PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواسته نرم افزاري براي شكستنه كرك ضروري.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

leilash
26-03-2006, 03:50
سلام دوستان لطفاً كمك كنيد. من يه سري فايل دارم كه اونارو تو يه جا جمع كردند و نميدونم كه چيكارش كردند كه وقتي اون فايلو باز ميكني تو كامپيوتر اونو با يه علامت ويندوز مديا پلير و با فرمت Dat اونو نشون ميده و با مديا پلير هم باز نميشه اِرور ميده لطف كنيد دوستان كمكم كنيد كه خيلي مونده ام اگر هم فايلو خواستيد براتون آپلود ميكنم وميزارمش توسايت تا بتونيد منو راهنمائي كنين كه خيلي خيلي واقعاً ضروريه يعني يه مثله حياتيه تورو خدا بهم كمك كنين. منتظره جوابتون هستم.؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad nasimafza
26-03-2006, 06:30
پسوند فایلهای شما تغییر کرده...این فایلها قرار بوده چی باشند...اگر هم یه جوری به دستم برسونیش می تونم کمکت کنم...

Master_Pa80
26-03-2006, 10:19
سلام دوست عزيز.
اگر مشكل شما فقط با فايلهاي DAT هست اصلا نگران نباشيد ، اين گفته دوستمون دقيقا درسته ، پسوند فايلهاي شما تغيير كرده ، اين پسوند DAT دنيايي داره كه اگر از يك درش وارد بشيد بيشتر از هزار تا در جلوي روتون ظاهر ميشه كه بعيد ميدونم بتونيد از در درست خارج بشيد :puke: ...
پسوند DAT رو تقريبا براي هر برنامه اي ميشه استفاده كرد ، از بانك اطلاعاتي ( انواع مختلف ) بگيريد تا فايل ويديويي كه ديگه همه باهاش آشنا هستيد و همين طور بريد جلو :rolleye: ...
در هر صورت دوست من فايل DAT اگر ويديويي باشه خيلي راحت با مديا پلير نشون داده ميشه ، اما اگر هر چيز ديگه اي باشه فقط و فقط خود برنامه ميتونه ازش استفاده كنه يا برنامه هاي خاصي كه اون فايل DAT رو ميتونن بشناسن ، يك مثال ساده ميزنم تا متوجه موضوع بشي :) ...
اغلب بازي ها شامل يك فايل dat هستن كه توش كلي از تصاوير گرافيكي بازي و كاراكترها و ... قرار داره و فقط در خود بازي قابل خوندن و اجرا هست. شما هر تلاشي براي باز كردن اين فايل dat تو محيط ويندوز بكني بي فايده است. اما يك سري برنامه هاي خاص براي اين موارد تهيه شده مثل Dragon Unpacker و ... كه ميان و اين فايل dat رو محتوياتش رو به شما نشون ميدن و شما ميتوني مثلا گرافيك يك مرحله يا منظره خاص بازي يا صداهاي خاص بازي رو تغيير بدي ... زياد وارد اين جزئيات نميشم :puke: ...
حالا در نقطه مقابل يك فايل dat ديگه داريم كه مثلا توش اطلاعات يك نقشه جغرافيايي نگه داري ميشه ، اين فايل ديگه حتي با اون برنامه Dragon Unpacker هم باز نميشه !!!! و يك برنامه خاص ديگه لازم داره :laughing: ...
به اندازه اي تنوع اين فايلهاي dat زياد هست كه نميتونم همه رو يه جا به شما بگم :) .
ضمنا يادت باشه هيچ وقت فايلهاي dat در يك سيستم به عنوان پسوند شناخته شده در نظر گرفته نميشه ( دقيقا به خاطر همين تنوعي كه گفتم ) ، حالا در سيستم شما اين پسوند رو شما شناسونديد ، ولي نگران نباشيد توي ويندوز XP خيلي راحت ميتونيد از طريق قسمت Folder Options و File Type بريد و پسوند dat رو از ليست پسوندهاي شناخته شده در ويندوز حذف كنيد ، به اين ترتيب مشكل خيلي راحت حل ميشه :cool: ...
اميدوارم كارت راه بيفته دوست من :) ...
موفق و مويد باشي.

