PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : MP3 Player Zcyber يك مشگل در

M_Javad
25-03-2006, 22:39
با سلام به همه خواهش مي كنم به من در حل مشكلم كمك كنيد.
من يك MP3 Player Zcyber128M دارم كه بعد ار فرمت كردن فايلهاي ام پي تري رو درست نمي خونه يعني شبيه سي دي هاي خش دار چكار بايد بكنم؟

saviss
25-03-2006, 23:09
با سلام به همه خواهش مي كنم به من در حل مشكلم كمك كنيد.
من يك MP3 Player Zcyber128M دارم كه بعد ار فرمت كردن فايلهاي ام پي تري رو درست نمي خونه يعني شبيه سي دي هاي خش دار چكار بايد بكنم؟
با برنامه خودش فرمتش كردي؟
بايد بابرنامه خودش فرمتش كني

M_Javad
25-03-2006, 23:19
سياوش جان از كجا ميتونم برنامه اش رو بگيرم؟

saviss
25-03-2006, 23:24
منهم دارم
از روي سي دي اش برنامه اش رو اينستال كن بعدش با همون برنامه خودش فرمتش كن
در ضمن سعي كن بجاي فرمت كردن(بعدها)
فايل هارو از روش ديليت كني(مثل فلاپي)ماله منم همينطور شده بود
درست شد

M_Javad
25-03-2006, 23:38
ولي من الان سي دي اش رو ندارم مي تونم از جايي دانلود كنم ؟ اگه مي تونم لطف كن و بگو از كجا و اگه لينكي داري برام بزار.
بازهم ازت ممنونم از راهنمايي ات

moonboy
30-06-2007, 12:29
....مي توانيد به اين آدرس كه متعلق به يكي از بهترين مراكز تعمير Mp3 Player & Mp4 Player در كشور است
ايميل بزنيد

SinaService@Yahoo.Com

:46: اميدوارم مشكلتون حل بشه

mpeg
04-07-2007, 02:08
دوست عزیز شما برو تو سایت مهرگان ماشین آسیا که آدرسش اینه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد مدل دستگاه تو پیدا کم تو این سایت و بعد کاری که میکنی firmware آنرا دانلود میکنی ونصب میکنی مشکلت به همین راحتی حل میشه چون مشکل تو صد در صد firmware است از سایت خود سایبر به این آدرس هم میتونی
دانلود کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
در ضمن روش نصب رو تو فایلی که دانلود میکنی نوشته
اگر تو نصب مشکل داشتی یا اگر مشکلت حل شد با خود مهرگان ماشین آسیا تماس بگیر راهنماییت میکنن

moonboy
05-07-2007, 12:41
چقدر بده كه وقتي يك نفر بيمار ميشه بجاي اينكه بره پيش يك پزشك ميره به داروخانه و از تجويزهاي خودش يا ديگران كه فكر ميكنن همه ي بيماريها با يك دارو درمان ميشه استفاده مي كنه و بعد از اينكه به خاطر اين درمان نادرست يك مشكل جدي براش پيش مياد تازه يادش مي افته بره سراغ يك متخصص و ....

Ali&G
06-07-2007, 13:01
چقدر بده كه وقتي يك نفر بيمار ميشه بجاي اينكه بره پيش يك پزشك ميره به داروخانه و از تجويزهاي خودش يا ديگران كه فكر ميكنن همه ي بيماريها با يك دارو درمان ميشه استفاده مي كنه و بعد از اينكه به خاطر اين درمان نادرست يك مشكل جدي براش پيش مياد تازه يادش مي افته بره سراغ يك متخصص و ....

اشتباه شما همين هست دوست عزيز اكثر كساني كه تو اين فروم فعاليت ميكنن(mpeg-saviss-becareful-seymour)
و بقيه داراي تجربيات زياد و قادر به حل كردن مشكلات كوچيك اينجور دستگاهها هستن در ضمن نظر همه ي دوستان
در مورد عيب دستگاه و طرز حل كردن مشكل يكي بوده لطفا در دادن پست هاي بعدي كمي دقت كنيد:11:

mehraz23
09-03-2013, 15:16
سلام دوستان یه ام پی تری از همین زی سایبر دارم که هی ریسیت میشه
میخوام فرمتش کنم میشه لینک دانلود نرم افزارش رو بزارین؟
دوتا سایت بالا باز نمیشن :(
تروخدا فوریه..... :|