PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا اين كد با phpmailer كار نمي كنه؟

hboy
31-12-2009, 11:35
با سلام خدمت اساتيد
من يه بسته phpmailer ورژن 5 رو دانلود و روي سايتم قرار دادم و بعد از طريق كدي كه در زير مي نويسم خواستم ايميل ارسال كنم اما هيچي نشون نمي ده و نه خطايي و نه چيزي و ايميل هم ارسال نميشه!
البته اينو بگم كه اين ورژن جديد رو اينجا آپلود كردم كه هركسي خواست دانلود كنه و از دردسرهايي كه من از دانلود اون كشيدم راحت بشه:
لينك دانلود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

كد:

اينو هم اضافه كنم كه اين كد رو از راهنماي سايت سازنده اش گرفتم و دستكاريش كردم و نيز تمام فايلهايي كه اينكلود شده و پوشه ها رو نيز طبق دستور خودش كنار كد خودم قرار دادم اما نمي دونم مشكل چيه!
دوستان ببينيد من از يه هاست رايگان گيگفا استفاده مي كنم و با اونها كه تماس گرفتم جزئيات stmp رو برام فرستادن ولي با اين اطلاعات هم چيزي ارسال نميشه!
با تشكر

hboy
31-12-2009, 14:25
آقا حل شد حل شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راه حل پيدا شد!!!!!!!!!!!!!!!!!
با روش زير توسط حساب جيميل خود ميتونيد از طريق هاست خود براي ديگران ايميل بفرستيد!
قابل توجه كساني كه مي خوان با phpmailer ايميل بفرستن اما اذيت شدن اينو كه ميگم امتحان كنيد و لذت ببريد:
ابتدا اين فايل رو از اينجا دانلود كنيد:
کد:

بعد اونو از حالت فشردگي خارج كرده و روي هاستتون قرار بديد حالا فايل My_Mail.php رو براي ويرايش باز كنيد و به جاي :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآدرس جيميل خودتون و به جاي your password پسورد خودتون در جيميل و در پايين صفحه به جاي
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آدرس كسي كه مي خواهيد بهش ايميل بفرستيد و به جاي yourname نام خودتونو به جاي subject موضوع ايميل و به جاي text متن ايميل رو بنويسيد!
توجه كنيد كه ما در فايل My_Mail.php ، 2 بار از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید استفاده كرديم كه بايد به جاي هر دو آدرس جيميل خودتون رو بنويسيد !
و نيز توجه كنيد كه من در امتحاني كه از اين گرفتم هم به ياهو و هم به جيميل ايميل مي فرسته!
اين يه نمونه ساده است كه نوشتم و قابل تغيير است!
هديه ناقابل به كساني كه phpmailer اعصابشون رو داغون كرده