leilash
26-03-2006, 11:45
سلام دوستان عزيز ممنونم از راهنمائيتون. دوسته عزيزم Master_Pa80 من اين فايل هارو كه گفتم در واقع اين فايلها ريتم و صدا و سمپل كيبورده Pa80 ميباشند كه من يه چند تا ست از اينا دارم و از دوستانم گرفتم . كه اينا رو نميدونم كي ه روز اَنداخته فرمتاشون رو اصلا باز نميشند كه من بتونم ازشون گلچين اِنتخاب كنم ممنون ميشم اگر منون در اين مورد راهنمائي كني يعني به خدا واقعاً ضروريه َگه اين كارو بكني يه لطف بزرگي در حق من كردي. من منتظره جواب شما هستم اگر هم مائل باشي ميتوني ايميلتو واسم بدي تا با هم راحت تر در اين مورد حرف يزنيم تا منو راهنمائي بكني.

Master_Pa80
26-03-2006, 13:15
سلام دوست عزيز.
خوشحالم كه ميبينم بچه هاي كيبورديست هم اينجا هستند :cool: ، از آشنايي با شما خيلي خيلي خوشحال شدم :biggrin: .
از اول ميگفتي دوست من ;) ، ببين عزيز ، شما به هيچ عنوان نميتوني چنين كاري رو انجام بدي ، من خودم به شخصه حدود يك ساله دارم در اين باره تحقيق ميكنم و به جاهايي رسيدم كه حتي تصورش رو هم نميتونيد بكنيد ، اما آخرش چي شد ... هيچي :puke: ... به اينجا رسيدم كه با سيستم هاي معمولي اصلا امكان باز كردن فايلهاي DAT بك آپهاي Pa80 وجود نداره ...
من در اين زمينه تجربه زيادي دارم و خيلي دوستانه به شما ميگم كه ساده ترين راه استفاده از خود كيبورد Pa80 است :laughing: . البته قبول دارم كمي سخته و بسيار وقت گير اما تنها راه شدني براي اين كاري است كه شما ميخواهيد انجام بديد :rolleye: .
ميخوام يك كم توضيح بدم تا متوجه بشيد چرا اين كار با كامپيوتر شدني نيست تا فكر نكنيد از خودم ميگم :) ، ببينيد شما وقتي يك بك آپ از فلش كارتتون تهيه ميكنيد ، تمامي اطلاعات شيارهاي فلش كه سمپل ها و صدا ها و ... در هر يك ازونا قرار ميگيره در فايل بك آپ ذخيره ميشه ( اگر ميخوايد بدونيد منظورم از شيار چيه فقط كافيه يك كم درباره ساختار فلشهاي PCMCIA كه اونم مخصوص Korg است رو تحقيق كنيد ) ، ساختار اين فلش ها اينجوري هست و اين اطلاعات طبقه بندي شده هستند ( اطلاعاتي كه در قسمت پنهان شده اي با نام AUTOLOAD.SET نگه داري ميشن ).
اگر فرضا ما بخوايم با كامپيوتر جاي مثلا شيار 251 يك سمپل ديگه بذاريم ، بر فرض محال هم كه چنين كاري امكان پذير باشه ( كه نيست ) وقتي شما فلش رو درون كيبورد بذاريد دستگاه صد در صد قفل ميكنه ... حالا چرا ؟ الآن ميگم :cool: ...
درون فلش قسمتي هست به اسم AUTOLOAD.SET ( كه ذكر كردم ) ، اين قسمت دقيقا مثل يك روتر در سيستمهاي شبكه اي عمل ميكنه ، وقتي شما استايلي رو در كيبورد انتخاب ميكني اين قسمت مياد و اطلاعات شيارها رو با استايل منطبق ميكنه و بعد ميتونيد سپمل رو از روي فلش بخونيد و بقيه قضايا ... حالا وقتي اطلاعات سمپل با استايل نخونه ( اين اطلاعاتي رو كه ميگم ساده فرض نكنيد ، مجموعه اي از اطلاعات از قبيل طول سمپل ، تعداد Track ها و ... هست كه نميتونم تك تكشون رو اينجا توضيح بدم ) دستگاه قفل ميكنه و خطرات جدي تري براش پيش مياد :puke: .
ضمنا ممكنه حتي فكر شما به سخت افزار هم بره ، منظورم اين فلش ريدر هاي توي بازار هست ، توجه داشته باش كه فرمت و ساختار فلشهاي Korg با ساير فلشهاي PCMCIA موجود در بازار فرق ميكنه و هيچ كدوم از ريدرهاي موجود در بازار نميتونن محتويات توي فلش رو به شما نشون بدن و شما رو قادر به انجام تغييرات توي اون بكنن.
