PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويرايش فايل هاي php

ميلاد پوررجب
26-03-2006, 09:49
با سلام من مي خوام فايل هاي php رو با نرم افزاري شبيه به فرونت پيج ويرايش كنم
در ضمن من نرم افزار DzSoft PHP Editor3.6 رو دارم ولي بدرد نمي خوره

Master_Pa80
26-03-2006, 10:23
سلام دوست عزيز.
يك جستجوي ناقابل شما رو به پاسخ سوالتون ميرسوند ;) ، از اين به بعد يك كم بيشتر دقت كنيد :cool: .
Rapid PHP رو امتحان كن دوست من. لينكش رو هم با جستجو ميتوني پيدا كني :cool: ، نه شوخي كردم دوست من ، از اين آدرس استفاده كن ;) :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
محيط كاريش خيلي شبيه فرنت پيجه و فكر كنم براتون مفيد باشه :) .
اين هم تصاويري از محيط برنامه :
اميدوارم كارت راه بيفته :cool: .
موفق و مويد باشي.

ميلاد پوررجب
26-03-2006, 11:38
دوست من نميشه توش مستقيما بدون دستكاري در كدها ويرايش رو انجام داد و اونو ويرايش كرد كه
من ميخوام مثل فرونت باشه كه بتونيم راحت گزينه ها رو جابجا كنيم و ...

Master_Pa80
26-03-2006, 13:14
سلام دوست عزيز.
نميدونم بايد بگم متاسفانه يا خوشبختانه ساختار كدهاي PHP چنين اجازه اي رو به شما نميدن ، وگرنه FrontPage با اون همه عظمتش خيلي راحت ميتونست چنين كاري رو انجام بده :rolleye: ...
در هر صورت من فكر ميكنم همين Rapid PHP عاليه ، ضمنا درسته كه Rapid PHP اجازه اون كاري رو كه گفتيد نميده ، اما پايين يكي از تصويراش رو اگر نگاه كنيد يه دكمه هست به اسم Preview كه شما ميتوني صفحه كاريت رو مثلا در پايين و كدهاي صفحه رو در بالا ببينيد. بعد ميتوني با كليك روي يك قسمت خاص صفحه ( كه در حالت كامل با قالب و ... نشون داده ميشه ) در صفحه كدها به قسمت مربوطه هدايت بشي و بعد اگر يك كم زبان PHP بدوني ميتوني خيلي راحت قالب رو تغيير بدي ، در واقع چيزي شبيه فرانت پيج اما ساده تر :laughing: .
من نميدونم شما تا حالا از Rapid PHP استفاده كرديد يا نه ، اما خودم استفاده كردم و خيلي عالي تر ساير برنامه ها ديدمش ، ضمنا حجم مناسبي هم داره :) ...
در هر حال نه تنها من بلكه خيلي هاي ديگه هم ازش راضي بودن و اينو تنها من نميگم ;) ...
در هر حال اميدوارم گره كارت باز بشه و كارت راه بيفته :cool:
موفق و مويد باشي.

hamidforge
26-03-2006, 13:30
سلام: