PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مهم ...جایزه ... AMD+ DDR2+1MB cash ... مهم...جایزه

dr_spy_palang
26-03-2006, 11:26
با سلام و تبریک سال نو
من هم به نوبه خودم از انجمن و مدیران و نایب مدیران و دست اندرکاران زحمتکش و همیشه در صحنه و سلحشور تشکر میکنم ... ویکسری از این حرفها .....

اولا چرا مادربردهای amd ساپورت کن حافظه DDR2 را نمیکنند (ساپورت) ؟ اگر مادربردی هست لطفا بگویید ...

دوما چرا میگوند مادربرد و نمیگویند بابا برد یا پدر برد ؟

سوما اینتل پردازنده ای 64 بیتی دارد ..

چهارمن در چه سالی ایران میتواند مادربرد و پردازنده و رم و قطعات کامپیوتر بسازد ؟ چندسال دیگه؟ آیا این به انرژی
هسته ای ربطی دارد؟ مثلا مادربرد ایران سوز :IRSUS یا پردازنده IRvidia و از این قبیل ...

پنجمن انشای این هفته بچه ها اینه : amd بهتر است یا intel ... مثل علم بهتر است یا ثروت ... اینا مارو وارد بازی
پیچیده ای کردن

ششمن میخوام یه سیستمی داشته باشم هم ddr2 , ddr3 ساپرت کنه وهم 64 بیتی باشه و هم کش بالای 1mb
داشته باشه ..
هر کس که یه این سوالات عتیقه من جواب دهد از طرف انجمن یک سیستم ایده ال مثل همونی که حمیدفول نوشته زیرش ! جایزه میدهم ... باورکنید ... من خیلی پولدارم
....با تشکر از ساقی و یاقی و حمید و میثم و بقیه برو بچ پروفشنال و جنتلمن ..

mahdy2021
26-03-2006, 14:19
سلام عيدت هم مبارك

از مطلب آموزندت استفاده كرديم!

خسته نباشيد

Navid
26-03-2006, 14:38
اولا چرا مادربردهای amd ساپورت کن حافظه DDR2 را نمیکنند (ساپورت) ؟ اگر مادربردی هست لطفا بگویید ...

تا چند وقت دیگه ساپورت می شه ... ( بعلت تکنولوژی که amd داره در سی پی یوش از رم ddr معمولی مثل ddr2 کار می کشه ... )

دوما چرا میگوند مادربرد و نمیگویند بابا برد یا پدر برد ؟

چرا به ورزش دو میدانی می گن مادر ورزش ها ! نمی گن پدر یا پسر ورزش ها ؟

سوما اینتل پردازنده ای 64 بیتی دارد ..

بعله دارد ...

چهارمن در چه سالی ایران میتواند مادربرد و پردازنده و رم و قطعات کامپیوتر بسازد ؟ چندسال دیگه؟ آیا این به انرژی
هسته ای ربطی دارد؟ مثلا مادربرد ایران سوز :IRSUS یا پردازنده IRvidia و از این قبیل ...

همه چیز به انرژی هسته ای ربط داره چون " حق مسلم ماست " ! سالی هم که ایران مادربورد می سازه سالی هست که کامپیوتر اندازه یه انگشتر یا یه چیزی مثل اون می مونه که نتیجه می گیریم مادربورد های امروزی ازدور خارج می شه ...

پنجمن انشای این هفته بچه ها اینه : amd بهتر است یا intel ... مثل علم بهتر است یا ثروت ... اینا مارو وارد بازی
پیچیده ای کردن
چی بگم ...

ششمن میخوام یه سیستمی داشته باشم هم ddr2 , ddr3 ساپرت کنه وهم 64 بیتی باشه و هم کش بالای 1mb
داشته باشه ..

می تونی از ساعت 8 تا 9 تو فکرش باشی بعد از ساعت 9 تا 10 از خدا بخوای و ساعت 10 بخوابی . احتمالا تو خواب شما صاحب یه همچین سیستمی خواهی شد ...

هر کس که یه این سوالات عتیقه من جواب دهد از طرف انجمن یک سیستم ایده ال مثل همونی که حمیدفول نوشته زیرش ! جایزه میدهم ... باورکنید ... من خیلی پولدارم
با تشکر از ساقی و یاقی و حمید و میثم و بقیه برو بچ پروفشنال و جنتلمن ..

از طرف انجمن ؟! تا اونجایی که من می دونم انجمن کامپیوتر کم داره ، اهدا کن به همون انجمن ;)

Mezzo
03-04-2006, 01:29
چقدر گير ميدن به اين Ddr II مگه اينتل كه ساپورت ميكنه سرعتش بالاتر رفته .
در ضمن خدا نكنه ايران تا اونجا پيشرفت كنه اگه نه از همين Asus چيني هم محروم ميشيم!

zonealarm
06-04-2006, 16:38
اين تاپيكو كه خوندم حسابي معلومات سخت افزاريم رفت بالا!!!!!!