در هر حال دوست عزيز ، من دوستانه راهنماييتون كردم و اينا نتيجه 1 سال و خورده اي تحقيق و كار و تجربه با اين كيبورد هست. حالا ديگه ميل خود شماست كه بازم بخواي تحقيق كني و :) ...
يه چيز رو هم فراموش نكن اگر تا حالا اين كار شده بود مطمئن باش الآن قيمت بك آپ و برنامه ( و همين طور خود فلش كارت ) اينقدر بالا نبود و هر فردي ميتونست خيلي راحت با كامپيوترش اين كار رو انجام بده ;) ...
در هر حال خوشحال ميشم اگر بازم در رابطه با اين كيبورد مشكلي داشتيد بتونم راهنماييتون كنم :biggrin: .
ايميل من هم اينه :
master_pa80@yahoo.com
از طريق پيغام خصوصي هم خواستي ميتوني با من در ارتباط باشي :) .
اميدوارم سال خوبي داشته باشي.
موفق و مويد باشي.

leilash
26-03-2006, 13:36
ممنون دوسته عزيز از راهنمائيت ولي من ميخواستم بدونم كه از اين ستها گلچين وردارم و از هر كدومشون يه چند تائي انتخاب بكنم.آيا اين كار اصلاً شدني نيست يعني نميتونم با خوده كيبورد هم نميشه اَگه ميشه راهنمائي بكنم ممنون ميشم از لطفت. اين فايلهارو هم كه گفتم دوستانم از تهران خريدنشون تو يك سي دي بود تقريباً 20 ست بود. كه هر كدوم از ست هارو باز ميكني تو كامپيوتر 11 تا از اين فايلهاي Dat هست و يه دونه هم ست معمولي كه شامل ريتم و صدا ميباشد. اين 12 فلاپي رو بايد بريزي از طريق كيبورد به فلش كارت تا بتوني ازشون استفاده بكني. منم هم موندم كه از اين 20 ست چطوري گلچين بكنم ريتم و صدا. بازم اَگه راهي داشت تو كامپيوتر يا خوده كيبورد به من بگو تا اين كارو بكنم. مرسي. منتظره جوابت هستم.

Master_Pa80
26-03-2006, 14:34
سلام دوست من .
دقيقا همينه ، اين فايلهايي كه به صورت چند تا پوشه در سي دي ميبينيد و يك فايل dat با اسم مثلا CARDBK01.DATتوشون هست ، همگي بك آپ هستن كه شما بايد هر پوشه رو توي يك فلاپي بريزي و بعد توي فلش بارگذاري كني كه حتما خوب بلدي ;) ... اون پوشه ست هم همونطور كه گفتي استايلها و صدا و تنظيمات و ... هست كه در قسمت استايلها لود ميشه. اينه ميگي 11 تا پوشه يعني برنامه شما براي فلش 16 مگ هست ف كه صد در صد اين رو هم ميدوني ;) .
و اما در مورد گلچين از اين بك آپ ها ، ببين دوست من همون طور كه در مطلب قبليم هم گفتم شما هيچ راهي نداري جز خود كيبورد حالا چجوري ، اينجوري :cool: ...
شما بك آپ هاي خودت رو وارد فلش كن و بعد برو در قسمت Program و بعد دكمه Record رو بزن تا بري در قسمت سمپل گيري و ...
بعد بايد بري تو قسمت Export KMP ، اونجا ميتوني مثلا يك سمپل خاص رو كه بايد اول توي فلش اسم دقيقش رو يادداشت كني تا در اين قسمت دچار مشكل نشي رو بريزي توي فلاپي. سمپل مورد نظر رو كه پيدا كردي انتخاب كن و يك فلاپي خالي بذار و Export اش كن توي فلاپي.
به همين ترتيب هر كدوم از سمپل ها رو كه خواستي ميتوني بريزي توي فلاپي و مثلا توي هاردت يه جا ذخيره كني ( اين كار رو بايد براي تمام بك آپهايي كه ميخواي مثلا يك سمپل خاص رو ازش داشته باشي انجام بدي ). در آخر فلشت رو فرمت كن و يكي از بك آپهايي رو كه جا داره بريز توي فلش و يا فلش خالي رو بذار ، بعد دوباره به همون قسمت سمپل گيري برو و اين دفعه برو در قسمت Impotrt KMP بعد يكي يكي KMP هات رو وارد فلش كن ( KMP يك فايل با همين پسوند داره با يك پوشه كه توش تعدادي فايل KSF هست ) .
