردم کلی هم راضی هستم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

++PC
07-01-2010, 22:03
میشه لینک دانلود برنامه armor2net رو برام بذارین

omid1493
08-01-2010, 01:15
دوست عزیزم این لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این هم سریالش:
Name : soft-best.net@----------------
Serial : 34534145I51X-35D541D50954

omid1493
08-01-2010, 01:16
Name : soft-best.net[at]freeserials[dot]com
Serial : 34534145I51X-35D541D50954

sei_pm
09-01-2010, 20:01
اگر kaspersky هم دارید می تونید از بخش netwok monitor این کار رو انجام بدهید

HPotter
22-06-2013, 08:24
آقا یکی به دادم برسه هیچکدوم از این برنامه ها نتونستن جلوی چیزی که دانلود میکنرو بگیرن من چیکارکنم؟؟؟

Joaquin
22-06-2013, 10:55
Netlimiter 3 pro صد در صد.

میتونی برای برنامه ها قانون تعیین کنی. مثلا یه برنامه محدودیت نداشته باشه. یه برنامه فقط دانلود کنه. یه برنامه فقط بتونه آپلود کنه. یه برنامه هیچ نتونه هیچ کدومو انجام بده.