PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریست شدن پی در پی هنگام بالا امدن سیستم

faded
31-12-2009, 20:33
الان یه چند روزی شده وقتی سیستم رو روشن میکنم قبل از ورود به ویندوز 1 تا3 بار ریست میشه بعدش وارد ویندوز میشه این اولین باری هم هست همچین مشکلی دارم علتش چی می تونه باشه؟

Masоud
31-12-2009, 21:25
سلام

در وهله ی اول میتونه مشکل از ویندوز باشه.

تا حالا مشکل سخت افزاری داشتید ؟

موفق باشید :40:

faded
31-12-2009, 21:50
سلام

در وهله ی اول میتونه مشکل از ویندوز باشه.

تا حالا مشکل سخت افزاری داشتید ؟

موفق باشید :40:
سلام
نه اولین باری که این جوری شده نمی دونم چرا البته جدیدا ویندوز عوض کردم و موقع نصب ویندوز چند پیام عجیب دیدم که برای اولین بود می دیدم در ضمن یه بارم موقع کار مانیتور کاملا سیاه شد بعضی وقت ها هم عجیب غزبی هنگ میکنه
حالا میگین چیکارش کنم؟

alex_love
31-12-2009, 22:44
پاور و فن سی پی یو رو چک کنید ببینید مشکلی نداشته باشند؟قطعه ای به سیستم اضافه نکردید؟ممکنه مشکل از پاور سیستم باشه که در بیشتر موارد هم اینچنین است...البته سی پی یو هم اگه دماش بالا بره سیستم رو رستارت میکنه پس فن سی پی یو رو هم چک کنید...
در قسمت setup سیستم که با زدن دکمه Delete قبل از بوت شدن ویندوز واردش میشه شد در قسمت مانیتورینگ میتونید دمای سی پی یو رو ببینید ...
تست کنید و نتایج رو در تاپیک اعلام کنید ...
موفق باشید..

faded
01-01-2010, 23:18
پاور و فن سی پی یو رو چک کنید ببینید مشکلی نداشته باشند؟قطعه ای به سیستم اضافه نکردید؟ممکنه مشکل از پاور سیستم باشه که در بیشتر موارد هم اینچنین است...البته سی پی یو هم اگه دماش بالا بره سیستم رو رستارت میکنه پس فن سی پی یو رو هم چک کنید...
در قسمت setup سیستم که با زدن دکمه Delete قبل از بوت شدن ویندوز واردش میشه شد در قسمت مانیتورینگ میتونید دمای سی پی یو رو ببینید ...
تست کنید و نتایج رو در تاپیک اعلام کنید ...
موفق باشید..

CPU:50 C / 122F
system:45 C / 113f
cpu fan speed : 4411rpm
power fan speed: 0 rpm
ممنون میشم کمکم کنید

faded
03-01-2010, 15:20
چی شد کسی کمک نمیکنه؟
من چیکار کنم؟

Mohammad King
03-01-2010, 16:14
سلام

ببین جای رمها درستن. یه دفعه رمها را بیار بیرون و دو باره جا بزن.

یه تاپیکم توی انجمن سخت افزار بزن

amd>intel
03-01-2010, 16:23
اول ممکنه یکی از برنامه ها تو استارت اپ ویندوز باعث این مسئله شده باشه . یا یکی از درایورها

Mohammad King
03-01-2010, 17:28
سلام

تاپیک زیر را هم بخون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

faded
07-01-2010, 13:16
ممنون از همه
من الان سه ساله این سیستم رو دارم بعضی قطعاتشم مال 6 ساله پیشه
هیچ جابه جایی هم نکردم!
ویندوزم چند بار عوض کردم
مشکل حل نشد