اين كار بيشتر به درد سمپلهاي صدا ميخوره و نه ريتم ، چرا ؟ ... به اين دليل كه سمپلهاي صدا Groove نداره ولي ريتم Groove داره و متاسفانه اين Groove ها در KMP لحاظ نميشن و شما اگر ريتمي رو به اين صورت وارد دستگاه كني بايد خودت بري و به صورت دستي اونو بزني و خود اين خيلي سخته :puke: ...
من زياد نميدونم اطلاعات شما از Pa80 چقدره ، اگر بگي ممنون ميشم ، چون توضيح دادن كار با Pa80 اينجوري يك كم سخته و اگر پيشرفته هستيد و ميبينيد من خيلي ابتدايي ميگم ببخشيد :blush: ، اگرم زياد وارد نيستيد و ميبينيد من خيلي پيشرفته ميگم بازم بخشيد ;) .
در هر حال اينجوري بگم كه معمولا وقتي بك آپ جديدي ساخته ميشه ، معمولا پايه همون بك آپ قبلي هست ، پس شما سعي كن بهترين رو انتخاب كني و با بهترين كار كني ، اگرم خسته شدي خيلي راحت بك آپت رو تغيير بده ... اين ساده ترين راه حله ...
عمليات گلچين يك فلش بسيار بسيار سخت و وقت گير و زمانبره و نياز به حوصله خيلي خيلي زيادي داره ... نميدونم تا حالا جايي رفتي قيمت گلچين رو بپرسي يا نه :puke: ، اما اگر با قيمتهاي بالا مواجه شدي زياد تعجب نكن چون كارش واقعا سخته و فردي اين كار رو انجام ميده كمه كمش بايد بين دو تا فلش كارت كه ميخواد گلچين كنه بين 4 تا 7 روز تمام وقت بذاره ( واي به حال 20 تا !!! ) :blink: ...
به نظر من اصلا ارزشش رو نداره كه بخواي چنين كاري انجام بدي ... خيلي راحت با بك آپهات كار كن و بهترينش رو براي خودت در نظر بگير و باهاش كار كن ...
ديگه ميل خودته كه چه قدر حوصله داشته باشي و اطلاعاتت در مورد Pa80 چقدر هست كه بتوني راحت باهاش كار كني :) ...
سال خوبي داشته باشي.
بازم اگر سوالي داشتي حتما بپرس ( البته اگر شما استاد من نباشي :blush: ) ...
موفق و مويد باشي.

leilash
26-03-2006, 16:42
ممنون دوسته عزيز من اين كارو ميكنم شايد موفق شدم من با Gem Wk8 كار كردم و Pa80 رو تازه گرفتم. ممنون ميشم دوسته عزيز بازم اگر توضيحاتي در اين مورد داشتي كلا در مورده 80 به من بگي. در ضمن امروز يكي از دوستانم هم ميگفت كه اين كارو ا نرم افزارهاي كرك داخله خود كامپيوتر ميكنند. منم مخوام يكم تحقيق بكنم بيبنم ميشه يا نه؟

Master_Pa80
26-03-2006, 17:13
سلام دوست عزيز.
كيبوردهاي GEM قدرت خروجي بسيار زيادي در پشت باند دارن و كيفيت پخششون خيلي پشت باند با اسپيكرش فرق ميكنه. من يك زماني GEM Persian Genesys داشتم ، ولي چون كارم براي خودم هست ، يعني براي دل خودم كيبورد ميزنم نه براي كار كردن و كسب در آمد ازش ، براي همين بعد از يك مدتي دلم رو زد و رفتم سراغ Pa80 ، خيلي خيلي هم ازش راضي هستم و يكي از عجايب دنياي كيبوردها همين Pa80‌ هست به نظر من ( البته بماند كه در برابر هيولاي Pa1X نميشه از Pa80 هيچ حرفي زد :puke: ) ...
در هر صورت اميدوارم موفق باشي و ازش راضي باشي :) ، و اما در مورد اون كار ، من به شخصه كاملا مخالف شدن اين كار هستم و مطمئنم نميشه ، اگرم بشه مشكل دار هست به همون دليلي كه گفتم :rolleye: ، حالا اگر شما اصرار داريد ، كسب تجربه براي هيچ فردي مضر نيست ، اصلا شايد شما بتونيد نكاتي رو كشف كنيد كه من نتونستم به اونها برسم :rolleye: ... در هر صورت سعي و تلاش در هر كاري هميشه نتيجه اش مثبته حتي اگر به هدفت نرسي :biggrin: ...
