PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دی وی دی رایتر، سی دی نمی خواند؟

8211534635
30-12-2009, 19:13
سلام
من یک دی وی دی رایتر دارم که پس از سرویس کردن دیگر سی دی نمی خواند اما دی وی دی می خواند و رایت می زند در چند سیستم عامل مختلف هم تست کردم جواب نداد
سیستم را ریستارت کردم با سی دی بوت بالا بیاید نیامد اما با دی وی دی بوت بالا آمد
حال بگویید مشکل از کجاست این در حا لی است که تعمیر کار می گوید در مکان ما (تعمیرگاه) بدون مشکل سی دی و دی وی دی می خواند ؟؟

DaRyUsH AkRaMi
02-01-2010, 13:37
سلام
من یک دی وی دی رایتر دارم که پس از سرویس کردن دیگر سی دی نمی خواند اما دی وی دی می خواند و رایت می زند در چند سیستم عامل مختلف هم تست کردم جواب نداد
سیستم را ریستارت کردم با سی دی بوت بالا بیاید نیامد اما با دی وی دی بوت بالا آمد
حال بگویید مشکل از کجاست این در حا لی است که تعمیر کار می گوید در مکان ما (تعمیرگاه) بدون مشکل سی دی و دی وی دی می خواند ؟؟

سلام
دوست منم مشکل شما رو داشت
کابل data رو عوض کرد مشکلش حل شد..

EXTREME
02-01-2010, 14:00
ممکنه مشکل از سی دی یا رایتش باشه اتصالات رایتر چک بشه و با یه رایتر دیگه امتحان بشه
بعضی موقع ها این مشکل به خاطر ویندوزه

pulp_fiction
27-01-2010, 00:03
سلام

این مشکل نرم افزاری . برای رفع این مشکل باید فایروال دستگاه از کارخانه تولید کنندش از تو اینترنت بگیری و روش بریزی اینطوری مشکلت حل می شه مثلا اگه سامسونگ از سایت سامسونگ .

monica-m
22-03-2010, 01:05
سلام
من روی دی وی دی با nero فیلم رایت کردم ولی وقتی دی وی دی رو اجرا میکنم هنگ میکنه یا وقتی کپی میکنم تو کامپیوترم کپی میشه دقیقا به همون سایز ولی ارور میده!
میشه راهنماییم کنید؟

monica-m
22-03-2010, 01:05
سلام
من روی دی وی دی با nero فیلم رایت کردم ولی وقتی دی وی دی رو اجرا میکنم هنگ میکنه یا وقتی کپی میکنم تو کامپیوترم کپی میشه دقیقا به همون سایز ولی ارور میده!
میشه راهنماییم کنید؟