PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری کابل vga رو به تلویزیون وصل کنم؟

Golbarg01
31-12-2009, 20:02
سلام
من یک کابل vga برای وصل کردن کامپیوتر به تلویزیون برای پخش فیلم و غیره گرفتم منتها نمی دونم چجوری وصلش کنم.برای تلویزیون ال جی از نوع crt

Golbarg01
01-01-2010, 11:41
کسی جواب نمیده؟

.C.I.A
02-01-2010, 19:19
منظورتون از "چه جوری وصل کنم" چیه؟ خوب کابل رو میزنید به کامپیوتر و طرف دیگه رو هم به پشت تلویزیون و در ضمن تلویزیون های CRT ورودی VGA ندارند

Golbarg01
02-01-2010, 20:50
منظورتون از "چه جوری وصل کنم" چیه؟ خوب کابل رو میزنید به کامپیوتر و طرف دیگه رو هم به پشت تلویزیون و در ضمن تلویزیون های CRT ورودی VGA ندارند

خوب منظورم همین بود
کابل vga رو چجوری به تلویزیون crt وصل کنم؟
رابطی وجود داره؟
چون حیاتیه لطفا جواب بدین

Stream
02-01-2010, 20:55
خوب منظورم همین بود
کابل vga رو چجوری به تلویزیون crt وصل کنم؟
رابطی وجود داره؟
چون حیاتیه لطفا جواب بدین
شما می تونید به وسیله S-Video به تلویزیون متصل بشید، با حتی اگه تلویزیونتون ورودی S-Video نداره از ورودی Component یا Composite استفاده کنید، نیازی به استفاده از VGA نیست.

EXTREME
02-01-2010, 21:24
تبدیل vga به svideo هست از اون استفاده کنید

Golbarg01
03-01-2010, 10:27
مبدل vga به s-video چه شکلی هست چه قیمتی داره؟اگر کابل s-video بگیرم بهتره یا مبدلشو؟
کابل vga به تلویزیون های lcd و led وصل میشه؟
میشه همزمان کارت گرافیک رو هم به مانیتور کامپیوتر و هم به تلویزیون وصل کرد یا یکیش فقط می تونه وصل باشه؟هم با vga هم با s-video
کارت گرافیک من nvidia geforce fx 550 هست از کدوم کابل استفاده کنم؟برای وصل به تلویزیون crt

mahzrb
09-01-2010, 19:21
باسلام
در مورد vga به .... چند تا سایت خوب ومفید پیدا کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

golmohammadi
22-01-2010, 19:57
مبدل vga به s-video چه شکلی هست چه قیمتی داره؟اگر کابل s-video بگیرم بهتره یا مبدلشو؟
کابل vga به تلویزیون های lcd و led وصل میشه؟
میشه همزمان کارت گرافیک رو هم به مانیتور کامپیوتر و هم به تلویزیون وصل کرد یا یکیش فقط می تونه وصل باشه؟هم با vga هم با s-video
کارت گرافیک من nvidia geforce fx 550 هست از کدوم کابل استفاده کنم؟برای وصل به تلویزیون crt

مبدل vga به s-video این شکلیه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ith_2_Audio_cable.jpg [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر تلویزونی میشه وصل کرد ....
بله همزمان هم میشه وصل کرد
اکثر کارت گرافیکهای جدید دو خروجی دارند
اگه هم نداشت میشه با یک تبدیل تهیه کرد
که چندان گرون نیست ...

morteza570
10-02-2010, 14:34
کسی نقشه این کابل رو نداره

alivolvo
27-02-2010, 13:29
سلام
1- همين تبديل vga به s-video‌رو هم دارم كه وقتي وصلش ميكنم به ورودي AV‌تلوزيون هيچ تصويري نمياد! :41: مگه تصوير رو نبايد از اون فيش زرد كه تو تصوير هست بگيرم؟
2- من تبديل s-video هفت پين به كامپوننت رو خريدم كه چهارتا فيش داره به رنگهاي زرد ابي سبز قرمز. حالا ورودي تلوزيون ما براي كامپيوننت سه تا فيش تصوير و دوتا صدا ميخوره! چجوري بايد وصلش كنم؟
3- راستي من توي اين فروم گزينه تشكر رو نديدم. چجوري ميشه تشكر كرد؟!

pc_hex
25-03-2010, 14:14
سلام دوست من از کابل s-video که به همراه کارت گرافیک میاد استفاده کن و از قسمت تنظیمات multi display را انتخاب کن .