اگر موفق شدي خيلي خوشحال ميشم من هم در جريان بذاري (‌ بهتره براي شروع از همون دوستتون شروع كنيد كه گفتن ميشه و اسم برنامه رو ازشون بخوايد ;) ) ، اما اگر موفق نشدي هيچ وقت مايوس نشو ، مطمئن باش آدما با هم فرق ميكنن و نتيجه اي كه من بدست آوردم ممكنه خيلي با براي شما تفاوت داشته باشه ;) ...
در مورد Pa80 و اون بك آپ هايي كه روي فلشت ميريزي يك نكته رو يادم رفت بگم ، مراقب بك آپهاي قفل دار باش ، چون اگر بريزي روي فلش ديگه فرمت نميشه و فلاپي مخصوص و از اين حرفا داره كه اميدوارم اصلا به اين مسائل بر نخوري ، در ظاهر نميشه فرق بك آپ قفل دار رو از بدون قفل تشخيص داد اما بايد حتما از فروشنده يا دوستان نزديكت كه با برنامه ها كار كردن بپرسي ...
در هر صورت خيلي مراقب باش و مصر در تحقيق :cool: ...
تازه متوجه منطور عنوان تاپيكتون شدم :laughing: ، اما دوست من ما نرم افزاري براي شكستن كرك نداريم براي كرك كردن داريم ، اونم تا دلتون بخواد فراوونه ... ;)
براتون دعا ميكنم به نتايج خوبي برسيد ، من هم هنوز در حال تحقيق هستم و مطمئن باش اگر موردي پيدا كردم شما رو هم در جريان ميذارم ... مگه چند تا كيبورديست گل مثل شما تو اين انجمن هست آخه :laughing: ... بايد هواي همديگه رو داشته باشيم بالاخره :cool: .
موفق و مويد باشي.

leilash
26-03-2006, 18:08
ممنونم دوسته عزيز از لطفت.

leilash
26-03-2006, 23:16
سلام دوسته عزيز Master_Pa80 آقا اينكاراروكه گفتي كردم نشد يعني وقتي اين ست هارو كه گفتم ميزني به فلش كارت فلش كارت قفل ميشه اصلا نه فرمت ميشه نه چيزه ديگه. و با يه نرم افزاره مخصوص بايد كه ميريزي تو فلاپي و ميندازيش تو كيبورد اين فلاش كارتو فرمت بكني بعد يه ست جديد بزني يعني با زدنه اين ست ها اصلاً كُلاً فلش كارت قفل ميشه و مثله اينكه كيبورد نميشناسه اونو ولي سمپلها ريتم ها و صداهارو اجرا ميكنه من هم پرسيدم جستجو كردم يه نرم اَفزاري هست كه ميزني به فلاپي وميندازيش تو كيبورد و قفلش رو ميشكني تو كيبورد. اين نرم افزارو ايد هر طوري شده پيدا بكنيم. بيبن تو ميتوني تحقيق كن بيبن شايد به نتيجه اي رسيدي.

Master_Pa80
27-03-2006, 10:14
سلام دوست عزيز ،
اگر تاپيك قبلي من رو خوب خونده باشيد در مورد قفل شدن فلش هم يك توضيحاتي داده بودم و ذكر كردم كه حتما مراقب باشيد ;) ...
در هر صورت اگر اينطور باشه كه شما ميگيد ، تمامي بك آپ هايي كه شما داريد قفل دار هستند و براي همين چنين مشكلي پيش مياد :rolleye: .
وقتي بك آپ قفل شده اي رو روي فلش ميريزيد در درون دستگاه تمامي موارد مربوط به فلش بسته ميشوند ، مثل مواردي از قبيل تهيه Backup و Restore و Card Info و قسمت سمپل گيري و ... كه مطمئن هستم تا حالا بايد كاملا با اين قضيه آشنا شده باشي ;) ...
اين كار رو همون طور كه گفتي با يك فلاپي انجام ميدن ، من خودم اين فلاپي رو ندارم و البته نيازي هم بهش ندارم ، اوايل كارم با دستگاه يادمه يكي از اين بك آپ هاي قفل دار رو برام ريختن ، نميدونيد چقدر اعصابم رو ريخته بود به هم ... نه ميشد خود آدم توش آهنگ بسازه و هيچ كار ديگه اي نميشد باهاش كرد ... فروشنده نامردي كه اين كار رو برام انجام داده بود وقتي رفتم سراغش و اعتراض كردم گفت ميخواست بك آپ قفل دار نگيري :puke: !!!!! خلاصه سرتون رو درد نيارم گفت بايد ده هزار تومن بدي تا برات فرمتش كنم و فلشت رو خالي بدم بهت :blink: ... منم اون موقع اين كار رو انجام دادم و فلش خالي رو گرفتم چون مجبور بودم ، بعد رفتم سراغ يكي از دوستانم و يك بك آپ بدون قفل ريختم توش ، بعد خودم روي بك آپم كار كردم و خيلي راحت توش آهنگ سازي ميكنم :) ...
