PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دلفي

mehdi56
26-03-2006, 00:03
سلام. لطفاً خود برنامه دلفي را مي خواستم.

Master_Pa80
26-03-2006, 09:33
سلام دوست عزيز.
اولا اينكه به انجمنهاي پي سي ورلد خوش اومدي :biggrin: ، دوما هم من يك توصيه اي به شما دارم ، اگر واقعا ميخوايد بريد طرف دلفي بهتره يك مجموعه كامل همراه با كامپوننت هاش رو از فروشگاههاي نرم افزار تهيه كنيد ... حالا چرا ؟ الآن ميگم ;) ...
ببين دوست من نرم افزار دلفي حجمش زياده و اگر بخواي دانلودش كني حتي اگر اينترنت پر سرعت هم داشته باشي كمه كمش 20 تا 30 دقيقه وقتت رو ميگيره ... بعدش اينكه دلفي بدون كامپوننت هاش معمولا زياد مفيد نيست ، البته نه اينكه زبان بديه ، اتفاقا در برخي موارد خيلي قوي تر از VB هم هست ... به هر حال يك جايي به يك كامپوننت نياز پيدا ميكني ... :puke:
و همچنين اينكه كامپوننت هاش معمولا به صورت پراكنده در اينترنت هست و شما اگر بخواي هر كدوم رو پيدا و دانلود كني ممكنه وقت بيشتري ازت بگيره ... :rolleye:
اما اگر سي ديش رو بگيري ( قيمتش هم خيلي زياد نيست ) همه اينا رو يك جا داري و اين ميشه صرفه جويي هم در زمان و هم در هزينه :cool: ...
در هر صورت شما خودت بايد تصميم درست رو بگيري ، من فقط دوستانه راهنمايي كردم :) .
دلفي رو ميتوني از اين آدرس ها دانلود كني ( هر كدوم رو كه مايلي انتخاب كن ) :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهتره از همون لينك اول استفاده كني ، چون لينك دوم Online Installer در اختيارت ميذاره و براي همينه كه مثلا حجمش رو 2 مگابايت نشون ميده ;) ...
توي سايت Rapidshare هم يه زماني لينك دانلودش رو ديده بودم اما فراموش كردم ، اگر دوستان پيدا كردند حتما به شما خواهند گفت :) ...
اميدوارم كارت راه بيفته :cool: ...
موفق و مويد باشي .