بعد از اون قضيه ديگه به سراغ بك آپهاي قفل دار نرفتم ، كمي در مورد اون فلاپي كه صحبتش هست تحقيق كردم و متوجه شدم كه اين فلاپي در بازار قيمتي حدود 20 تا 30 هزار تومن داره و هيچ كار خاصي هم انجام نميده كه واقعا بدرد بخورش بكنه :puke: !!!!
توي يكي از فروشگاه ها فروشنده طرز كارش رو نشونم داد ، طرز كارش اينجوريه :
قبل از اينكه دستگاه رو روشن كني فلاپي رو توش ميذاري و بعد دستگاه رو روشن ميكني ، دستگاه از روي فلاپي بوت ميشه و يك صفحه مياد كه دو تا گزينه داره ، يكيش براي قفل كردن فلشه و يكيش براي فرمت كردن فلش ( چه فلشت قفل دار باشه يا نباشه ، ضمنا فرمت فلش با اين فلاپي مصادفه با از بين رفتن ساختار اصلي اون براي دستگاه يعني بعدش ديگه فلش با ديتگاه كار نميكنه ، براي درست شدن بايد حتما فلش يك بار با دستگاه فرمت بشه ).
اين توضيحات نشون ميده كه عملكرد اين فلاپي كاملا يك طرفه است ، يعني وقتي فلشت قفل ميشه ديگه گزينه اي نداره كه بشه قفلش رو باز كرد. بنابراين عملا چيز بدرد نخوري هست :rolleye: ...
من ديگه از اون موقع طرف بك آپ قفل دار نرفتم و كلا بيخيالش شدم ، به نظر من اين آدمايي كه اين كار رو انجام ميدن و روي بك آپ ها قفل ميذارن يه جورايي ظالم هستن ، البته بماند كه ميخوان كپي رايت كارشون رعايت بشه اما خوب خيلي عذاب آوره كه توي يك فلش 16 برنامه اي باشه كه ديگه نشه روش كار كرد :blink: ... شما رو نميدونم ولي خودم هميشه آهنگهام رو خودم ساختم و از اين لحاظ مشكلي ندارم ، به شما هم توصيه ميكنم همون كاري رو كه گفتم انجام بديد ، يعني يك برنامه بدون قفل جديد پيدا كنيد و خودتون روش كار كنيد ...
باور كنيد هزينه اي كه براي اين كار صرف خواهيد كرد خيلي كمتر از هزينه اي ميشه كه بخوايد يك فلش گلچين داشته باشيد و يا دنبال قفل گذاري و قفل شكني و از اين حرفا باشيد :) ...
شما خيلي راحت ميتونيد برنامه 84 بدون قفل رو در بازار پيدا كنيد ، اونم با قيمت زير ده هزار تومن ، اون رو بريزيد و خودتون روش كار كنيد ...
يك چيزي رو هم بگم كه خيالتون راحت راحت بشه ، تمام بك آپ هايي كه براي سال 84 و قبل از اون هستن تماما از يك مجموعه درام و سمپل پيش فرض استفاده ميكنن. يعني همين برنامه 84 كه ميگم نهايتا دو تا يا سه تا سمپل جديد هست كه بهش اضافه شده و بقيه دقيقا همون درام و سمپل هايي است كه مثلا در بك آپ 83 وجود داره ... يك نفر مياد و روي بك آپ 83 كار ميكنه و چند تا آهنگ جديد توش درست ميكنه و به نام 84 ميده تو بازار ، كار روي فلش ها دقيقا اينجوريه ، شما خودت بعد از يك مدت ميتوني حتي از اون طرف هم آهنگهاي زيباتري بسازي و توي فلشت بدي ، در واقع تفاوت اصلي در SET فلش هست ، شما ميتوني اين حرف من رو خيلي راحت امتحان كني ... كافيه يكي از بك آپهات رو روي فلش بريزي و بعد برو و SET هاي برنامه هاي مختلف رو روي همون فلش تست كن ، ميبيني كه اونها هم در دستگاهت اجرا ميشن و فقط اونايي مشكل دارن كه سمپل جديدشون وجود نداره :) ...
در هر حال دوست من ، من خودم به شخصه هيچ وقت دنبال اين موارد نرفتم و به شدت هم باهاشون مخالفم ، وقتي شما مياي و يك برنامه جديد درست ميكني اگر واقعا قصد فروشش رو داشته باشي مطمئنا با قيمت بالايي اين كار رو انجام ميدي كه خوب هزينه كارت رو بدست بياري ، اما اين كه بياي روش قفل بذاري و بگي اين كاره منه يك كم دور از انصافه :puke: ...
در مورد اين كه آيا برنامه براي قفل شكني و ... وجود داره يا خير بايد بگم كه من نميدونم برنامه داره يا كار ديگه ، اما يك بار شنيدم ( فقط شنيدم و تا حالا سراغش نرفتم ) كه ميتوني با هزينه اي بين 70 تا 100 هزار تومن اين كار رو انجام بدي :blink: !!!!! خوب شما خودت يك كم فكر كن ببين واقعا ارزش داره آدم اين كار رو انجام بده !!! با 100 هزار تومن پول من اگر باشم ميام يا چندين تا برنامه بدون قفل ميخرم و خيلي راحت باهاشون كار ميكنم و يا يك كم ميذارم روش 3 تا فلش كارت 8 مگ ميخرم و توش برنامه هاي مختلف ميريزم ;) ...
خلاصه اينكه دنياي عجيبي شده واقعا :rolleye: ...
اگر ديدي جايي ميگن فلاپي قفل فلش كارت ، بدون قضيش چيه ، اين فلاپي كه تو بازار هست فقط براي قفل گذاري و فرمت فلش هست و نميتونه قفل فلش رو پاك كنه ، مراقب باش افراد سود جو نخوان سرت رو كلاه بذارن و به اسم فلاپي قفل شكن بدن بهت ( اگر اينجوري بود فقط منوط به تست اون در مغازه فروشنده باشه ، يعني تا جلوي خود شما تستش نكرده ازش نگير :puke: ). اگر هم فلاپي قفل شكني به اين شكل باشه قيمتش خيلي خيلي گرونه و مطمئن باش سودي كه در اين فلاپي براي فروشنده هست بيشتر از اونه كه بخواد بفروشدش به من يا شما يا :cool: ... بنابراين اگر هم چنين فلاپي باشه دست من و شما نميرسه مگر اينكه اينجا هم بند ( پ ) به كمك بياد ;) ...
در هر حال من بازم اگر چيز جديدي پيدا كردم شما رو در جريان ميذارم ... اصلا نگران نباش :cool: .
بازم اگر سوالي بود در خدمت هستم :cool: .
موفق و مويد باشي.

leilash
27-03-2006, 11:47
بازم ممنونم دوست عزيز من اين برنامه هارو كه گفتم از يكي از دوستان ميگيرم اون تو نمايندگي كرگ هست. از اون ميگيرم و اگه گرفتم به توام ميدم. مطمئن باش. واگه لطف كني طرزه كار با اين برنامه هارو بگي. يكي اين برنامه كه فلش رو فرمت ميكنه و قفلش رو باز ميكنه. و اونيكي برنامه كه اين قفلو باز ميكنه. اينا اگه لطف كني كامل توضيحش رو بدي. ممنون ميشم.

Master_Pa80
27-03-2006, 13:01
سلام دوست عزيز.
پس اين طور كه شما ميگيد بند ( پ ) در مورد شما كاملا صادقه ;) ، اگر دوست شما نمايندگي Korg باشن كه ديگه خيلي راحت ميتونيد ازشون كمك بگيريد و حتي بدون صرف هزينه هاي وحشتناك مشكلتون رو رفع كنيد :rolleye: ...
داشتن يك دوست خوب در اين موارد خيلي خوبه ، قدر ايشون رو بدونيد ، من هيچ وقت چنين دوستي نداشتم ، هميشه آرزوم بوده اما خوب سعادتش رو نداشتم ، من اون زمان كه كارم گير اين فلاپي فرمت كن فلش بود هر فروشگاهي كه ميرفتم ميگفت اين رو نمايندگي به ما داده و نه ميتونيم طرز كارش رو به شما بگيم و نه ميتونيم مفت و مجاني به شما بديمش ، همشون فكر ميكردن من هم لابد فروشنده يا چيزي هستم كه دارم ازشون اينو ميخوام و هيچ فردي كمكم نكرد :sad: ... در هر صورت جامعه ما اينجوريه ديگه ، اعتماد به افراد معمولا سخته :puke: ... اما شما كه دوستتون توي نمايندگي هست خيلي راحت ميتونيد با ايشون در اين موارد صحبت كنيد :) ...
ايشون ميتونن خيلي چيزايي كه حتي خيلي از فروشنده ها و ... نميدونن رو به شما بگن ، چون با كمپاني Korg در ارتباط هستند و موارد جالبي بهشون ارائه ميشه كه دست افراد عادي ممكنه هيچ وقت نرسه :rolleye: ...
در هر صورت من تا حالا چنين چيزايي از نزديك دستم نبوده كه بخوام حتي فكرش رو هم بكنم اما در مورد اون فلاپي قفل گذار كه قابليت فرمت فلش رو هم داره يك كم اطلاعات دارم كه يكي از همون فروشنده ها كه خدايي شد به فروشگاه ايشون رفتم به من دادن ( تازه ايشون هم خود فلاپي رو به من ندادن و فقط طرز كارش رو يادم دادن اونم با كلي توضيح اينكه بابا به خدا من نه فروشنده هستم نه كاره اي نه چيزي :puke: ) .
اين فلاپي يك فايل بيشتر توش نيست ، يك فايل حدودا 600 يا 700 كيلوبايتي هست كه شما فقط كافيه اون رو بريزي توي فلاپي.
بعد وقتي دستگاهت خاموشه فلش رو از توش در مياري و فلاپي رو درون درايو فلاپي ميذاري.
بعدش دستگاه رو روشن ميكني ... يك صفحه توي ال سي دي مياد كه نوشته آيا مايل هستيد عمليات بوت از روي فلاپي انجام بشه ؟ ... شما Yes رو ميزني و يك كم صبر ميكني ... بعد يك پيغام مياد كه ميگه فلش كارت رو وارد كنيد. شما فلش كارت رو وارد دستگاه ميكنيد و اون پيغام به صورت خودكار ميره و دو تا گزينه روي صفحه ظاهر ميشه.
يكيش نوشته Protect Card‌ ، اگر اين گزينه رو بزني فلشت قفل ميشه ... يعني بعد از اون ديگه نه كسي ميتونه توش فايلي بريزه و نه ميتونه فايلي ازش برداره و كلا هيچ ويرايشي روش نميشه انجام داد ;) .
يك گزينه ديگه هم داره با عنوان Format Card ، اگر اين رو بزني فلشت به صورت كامل فرمت ميشه ، اگر قفل دار باشه فقط اينجوري ميتوني فرمتش كني ( چون قابليت فرمت هم در حالت فلش قفل شده در خود دستگاه غير فعال ميشه ). اما بعد از اينكه فلشت رو به اين روش ( يعني با كمك فلاپي ) فرمت كردي بايد حتما يك بار هم با خود دستگاه طبق روال عادي فرمتش كني تا ساختارش با دستگاه يكسان بشه ، در غير اين صورت نميتوني از فلشت استفاده كني و چيزي توش بريزي ،چون فرمت با فلاپي ساختارش رو كلا به هم ميريزه :puke: ...
بعد از اينكه كارت تموم شد فلش و فلاپي رو از دستگاه در مياري و دستگاه رو خاموش ميكني. به همين سادگي ...
اين طرز كار اين فلاپيه بود كه اون فروشنده به من نشون داد ، اما اون چيزي به اسم فلاپي قفل باز كن نداشت براي همين نميدونست اصلا چنين چيزي هست يا نه ...
من هم چون تا حالا در اين باره چيزي نديدم و اگرم ببينم مطمئنم قدرت تهيش رو ندارم ، بنابراين نميتونم اظهار نظري در اين مورد داشته باشم ، اما اگر روزي به دستم رسيد حتما شما رو از چگونگي عملكردش مطلع ميكنم :) ... البته شما نيازي به راهنمايي من نداريد چون مركز راهنمايي رو در اختيار داريد :rolleye: ...
در هر صورت ممنونم از اينكه به فكر من هم هستيد :blush: ، اما اگر دوستتون گفت اين فايلها رو نبايد به كسي بديد و مهم هستند و ... اصلا نگران نباشيد. من به هيچ عنوان ناراحت نميشم چون ارزش دوستي بالاتر از اين چيزا است و همين كه شما من رو قابل رفاقت دونستي برام كافيه :) ...
اگر بازم سوالي داشتيد حتما بپرسيد ، اگر در توانم باشه حتما كمكتون ميكنم ...
موفق و مويد باشي دوست من :happy: .

leilash
27-03-2006, 22:09
مرس دوست عزيز فعلاً‌باي.